1

@Vampir707 oczywiście, chociaż bardziej jako postać drugoplanowa już o ile się zgodzi i pensja nie będzie zbyt wygórowana. Super zawodnik do rotacji, ale trzeba myśleć o przyszłości i na najważniejsze mecze LM nadawać się ze swoją szybkością nie będzie.

0

Pięknie brawo!!!!

4

@kamil9040 prawda, ale taki jest skutek gdy buduję się politykę na kupowaniu głosów starego społeczeństwa i nie licząc się z młodym czyli to co ma miejsce teraz polityka pisiorow. Młodych ludzi nie stać po prostu na własny kąt, a to jest podstawa poczucia bezpieczeństwa i krok do założenia rodziny. W konsekwencji rośnie społeczeństwo singli, jest niż demograficzny i społeczeństwo będzie się starzec. Strach myśleć co będzie z nami na starość jak już teraz emeryci mają przesrane, a co w sytuacji gdy już kompletnie nikt nie będzie miał na nas robić w przyszłości. A co dopiero Ci co mają własne dzieci teraz? Współczuję bo z ich wypłat będzie w przyszłości zdzierane 50% w podatkach albo i lepiej żeby tylko jakoś łatac ogromną dziurę wypłat emerytalnych dla nas.

1

@Tomo1989 @FCB24 @AmigoBlancos to nie jest łatwy teraz i sporo drużyn ma tam ciężary, aczkolwiek Betis traci ostatnio sporo bramek. Z Elche przegrywali 2.0 i wygrali dzięki karnym i kontrowersjom. Tak jak kolega wyżej napisał nie ma Fekira Canalesa. Mi się wydaje że Real jest w całkiem niezłej dyspozycji i może być ciężko o stratę punktów dzisiaj. Czy widzicie jakieś argumenty za betisem? Mi ciężko się doszukać poza tym że grają u siebie, ale patrząc na formę Realu na wyjazdach chodźby Anfield to nie powinno być to problemem.

0

Jak myślicie dzisiaj Betis ma większe szansę urwać punkty Realowi?

4

@Nano22 życie. Różnie bywa z transferami, a druga sprawa to nawet ważniejsza niż wartość gracza to gra całego zespołu. Na grę obronna nie składa się tak jak większość widzi na papierze 4 obrońców. To sukces zespołowy, a patrząc na to że w tym sezonie gramy w pomocy głównie Busquets, FdJ, Gavi i Pedri. No to właściwie każdy z nich świetnie pracuje w obronie i potrafi utrzymać się przy piłce. Do tego gracze ofensywni również pracują w grze obronnej. To jest kolektyw.

6

@Kondziubarca niby niedużo, ale pytanie na ile to już jest syty wilk, bo jak to często bywa sprzedaż zawodnika za gruby hajs gdy ten już szczyt formy ma za sobą to częsta praktyka. Chociaż LM mu się może ciągle marzyć :D ciekawy zawodnik i profilem wydaje się żeby pasował, ale ja osobiście 100% przekonania jakoś nie mam. Bellingham wymarzony, ale ta opcja raz ze poza zasięgiem finansowym, a dwa to brytol i zapewne wróci na wyspy grać za gruby hajs.

2

@DonCarletto może troll może nie, who cares :D jeśli troll to już w ogóle poziom pożałowania level hard. Oglądałem kiedyś program o takich trollach w USA generalnie to strasznie patologiczne przypadki i wymagają pomocy specjalistów. Jeśli to prawdziwa historia to cóż to co chciałem to mu napisałem i zrobi z tym co będzie chciał. Mnie to mało obchodzi, nie moje życie, ale telenowela na LaRambli może się kręcić zawsze to uroku dodaje tej stronce :D

0

@VegetaPolska hmm ok myślałem że to już trochę inny etap i się widzieliście więcej razy. Jeśli nie masz auto i nie masz też jak dojechać komunikacja miejską to cóż nie wygląda to dobrze. Przez to się nie starasz i nie olusujesz w jej oczach. Dodając do tego to w jaki sposób do niej piszesz to polecam oswajać się z myślą, że skończy się to szybciej niz się zaczęło. Nie powinno Cię dziwić jej zachowanie w takiej sytuacji.

0

@VegetaPolska rozumiem, ale to nie drugi koniec świata. Widujecie się chyba przynajmniej raz w tygodniu? 50km więc zakładam że przynajmniej kilka razy dziennie pociąg lub autobus jeździ. Raz w ciągu całego tygodnia gdy jest chora mógłbyś się poświęcić i przejechać do niej sprawdzić jak się czuje. A tak sorry ale nie dziwię się ze wygląda jakbyś miał wywalone i ona tak to może odbierać.

2

@VegetaPolska nie wiem jak ona daleko mieszka i czy masz połączenie do niej jakieś? W każdym razie dla chcącego nic trudnego, czy druga zmiana to nie tylko wymowka? Dzisiaj też pracujesz? Sobota jest jak masz wolne to pewnie mógłbyś pojechać do niej. Powiem Ci jak o mnie kiedyś dziewczyna która za mną latała dbała to mi się podobało, właśnie np jak byłem chory to przyjeżdżała chociaż na 10min sprawdzić czy mi nic nie brakuje, albo gdy nie zdążyłem nauczyć się na egzamin który miałem o 10 rano to mimo że miała dzień wolny wstała o 5 żeby pociągiem o 6 rano do mnie do innego miasta jechać i mi pomóc chociaż te 2h wytłumaczyć materiał. Takie gesty są mega. Tylko przy tym wszystkim trzeba jeszcze mieć charakter. Zaskoczyłeś mnie trochę tym że masz 22 lata, no cóż może kwestia pokolenia, ale w takim wieku robić z siebie taką niedojdę pisząc takie teksty i jeszcze ten kontakt z przyjaciółka ehh brzmi trochę jak gimbazjada. Na przyszłość będziesz mądrzejszy, ale tutaj nie wróżę Ci już niestety kolorowej przyszłości. Wygląda na to, że swoim zachowaniem szybko laska przejrzała jaki ciamajdowaty jesteś i zapewne już odpuszcza bo ona mimo że Cię pewnie lubi to nie chce w przyszłości być z takim dzieciakiem. Na przyszłość więcej pewności siebie, bądź bardziej stanowczy i konkretny, a słabości schowaj głęboko do kieszeni jak Araujo Viniego.

9

@VegetaPolska hmm nie sledze dobrze Twoich peperypetii być może już kiedyś pisałeś, ale zapytam. Ile masz lat, strzelam że około 15? Ta dziewczyna mieszka w innym mieście? Generalnie nie wiem o co poszło w tej historii, ale kiedyś zrozumiesz. Na ten moment widzę dwa duże błędy jakie popełniasz. Po pierwsze spoufalanie się i rozmawianie na temat dziewczyny którą chcesz zdobyc z jej przyjaciółką, a dwa no cóż. Kompletny brak doświadczenia, podejścia do dziewczyn. Odgrywasz w tej relacji kalesony (ale nie przejmuje się za małolata każdy takie błędy popełniał, człowiek uczy się na błędach). Co to w ogóle za pytania do niej czy ona nie chce Ci już znać? Chłopie wzbudzasz tylko w jej oczach politowanie i żenadę czyli coś czego kobiety nie znoszą w facetach. Żeby zachować się jak facet nie możesz z siebie robić sieroty i ofiary losu. Kiedyś chyba pisałeś że ona mieszka daleko od Ciebie? W każdym razie skoro jest chora i nie widzisz jej od tygodnia to samo pisanie i pytanie jak się czuje nie wystarczy. Powinieneś chociaż raz nawet nic jej nie mówiąc wskoczyć do busa i pojechać do niej. W zależności co jej jest może przywieźć jej jakieś witaminy, imbir czy miód do herbaty żeby doszła szybciej od siebie lub głupiego kwiatka na poprawę humoru, bo skoro jest młoda i mieszka z rodzicami to pewnie witaminy ma pod ręką. Ale to głupota, a pokazuje że się troszczysz. Może tego jej teraz zabrakło?

1

@sk13 ja dałem over różnych bvb w 1 połowie po kursie 2 łatwo weszło też :D tak samo jak under kartek we francuskiej po 2.28 xd

0

@jeyx77x a po co tak porównywać. Każde uniwersum jest inne, ja sie ciesze ze poznałem je wszystkie. Szczerze mówiąc to właśnie top4 moje światy to te które wymieniłeś kolejność bez znaczenia :D

0

@Dironixu akurat prosty mecz do przeczytania jak nie wiem co. Under 2,5 po kursie 2.01 pewniaczek. Napoli nie zawodzi w tym sezonie.

0

@Rewolucja123 No to się zgadzamy :) do uzupełnienia składu ok. A czy te 2 sezony ostatnie zle? W tym sezonie 3 bramki i 3 asysty na 900min w la liga i champions league. Sezon temu 1 i 2 na 500min. Jak na bocznego obrońcę grającego od święta dla mnie bomba. Plus sam nic nie zawala, gra dość solidnie zawsze.

0

@Kengo ja jestem za jego pozostaniem. W roli uzupełnienia składu gdy sypie się nam pół drużyny jest jak znalazł. On nie potrzebuje jakiegoś wielkiego rytmu meczowego, doświadczony. Jak trzeba to zagra na solidnym poziomie, błędów w obronie prawie nie popełnia. Najlepsze jest jeszcze to, że gra od święta a potrafi bardzo często dać bramkę lub asystę. Ja wiem ze to nie jest wirtuoz, ale za te pieniądze zawsze będzie w szerokiej kadrze wartością dodana i nie można go lekceważyć.

@Rewolucja123 no nie przesadzajmy. To jest wisienka na torcie te jego akcje. Gość gra jako zapchaj dziura tam gdzie jest w danym momencie potrzeba, gral u nas prawie na każdej pozycji. Teraz w tych 2 ostatnich sezonach gdy nam nie idzie to notuje w Laliga i UCL bramkę lub asystę średnio co około 150min. To są świetne liczby, a podkreślam raz jeszcze gra bez rytmu meczowego tylko wchodzi gdy brakuje nam podstawowych graczy. Mocno rotacyjny zawodnik i godzi się z tą rola. Czego chcieć więcej? Jako 25ty zawodnik? Super.

5

@Emhyr nic dziwnego patrząc na jego prace w Burnley :p

3

@AdiKingu96 poka screeny który taki :D ja mam czasem wrażenie że dużo użytkowników jest po prostu i część zawsze będzie za i przeciw i zawsze będą zarówno pochwały i hejty na danego zawodnika.

0

@Kengo chodzi Ci o kolejny mecz? Gavi nie zagra, z kontuzji nie wrócą. Jeśli ogólnie to zapomniałeś o Lewym. Poza tym Dembele i dorzuciłbym mimo wszystko Busquetsa i opcja z 4 pomocnikami.

2

@cules100pro genialny zawodnik na długie lata. Przydałoby się popracować nad jego kontraktem, sam zawodnik lubi miasto i dobrze się tu czuje.

0

@Pedri16Future No dokładnie i tyle powinno wystarczyć. Obie sytuację były 200% w zasadzie, a chyba już wszyscy w Europie wiedza, że jak nie dobija się Realu to oni mogą w każdej chwili wrócić?

0

@Emhyr niby tak niby nie, bo sam chwyt za kark w okolicach głowy mógłby się skończyć tragicznie. Co innego zapasy chwycić kogoś w obwodzie pasa i przewrocic, a co innego za odcinek szyjny. Jak dla mnie powinien być Var czerwo i tłumaczone zawodnikom żeby myśleli, bo mogą nieumyślnie kogoś nawet zabić.

7

@RoberDzik w tym momencie, miesiąc temu, pół roku temu i rok temu też już był. :)

1

@lucca87 prawda. Wg mnie przynajmniej ja bym tak powiedział to powinien powiedzieć, że wynik nadal jest otwarty, ale teraz gramy u siebie przed własną publicznością i Real nie jest już faworytem. Pokonaliśmy rywala mając sporo problemów i jakas motywacyjna gadka ze trzeba się dobrze przygotować na rewanż bo łatwo nie będzie.

2

@DonMatteo901 tak też tego nie pojmuje jak taki przeciętny zespół dostający od nas regularnie w beret zdobywał te LM będąc praktycznie w każdym meczu przez 90% czasu dosłownie tłamszony przez rywali. To były obrony Częstochowy, a dzisiejszy mecz to pikuś w porównaniu do ich farta w LM.

1

@AmigoBlancos nie dziwię się też bym był :D dużo zależy od nastawienia. Dzisiaj Wy mieliście gładko nas ograć to pewnie dlatego, ja byłem nastawiony na łomot, więc miła niespodzianka. W każdym razie wynik stykowy, więc to nic nie zmienia. W rewanżu będzie mecz od zera o wszystko, więc tym się powinieneś pocieszyć. Nie ma się o co wkur teraz ;)

0

@Faro w momencie jak przeszedł na prawe skrzydło to od razu dał więcej niż Rapha. Szybkości może nie ma, ale dryblować i dograć ze skrzydła to potrafi co pokazuje drugi mecz z rzędu.

0

@Emhyr prawda. Co by nie mowic Xavi ma jakąś tam charyzmę i tym pewnie trafia. Żyje meczem to i w szatni też zapewne te energię oddaje i nie toleruje obibokow. Przy takim setienie czy kucu valverde z racji, że z natury byli spokojni to pewnie mogło to przejść, ale nie u xaviego.

0

@raraiz kolega pyta czy Vini zagra w rewanżu to mówię, że tak. Nie jest zawieszony za kartki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?