1

@Gaz ze wszystkim zgoda poza Lewym. Nie no nie mówmy o naszym najlepszym zawodniku lub przynajmniej top3, że to niewypał. Bądźmy poważni. Raz ze gra u nas dopiero 1 sezon, dwa ma świetne liczby i mega dobrze współpracuje z drużyną. Jest liderem, gra bardzo dojrzale. Ma teraz słabszy okres, ale cierpi cała drużyna, bo brakuje Pedriego i Dembele. Wyobrażasz sobie co by było gdyby nie Lewy w drużynie i gdybyśmy przykładowo oddali jeszcze FdJ. Pewnie byśmy się bili o top5 w lidze.

2

@Janas11224 trzeba przyznać że łyknęliśmy Erica i Ferrana jak pelikany :D

0

@Ksavix tutaj akurat były mocne konflikty z zawodnikami, więc nie ma się co dziwić.

0

Zastanawia mnie jeszcze skąd się bierze te nasze kombinatorstwo podczas tzw setek. Wczoraj Araujo ma patelnie na głowie i zgrywa na dalszy słupek. W meczu z ManU Roberto również oko w oko z bramkarzem i wycofuje na siłę piłkę. Czyżby mental?

0

@gumaz nie wiem, ale jak wyjdzie Kessie i Roberto jednocześnie to nie będzie ani czego oglądać ani co po nas zbierać. Jak nie będziemy kreować sytuacji czy to środkiem czy skrzydłem to chodźbysmy do ataku Maradone z niebios ściągnęli to gra będzie wyglądać jak z Almeria wczoraj.

Swoją drogą Xavi takie alpejskie kombinacje wyczynia ze składem co mecz, a dziwi mnie ze ciągle nie spróbował jeszcze wariantu z Alba jako LO i Balde jako LS. W obliczu braku skrzydłowego dlaczego młodego Balde nie spróbować po tamtej stronie? Jest mi to ktoś w stanie wytłumaczyć?

0

@michal26 zgadza się. Zastanawiam się tylko czy aby na pewno Gundogan to odpowiedni profil zawodnika dla nas. On często gra wysoko i tam się odnajduje, jest bramkostrzelny, ale czy jest aż takim kreatorem gry? On finalizuje akcje, ale nie jest jakimś świetnym dryblerem i tym który rozpoczyna, a to u nas kuleje. Ostatnio w meczu z Lipskiem kompletnie niewidoczny jak Haaland. Chyba lepszy do tego jest Bilva. Po prostu się zastanawiam bo nie sledze większości meczów City.

0

@Don Lucas nie wiem tylko czy to wina Xaviego czy sam Lewy się cofa widząc naszą impotencję w kreaowanou jakiejkolwiek akcji. W każdy razie co by nie było to zgadzam się jest to beznadziejny pomysł.

1

@Kengo z makijażu kobiety nie zrezygunja, ale akurat te aktorki często nie noszą kilogramów tynku na sobie :D Margot jest przepiękna nieważne z czy bez, goat wśród kobiet. Gał gadott też bardzo ładna.

3

@Mario96w to sie nazywa syndrom polaka :D wieczne niezadowolenie, zakorzenione negatywne myślenie i umniejszanie, ból czterech liter i zazdrość, bo przecież polak nie może odnieść wielkiego sukcesu. To takie ogólniki ale zapewne wiesz o co mi chodzi i potrafisz też doszukać się tych cech w tym przypadku. Mentalność przegrywa w skrócie.

Faktycznie Lewy zagral słabo to prawda (podobnie jak cała nasza drużyna gdy nie ma Pedriego i Dembele), ale niektórzy brzmią jak zdarta płyta. Jeden i ten sam użytkownik 20 komentarzy tylko o Lewandowskim (tak jednej z największych naszych gwiazd, z największym dorobkiem bramkowym w tym sezonie i tym którym dał nam najwięcej pkt, pokazywał mental bo na szczęście nie ma syndromu polaka i często ratował nam dupsko:)) tak jakby to była wyłącznie jego wina :D tymczasem wg whoscored polak rodak to nasz najlepszy zawodnik w tym sezonie :)

0

@Simusamu10 miał kto wykończyć lub też miał kto wrzucać. Słaba forma Lewego i Araujo No okej, ale powiedzmy sobie szczerze. Jeszcze gorsze od wykończenia to były te wrzutki Ferrana, Alby, De Jonga, Gaviego. Praktycznie nic nie było dowożone, wszystko w trybuny lub do rywali. Do naszych może ze 2 lub 3 piłki na tysiąc wrzutek :)

0

@Kondziubarca możesz jeszcze dopisać, że w tej kolejce ta sama Girona rozgromiło Bilbao grające u siebie gdzie wygrać na San Mames jest niezmiernie trudno.

0

@Pawel13sz teraz jest w kiepskiej formie. Po mundialu słabo mu bardzo idzie jak i całej drużyni, ale odnosząc się do tego wpisu to tak podnosił nas w najtrudniejszych momentach w tym w LM chociażby :D

0

@Miszak oby nie. Ile jeszcze będę musiał oglądać tego śmiecia Kessiego w koszulce ukochanej drużyny? Dzisiaj Torre pokazał w 10min większy potencjał niż Kessie przez cały sezon. To on powinien być pierwszym wyborem, a afrykaniec za swój sabotaż i zaangażowanie już z jesieni nie powinien się podnieść z ławki.

0

Boże jak dobrze ze juz koniec. Nie dało się tego oglądac.

1

Kolejny mecz w stylu chodźbysmy grali kolejne 90min to nic nie strzelimy. Dramat.

1

Kurde Araujo druga dogodna sytuacja :(

1

@Survier Kessie musi mieć jakieś papier na Xaviego, bo mimo że zawalal kluczowe mecze w LM to dalej Denzel go wystawia kosztem przyszłościowego Torre...

2

Omg Araujo wtf...

2

@MesQueUnClub96 tam by mógł sam Haaland czy Mbappe grać i byłoby to samo, ale niedzielne Janusze nie rozumieją ze jak zespół nie kreuje sytuacji dla napastnika to on z kapelusza bramki nie wyczaruje. Lewy jest od finalizacji akcji których u nas nie ma :D

1

@norbi77 tak tak wiemy, ale co by nie mowic te słowa sa prawdziwe i brutalne :)

0

@QuaReL nie jestem jakimś zapalonym obrońca Lewego, ale nie chce mi sie dyskutować z ludźmi którzy mają typowy syndrom polaka. Lewy to jedna z najlepszych 9tek na świecie i mam bekę z czepiania się go na siłę. Chociaż czasami to być może nie syndrom polaka, a po prostu kompletne nie rozumienie piłki nożnej. Lewy jest najlepszy w wykańczaniu akcji, a jeśli ktoś uważa że ich nie wykańcza to jest ślepy lub nie ogląda meczu. My nie tworzymy aktualnie naszemu napastnikwoi pół sytuacji w spotkaniu, więc ciężko by ten je wykorzystywał jak ich nie ma. No ale żebym musiał każdemu z osobna tłumaczyć takie podstawy to mi się w głowie nie mieści :)

1

@norbi77 zapewne by tak było, szkoda tylko że jedna i ta sama 11stka nie jest w stanie grać 100% minut w kilkudziesięciu meczach w sezonie :D niesamowita jest przepaść między podstawa, a ławka. Trzeba konkretnie przewietrzyć w letnim okienko ławkę rezerwowych.

0

@MikeBajson chyba nie ma co się dziwić. Odkąd pamiętam to Eric takie błędy regularnie popełnia. Jeszcze jakbyśmy strzelali to by się pewnie obyło bez konsekwencji, ale jak brakuje z przodu to obrona musi być tip top, a nie żadne Erici :P

0

Ktoś jest zaskoczony? Bo ja osobiście nie i na spokoju i wyje**e oglądam ten mecz. Popłyniemy i to mocno jeśli Pedri i Dembele szybko nie wrócą do składu. Brak ławki daje się we znaki i szczerze mówiąc nie ma na kogo nawet liczyć. Kessie który miał być uzupełnieniem składu szybko bo już na jesień został zweryfikowany i nie powinien się podnieść nawet z ławki, a z braku laku musi grać. Do tego kompletny brak formy Fatiego, Ferrana i jakby nie było Raphinha dużo poniżej oczekiwań. Szkoda, że mamy tylko 11stke która może walczyc nawet ze słabymi zespołami, bo nawet nasze rezerwy są gorsze niż piłkarze spadkowiczow.

0

@robsons23 zdziwiłbym się gdyby były jak my ławki nie mamy. Nasza ławka, która nawet grać nie powinna tylko funkcjonuje jako głębokie uzupełnienie składu już jest na boisku. Czytaj Kessie, Roberto.

0

@norbi77 daje, pod warunkiem że Dembele jest na boisku razem z nim.

0

@Aragorn33 dobre pytanie. Kessie nie powinien w ogóle grać. Kloc taki ze szkoda gadać, a do tego bez zaangażowania. Już lepiej młodziaków z Barcy B ogrywać na przyszłość

9

Ale pięknie widać brak Dembele. Jedyny który wchodzi na pełnej szybkości w obronę rywala jak w masło przez co robi spore zamieszanie. Na 4 pomocników to my możemy grać gdy go nie ma, ale gdy dostępna jest cała czwórka Pedri, Gavi, FdJ i Busi. Bo Pedri na to wejście i potrafi przedryblować, a Kessie to kloc i drewno. Nie da się grać z takim betonem w środku i jednocześnie bez skrzydłowych.

0

Szybko typ gol Almeri po 1,7 zamknięty na kuponie. Łatwo :P

0

Porównajmy baptistao uderzenie do Roberto sprzed paru minut xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?