Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SpainFanRM89 masz rację, nie lubię Casemiro, bardzo irytujący i sędziowie mu pobłażali zawsze, ale duży wkład w sukcesy Realu włożył. Widać gołym okiem teraz postawę ManU gdy on gra. Mi się podoba, że ktoś podgrzewa atmosferę w klasykach tak jak wcześniej Ramos czy Pique :)
3
@AmigoBlancos nie tyle przegrać co nawet nie oddać jednego celnego strzału. Barca powinna dorzucic drugiego, ale pojawił się akurat na boisku zbawca w bordowo-granatowej pelerynie i obronił strzał na Wasza bramkę.
6
A dla mnie cichy bohater to zdecydowanie Frankie de Jong. Kolejne kapitalne zawody.
0
@nooneknowme ja myślę, że nie chodzi mu o posadę i czy poleci czy nie. Chcę po prostu trofeum, bo jest wielkim cule i zależy mu na drużynie i klubie.
0
@Kamilos84 zagra, kartki się resetują w półfinale.
0
@Krzanu10 tutaj, melduje się
2
Jak widać nie po raz pierwszy może warto czasami się cofnąć i dać przeciwnikowi pograc skoro tak dobrze potrafimy bronić, a sami kontrować? Przeciez zdrowy dembele grający za Raphe by tam wjeżdżał jak w masło
0
Rapha eh mógł asystę dać, prosta pilka to była do zagrania...
1
Kurr Raphinha ale on irytuje dramaaaat!!!!!
2
Rapha serio nie wiem kiedy in wygra jakiś pojedynek 1 na 1...
1
Ale dramat teraz. Kilku sekund się utrzymać nie możemy. Siedzimy w polu karnym jak kura na jajach. Trzeba zmianę jakąś. Może za Ferrana bo on się utrzymać nie może, ani wygrać jednego pojedynku siłowego już.
1
W Viniego przydałoby się mocniej wejść, żeby go podkurwic bo się cieszyc zaczął coś za bardzo
0
@SpainFanRM89 sporo szczęścia z naszej strony. Szału nie gramy, ale przy tylu kontuzjach to wynik rewelacja. Co do kartek pełna zgoda. Vini mógł już wylecieć, a Gavi za te wszystkie faule z żółtkiem powinien być już też. W każdym razie nie wiem jak to z Twojej strony wygląda, ale ja gościa uwielbiam :D cieszę się, że jest ktoś taki, bo dzięki niemu w klasykach zawsze będzie iskrzyć a moim zdaniem to dobrze dodaje smaczku i oglądalności :)
0
Var ok, ale po co Ferran tyle czekał????
0
Kark mu chciał skręcić? Na Var to i czerwo malpiszonowi
0
Aj karamba, uratował spalony. Dziecinnie prosta strata Kessiego ;)
1
@Kondziubarca @Isso89 to na pewno nie z moich ust. Ja zdania i nim nie zmieni chodźby dzisiaj strzelił bramko. Widziałem jego slanazarna grę i kompletny brak zaangażowania na żywo i mam dość. Takiego kiepa, który ma wywalone i zasuwa tylko jak mu się łaskawie zachce to dawno nie było. Nie będę wspominał już o jego technice, bo to każdy widzi, ale zaangażowanie za nasz herb trzeba mieć i w chwilach kryzysowych dawać z siebie maxa.
3
Kessie.. Ile jeszcze będę musiał oglądać tego ogóra w naszej koszulce.. Nie do zdzierzenia. Liczyłem na Roberto.
1
@bolinho89 okej, mi już nawet nie chodzi o stosunki tylko raczej o to jak Ci się podobało i czy na poziomie korporacyjnym firma dobrze prosperuje itp jeśli tak to dla mnie okej, spoko decyzja i można wracać
0
@Medium tak, na pvp ciężko ubrać postac i mega drogie itemy są. Natomiast pvp jak dla mnie w tej gierce trochę kuleje :p
0
@szymonekk dla mnie frajda było znajdowanie bardzo rzadkich i wartościowych przedmiotów które boostowaly dodatkowo postać. No ale ile można też latać w kółko. Farmienie całego hellao od akt 1 do 5 bosy i lokacje najlepsze zajmowalo mi może 15min.
1
@bolinho89 to zależy dlaczego odszedłeś. Jeśli to nie była kwestia zarządzania i odpowiedniego prosperowania firmy to pewnie można wrócić czemu nie
1
@Medium ja grałem dwa pierwsze laddery spoko całkiem, ale po czasie się nudziło. Zazwyczaj po kilku tygodniach jak doprowadzałem czarkę na full build i mogłem nią solo wszystko farmic w parę minut :p
0
@Hellrider dla mnie nie ma tematu. Roberto to kilka półek wyżej. Kessie nie powinien już w ogóle u nas grać. Oddać chodźby za darmo.
5
@Comentateiro rozpieszczyla ta Barca co? Lideruuemy nad Realem w lidze, ale mimo to złe nastroje i oglądanie na smutno. Ja się tam cieszę jak oglądam mecze. Ten sezon już dostarczył mi wielu emocji w fazie grupowej LM. Tych dobrych i tych złych, ale na penwo mecz z Interem na Camp Nou i emocje z nim związane zapamiętam być może i do końca życia, a w życiu chodzi o emocje więc cieszę się że mogłem brać udział w tym widowisku :) jasne był niedosyt, towarzyszyło niezadowolenie, ale to tylko sport. Zdarza się. Kontuzje nas pogrążyły w europejskich pucharach, ale ciągle patrzę optymistycznie w przyszłość. Teraz czeka nas ciężki okres. Z PK raczej już się pogodziłem że odpadniemy chociaż przy odrobinie szczęścia kto wie.. Jak to mówią nadzieja umiera ostatnia. W lidze czuje ze również nie będzie kolorowo początkiem kwietnia, ale trzeba walczyć i liczyć na to że za kilka tygodni wróci dobry futbol :)
16
@DaPidejpi przecież to jest absolutny sztos, a nie profanacja :D płynne żółtko rozpływające się po gorącej wołowinie do tego dobra buła i dodatki. Czyste złoto :D
0
@sonek No to jak masz PPE to sprawa prosta i nie wiem po co dyskutujesz o PPK tak na dobrą sprawę :D sam mam PPE i w mojej ocenie jest to lepszy program, a że nie da się być tu i tu jednoczesnie to temat prosty wypisuje się z PPK. Gdyby nie PPE to wtedy bym myślał, ale pewno bym należał do PPK :)
4
@Emhyr to nie powstrzymało Lahoza od pokazania 8 kartek w tym meczu :P
1
@Kengo nie wiem jak strażnicy, ale mam znajomych których interesuje praca w zakładzie i mieli styczność i zajęcia w jednym z najgorszych zakładów zamkniętych w Polsce, te o największym rygorze gdzie sporo odsiaduje 25 lub dożywocie. Oni są podjarani mówią że fajna praca bardzo, ale faktycznie mówią też że trzeba mieć podejście i psyche dobre. Nie dać sobie wejść na głowę, a wtedy praca jest serio interesująca. Warunki spoko i emeryturka wczesna.
1
@barcelonaLM brawo barcelonski Wengerze :D już jakiś czas jest głośno o tym chłopaku, ale na ten moment wydaje się że zbyt wysokie progi dla niego na topowy klub (chociaż u nas by się mógł nadać biorąc pod uwagę konkurencję na tej pozycji haha), a na słabszy zbyt duża kasa w grze z kolei. Podobno klauzula 40mln euro o ile nic nie przekręciłem.