Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94 tez wlasnie odpalilem godzinke pogralem dzisiaj. Troche nie ogarniam, bo w 3 nie gralem ale przy 2 spedzilem mnostwo czasu. Stworzylem nekromante, mam 5 lvl i nie wiem o co kaman biegne i zabijam nie wiem co daja itemy, skille :D
1
@okiemtypera_lucaxx95 ja sie czasami posilkuje. Nie zawsze, bo oczywiscie czasami mam duze wątpliwości co do Twoich typow, ale przykładowo ostatni typ na gola Łotwy po kursie 2.13 bodajze, podczas gdy Łotwa strzelala w chyba 10 ostatnich meczach z rzedu przynajmniej jednego gola to bylo zloto i fajnie ze takie cos wylapales :)
3
@El dominatore to ja na studiach wracajac z imprezy nadupcony jak szpok zorientowalem sie ze nie ma wody, a wiedzialem ze rano będą mocne tarapaty. Co zrobilem? Zaparzylem GARNEK herbaty i włożyłem go do lodowki zeby rano mieć fajną ICE TEA :D no rano nie moglem wyjsc z podziwu sam z siebie ze na tak genialny pomysl wpadlem w nocy.
1
@ArterkHD udaje mi sie aktualnie odlozyc okolo 3k miesiecznie, ale szczerze? Chcac część z tych pieniadzy wydac na wakacje co roku, a reszte odkładać na nowe auto i jakis dom to nie widze perpsektyw jakis wielkich. Zdaje sobie sprawę ze takie pieniadze w dluzszej perpseltywnie w zasadzie nic mi nie daja przy obenych cenach. Sam sie tym troche dobijam, a co maja powiedzieć Ci ktorzy nie moga nic odlozyc i zyja od 1 do 1ego to az strach pomyslec.
3
@Cotutajsiedzieje nie ma na to rady. Nie na darmo sie mowi ze czas leczy rany. Musi swoje uplynac, bedziesz jeszcze sie rozmyslac dlugo. Najlepszym wyjsciem jest jednak postarac wziac sie w garsc i zajac sie czyms. Bardzo dobrym wyjsciem jest silownia. Przekuj ten czas w trening i swoj rozwoj. Jak sie wkrecisz i zaczniesz trenowac to zajmiesz mysli i będzie z tego pozytek. Poczujesz tez przyplyw testosteronu i zamiast sie uzalac z czasem zaczniesz sie rozgladac za innymi dziewczynami i duzo latwiej bedzie Ci je poznac i szybciej sie ogarnąć
0
@Donnie_Darko w ogole teraz ogarnalem ze Luis Enrique grający wtedy w Barcy pierwszy rzuca sie na Roniego gdy ten odpalil swoja debiutancka rakiete.
1
@sidi12843 to jednak hiszpan, zna lige i jezyk. Bedzie sie mu latwo zaklimatyzowac w drużynie. Ndicka to duze wieksze ryzyko.
2
@Sau_Ron crunchipsy jedynie te grubsze ser cebulka
1
@Klaudiaa8 pewnie masz racje, ale jeden, drugi mandat powinien ostudzic ich zapal. O ile go dostana..
0
@Klaudiaa8 sprobuje jeszcze cwaniakow namierzyc, moze kiedys zobacze dym zanim sie sciemni to powinno duzo pomoc.
0
@Mario96w nie no stary jakie wstydzisz nie mam 5 lat :D pytam, bo moze ktos mial stycznosc z takimi sytuacjami i doradzi gdzie najlepiej od razu uderzyc. Czy to gmina czy urząd miasta czy straz miejska. Kto oleje, a kto pomoze. I czy w ogole to cos daje czy nawet jak bede dzwonic codziennie to syzyfowa praca.
0
@koziar brzmi fair, ale szczerze to nie chce mi sie chodzic po kilkunastu lub wiecej sasiadsch i zaczepiac. Mam zabudowe mocna z kazdej strony i to moze byc kazdy. Masakra.
0
@Mario96w no okej, ale mam okna a nie moge ich w okresie grzewczym otworzyc nawet na chwile. Czy to nornalne? W momencie jak jest mroz to jakos wytrzymuje bez otwieranai, ale jak sie robi troche cieplej jak teraz to nie idzie wytrzymać ani spac. Mam problemy z zasnieciem bo jest tak sucho i ciepło w mieszkaniu. Czy zglaszanie tego nic nie da?
0
LaRamblo help!
Czy ktos z Was kiedys robil za kapusia i zglaszal sasiadow za palenie smieci? Problem jest taki, ze nie wiem ktory dokladnie bo codziennie ktos w okolicy (zabudowa domow jednorodzinnych) pali syf, ale oczywisice jak sie sciemni zeby nie bylo latwo sprawdzic gdzie sie dymi. Strasznie mnie to irytuje bo doslownie nie moge nigdy uchylic okna. Mam cieplo w domu, lubie chlodniejsze swieze powietrze. Jest ono tez suche i wymaga wietrzenia. Niestety otwarcie okna to momentalnie wpada ogromny smrod od ktorego az glowa zaczyna w momencie bolec. Co robic? Ktos cos? :(
1
@Messibestplayerintheworld miod na moje oczy. Wieczny placz i krytyka, a Roberto raz po raz zamyka japy hejterom. Cos pieknego.
2
@kuz taa zyletki xD na 1 rzut oka z kamery tv bylo widac ze spalony. Tyle to sprawdzali ze myslalem ze dorysowuja jakas krzywa linie zeby tylko zaliczyc xd
3
@AmigoBlancos ee gdzie tam. To nie zasluga trenera na pewno. Przeciez Pep na gotowe wszedzie przychodzi.
1
@Emhyr @Firestone szczerze to ja nie rozumiem nadmiernej krytyki. Wywiazuje sie ze swoich zadan zazwyczaj wzorowo. Rola rezerwowego, wiekszosc sezonu nie gra, a jak trzeba wejsc to wchodzi i nie widac zeby brakowalo mu minut. Zawsze co najmniej solidnie, a co lepsze zazwyczaj doklada bramki i asysty. W tym sezonie bodajze okolo 600min lacznie rozegranych a w tym 4 bramki o 3 asysty? On ma udzial jakos co 90min w bramce. W poprzednoch sezonach bylo podobnie. Oczywiście czesto brakuje mu finezji i polotu dlatego jest tylko albo az rezerwowym i gosciem od zalatania dziur mogący grac na prawie kazdej pozycji. Godzi sie ze swoja rola, a co najważniejsze oddaje serducho za klub. Nawet jak mu nie idzie to nadrabia walecznoscia i prawoe zawsze ma najwiekszy dystans przebiegnięty ze wszystkich na boisku. Czego chciec więcej od rezerwowego pomocnika/obroncy? Zloty chlopak i tyle, na pohybel hejterom :)
1
@Derean bez przesady, w tym sezonie daja kibice rade. Wlasciwie w kazdym wazniejszym meczu taki doping sie niesie, trzeba sie przysluchac, bo z tv ciezko o odbiór tego :)
0
Wielkiego bora tez pieka 4 litery :D "komunikat od losu, to jest ten sezon" z przeslaniem ze Barca farci, a nie gromi przeciwnikow wiec fuksem wygrywamy majstra w tym sezonie. Nie to co Real, silny, potezny, gromiacy rywali tylko pechowo gubiacy punkty xd hahah
0
@AmigoBlancos przepychane kolanem? 1 farfocel realu i tyle ich bylo widac. Pozniej na ostatnie 5min ze 2-3 ataki podczas gdy Barca tlukla Was po glowie caly mecz. Zabraklo to szczescia ale nam do wpakowania manity. Wynik jak najbardziej zasluzony.
1
Wszedl Kessie, Ferran i juz nas real dusic zaczyna. Czarny za statyste robi. Nawet nie doskakuje oressingiem mimo ze pelno sil
1
Nieee Ferran nie podnos sie please..
0
Kurde gavi momentami mocno nje dojezdza technicznie. Wiadomo woli walki, agresji nis mozna mu odmowoc pod tym katem to skarb. Ale do klepli o rozegrania to mu brakuje sporo, oby poprawil sie z czasem
0
@Alozuer0900 a na eleven lepiej? Ja nie trawie swiecickiego. Ten bialy rycerzyk to juz w ogole dochodzi co real pilke dotknie
0
@kejdzi mialem na mysli cwiakale :p
6
W przerwie chociaz nornalnie mowia, ze szczescie Viniego, bo tak na prawde to Araujo go mial w kieszeni. A cwiakala w trakcie meczu spusty jak to Vini osmiesza urugwajczyka i sie mu dzisiaj odgryza. Pajacerka niezla xd
0
Sergi Roberto jak zwykle BOHATER, na pohybel La Rambli XD
1
@kylian7 mam, nic specjalnego. Placisz za logo, jakosc jak kazde jedne z bazaru. 100x lepiej kupic porzadne w sklepie typowo z bielizna.
0
@Janas11224 niezła, ale kombi to dla mnie dramat jeśli chodzi o stylistykę. Mi się podoba projekt nowego audi elektryka