1

Kessie brawo xD ten drewniak w ciagu jednej minuty prawie zawala nam czyste konto (przy czym traci jako jeden z ostatnich z tylu i nie wraca XD), aby kilkanascie sekund pozniej zmarnowac setke haha niee wezcie go juz niech zejdzie z oczu

0

@BulaKG Ty wymagasz od goscia ktory pilki przyjac nie potrafi, aby rozgrywal? XD oddac za darmo, byle by sie go pozbyc bo nie da sie na niego patrzrc

1

Kurde. Poogladalem sobie dzisiaj skróty z Barcy Guardioli. Doszlo do mnie jak bardzo przyzwyczailismy sie juz do ogladania takiego pazdzierzu jaki gramy obecnie. Ogladalem wczesniej Real, wcale nie lepiej graja. Strasznie LaLiga obnizyla loty. Mam nadzieje ze u nas po sezonie rowneiz czystki oglosza. Nie chce wiecej widziec Kessiego i kilku innych tez powinno walizki spakowac.

1

@Trojanek23 odnosnie Ramosa to sie zgadzam. Osobiscie nie umiescilbym go nawet w top50. Jak o nim mowili to ja rowniez z tylu glowy mialem takie WTF. Tyle baboli, glupich czerownych kartek to zaden inny obronca nie mial. Powiem wiecej, byly sezony w ktorych mogl buty czyscic Pique naszemu. Pryzmat zdobytych bramek w koncowkach waznych meczow zadecydowal. To przyslania czesto wszystko inne czyli to co na jego pozycji najwazniejsze GRA W OBRONIE w której byl mierny lub co najwyzej po prostu dobry.

1

@cris2706 wiesz jedyne tlumaczenie jakie widze to jednak to ze farbowane wlosy niszcza wlosy, no ale mimo wszystko szkoda... :D

2

@tomek8756 Denerys? TOP moze nie byla to najlepsza postac w GoT, ale gdzies w czolowce na pewno. W blond wlosach bajka, az sie dziwie ze na codzien tak nie chodzi :D

0

@Kengo no to teraz faktycznie brzmi inaczej i rozumiem. Wg mnie kredyt o wysokosci nawet 25% przychodu to dosc sporo, ale rozumiem tez ze wiekszosc nie ma innego wyjscia i koniec koncow musi brac taki co pochlania tyle, ale 40 to juz moze byc zabojstwo i mozna sie srogo przejechac ;)

0

@Kengo jak wyzej. Mysle, ze rzadko to kwestia ego. Bardziej myslenia długoterminowego co sie bardziej oplaca oraz co bedzie ze mna na stare lata. Jesli teraz nie zapniesz pasa, nie kupisz i nie splacisz mieszkania to co zrobisz na emeryturze? Porownujemy sie dalej z zachodem, ze tam sporo ludzi wynajmuje? A wspomnisz tez o tym, ze Niemiec ma taka emetyture ze stac go na stare lata placic wynajem i jeszcz3 do tego jezdzic na wakacje? Rozumiem, ze masz pelne zaufanie do naszego swietnego panstwa i wladzy i jestes przekonany, ze Twoja emerytura wystaczy Ci na wynajem mieszkania i zycie na fajnym poziomie :D osobiscie nie znam teraz takich emerytow, no ale moze w przyszlosci tak wlasnie bedzie hehe

0

@Benz muszą skoro komunikacja miejska jest o kant dupy rozbic xd

2

@Kgorecki2500 tez przejrzałem i zastanawiam sie czy większe XD postawic przy PiS, bo to w sumie nic nowego czy przy ludziach bijacych brawo Lewicy. Nie mogę też z tych młodych co popieraja Lewice. To jest jeszcze gorsze od pisu. Hurr durr rozdawac na prawo i lewo nie majac w ogole pojecia skad pieniazki xD budowac darmowe zlobki, mieszkania dla mlodych, podwyzki wszystkim, finansowanie kredytow, doplaty, zwiekszenie ilosci lekarzy, ale jak? :D nie moge co za dzbany ich sluchaja xd generalnie to nikt mnie nie przekonuje. Jak zwykle Konfa sensownie ekonomocznie (cisniecie po doplatach do mieszkan, tanich kredytach i wszystkich plusach), ale swiatpoglad do porzygu.

2

@SteuerFreiMoney w Budapeszcie przed Four Seasons hotel kilka lat temu, wiec juz byl w kwiecie wieku i to w zasadzie przez przypadek. Rozmowa to duzo powiedziane, pogratulowalem i uscisnalem dlon, podziekowal usmiechajac sie i tyle ochrona odporwadzala go dalej, ale samo to ze sie zatrzymal i dal sygnal ochronie zeby sie odsunela to i tak milo sie zrobilo.

2

@SteuerFreiMoney mialem okazje tego Pana spotkać na żywo. Szkoda, że przypadkiem, bo nie miałem przy sobie nic do pisania żeby mógł zostawić autograf

1

@Nano22 skad wiesz ze kolejne razy takie nie beda? Jasne do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic, ale raczej nie będziesz tam co miesiac :) ja jak wracam za kazdym razem czuje to samo. Gdybym znal jezyk i nie byloby tam problemu z dobra praca to mocno rozwazalbym przeprowadzke :)

1

@messi564 zeby nie bylo, zgadzam sie ze potrzebny jest zmiennik. Taki alba bylby idealny, ale co zrobic w naszej sytuacji finansowej. W kazdym razie, LO jest w dalszym ciagu lepiej obsadzona pozycja u nas. Ogolnie to w kazdej formacji przydalyby sie wzmocnienia. Ten sezon pokazal ze braklo lawki i dlatego przegralismy LM tak szybko. Skrzydel wartościowych rowniez brakuje, ale tutaj trzeba najpierw pozegnac kilku.

2

@messi564 yy ale jak to rozkminiles xD oczywiście ze PO wazniejszy od LO. Na PO noe tyle, ze nie ma zmiennika, ale nie ma nawet nikogo do podstawoweto skladu :D

1

@goldmetaxa prawda, zrobic to w stylu gaudiego alw to by bylo dobre. Wystarczyloby troche finezji i kolorow.

0

@Dejvo moze lepiej, pewnie kwestia podejscia, ale osobiscie preferuje nowy sprzet od uzywek.

0

@Conradxc stac ją, nie o to chodzi. Ona nawet woli kupic w cortlandzie w salonie, ale to ja jestem takim cebularzem i jak sie da gdzies cos kupic taniej to kupuje. Nie lubie przeplacac. Nie chodzi mi tez o zakup z drugiej reki i podejrzanych licytacji. Raczej poprzez sklep z dobrymi opiniami. Są oferty na allegro od dystrybutorow ktorzy posiadaja swoje salony w PL i maja opini pozytwynych ponad 99%. Gwarancja w takim sklepie na allegro to nawet 24 miesiace w przeciwienstwie do standardowych 12 w salonie autoryzowanym przez apple.

0

Dziewczyna chce sobie kupic iphone 14 pro, natomiast obawia sie kupowania przez allegro gdzie jest znacznie tanszy niz w cortlandzie. Ja osobiscie kupowalem juz smartfon przez allegro, ale nie balem sie tak bo to byl huawei za 2k i bralem ryzyko na siebie. Zreszta nie widzialem ryzyka, bo wiedzialem ze obejmuje mnie gwarancja producenta i nie musze reklamowac poprzez allegro tylko moge bezposrednio w salonie huawei mimo ze kupilem z jakiejs firmy kogucik telefon. Pytanie, orientuje sie ktos z Was jak jest z apple? Czy w razie reklamacji mozna oddawac do serwisu appla smarfton czy trzeba odsylac do sprzedawcy allegro jak tam sie kupi i bedzie cos nie tak?

1

@Comentateiro borussia u siebie ostatnio gromiła wszystkich. Ostatni raz stracili pkt u siebie w pazdzierniku właśnie remisujac z Bayernem. Mainz mialo fatalna forme, wydawalo sie ze nie beda mieli podjazdu nawet do powstrzymania BVB. Dla mnie to niesamowita rzecz sie stala wczoraj. Mental. Mental ktory gdyby byl na odpowiednim poziomie powinien im pomoc, a nie podciac skrzydla i paralizowac.

0

@cules100pro a to dobre, bo ja myslalem ze on jest tam po to, bo tam mieszka i zyje :D

1

@Emhyr szkoda tylko ze inflacja zezarla caly zysk na przestrzeni roku :D

0

@cules100pro ok, jesli chcą posluchac tez Dominika ktorego często zapraszali i goscili i uwazaja go za eksperta laliga to maja mozliwosc łączyć się z nim lub nie. Jak widać wolą sie łączyć i rozmawiac z nim :D

0

@cules100pro no niby tak, a z drugiej strony mogliby w ogole studia nie robić tylko laczyc sie kazdy na kamerce w swoim pokoju, w tle 4 gole sciany i tez by bylo co nie? :)

0

@karolup rozumiem. Byc moze tak jest, tylko jak wytlumaczyc to ze Kounde popelnial babole i strzelal swojaki grajac na srodku, a Christensen byl filarem obrony i bledow u niego praktycznie nie znajdziesz?

0

@karolup hmm nie rozumiem, jakie myslenie?xd Rozumiem, ze dla Ciebie Kounde to filar obrony i jest nie do ruszenia?

3

Szczerze to Kounde mi jakos bardzo zal nie bedzie jak odejdzie. Bardziej cenie Christensena nawet. Francuz jest ok, ale popelnia wielblady, nie czuje sie z nim pewnie w obronie absolutnie, a i na boku jako PO wiele nie ptorafi zaoferowac.

1

@Kamilos84 @clyde kurde chcialem ostatnio i teraz sie zastanawiam ktora lepsza wedlug Was? 1.0 czy 2.0?:D lepsze momenty mysle ze z 1.0, ale kolorystycznie lepiej prezentuje sie 2.0

0

@bartekvisca 1500 na redukcji brzmi dobrze. Mi dietetyk policzyl rok temu zapotrzebowanie dziennie na poziomie 1700kcal to sam sie zdziwilem, bo myslalem ze spokojnie z 2500 mam. No ale podliczajac wszystko sie zgadza, bo jedząc niewiele waga stoi w miejscu, a jak tylko cos podjem wiecej to tyje. Zawsze byłem szczypiorem, ale odkad zaczalem prace siedzaca przy kompie to zapotrzebowanie jest dramatycznie male i zsby redukowac muszę miec 1500 lub mniej kcal dziennie.

0

@MesQueUnClub96 wiecej czy mniej to znaczy ze spoko? Ja nie chce ani 500, ani 800, ani 1500. Nic od państwa nie chce, niech dadza spokoj i pozwola zarabiac uczciwym ludziom. Moja znajoma z pracy ma 4 dzieci. Leci wszystkie mozliwe plusy, dofinansowania. Na budowe domu ostatnio dostala prawie 200 tys dofinansowania z racji, ze ma wlasnie 4 dzieci :) do tego kredyty na preferencyjnych warunkach, a co ja mam? Okradany przez panstwo jestem na kazdym kroku, dokladam do wszystkcih mozliwych swiadczen, a sam z zadnego nie korzystam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?