Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FearTheBeard hmm czy jakaś fajną to nie wiem, bo koniec końców swoje zabule i to raczej standardowa cena będzie, nieokazyjna :P Zdecydowałem się na Mauritius w listopadzie. Gdybym rezerwowal wcześniej to lepiej bym wyszedł, w ciągu roku z miesiąca na miesiąc ceny rosły. Kolejny ekstra koszt z racji, że zdecydowałem się na biuro podróży, a na własną rękę miałbym dużo taniej ;) natomiast chciałem mieć fajną plaże, a niestety od paru lat na Mauritiusie te pocztówkowe plaże są sprywatyzowane przez droższe hotele. Na własną rękę zrobię zwiedzenie. Wypożyczam auto i atrakcje robię sam. Jedynie moze wykupie przelot helikopterem nad wodospadem, ale nad tym jeszcze się zastanawiam. Takie Seszele też bym chętnie w przyszłości odwiedził :D
0
@pt9 dzięki za opinie. Super filmik! o coś takiego mi chodzi :) w tym roku będę na "rajskich" plażach i marzy mi się taka pamiątka, ujęcia i fotki. No, ale niestety jestem amatorem nie używałem nigdy drona, ani nie montowałem filmikow. Zdaje sobie sprawę ze użyłbym tego moze max 2 razy do roku i stąd moje pytanie czy ma to sens czy odpuscic. Poza tym skoro jestem amatorem to chyba też niewarto inwestować na pierwszy sprzęt większej kasy, a czy coś taniego mnie zadowoli hmm.
0
Pytanie do posiadaczy dronow.
Czy to przydatna rzecz do robienia zdjęć, filmów na wakacjach? Must have czy zbędny wydatek?
Nigdy nie używałem, a wybieram się niedługo na wakacje i zastanawiałem się czy warto do ujęć z powietrza, fotek od strony morza itp. Będę wdzięczny za opinie :)
0
Chwała Panu, że udało się wykopać tego drewniaka. Najlepszy news okienka.
0
@tbas dobrze mówisz. Z tym że prawda taka, że on jest gowno wart :) kluby zatrudniają ludzi, obserwowali go zapewne cały sezon i mają mnóstwo statystyk. Gość jest dramatem. Odejscie za 15 to świetna cena za takiego drewniaka. Całe szczęście że araby się pojawiły bo inaczej nikt by go nie wziął z takim kontraktem nawet za darmo, a Ci go biorą tylko dlatego że to zawodnik z Barcy to reklamowo dla nich ok nawet za takie pieniądze. Także zluzuj chłopie majty, bo to świetny deal :)
0
@tadzik447 to współczuję ja miałem pod narkozą i luz :D
1
@BARCA1899Messi ja miałem niedawno, 1 miesiąc L4 i jakieś 2 miesiace od siłki przerwa. Nie uprawiam sportów kontaktowych, więc tu mi ciezko powiedzieć. Jestem pół roku po zabiegu ale jak mocniej złapie za nos to czuje ze jest on jeszcze trochę obolały
0
@PatrykBarca jeszcze nie, ale poczekaj 10-20 lat i kto wie. Gdy tam będą grali najlepsi, idole. Trend jest co by nie mowic, a czy z tego coś będzie okaże się. Podcieraja się szejku dolarami czy to się komuś podoba czy nie. Tak jak kolega wyżej wspomniał. To dotyczy każdej branży. Lekarz z mojej rodziny dostał ofertę pracy w Kuwejcie. Chore pieniądze. Był tam na szkoleniu, większość to świetni specjalisty z zachodu Europy czy nawet ze Stanów. Kuzyn moj z IT również potwierdza, sporo ofert pracy zdalnej dla firm z bliskiego Wschodu i płatne oczysiscie sporo lepiej.
1
@Transu96 tak, dokładnie. Ze sportowych względów przesłanek ku temu nie ma, więc to celowe robienie na szkode. Ja nie mówię że tak by było, ale wcale nie zdziwiłbym się żeby aktualna top1 gwiazda piłki nożnej nie miała siły przebicia i nie pociągnęła tej sprawy ;)
@bartas97 dokladnie takie coś mi przyszło do głowy mimo że nie widziałem wypowiedzi prawnika to jestem w stanie sobie to wyobrazić że tak mogłoby być.
0
@bartas97 brednie. Taki piłkarz zapewne mógłby spokojnie oddać sprawę do sądu
0
@sonek tak. Znaczy czy taki daleki hmm. 2h dojazdu w 1 strone. Udało się dogadać co drugi tydzień raz w tygodniu w biurze, a co drugi dwa razy. Pewnie z początku będę musiał być częściej żeby się nauczyć i poznać ludzi. To czy było warto pewnie okaże się po kilku miesiącach. Mam nadzieję że podołam :)
2
@Gall widzisz, mi wszystko pasowalo, chciałem pokazać że mi zależy i zaproponowałem bycie kapitanem. Nie chcieliście mnie to teraz macie, lukratywna oferta w $$$ wleciała :P
3
I jutro z rana wlatuje wypowiedzenie. Jakoś tak dziwnie, trochę nerwowo. Jednak człowiek jak popracuje kilka lat to przywiązuje się do miejsca pracy, projektów i przede wszystkim ludzi. Z drugiej strony niepokój czy w nowej robocie uda się ogarnąć i czy będzie równie spoko atmosfera, bo to jednak zawsze niewiadoma.
1
@partymaker zgadzam się. Tych retro nie da się kupić nigdzie co nie? Na stronce oficjalnej tylko inny wzór jest.
1
@fcbarcafan19 czy tam generalnie są jakieś spoko plaże czy raczej to nie miejsce na plazing? Cos tam jest do roboty żeby czas przyjemnie leciał? :)
1
Czy ktoś z Was ma do polecenia jakieś spoko miejsce na Węgrzech? Byłem kilka razy, ale w zasadzie głównie w Budapeszcie i raz objazdówka po jakiś gorach, kościołach, więc te aktywności mnie już nie interesują, sam Budapeszt też znam dość dobrze. Natomiast myślałem o długim weekendzie i pobytem np nad Balatonem lub słyszałem że jakieś miejscowości z winiarniami lub spa są też ciekawe. Ktoś coś ma do polecenia?
5
@vangoor też mi się nie chciało, ale jak znajdziesz chwilę to serio warto. Złomowanie majstersztyk. To co było wcześniej to nic. Tutaj wymagało to 3h żeby rozlozyc wszystko na czynniki pierwsze :) warto!
1
Jak to było z Alonso? Wolny ale chociaż mocny fizycznie? To niezle jak przewraca się w stójce walczac bark w bark z Saka xD
1
Gol z wolnego alleluja xD
0
@JimMorrisonFCB sytuacja się nieco zmieniła. Mianowicie odnośnie dojazdów poszli na ugodę. Co drugi tydzień 2x z biura, a co drugi 1x dzień, więc lepiej mniej jeżdżenia, więcej z HO. Natomiast, ostateczne podliczenie jakie zrobiłem to jednak tak kolorowo nie wychodzi. Źle z założenia przeliczyłem zarobki. Z racji braku nieopodatkowanych premi, benefitow, a całość w podstawie płacowej to jednak wyjdzie na plus jedynie 200-1000 (okolo 1000 jeśli uda się wynegocjować górną polke widelec). No cóż jutro spróbuję ugrać te górna część i wtedy ewentualnie zmienic z racji tak jak mówisz nowych możliwości. Jak się nie uda to trudno, płakać nie będę.
0
@SenseiFCB ciekawy pomysl z tym przeliczeniem dodatkowej pensji na godziny. Niestety dojazd autem i to przez pipidowy gdzie sie moge denerwowac codziennie z racji korkow ;)
0
@SenseiFCB @sonek @JimMorrisonFCB akurat to definiuje kontrakt. 3 dni z biura, a dwa z HO plus 28 dni w roku mozna ekstra HO brac. Auta sluzbowego niestety nie ma. Roznica kasowo to odliczajac paliwo i eksploatacje to okolo 2k pln. Szanuje sobie swoj wolny czas stad chyba odrzucę te oferte, ale chcialem poznac Wasze zdanke ;)
0
Pytanko do osob dojezdzajacych do pracy. Czy Waszym zdaniem warto dojezdzac 3x w tygodniu po 2h w jedna strone do pracy do biura mimo lepszej i wiecej platnej pracy? Nie pisze o ile, raczej chce wiedziec czy ktos niezaleznie od podwyzki i tak by odrzucił oferte? Zastanawiam sie nad tym wlasnie. Powiedziałem sobie ze max 1 dzien w tyg dojezdzac moge bez problemu, w porwyach do 2 czasami, ale 3 to myślę ze dramat. Jaka Wasza opinia?
0
@HarveySpecter okolo 2 tysiecy
0
@Mario96w to ze jeden wuj dla Ciebie to noe znaczy ze nie mozesz wypelnic obywatelskiego obowiazku jakim jest udzial w wyborach i miec nastepnie czyste sumienie, ze nie przylozyles reki do zadnej z parti skoro wszystkie uwazasz za zle, a wrecz przeciwnie wyraziles swoje niezadowolenie co również daje pewien obraz spoleczenstwu i rzadzacym, a Ty nastepnie mozesz sobie narzekac dowoli :)
0
@misterio co xD to co pisze oparte jest na czystej matematyce i proporcji, a nie na zadnych preferencjach wyborczych czy sondazach. To o czym Ty piszesz to zupelnie inna sytuacja.
0
@Mario96w ale wiesz ze jak nie idziesz na wybory to przyczyniasz sie do wyboru parti ktora wygrywa? I dlaczego zakladaaz ze musisz oddac glos na tego ktory mniej zrobi Cie w wala? Mozesz oddac niewazny glos.
0
@Krzywy95 no jak zaplacimy mu tyle co araby to pewnoe przyjdzie chetnie :D
0
@Beztroskii a co jest? Nie ma chyba jeszcze oficjalnej wersji
3
@Foton karlim bo ma M? Xd przynajmniej nie jest ulancem :D nie kazdy jest kanapowym januszem z wywalonym bebechem