0

@Blantozaur @MatBac1991 @jaras121 @barcelonaLM looool :D koledzy bez urazy, ale z czytania ze zrozumieniem to orlami chyba nie byliscie nigdy (easy ja tez :D). Ja sie nigdzie nie czepiam. Nie sprawdzałem i nie wiem jakie problemy ma siec biedronka. Zadalem po prostu pytania pod dyskusje, ze moze to nie wina braku przestrzeni magazynowej? @MatBac1991 @barcelonaLM co znaczy zwykli pracownicy? Przeciez planisci z centrali to rowniez pracownicy biedronki. Ktos przeciez dane i zalozenia do systemu wprowadzac musi, samo sie nic nie dzieje. @jaras121 oświeć mnie w takim razie jak to działa chętnie się dowiem :)

0

@barcelonaLM pięknie przeanalizowane. Rozumiem, ze znasz temat od podszewki, ze tak z przekonaniem mówisz ze to problem zbyt małych magazynow tak? A moze to problem pracowników, ktorzy nie potrafia zarzadzac zapasami i planowac dostaw?

1

@SnieguPlock tak jest, dokładnie. Jest kilka ciekawych wysepek na seszelach i niestety sa one tez odpowiednio drozsze. Mozna wybrać po taniosci, ale wtedy trafisz na kiepskie wyspy i bedziesz zawiedziony. Te najlepsze wyspy zarezerwowane sa czesto dla drogich hoteli, ale da sie wyhaczyc cos na bookingu. Wtedy troche zabawy, loty na wlasna reke na seszele okolo 7k przynajmniej tyle bylo 2 lata temu. Pozniej podrozowac mozna miedzy wyspkami lataja awionetki.

1

@Zoker dokladnie. Jak widze te psy lub podobne do nich sztucznie modyfikowane genetycznie rasy tylko na widzimisie czlowieka to az mnie skręca momentami.

1

@Kgorecki2500 wilczarz czechoslowacki, rottweiler, doberman.

10

@Criss18Barca po tym wlasnie rozpoznasz kiepska wodke :D

0

@MichuZ44 jesli patrzac na to jakie byly oczekiwania to max 3/10

0

@Cotutajsiedzieje no lipa ogólnie. Zalezy w jakim miescie jeszcze zyje, bo w najwiekszych miastach w Polsce to ledwo o ile w ogóle takiej osobie wystarczyloby na wynajem kawalerki, a gdzie tam jedzenie :D takie osoby zazwyczaj wynajmuja pokoj. O kredycie jakimkolwiek oczywisice nie ma mowy, wiec wiadomo ze nigdy nie kupi wlasnego M. Pytanie jakie podejscie do zycia ma taka osoba, bo jak ktos ma slaba psyche to jest jeden krok do deprechy i postawienia krzyzyka na wlasnym zyciu. Jak ktos psychicznie jest git, to musi kombinowac i wziac sie za zycie, bo inaczej jak sie czegos nie dorobi czesto w mlodym wieku zapieprzajac na 2 etaty to na stare lata moze wyladowac pod mostem. O podrozach to chyba zartujesz :D glupie wyjscie na miasto ze znajomymi jest wyzwaniem. Ps po sobie widze ile mi na to kase leci. Nie ma weekendu chyba zebym nie wydal przynajmniej 2 stów na glupie wyjscie na miasto czy przejechanie sie gdzies i to bez szalenstw.

2

@MesQueUnClub_87 wiem wiem, zdarza sie i mi ze robie to :) wyolbrzymilem, bo mialem na mysli jakas pamiatke typowa. W zasadzie kwiaty tez szybko zwiednieja to moze i faktycznie lepsza ta kolacja ;) tylko w kwesti kwiatow myslalem ze spoko uda mi sie zaskoczyc czekajac z nimi przed uczelnia na zasadzie niespodzianki, ale nie wiem czy to taki super pomysl :P

3

@JaroCoach pomyslowych orłów tez widze nie brakuje :D

1

@MesQueUnClub_87 jakis obiad czy kolacja z opijaniem tez na pewno bedzie w planach, ale myslalem cos poza tym zeby miala wspomnienie/pamiatke. Chlanie to przy każdej innej okazji tez jest :D

0

Pytanko, co kupic dziewczynie z okazji obrony magisterki? Myslalem nad bukietem kwiatow, ale wreczac po obronie, a do domu dosc daleko i nie wiem czy to taki dobry pomysl zeby kwiaty lezaly killa h w aucie na takim upale. Jakieś pioro wieczne czy dlugopis? Niby spoko, bo mozna z grawerem na pamiatke, ale czy ja wiem czy to nie takie meh. Moze ktos cos kupowal, robil i podzieli sie pomyslem? :P

1

@barcanawieki skad porownanie jednych z najbardziej ekskluzywnych wysp do przecietniakow? :P

1

@Jakchcesz spoko giera, ale brakuje tego czegos. Strasznie skiepscili drop itemow, za latwo zdobyc dobry ekwipunek i wymaksowac. Ja rozegralem killadziesiat godzin i mam wrazenie, ze juz wiekszosc itemow mam na maxa endgamowych i nie mam co wymieniac :) mogliby dodac wiecej unikatow i zrobic zeby ich drop byl rzadszy duzo. Moze runy jak w d2 i slowa runiczne? Nie wiem jakos system itemizacji w D2 mi sie duzo bardziej podobal i to sprawiało ze tamta czesc jest tak epicka i niesmiertelna.

4

@Pawci023x konfa to prawica. Prawicowe nie chca wpuszczac imigrantow. Lewicowe tak.

1

@Kgorecki2500 pelna zgoda. Majstersztyk, strasznie ubolewalem nad tym ze niedokonczyli.. To powinno byc karalne :/

0

@okiemtypera_lucaxx95 mysle, ze to problem wielu zawodow. Innymi slowy, taki mamy klimat :P w Polsce zarobki sa ogolnie kiepskie i oczywiście dochodzi tu aspekt sytuacji gospodarczej w kraju czyli polityka, ale nie ma co rozwijac tego watku :P ja osobiscie rowniez uwazam ze zarabiam zbyt malo jak na zakres obowiazkow, odpowiedzialnosc, codzienny stres i spora decyzyjnosc, czesto gesto w firmie skladam zamowienia lub wybieram dostawcow lub podpisuje sie pod czyms na co firma wydaje czesto dziesiatki, setki czy nawet miliony euro i jak cos sie odpkuac spieprzy to moge w kazdej chwili poleciec ;) na zachodzie stawki w wielu sektorach sa znacznie wyzsze przez co ludzie czuja sie chyba bardziej doceniani. My charujemy jak woly, i cieszymy sie ze stac nas na wakacje co powinno byc standardem :p parodia tez, ze nie stac nas na nowsze samochody co pomijam poprawia komfort, ale glownie chodzi o bezpieczenstwo najblizszych, rodziny. Na zachodzie bedac kierownikoem pociągu przypuszczam, ze co pare lat byloby Ci stac na wymiane aute, a u nas? No coz, sam wiesz jak jest. Cale zycie na kredycie, przez co z tylu glowy niepewnosc i nie ma takiego luzu :)

2

@kondzix2115 ja mialem ciezko po wiesku 3. GoW przelknalem latwo.

1

@okiemtypera_lucaxx95 a faktycznie kiedyś wspominales. Za 5 na reke da sie juz zyc mysle, wiec nie ma zle. Do tego premie, wiec fajnie. Powodzenia!

4

@Rust_Cohle dlaczego? Nie napisal slowa o tym czego kierownikiem jest. Stawki liderow sa rozne. Mozna jako kierownik zarabiac 3,5 na reke, a mozna i 30.

1

@doc jaki szczuply na tym zdjeciu. Teraz pączuś jest nie do poznania i obawiam sie, ze niestety to jest glowny powod jego dyspozycji. Utrata zwinnosci i szybkości dzieki ktroej robil przewage.

4

@tbas warto dodac ze w tym samym okresie rowniez mocno spadl kurs dolara, czyli de facto podwojne dojenie nas :D ale wszyscy zadowoleni ze mamy tanie paliwo bo przecież rok temu bylo drożej to nic tylko rączki całować pisowi :D

1

@cules100pro ale o czym Ty piszesz xd Hazard przychodzil z Chelsea, a Mbappe jest od szejkow.

0

@DonCarletto wlasnie tez nie czaje. On na tym jwszcze dobra bibule zrobi. Do kieszeni od arbaow swoje mu wpadnie, a z klubu nie swoje pieniążki wyprowadzi ;)

1

@szkutnik91 powiem krótko. DRAMAT. wypchac z klubu jak najszybciej chdozby za doplata!

2

@TheNekro94 dokladnie. Przydaloby sie jeszcze to rozbic na 6-8 i 8-10.

1

@Chucky o to zes przypomniał smaki "dziecinstwa" :D niestety lata temu wycofali smakowe. A szkoda wielka. Byly jeszcze lepsza jak dla mnie Diarumy wisniowe ktore strzelaly specyficznie przy zaciaganiu i smakowaly mi lepiej niz black devile nawet :D

0

@Kluivert_P GoT zdecydowanie.

0

@Dalhi hmm ciekawy wątek z tym haszyszem. To by wiele tlumaczylo dlaczego pojechala w wolny dzień do jakiegoś gościa mimo ze miala chlopaka. Jaka to teoria z winem? :p

1

@Janas11224 a do pracy sam chodzisz? Ona miala dzien wolny, poszla do sklepu. Pod sklepem zagadali do niej i ja zgarneli. Nie znam szczegolow, ale faktycznie dziwne sie to wydaje. Wyglada na to ze ich kojarzyła i zaufala. Jak sobie pomysle to czesto jakby nie bylo jak jestem na wakacjach to ufam miejscowym (bedac ostatnio w Grecji tez czesto miejscowi mnie podwozili gdzies w poblizu), mimo ze na codzien z duza rezerwa podchodze do ludzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?