Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartula co znaczy prawdziwie dotknieta jednostka? Depresja to depresja czy ktos ma powazna czy nie, bo dopiero poczatkowa faze to rowniez jest bardzo niebezpieczne, bo może doprowadzac do poglebienia choroby.
0
@jeyx77x depresja kiedys sie nam kojarzyla z powazna choroba, ale teraz niestety stala sie popularna i prawie kazdy lekarz jest w stanie to stwierdzić. Moim zdaniem to i tak sa mocno zanizone dane. Oczywiście deprasja ma rozne stadium, ale wydaje mi się ze realnie moze dotykac nawet 50% mlodych ludzi mniej lub bardziej. Osobiscie uważam, ze niestety ale to w duzej mierze wina internetu, a dokladniej tresci w nim zawartch instagramy, zycie na pokaz.
1
@MOLESTA brzmi logicznie, zapisywac dzieci do szkoly w kwietniu. Tym bardziej prywatnych gdzie zapewne jak wylozysz odpowiednia kase to dopisac mozesz w ten sam dzien dziecko nawet :D ale wiadomo, zostanmy przy wersji ze Messi swoje pociechy musi zapisywac juz pol roku do przodu hehe
0
@michal26 odnosnie rzetelnego sondazu oczywsicie takie cos to koszt kilkudziesieciu lub nawet kilkuset tysiecy, więc koszt spory, a interesu w tym nikt nie ma. Lepiej nawet manipulowac danymi i jak wiadomo kazda partia wrzuca swoj sondaz pod siebie, bo wynik pokazujący ich zwycięstwo gwarantuje im dodatkowe poparcie. Tak szczerze rzeczywistość moze sie znacznie roznic, ale kto to wie i kto to sprawdzi? Nikt dlatego dalej tak to bedzie wygladalo do konca i w zaleznksci jakie media taki sondaz dostaniesz :)
0
@Tabaluga37 ok dzięki za komentarz i opinie. Zgadzam sie w 100% i tak masz racje 30% jest wymagane, a niestety na ten moment jest 19% stan na godz 15.00 wiec zapewne i tak kilku pkt % braknie. Szkoda, ze mieszkancy maja w dupie to, ale pozniej narzekac kazdy jeden bedzie. Podobnie zreszta jak podczas wyborow parlamentarnych.
0
@draxidox prawda, ale nie ma chyba wyjscia nie? :D nie odbierzesz ciemnocie tego co juz raz dostali za darmo, bo Cie nie wybiora. Wrecz przeciwnie trzeba obiecac jesscze wiecej zeby wygrac i kolo sie zamyka :P
0
@Tabaluga37 ok to moze przyblize troche temat. Zadalem to pytanie gdyz dzisiaj w moim miescie mialo miejsce referendum w sprawie budowy spalarni śmieci w centrum miasta, zamkniecie glownej ulicy w centrum miasta wylaczenie z ruchu samochdoowego oraz finansowanie in vitro z budzetu miejskiego. Tymczasem moj znajomy stwierdzil ze on na te referendum nie idzie, bo uwaza to za bzdure i dla niego licza sie tylko wybory samorzadowe co uwaza za znacznie ważniejsza sprawę. Stad moje pytanie, bo niedokonca sie z nim zgadzam :D referendum mysle ze poruszalo wazne sprawy dzisiaj i glos mial realny wplyw na ostateczne decyzje, a samorzadowe no nie mowie ze niewazne, ale tam bezposrednio decyzja o waznych aspektach miejskich nie zapada, a kazdy samorzad pozniej cos tam robi co uwaza, ale nic drastycznego bez zgody mieszkancow.
1
@Death_voice dla mnie to jest normalne gdy gramy drewniakami pokroju Kessie ktory za grosze nie ma finezji i to samo co do skrzydel. Taki Rapha nie potrafi przedryblować goscia 1 na 1 ani razu w ciagu meczu niewazne jaki to rywal, to jak Ty chcesz konstruowac akcje w ataku? Jesli przeciwnik jest idealnie ustawiony to nic nie zrobisz z banda drewniakow w rozgrywaniu.
1
@CzeksonFCB1899 czy słabsza? Polemizowalbym gdy widze u nas w pomocy Kessiego. Natomiast tak, ogolnie ciut lepsza co przekladalo sie na utrzymywanie przy pilce, ale niewiele bardziej kreatywna, a dodac do tego brak skrzydel ktore robia przewage to mamy kaszane jaka mamy i wyniki na 0.0
1
@Firestone no zgoda, ale wynika to z faktu ze 75% czasu sezonu nie gramy podstawowym skladem tyljo mamy szpital. Na palcach u jednej reki mozna policzyc mecze gdzie FdJ, Pedri, Dembele grali razem. To sa kluczowi zawodnicy do kreaowania okazji.
3
Dziwi mnie ten lamet ostatnio po kazdym meczu. Co to za grupka ludzi to nie ogarniam. Kazdy w miare kumaty gosc ktory potrafi dodać 2 do 2 doskonale wie, ze te mecze tak będą wyglądać od czasu kontuzji Dembele/Pedri + ostatnio FdJ do czasu ich powrotu, a niektorzy tu sprawiaja wrazenie jakby mocno zdziwieni byli wynikami :D nie wiem czy to przejaw januszerstwa i ogladania meczu z doskonu raz na jakis czas bez patrzenia na sklad czy o co kaman :)
0
Co uważacie za wazniejsze jesli chodzi o interesy Waszych miast. Wybory samorządowe do nich gdzie macie wpływ na to kto będzie rządzić czy referendum jeśli jest organizowane i mieszkańcy głosują w temacie np 3 kluczowych spraw?
5
Jak widze te wrzutki Pablo Torre czy innych naszych kopaczy i przypomne sobie jak Messi co wolny, rozny to bil idealnie na glowe do partnera to mnie smiech ogarnia. 90% naszych pseudowrzutek przeciagnoeta po autach lata, albo nie dolatuje XD
2
Garcia znowu klasa. Cienki jak sik pająka.
0
@barteq suma sumarum to strzelil 1 bramke, malo istotna bo jak sie okazalo to w rewanżu zawalił 2. A pierwsze w kolejnosci to jak juz mowa o waznych meczach to zawalenie nam rewanzu z Interem :)
1
@kondrel19 ligowy gdzie mamy bardzo dużą przewagę i jest to praktycznie bez znaczenia, a jednocześnie przegrał rewanż PK i rewanż z Interm w LM co poskutkowało brakiem awansu do kolejnej rundy. Patrząc na jego zaangażowanie w gre i obronę naszych barw no nic tylko zostawiać go, bo strzelił gola w klasyku xD
0
Oby. To powinien być mus, a nie rozważanie czy go sprzedawać.
0
@Faro oczywiście ze tak. Na mecze Barcy pelne samoloty kibicow z Polski. Pod stadionem, na stadionie momentsmi mialem wrazenie ze sami polacy.
1
@okiemtypera_lucaxx95 masz racje, nie ma sie co doszukiwac logiki w meczach europejskich. Natomiast wystarczy popatrzec na lige. Fiorka rzadko kiedy traci chociaz 1 bramke ostatnio, nawet w meczach z duzo silniejszyni rywalami. Nie mowie, ze nie siadze ten typ, moze akurat, ale ja osobiscie ide w gola, strzaly i rogi fiorki po lepszym kursie, a Lechowi życzę powodzenia :)
5
@qbuteq i to w styczniu tylko przez chwilę dostępną kadrę, bo wcześniej cała jesień w LM również zawalona przez kontuzje kluczowych graczy.
0
@Criss18Barca biorą. Ode mnie znajomy inzynier byl teraz 3 tyg
0
Kurde to pomocnik defensywny moze strzelać zza pola? Ciekawe :>
4
@Deviler od kilku sezonow mam wrazenie, ze dramat to jest nasz sztab medyczny. Wiekszosc ofensywnych zawodnikow ktora do nas przychodzi to co chwile magicznie kontuzjowana, a w innych ligach grali ciagle jak z nut. Nic dziwnego ze nawet daty powrotu nie sa w stanie podac.
5
@Yakoob nie no dajmy spokój, bo zaraz w ogole będziemy sie bic o ligę konferencji jak zaczniemy sprzedawac swoich najlepszych graczy. Kogo za niego? Nie ma nawet alternatywy dla nas na rynku. My potrzebujemy wzmocnic jego pozycje, a nie ja oslabiac. Druga sprawa to jego absencje wcale tak źle nie wygladaja. W porownaniu do takiego Neymara czy nawet Haalanda to dalej wyglada duzo lepiej. Od ostatniego sezonu lepiej sie prowadzi. Na LS pewnie wroci do nas abde, ale w dalszym ciagu trzeba wzmocnic skrzydla, bo polecimy z hukiem znowu w CL.
1
@Kapitan hawk no wlasnie i o to sie rozchodzi :D znalazl sie raz w dobrym miejscu, strzelil gola i teraz co gloryfikowac go za to? :P nie, sorry ale ja tego nie kupuje i oczu sobie zamazywac nie bede. Dla mnie liczy sie wklad w gre, zaangazowanie. Jesli on odpuszcza w najwazniejszych momentach mimo ze czesto ma duzo wiecej sil bo wchodzi z lawki, ale ma wywalone jajca i zawala gre obronna to szczerze nie interesuje mnie ze raz na jakis czas uda mu sie zdobyc gola. Chyba sie nie przekonam do niego, mam duza urazę za to co zrobil z Interem gdy walczylismy o awans.
0
@Maynard666 nie no z tym Garcia to juz odpuscmy temat. Przy calej sympati do niego to trzeba sie go pozbyc jak najszybciej, nie jest to zawodnik na Barce. Chyba ze sie zgodzi zostac jako 5ty wybor i bedzie w rotacji na ogorkowe druzyny to powiedzmy ze jeszcze ok przy dobrej tabeli.
2
Top3 pilkarzy ofensywnych z pola wypada przez kontuzje no to sie musi odbic na wynikach (nie licze obrony, bo tu trzymamy poziom mamy dostepnych zawodnikow). To tak jakby wyciagnac Realowi Benzeme, Viniego i Modrica. Oni nawet z nimi w składzie czesto gubia punkty, a moge sie zalozyc ze bez nich graliby tez straszny pazdzierz. Generalnie cos jest nie tak od dluzszego czasu z naszym sztabem fizjo medycznym. Skrzydlowych rowniez brakuje, te pozycje trzeba koniecznie wzmocnic w kolejnym okienku pozbywajac sie kilku aktualnych kopaczy.
1
@Kapitan hawk no generalnie dobrze powiedziane, ale z tym Kessie to żeś odpłynął zdrowo :D on pokazuje w destrukcji? Co? Swoj brak zaangażowania i odklejki? :D w kluczowych momentach sezonu np rewanz z Interem nie wrocil i nawet nie ruszyl w pogon za gosciem ktory zdobyl bramke czy w oststnim meczu z Realem nawet nie probowal udawac ze wraca jak cala reszta sprintem do obrony w konsekwencji tego stracilismy gola na 1.0 do szatni, a po przerwie idiotyczny faul w polu karnym. No faktycznie defensywnie to on TOP haha
A tak co do reszty to pelna zgoda :)
0
@Firestone mnie przekonuje. W koncu zaczelismy grac cos innego, lepszego. W porownaniu do takiego Setiena czy Koemana to jest bajka. Pod warunkiem jak tylko sa dostępni piłkarze to gramy serio dobrze. Inna sprawa ze prawie pol sezonu nie mamy once da gala. Gdy byl Lucho to once da gala byla dostepna prawie caly sezon dobre 90% meczow, a czy Xavi mial podstawowa 11stke dostępna dłużej niz kilka tygodni? Chyba nie. Jak nie teraz Dembele, Pedri to wcześniej Araujo, Christensen, Kounde cala obrona posypana byla.. To jest dramat!
0
@AmigoBlancos jakby bylo +3 nad Realem to mozna by juz bylo Wam wreczyc trofeum :) dla mnie odkad Dembele i Pedri wylecieli na tak dlugo to wydawalo mi sie ze i 10pkt przewagi moze nie pomoc. Na szczescie udalo sie wygrac klasyk i to moze zadecydowac na koniec sezonu.