Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapiczek jak wyzej. Plus City mialo w lidze dzien mniej odpoczynku od Realu przed polfinalem, ponad to grali glownym skladem przy czym carlo dal swoim zawodnikom odpoczac wprowadzajac bardzo duze rotacje przez weekend. I jak to sie skonczyylo? Dopoki zawodnicy sa zdrowi, bez urazow dopoty lepiej jak sa w rytmie meczowym.
0
@Wiktoria13 tak faktycznie na jednym kierunku patrzyłem tez po all inclusive, a z czego to wynika, ze do konca pazdziernika? Chociaz dwa inne kierunki mialem zaznaczone half board lub same sniadania i podobna sytuacja
1
Hmm chcialem przegladnac oferty roznych kierunkow wakacyjnych jakies egzotyki i na wiekszosci biur jak zaznaczam listopad to praktycznie brakuje ofert. Jak sprawdzalem jeszcze 1-2 miesiace temu to byly. Teraz sa do października, a nastepnie od grudnia. Listopad jakby wyciety. Czy to moze byc jakis blad czy o co chodzi? Wykupili ludzie wczasy w listopadzie na karaibach, afryce itp? :D
0
@TheNekro94 hmm moze ma to sens. Tak jak mowilem pogralem lacznie moze ze 4h to zbyt duzo nie ogarnalem :D to mowisz ze bedzie crossplay i pc i ps5 beda mogly grać razem?
0
@TheNekro94 klimat w D4 akurat mi sie spodobal, jest fajnie, ciekawie fabula sie zapowiada to na plus ;) jakos nie moglem przekonac sie do rozwoju postaci i itemow. Pewnie dlatego ze za krotko pogralem, ale jakos drzewko rozwoju w D2 mi sie wydawalo ciekawsze. No, ale tak jak mowie moze to mylne 1 wrazenie?
1
@Kgorecki2500 ja puscilem bvb. Co prawda ciezki wyjazd, ale kiedy jak nie teraz gdy to mecz o mostrzostwo dla nich? City na handi robi chelsea mam nadzieje :)
0
@TheNekro94 ja jeszcze myślę czy kupować na premierę. W każdym razem odezwij sie w lipcu to może coś pogramy juz w sezonie, w ekipie zawsze fajniej :D kilka godzin gralem w open bete, glownie necromanta ale zrobilem tez czarke. Nie wiedzialem ze robia crossplay, ogólnie mało filmikow widzialem. Po demie mam mieszane odczucia. Niby wszystko fajnie wygladal, ale jakos mnie nie pochlonelo tak jak swojego czasu od poczatku D2. Moze to juz kwestia wieku, jakos ciezko mam sie wkrecic w gierki lub byc moze wlasnie braku ekipy do gry.
1
@QQL5 jak masujesz i niepotrzebujesz duzo blonnika, a mozesz przyswajac bez problemow bialko to dobra opcja :D
33
@Kgorecki2500 fajny chlopa, ale za 40mln trzeba puscic. Suoer sezon w Osasunie, bardzo mi sie podobal, ale on tam jednak polega na tym ze ma mnostwo miejsca i leci do przodu. Do tego jeden zwod na zamach. U nas sie to niestety na dluzsza mete i lepszych rywali nie sprawdzi.
1
@SkN @hayek moimi pierwszymi koszulkami byly Owena z LFC i Zidana z Realu, ale to Ronaldinho skradl moje serce i zaczaclem kibicowac Barcy :)
1
@4drian0 dlaczego klasyczny? Wcale nie. Ostatnio w LM sedziowal City Bayern i pokazal 10 kartek :) mafia go deleguje i grube zaklady leca na srogie overy/undery. Tak to wyglada.
2
@Jackazz 1. Oby nie. 2. Oby LM zniknela z poslatu na dobre.
0
@Fenelon jasne, na upartego to zdaje sobie sprawe, ze wszyatko mozna skontrolowac sprawdzic i po wszystkim slad zostaje, ale z reguly chyba jakis sposob jest bardziej lub mniej ryzykowny zeby wpaść? :P generalnie temat nawet nie dotyczy bezposrednio mnie, a firma mala :)
0
@qbuteq nie no jasne, ale nie mowimy tutaj ze ktos super wielce sledztwo prowadzic bedzie bo zadnych wrazlowych danych wyprowadzac nie mam zamiaru xd
@Fenelon jak wyżej. Generalnie można się nawet zalogowac na prywatnego maila np w zakladce incognito i wyslac samemu do siebie mailem nie? Chodzi mi o formatki ktore moga sie przydac po prostu w kolejnej pracy :)
0
Jak skopiować dane z komputera sluzbowego tak, aby nie pozostal slad? Czy dysk zewnetrzny/pendrive to najlepszy sposob? Uploadowanie czy przesyłanie danych na maila czy ondrive lepsze czy gorsze? Ja wiadomo w internecie nic nie ginie to zakladam ze gorsza opcja, ale moze ktos sie bardziej zna?
0
Nie ma ktos kodu na pyszne? Rozdawali podobno w dni meczowe na LM 15zl, ale sie nie zalapalem a zamowlibym cos dobrego na dzisiejszy wieczor :D #cebularz
2
@konajoncek aha xD to tak samo moge Ci powiedziec nie pisz o meczach, w ktorych nie strzelil, a pisz o tych w ktorych strzelil. Sam przywołujesz najwazniejsze mecze to Ci podalem top1 najwazniejszy, w ktroym strzelił dublet. Wystarczyło nie robic cyrkow w obronie i bysny wyszli z grupy wlasnie za sprawa Lewego.
4
@konajoncek czyli kiedy najbardziej potrzebowalismy go i zawodzil?xD w meczu z Interem gdy gralismy bezposredni pojedynek o awans z grupy CL strzelil 2 bramki na Camp Nou. Ważniejszego meczu w tym sezonie nie było, więc skończcie te bzdury pisać
1
@mateusz33 no ciekawe xD a o czym ma myslec? Oszczędza obrońców na kolejny sezon juz czy o co chodzi z tymi zmianami? :)
0
Po c**j sciaga Araujo tak wczesnie? Gramy o rekordy czystych kont i straconych bramek, a ten obrone wymienia cala WTF?!
0
Czy jest tu ktos kto skonczyl studia prawnicze i idzie lub jest na aplikacji i pracuje w kancelari radcowskiej lub adwokackiej i moze podzielic sie jakimis widelkami zarobkowymi? Kompletnie się nie orientuje, a moj mlodszy brat jest teraz w takiej sytuacji (ma dosw juz 2 lata na umowie zlecenie w kancy pracuje) i zastanawia sie o jaka srednia kase moze sie teraz ubiegac po skonczemu studiow.
4
@TheNekro94 auto naprawisz, a podwyzka zostanie. Glowa do gory :)
18
Nie no hitem sa te biale rycerzyki dla mnie xd akcje wczesniej pilka wyszla na rzekomy aut i skandal haha a dwie akcje wczesniej zanim Real strzelil gola to sedzia nie odgwizdal faulu Rudigera. Czy to tez powinnismy odwijac i anulowac pierwsza bramke? Rozumiem sprawdzac dana akcje, ale nie akcje poprzedzajaca i to takie szczegoly jak rysowanie lini gdzie to kwestia centrymetra albo mniej, bo to juz absurd. Niedlugo bedziemy caly mecz odwijac bo ktos wyrysuje linie ze pilka 10min wczesniej wyszla i w konsekwencji tego kilka akcji pozniej padla bramka. Nie no nie moge jaka beka :D
2
Bsilva i gundogan dwoch hamulcowych, a do tego bledy w defensywie..
0
Gundogan juz by chyba chcial na wyje**e sobie pokopac w Barcelonie. Piekna pogoda, jajca wywalone i emeryturka na spokojnie. Nic tylko brac dziadka zeby pocieszyl sie z koncowki kariery w fajnym miejscu.
1
@FCBparasiempre 1:3
1
@AFA90 liczbami zapracowal ba dobry transfer. Jesli pojawi sie oferta to ja bym sie nie zastanawial. Znajdziemy lepszego od niego, a kolejny sezon juz tak dobry w jego wykonaniu może nie byc.
1
@DaPidejpi bardzo rzadko ogladam ligeu 1 moze ze 3 mecze na sezon, a ten wczorajszy akurat widzialem :D
0
@takisobiektos JA, skonczony duren. Normalnie ich nie stawiam nigdy, ale mowie no kur** dzisiaj pewniak jak nigdy. Mecz u siebie, walcza o top4 dajace LM z druzyna ktora juz praktycznie spadek przyklepala. Co sie moze nie udac? :D cala tasma z meczami PL, LaLiga i kilkoma innymi Serie A kursy po 2,5 powchodzily, a te cioty po 1,3 nie xD to jest hit, śmiechu warte xd
0
Komentarz usunięty