Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rust_Cohle super wakacyjna pogoda. W koncu troche slonca. Tak niewiele takiej pogody w ciagu roku, a i tak znajdzie sie sporo takich co będzie narzekac, ze za cieplo :p
2
@masq polecam audiobooki lub ksiazki wiedzmina jesli nie oczytane czy osluchane masz. Ja tak zrobilem jakis czas po przejsciu gry. Fajna sprawa :)
0
@ranger3120 kurde az sam jestem ciekaw. Ja tez bym powiedzial ze one sa z nordyckiej. Corki Odyna. Co sie finalnie okazalo?
0
@Herato prawda. A odnosnie samego karnego to nigdy nie moglem zrozumiec dlaczego strzelal w ten sam rog w ktory wczesniej strzelal wszystkie swoje karne. W tak waznym meczu bylo oczywiste ze bramkarz bedzie o tym wiedzieć :)
0
@ostry22 @Bykunn @LS wrocilem wlasnie z kilkudniowej wizyty w Niemczech. Stwierdzilem ze tym razem nie bede wynajmowac samochodu (okolo 30-40 euro za dzien) tylko pobujam sie komunikacja miejska. Bilet miedzymiastowy autokarem (odcinek 60km) kosztowal mnie w 1 strone 25 euro. Bilety autobusowe w centrum miasta na jedna strefe (jednorazowy czas do 15min) to 2,90 euro. Koniec koncow na komunikację miejska wydalem wiecej niz jakbym mial samochód wypozyczyc. Komunikacja miejska jezdzilo stosunkowo bardzo malo ludzi. Same polaczenia nie byly dosc wygodne. 2 razy zdarzylo mi sie ze autobus w ogole nie pojechal.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Przemek2323 wlasnie, pytanie czy to nie badania troche z dupy :p dopisaliby jaka byla metoda mierzalnosci i na jakiej grupie przedstawione, bo szczerze nie chce mi sie wierzyc ze wyniki takie stosunkowo niskie (tym bardziej na ankiete to by sie nie nadawalo :p)
0
@lucca87 dzieki za obszerny koemntarz. Tak, no jasne nie mowie juz o wykonczeniu bo to mozna bardzo roznie ogarnac. Czyli Ty u siebie zakladasz 3700 do stanu deweloperskiego + 3000 wykonczenie wiec jak dobrze licze to do 7k za metr zrobisz sobie tak dość fajnie tak? :)
0
@pt9 ok czyli takie 700 za 120m plus minus mozna zalozyc. Oczywiście jakbym chcial sprawdzic dokladniej to bym przekalkulowal ale z ciekawości chcialem wiedziec jak to w tym roku, dzieki :)
0
Buduje ktos aktualnie dom, albo wie z ciekawosci jaki to jest koszt np maly dom okolo 100m obecenie zaczynajac od zera? :D
3
Piękna informacja z tym Kessiem, oby faktycznie pierwszy jak najszybciej spakowal walizki. Pytanie jakie mnie tylko nurtuje, skoro dobrze o tym Xavi wiedzial to po co on tyle gral w koncowce sezonu. Mogli sie mlodzi ogrywac. Chyba zeby podbic sztucznie wartosc, ale co to podbije. Moze kwestia kontraktu i minut.
3
Kessie tiki taka xd
0
@Unique zgadza sie taki Totti to ewenement na skale swiatowa, ake za jego czasow rowniez przechodzili na prawo i lewo tam gdzie kasa byla. Daleko szukac przykładów nie trzeba, bo nawet na naszym podworku.
0
Fajne Frankie napedzil to sie zaczelo holowanie Alonso i strata. Nie no blagam..xd
0
@SinMistico dobrze podsumowales. Faktycznie tak bylo, az juz zapomnialem jak trzeba bylo trzymac do przerwy, bo az szkoda bylo wyjsc na minute.
1
@Unique kasa zawsze byla wazna i bedzie, ale nie przesadzajmy. Gdyby tylko to sie liczyło to Messi juz dawno by u nas nie gral, a to ze tak sie wszystko potoczylo to niw byla jego wina. To tez sa ludzie, wystarczy zobaczyc jak przezywal odejscie wymuszone na nim. Przekladajac na dzisiaj przykladem dobrym jest Araujo. Odrzuca duzo lepsze oferty z PL bo ciagle zalezy mu grac dla Barcy.
0
@Azi ruch DO pilki, a nie OD pilki to ABC w srodku pola, no ale coz, nie dogadamy sie i tyle. Chcesz to uwazaj ze wina Frenkiego, a Ferran to w ogole bajke gra i nic zlego nie zrobil :)
0
@SinMistico ja dzisiaj soboe puscilem to i tak jak mowisz, az lezka sie w oku zakrecila. Pamiętam tak samo. Chcialbym moc chocoaz w polowie doswiadczyc czegos podobnego jeszcze raz, ale frustruje sie widzac takich kopaczy jakich mamy obecnie, bo wiem ze oni tego nie zapewnia. Potrzebni sa w srodku pomocnicy z technika ktorzy przyspiesza gre klepka na 1 kontakt i kierunkowym przyjeciem, a nie ktos taki jak Kessie ktory wspina sie na wyzyny techniki probujac wykonac proste przyjęcie.
0
@Azi nie mowie co widzi Ferran, bo zaden pilkarz nie ma oczu dookola glowy. Chodzi o to co on robi. Widzisz to? Kolega z zespolu robi ruch w jego strone, a ten co? Cofa sie zamiast wyjsc do podania? Wtf? To jest wlasnie cale granie tej miernoty. Granie na alibi byle do niego nie podawac. Przez swoje zachowanie i dreptanie do tylu sam skazal sie na strate. Nie podlaczyl sie do akcji co powinien byl zrobic.
0
Viva la vida
Cos czego od takich drwniakow jak Kessie, Garcia, Alonso, Ferran nigdy nie uswiadczymy nawet w 1 zasranej akcji na przestrzeni calego sezonu.
To jest przykre.
0
@Azi ale o czym Ty mowisz? Oczywiscie ze graja zawodowcy, ale wsadzenie na mine to jest zagranie gdzie jest 50/50 lub nawet bledne podanie bardziej do rywala. Tutaj bylo tloczno ale Ferran jest pierwszy przy pilce i jakby mial odrobine kunsztu to by nie stracil. A ze jest kiepem to traci w 90% stykowych sytuacji niewazne z jakim rywalem.
0
@trolownik patrzac na nick zakladam, ze trollujesz, wiec nawet nie odniose sie do tego.
0
@Peciak @Azi co znaczy wsadzic na mine w takim klubie jak Barca? On mial blizej do pilki i obronce na plecach. Z palcem w dupie powinien po prostu ja odegrac na klepke i po temacie. A ze jest patalachem to stracil i tyle.
8
Czy Wy tez jak to ogladacie to Wami trzepie od srodka mimo, ze tytul zaklepany? Czy my jako kibice mamy prawo ogladac ladna pilke i srubowanie rekordow czy musimy ogladac takich pajacow jak Garcia, Kessie, Ferran, Alonso???! TFU
9
Nie, nie mogę xD 10 bramek przez caly sezon straconych, a po przyklepaniu majstra nagle graja ostatnie patalachy typu Garcia, Kessie, Ferran i kazdy ogorek nas leje. Rzygac sie chce, ze w takim klubie graja takie miernoty
1
Ferran bajka :) forma chuj**a, ale stabilna. Same głupie straty, a poza tym niewidoczny :)
4
Szkoda Marca :(((
1
Lepiej by pocelowal to by Koundego w reke nastrzelil. Co francuz odwalil za pajacyk w polu karnym? Zamiast chowac rece to rozklada je wtf?
0
@Roobo pierwszy bezapelacyjnie Kessie. Następnie Eric Garcia i Alonso. Ferran kolejny. Po nich moze tez zacząć walizki pakowac Fati i Raphinha
0
@Drozdu7 mocna strona Ferrana? Jest magikiem. Potrafi zniknac na caly mecz. Jakby nie bylo go w rozpisce to bys nawet sie nie zorientowal ze gra. Zaczailbys dopiero po kilkudziesieciu minutach gdyby nagle w nadzwyczajnie dobrych okolicznościach zmarnowal setke wypracowana przez kolegów.