0

@MarioVeB! Filipiny, Bora Bora, Hawaje to takie top chyba. W tym roku realizuje Mauritius, a to też należało do top moich marzeń. Poza tym w następnej kolejności Chiny, Ameryka środkowa (Kostaryka, Honduras, Panama) i mniejsze wyspy na Karaibach typu Gwadelupa, Dominika, Martynika i te na południe przy Kolumbi i Wenezueli typu Aruba. Jest jeszcze sporo miejsc w których nie byłem w Azji czy w USA, ale to można wymieniać bez końca :D

2

@JordiAlbion no oczywisice. W każdym meczu możemy pakować po 5 bramek rywalom z każdej półki (no tym słabszym może i po 8) i nie czepiać się sędziowania. Pff nic prostszego przecież, sami sobie winni jesteśmy :D

3

@Wiktoria13 a co ma byc. Juz nie pierwszy sezon straciliśmy przez sędziów i mimo że się o tym pisało sporo to co z tego? Kto miał świętować to świętował, nikt konsekwencji nie poniósł żadnych. Mam tu na myśli bramkę z betisem nieuznana na miare mistrzostwa naszego kilka sezonów temu :)

0

@cules100pro ktoś niżej pisał, że nie zawieszony tylko nie powołany na sędziowanie tej kolejki laliga. Wcisnęli go zamiast tego do LK i spokój. On swoje posedziuje i swoje zarobi, nic mu nie przepadnie ;)

2

@KyngPyng mozemy go wziąć tak jak oni Suareza od nas gdzie dali jakiś śmieszny milion euro. Wypożyczyć go bez obowiązku wykupu i Atleti niech płaci większość jego pensji :)

4

@bartekvisca mi z kolei wydaje się że Rambla taka narrację przyjęła. Mieliśmy w tamtym meczu swoje okazje i sporo pecha jak ta bramka po roznym (oczywisicie nasza wina brak koncentracji, ale jednak takie coś się rzadko zdarza). Ja jestem zdania że zrobilibyśmy to. Sam LFC rowniez miałby gorsze nastawienie i niższe morale. 3.0 jednak jest wynikiem do odrobienia.

0

@Katalończyk 99 też chętnie zobaczę

0

@marcin62 i jak wrażenia z bd3, skoro tyle mluciles to pewnie bajka? Słyszałem dużo opini że gra roku, ale jakoś puscilem sobie gameplay i coś mnie nie porwał. Nie wiem czy podoba mi się taka gra na tury, we wcześniejsze części nie grałem.

6

@FutbolFan też tego nie czaje, powtarzają to wszyscy jak mantrę. Ciągle mówi się, że raz sprinty powodują urazy mięśniowe i skrzydłowi są dużo bardziej na te kontuzje narażeni, a dwa dodać do tego jego warunki fizyczne to już w ogóle robi się combo. Ale będzie eksploatowany dalej, potencjał na najlepszego SO na długie lata, to zmarnujmy i wyniszczmy go kontuzjami wystawiając na PO. Fuck logic.

3

@MesQueUnClub96 to jak randomowy to może Barca? =)

1

@pt9 pełna zgoda :D dopiero co dzisiaj rano odpisywałem komentarz komuś kto wrzucił te info o Laivie i podpisał że kupa siana za takiego noł nejma :D za to u nas ledwo jakiś młodzik dla przykładu ostatnio Yamal złapał parę minut dwie fajne piłki posłał i spusty jaką to perłę i gwiazde mamy już, gdzie nikt inny na świecie kto nie jest kibicem Barcy nawet o nim nie słyszał :D a gdzie go tam do Laivy porownywac który cały sezon w PL kręcił. I jeszcze podpisywać że to noł nejm :P

1

@marian_konopka mnie też to bawi. Zresztą podobnie to się ma do wszelkich innych doniesień odnośnie dźwigni, sprzedaży praw do czegoś czy nawet samych kontraktów zawodników, do których wglądu jakby nie było nie mamy :D ale hurr durr oceniamy jak leci wszystko :D

3

@Firestone 70 licząc na euro. Kasa spora, ale to w sumie pojęcie względne. Dla jednych to dużo (nas czyt. Barca) dla innych nie (czyt. araby czy premier league). Z tego co wiem to grajek ze sporym potencjałem, młody i sprawdzony na boiskach PL. Nie tylko chelsea się o niego starało, ale inne czołowe kluby też stąd mnie ta kwota nie dziwi.

2

@mekston do tego taki babol po ryksozecie to ja tego bym nawet nie liczył jaki bezposrednie trafienie..

0

@Pedri16Future dokładnie tym bardziej, że wie że jemu to nic nie da. Sprawiedliwości zadnej nie będzie, bo oczywiście strat jemu nie zrekompensuje żaden sąd

0

@Mysto176 póki się jest bardzo młodym (16-18 lat) to kasa jaka zarabiają jest wystarczająca. Bardziej zależy im na regularnej grze. U nas to mają, w lepszych klubach mogą przepaść. Do tego życie rodzinne często. Pożyjemy zobaczymy. Obyś miał rację i oby młodzi zostali u nas na długie lata :)

3

Spokojnie pogra u nas jeszcze sezon, dwa. Będzie mieć pewnie miejsce, rozwinie się i później przyjdą po niego z workiem pieniędzy. My będziemy dalej biedę klepać i za paczkę fajek nawet wychowankowie grać u nas nie będą, bo umówmy się kasa jest ważna i z miłości już piłkarze nie grają. Tak nas Barto ugotował :)

0

@SuperPatsonFCB o to mi chodzi. Co za różnica czy czas będą zatrzymywać czy doliczać go. Jedno i to samo tylko inna forma dodawania czasu xd
@Firestone rozumiem dlatego pytam jakie macie na ten temat zdanie. Wiem że było wczoraj efektywnego około 60min to tym bardziej chyba dobrze ze doliczone bo bez tego gralibysny realnie jakieś 45 jak kiedyś? Jaka różnica zatrzymywanie czy naliczanie i dodawanie go później, wychodzi na to samo XD macie głowy na karku widzę :D

0

Nie rozumiem trochę oburzenia o zbyt długie mecze i zbyt długi czas doliczony. Wg mnie te przepisy idą w dobra stronę. Jeśli drużyna gra na czas i kradnie co chwile sekundy to nie ma przebacz i tak musicie grać. Absurdem dla mnie było to, że z 90min rzeczywisty czas wynosił czasami 45min (mecz z Athletic kilka sezonów temu). Jakie Wasze zdanie?

0

Moje wczorajsze top3
Najlepsi:
1. Kounde
2. De Jong
3. Mats

Najgorsi:
1. Ez Abde
2. Raphinha (mimo dobrej dyspozycji to zawalił mecz, odcięło mu prąd)
3. Fati (kolejna zmiana na miare Abde. Zmiennicy niestety mocno zawiedli).
Bonusowo Lewy

9

Beka, że taki płacz o styl gry jest wśród części osob tutaj. Gdyby sędziowanie było normalne to w 1 polowie przynajmniej 2 zawodników Getafe powinno było wylecieć, a my dostać słusznego karnego. W drugiej również karny. Gdybyśmy grali pełnym składem na podlamane i osłabione getafe to byśmy ich rozjechali przynajmniej manita i nikt by nie narzekał na styl gry. To sędzia przekręcił wszystko. Nie da się grać pięknie i wygrywać gdy te ślepe kiepy robią wszystko przeciwko nam i pozwalają na chamska i przerywana grę rywali.

0

@Roobo oczywisice. 3 czerwa spokojnie dla Getafe w 1 połowie być powinny. Wystarczyloby 1-2 i pewnie Raphinha by się tak nie zagotował i tluklibysmy ich w 11 na 9 przynajmniej ;) do tego nie podyktowane karne. Śmiech na sali. Gdyby sędzia był normalny to tu by się lekko manita skończyło w normalnych okolicznościach.

0

Gavi czysto klatka bark. Karny musi być!!

0

Parodia. Abde znowu spieprzył super okazję.

0

Abde nieprzygotowany do przyjęcia prostej piłki HIT

1

Nie mogę.. Niesamowite

..

4

Fati i Abde piątkę sobie mogą przybić dzisiaj ;)

2

Ale mnie irytuje Abde dzisiaj, niesamowicie.

2

Rychło wczas.... Jechać z nimj

1

Ewidentny ruch ręka do pilki. Gdzie druga zolta dla niego??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?