15

Lewandowski po meczu:
Jak zagrywasz piłkę do Busquetsa to jakbyś schował ja do sejfu.
Natomiast jak zagrywasz piłkę do Krychowiaka to jakbyś wyjebał ja do śmieci.

0

@Janas11224 napisałem rajdowke i zajawke. Nie tylko same starty są kosztem, dużo rzeczy jak dobrze wiesz się składa na czynny udział w rajdach :) hobby dla multimilionerow

0

@Janas11224 większości ludzi w naszym kraju nie stac na zwykły samochód, a gdzie dopiero na ekstra rajdowke i zajawke na to :P

1

@Kgorecki2500 to możemy zacznijmy w końcu dbać o wszystkich czyli tych co ciężko tyrają, żeby móc założyć rodzinę, a nie mogą bo ich po prostu nie stać właśnie przez takie debilne programy i rozdawnictwo dla często gęsto wielodzietnych patologi, które nie raz nie przyczyniają się do niczego tylko do hodowania nierobów na zasiłkach?

0

@FutbolFan z kiedy to?

2

@bari_94 tak, młodzi fajnie klepią. Nasuwa mi się teraz pytanie. Skoro mamy takich dziadów, że zbawiciela i naszej gry są Old boysi typu Krycha, Glik czy Grosicki to czy nie możemy powołać kilku młodych z u20 do dorosłej kadry i ich ogrywać już na wyższym poziomie? Jakoś hiszpania mimo tyłu gwiazd nie mają problemów z powolywaniem 18sto czy 16sto latków do dorosłej kadry.

1

@Ptasior kto oglądał drużyny Santosa ten cudów jeśli chodzi o odmianę gry się nie spodziewał ;) z portugalczykow gwarancja odmiany stylu gry był Paulo Bento, ale nie Santos.

2

@Esteban_ ja nie podważam jego wielkiego doświadczenia i zdobytych trofeow, ale już w momencie gdy został ogłoszony to zadowolony nie byłem. Nie jestem zwolennikiem jego kunsztu trenerskiego, uważam że jego drużyny nie grały nic specjalnego. Byłem team Paulo Bento.

12

@Pedri16Future bardzo dobrze, po cholere miał grać z san Marino jak wiadomo że do zawodnik podatny na urazy?

2

Lewy po swojemu, forma z Barcy podtrzymywana

0

@Hosh ta sama sytuacja u mnie :D

0

@Blantozaur na szczęście Państwo dobrze dba o nas i o to żebyśmy mieli na co wydawać te pieniądze :) ceny szybuja w takim tempie, że strach pomyśleć co będzie za rok. Sprawdzałem dzisiaj mieszkania w centrum Krakowa. Nic specjalnego, zwykły blok patodeweloperka to pękła bańka za mieszkanie 3 pokojowe 63m :))) zarabiając 10k czyli nawet te 5 cyfrowke i chcąc wziąć kredo na to to w dalszym ciągu slaaaboo :>

0

@TheNekro94 nie tylko VAT na paliwo. Zamrożone są również ceny energi elektrycznej. Po nowym roku ładnie wystrzela ;)

0

@TheNekro94 bajka. Żeby ludzie pamiętali kto im dał, a po wyborach podwyżka znowu, bo nie ma to najmniejszego sensu przy tak wysokiej inflacji ;)

1

@7black4 tak. 25 sierpnia było losowanke fazy grupowej, a 1 września o 10.00 ruszyła sprzedaż biletów na Camp Nou i wtedy od razu kupiłem. Pamiętam bo mam potwierdzenia i polowałem, dość szybko znikały te najtańsze i najlepsze miejsca.

1

@7black4 na Inter płaciłem za dobre miejsce jakoś 160 euro w zeszłym sezonie. To były jedne z droższych. Najtańsze były jakoś po 70 euro. Oczywiście faza grupowa. Jak patrzylem później na pucharowa LE i mecz z United to były nawet droższe o jakieś 50 euro.

2

@Comentateiro prawda, a czasami wręcz przeciwnie, swoim holowanie zrobi przewagę mijając rywala. Taki ma styl gry i musimy się z tym pogodzić. Chociaż faktycznie na miejscu Xaviego zwracałbym mu uwage, że czasami można spróbować szybciej podać :)

2

@Tomo1989 Meh.. czekamy jeszcze na kolejna waloryzacje 800+. Jak dadzą 1500+ to pomyślimy

0

@MesQueUnClub96 ważne żeby forma przyszła na najważniejsze mecze. Dwa ostatnie już nieźle. Dał w obu zwycięstwo

2

@truqsi lewy dzisiaj zwycięstwo wywalczył, ale na minus dla zasady no spoko xD

9

Żeby nas w 10 Osasuna cisnęła to jest żenada jakaś.

Druga sprawa nic mnie chyba bardziej nie irytuje niż zawodnik wychodzący na wolna pozycje i brak zagrania mu piłki. Ile takich sytuacji było dzisiaj z 20 ?????

1

10sek się przy pilce utrzymać nie możemy w przewadze grajac no ja pier!!

3

Kounde dzisiaj MVP super forma

0

Uff pięknie Lewy. To jest jednak mental

0

To jest jakiś kur cyrk

1

Lewy klasa. Strzelić to!

0

Pięknie przymierzył. Zasłużony remis. Nic już nie gramy do przodu, Osasuna nas ciśnie

4

No nie wierzę uznali ;)

Kounde MVP
Gundo i Frankie złoto
Oriol coś dzisiaj nie nadąża

11

O ile idziecie że anulują nam to? =)

1

Nie wiem co robi i gdzie biega Roberto, ale znowu jego strona groźna akcja ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?