Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Lewandowski po meczu:
Jak zagrywasz piłkę do Busquetsa to jakbyś schował ja do sejfu.
Natomiast jak zagrywasz piłkę do Krychowiaka to jakbyś wyjebał ja do śmieci.
0
@Janas11224 napisałem rajdowke i zajawke. Nie tylko same starty są kosztem, dużo rzeczy jak dobrze wiesz się składa na czynny udział w rajdach :) hobby dla multimilionerow
0
@Janas11224 większości ludzi w naszym kraju nie stac na zwykły samochód, a gdzie dopiero na ekstra rajdowke i zajawke na to :P
1
@Kgorecki2500 to możemy zacznijmy w końcu dbać o wszystkich czyli tych co ciężko tyrają, żeby móc założyć rodzinę, a nie mogą bo ich po prostu nie stać właśnie przez takie debilne programy i rozdawnictwo dla często gęsto wielodzietnych patologi, które nie raz nie przyczyniają się do niczego tylko do hodowania nierobów na zasiłkach?
0
@FutbolFan z kiedy to?
2
@bari_94 tak, młodzi fajnie klepią. Nasuwa mi się teraz pytanie. Skoro mamy takich dziadów, że zbawiciela i naszej gry są Old boysi typu Krycha, Glik czy Grosicki to czy nie możemy powołać kilku młodych z u20 do dorosłej kadry i ich ogrywać już na wyższym poziomie? Jakoś hiszpania mimo tyłu gwiazd nie mają problemów z powolywaniem 18sto czy 16sto latków do dorosłej kadry.
1
@Ptasior kto oglądał drużyny Santosa ten cudów jeśli chodzi o odmianę gry się nie spodziewał ;) z portugalczykow gwarancja odmiany stylu gry był Paulo Bento, ale nie Santos.
2
@Esteban_ ja nie podważam jego wielkiego doświadczenia i zdobytych trofeow, ale już w momencie gdy został ogłoszony to zadowolony nie byłem. Nie jestem zwolennikiem jego kunsztu trenerskiego, uważam że jego drużyny nie grały nic specjalnego. Byłem team Paulo Bento.
12
@Pedri16Future bardzo dobrze, po cholere miał grać z san Marino jak wiadomo że do zawodnik podatny na urazy?
2
Lewy po swojemu, forma z Barcy podtrzymywana
0
@Hosh ta sama sytuacja u mnie :D
0
@Blantozaur na szczęście Państwo dobrze dba o nas i o to żebyśmy mieli na co wydawać te pieniądze :) ceny szybuja w takim tempie, że strach pomyśleć co będzie za rok. Sprawdzałem dzisiaj mieszkania w centrum Krakowa. Nic specjalnego, zwykły blok patodeweloperka to pękła bańka za mieszkanie 3 pokojowe 63m :))) zarabiając 10k czyli nawet te 5 cyfrowke i chcąc wziąć kredo na to to w dalszym ciągu slaaaboo :>
0
@TheNekro94 nie tylko VAT na paliwo. Zamrożone są również ceny energi elektrycznej. Po nowym roku ładnie wystrzela ;)
0
@TheNekro94 bajka. Żeby ludzie pamiętali kto im dał, a po wyborach podwyżka znowu, bo nie ma to najmniejszego sensu przy tak wysokiej inflacji ;)
1
@7black4 tak. 25 sierpnia było losowanke fazy grupowej, a 1 września o 10.00 ruszyła sprzedaż biletów na Camp Nou i wtedy od razu kupiłem. Pamiętam bo mam potwierdzenia i polowałem, dość szybko znikały te najtańsze i najlepsze miejsca.
1
@7black4 na Inter płaciłem za dobre miejsce jakoś 160 euro w zeszłym sezonie. To były jedne z droższych. Najtańsze były jakoś po 70 euro. Oczywiście faza grupowa. Jak patrzylem później na pucharowa LE i mecz z United to były nawet droższe o jakieś 50 euro.
2
@Comentateiro prawda, a czasami wręcz przeciwnie, swoim holowanie zrobi przewagę mijając rywala. Taki ma styl gry i musimy się z tym pogodzić. Chociaż faktycznie na miejscu Xaviego zwracałbym mu uwage, że czasami można spróbować szybciej podać :)
2
@Tomo1989 Meh.. czekamy jeszcze na kolejna waloryzacje 800+. Jak dadzą 1500+ to pomyślimy
0
@MesQueUnClub96 ważne żeby forma przyszła na najważniejsze mecze. Dwa ostatnie już nieźle. Dał w obu zwycięstwo
2
@truqsi lewy dzisiaj zwycięstwo wywalczył, ale na minus dla zasady no spoko xD
9
Żeby nas w 10 Osasuna cisnęła to jest żenada jakaś.
Druga sprawa nic mnie chyba bardziej nie irytuje niż zawodnik wychodzący na wolna pozycje i brak zagrania mu piłki. Ile takich sytuacji było dzisiaj z 20 ?????
1
10sek się przy pilce utrzymać nie możemy w przewadze grajac no ja pier!!
3
Kounde dzisiaj MVP super forma
0
Uff pięknie Lewy. To jest jednak mental
0
To jest jakiś kur cyrk
1
Lewy klasa. Strzelić to!
0
Pięknie przymierzył. Zasłużony remis. Nic już nie gramy do przodu, Osasuna nas ciśnie
4
No nie wierzę uznali ;)
Kounde MVP
Gundo i Frankie złoto
Oriol coś dzisiaj nie nadąża
11
O ile idziecie że anulują nam to? =)
1
Nie wiem co robi i gdzie biega Roberto, ale znowu jego strona groźna akcja ;)