2

Szerokiej drogi i do zobaczenia w jakimś meczu w Segueda kontra Barca B :D

0

@Barcasub to Ty bredzisz. Grywal bardzo dobre spotkania? Na tle kogo? Kobe w presezonie czy Cadiz lub Elche pojedyncze mecze na spadkowiczow lub beniaminkow rok temu? Wskaż mi konkretne mecze, bo chyba nie mówisz o tych decydujących w LM na Bayern lub Inter gdzie po jego błędach traciliśmy kluczowe bramki. I o jakiej dłuższej przerwie w zeszłym sezonie Ty mówisz? Dłuższe przerwy to miał Pedri czy Dembele, a nie gość który po fatalnym występie dostał ławę na 2-3 mecze. Trzeba byc ingornantem, żeby tego nie dostrzegać i jeszcze bzdury wypisywać że on miał kiedyś dobry okres lub dluzsza przerwę.

2

@Messibestplayerintheworld ciekawe czy on zdaje sobie sprawę że wszystkie bramki zawalaja standardowo placki typu Roberto i Alonso? ;)
Dziwne ze w momencie gdy gra Araujo, Kounde, Christensen, Balde to idziemy raz za razem po czyste konto i stanowimy jedna z najlepszych defensyw Europy, a jak tylko wchodzą zmiennicy to mam wrażenie że i Puszcza Niepolomice by nam ze 2 bramy wsadziła jak nic.

0

@MarcepanowyKsiaze data dołączenia lipiec 2023. Trollowac to proszę iść gdzieś indziej :)

1

@Michu94 jedno wielkie Iks De. Gość się nie nadaje nawet do Celty wspomnianej poniżej przez @Emhyr a co dopiero na solidnego zmiennika @Barcasub chyba że do Podbeskidzia. Kasztan jakich mało. Spadkowicze Laliga mają lepszych obrońców, którzy gwarantują cokolwiek. Eric jak gra u nas to gwarantuje co najwyżej babole i utraty bramki w każdym jednym meczu. Dziwię się że ktoś go jeszcze trzyma w tym klubie po jego partidazos z zeszłego sezonu.

3

@MesQueUnClub_87 prześmiewczo to napisałem :P ale kurde ciężko znaleźć wytłumaczenie, a głowa na prawdę robi robotę. Abstrahując od Lewego, to często ludzie na insta na pokaz super życie mają, a jednak wielu ma sporo problemów codziennie. Nie wierzę, że Lewy z dnia na dzień zapomniał jak się w piłkę grę.

2

@Qba2312 fizycznie dobrze wygląda, gorzej pewnie z głową. Psycha siadła jak Anka zaczęła wywijać na chacie z latynosami. Może myślał że ta odnowa przysięgi pomoże coś, ale jak widać nie poskutkowało :P Ferran się rozstał z dziewucha i od razu pewności siebie nabrał :D dla faceta najważniejsze spokój w domu mieć.

3

@Janas11224 pomyślmy, że on był rezerwowym w momencie gdy Neymar u nas grał, a kiedy to było? Heh

6

@mindbender84 jakby sam Ansu mu w podobnej sytuacji wcześniej oddał to myślę że Lewy by się odwdzieczyl w tej sytuacji ;) Lewy zagral słabo, ale Fati równie źle, tragiczna zmiana.

2

Fajnie ze wzmocnilismy się w środku pola ściągając Gundogana, Romeu super się sprawdza. Z przodu też mamy kilka opcji do rotacji chociaż brakuje typowego lewoskrzydlowego.

Natomiast do ku**y nędzy! Jak do końca okienka nie ściągniemy bocznego lub nawet 2 bocznych obrońców to ten sezon będzie dramatem. Te pozycje są dla nas kluczowe, a mamy tam gości ktorzy do ekstraklasy by się nie łapali..

2

Ale nerwówka chociaż widząc skład wyjściowy można było przewidzieć to.

Najgorsi:
1.Roberto i Alonso
2. Lewy i Fati

Najlepsi:
1. Yamal
2. Gundogan, FdJ, Gavi, Ferran

2

Fati się uśmiecha :) a to się zemści jeszcze ;)

1

Fati co za ku**a wystarczyło lekko Lewemu setę wyłożyć

0

LEWY KRÓL gdzie hejterzy?? Xd

1

@4drian0 gratulacje zD

2

Jaki lampion od Roberto no ludzie złoci..

0

Ja pierdziele Yamal.... :(

0

Tym razem Foyth wleciał jak w masło w nasze pole karne po stronie Alonso xD ludzie trzymajcie mnie...

0

Pięknie znowu bokiem wchodzą jak w masło

1

Christensen typowo w przerwie się połamał?xd same szklanki w obronie. My mamy tylko Kounde który ma normalne zdrowie i ciągle gra z całej formacji obronnej xd

0

To jest hit że my na dwie kluczowe pozycje dla nas czyli prawy i lewy obronca mamy tylko Balde, Alonso, Roberto :D

14

Ale szkoda, wsadziłby to Yamal

1

Ale mam wkurw już na Alonso i Roberto. Obie bramy na ich konto. Nosz kur

1

Widzieliście gdzie był drugi bocznowahadlowy placek w tej akcji?? ;]]

0

Jak już widziałem że Alonso sobie spaceruje z przodu obok Lewego to tak czulem ze pójdzie groźna akcja lub brama jego strona :)

2

Seta de Jong na sam na sam patelnia z 11m goal probability 26% XD

8

Roberto.

Najpierw nie ma go w grze obronnej i Pedraza wlatuje jak w masło oddając groźny strzal. MATS wybija na róg. Z tego rogu pada bramka po błędzie znowu Roberto ;]

1

Duet Alonso Roberto pięknie pokryło Foytha ;>

0

Barca i rozne to jest mem

0

Piękne wahadła Alonso Roberto XD haha ale to komicznie wygląda. Przecież spadkowicze nawet nie graliby nawet takim zestawieniem. Ale cóż od lat to jest nasza bolaczka i jak widać nikt w klubie nie odczuwa potrzeby zmian na tych pozycjach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?