0

Calma Calma i podziałało. Rambli brakuje tego :D :D

0

Teraz wytrzymać to, bo nasza obrona wygląda jak jedno wielkie "XD"

9

Calma Calma pewnie XD 0 ruchu, 0 wyjścia na pozycję, 0 wymiennosci pozycji. CALMA nas uratuje XD

0

Co to ma być? Karny?

0

Drugi mecz to samo. Chodzbysmy grali i 180min to i tak nie strzelimy, prawda? :P

1

Gundogan mógłby się też czasami o strzal pokusic. Bardzo czytelna wrzutka. Zamarkowalbym wrzute i cyk luta po krótkim to by się bramkarz zdziwił.

0

Aha hahaha to Ci sędzia :))))))

0

Bramka jak zaczarowana

My też ładnie farcimy XD

0

@Podkwaszacz Pewnie i masz rację, ale i tak super ze udało się Polakowi trafić do Barcy. To coś historycznego :)

1

Po przerwie od razu Gavi do zmiany niestety z dupy kartka, zbyt duże ryzyko że będziemy kończyć w 10. Chwilę po nim do zmiany Lewy.

0

Nie śledziłem dobrze co tu się działo. Czy grafika z Xavim Thank You and Good Luck już była? :D

2

WTF Mats jako kapitan podchodzi pogadać z sędzia i od razu zolta?????

1

@Nicko nie ma się co dziwić. Montjuic i taki upał? Pozdro

3

Przegrywa pojedynek fizyczny? XD a co to bark w bark było czy odepchniecie oboma rękami i przewrócenie? XD

1

@Herato trochę na czuje, bo kojarzylem że mógł grać z Chiesa lub Maldini, ale ten drugi mi coś nie pasował, a tego 1 nie kojarzylem czy faktycznie się spotkali. Ta była trudna :)

0

@Herato wydaje mi się że zrozumiałem, ale to chodzi o Buffona faktycznie?

1

@Herato miałem pisać Buffon, ale coś mi nie pasuje :p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Łezka w oku się kręci jak patrzy się co dalej wyprawia i jak dobrze bawi się Messi. Piękne bramki, radość z gry i dzielenie się tą radością z kolegami z zespołu, jakby faktycznie on był już spełniony i wie co to znaczy i bardziej cieszy go teraz gdy jego koledzy z zespołu również doznaja tej radości, bo też on sam chce żeby poczuli chociaż namiastkę tego. Wielka szkoda, że już go nie ma u nas, bo dałby nam jeszcze więcej radości i więcej chwil wzruszenia. Pomyśleć ile osób go stąd wykopywalo i wrecz cieszyło się, że odchodzi. Chciałbym móc raz jeszcze kupić bilet na Camp Nou i oglądać na żywo Boga futbolu.

1

@Inko ok faktycznie zwracam honor, sugerowałem się tym bliższym. Był :)

0

@Inko był spalony

0

@FearTheBeard o to mi chodzi :) ja klikałem od razu i czekałem w sumie na 2 kompach 42min, w tym samym momencie wskoczył mi widok stadionu na obu urządzeniach, ale coz wszędzie 0 dostępnych. Pewnie od poczatku nie było, więc fakt burdel.

0

@La Pulgaa Almeria groźniejsza wg mnie. Bramka realu po spalonym i zagraniu ręka w jednej akcji xD

0

Rakow, ktoś kupił bilet z otwartej sprzedaży na copenhaga? Jak tylko sprzedaż ruszyła to wskoczyłem w kolejkę, jak się załadowało to info ze 0 dostępnych :D

0

@Marcin91fcb ano chyba że umknal mi ktoś z rogu kamery, muszę zobaczyć powtórkę ;)

0

@Benz był spalony i była ręka. Linia źle wyrysowana, nie widziałeś?

0

@smiatuniu @Benz no widział wyrysowana od łokcia obrońcy zamiast od barku/stopy buhahahah poza tym co z tego jak pomagał sobie ręką? :> fajne te sędziowanie

0

Co to za linia? XDD OD ŁOKCIA OBROŃCY WTF??!?!?! Od kiedy mierzą od lokcia? Jego stopa była z 10cm dalej LOL

5

Stoi na spalonym, zagrywa ręką delikatnie, ale w sumie tak samo jak Gavi, a nawet bardziej ewidentnie bo Gavi chyba nie dotknął ostatecznie, trzeba też dodac ze zdobywca bramki jak pomaga ręka to z definicji od razu anulowanie, ale nic z tych rzeczy to to przecież Real :D

0

@Kuba_1 IMO Mitrovic 10x lepszy od nieangaxujacej się sterty drewna zwanej Kessie. Jakby nie araby to byśmy się dalej z tym szrotem bujali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?