3

@Comentateiro taka sama narrację ma moja babka pisiorka :> a czy to znaczy że jakby rządziła inna partia to by było gorzej? Problem w tym, że stare pokolenie uważa, że mamy miód, bo oni sami pamiętają czasy komuny. Komuny już nie ma. Cały świat poszedł mocno do przodu i rozwinął się niesamowicie, więc dlaczego ma ogólnie na świecie nie być lepiej? Wojny na szczęście nas omijają, ludzie przez ostatnie kilkadziesiąt lat dorobili się (nie. Nie za czasów pisu, a wcześniej, bo było na prawdę dobrze) i teraz przekazują majątki swoim dzieciom to stąd jest ok.

0

@jacobFCB @Emhyr wierze i trzymam kciuki że się uda. City chce się go pozbyć, oni na brak kasy i zastępstwa na szczęście nie narzekają, więc dla nich dobrze będzie go opchnąć. Oby sam zawodnik dobrze się u nas czuł. Miejsce w składzie podstawowym może mieć, więc teoretycznie jak wszystko dobrze pójdzie to na lata może u nas zagości :)

4

Niedobrze mi się robi jak widzę że wchodzi Alonso

1

@brd42 faktycznie było coś wspomniane. Fajnie by było gdyzy rzeczywiscie było dogadane pod stołem. Tylko co z takiego dogadania bez umowy, jak wystrzela z forma to ich nie oddadzą na korzystnych warunkach pewnie :P

9

Kurde te transfery Cancelo i Felixa takiego powera i chęci do oglądania dodają :) jak sobie człowiek przypomni że to tylko wypożyczenie to aż smutno się robi. Mamy opcje wykupu ich? Jak to wygląda? Cancelo chyba kojarzę ze jest klauzula wykupu za ok 40 dobrze myślę?

1

@VamosVamos nie mamy opcji wykupu?

0

Puscilem maxi zysk dzisiaj, wszystkie wydarzenia wcześniejsze weszly zostało mi ostatnie Legia. Co mogło pójść nie tak i zaprzepaścić potencjalne 1500zl? Sędzia robi błąd i wyrzuca z boiska Josue mimo iż to on był faulowany, a nie faulowal sam i piast mimo że nic nie grał to w przewadze strzela gola GG . :>

2

IMO skład wyjściowy z uoychanie Ferrana na PS wydaje mi się z dupy. On powinien grać za Lewego lub obok niego, a nie z boku. Chyba że Cancelo będzie tam hasac a ferran bliżej środka w co wątpię. Mamy dwóch nominalnych PS i oboje na ławce. Nie ogarniam geniuszu Xaviego. Powinien grać Yamal/Raphinha

0

@szkudi7 nie mam, ale przymierzam się też za jakiś czas to zakupu. Na logike tak powinien być włączony, ale uruchamiać się chyba automatycznie gdy jest potrzeba oczyszczenia powietrza co nie?

0

@Pedri16Future oczywiście że noszenie markowych ciuchów dodaje często człowiekowi lepszego samopoczucia. W zasadzie nie tyle markowe co po prostu ważne jest bycie dobrze ubranym i poczucie tego że fajnie się wygląda.
@Peciak co do spodni to ja się nie zgadzam. Kupowałem kiedyś Lee/wranglery i przecieraly mi się zawsze po około 3-6 miesiącach. Teraz kupuje od kilku lat tylko pull and bear tanie spodnie i trzymają spokojnie 2 lata ;)
Koszulki sugeruje się marka i materiałem. Nie kupuje szmat z hm które po 1 praniu nadają się do mycia podłogi bo wyglądają jakby psu z gardła wyciągnięte były.
Buty zgoda ważne żeby były wygodne, ale porównania nie mam bo nigdy nie kupowałem żadnych tanich z bazaru.

0

@kiper09 z ciekawości wiesz już jaki czas oczekiwania? Wersja pro widziałem podobno 5999zl? Niedawno dla dziewczyny kupowałem 14 pro, stwierdziła że nie chce czekać bo raz ceny znane nie były, a dwa czasu oczekiwania się bała.

0

@Faro nie boję się, ale czasami większe turbulencje nie są zbyt przyjemne. W tanich liniach też mało miejsca. Raz klima nawaliła i był też dramat. Ogólnie czasami czuje się mega spoko i lubię latać, a czasami robi mi się niedobrze w trakcie lotu, nie wiem od czego to zależy :p

0

@Rastafarnianin przypomnę tylko raz jeszcze jakie pisiory szykują na referendum podczas wyborów :
4. Czy popierasz przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską?

6

@wojopancer w sumie logiczny wniosek oceniać kogoś powierzchownie po jednym razie. Koleżanka wydaje się zdroworozsadkowa, a jej logika jest nie do podważenia :P pomijam fakt, że jeśli spotykali się i gościowi zależało to dochodzą aspekty psychiczne mógł się spalić za pierwszy razem. Zresztą zazwyczaj w łóżku partnerowie docierają się przez jakiś czas jeśli to nie jest jednorazowy skos ONS.

2

@marcin62 nie wyleci. Kolesiostwo Kuleszy. Probierz śmiech na sali. Dopóki Kulesza będzie dopoty będzie cyrk na kółkach trwać w najlepsze. Wychodzi na to, że Kulesza rozduocyl od środka wszystko. Nie przypuszczałem, że aż tak źle będzie za niego. Najpierw szybko w głównej mierze z jego powodu zdezerterowal Sousa. Następnie fatalny błąd w zatrudnieniu przehajpowanego, starego Santosa. Teraz obsadzie stołek swoim koleszką. O aferach i burdelu, który ma wpływ na piłkarzy już nie wspomnę. Heh niesamowite :)

0

@okiemtypera_lucaxx95 prawda, dopóki nie będzie konkretnej alternatywy to tak to będzie wyglądać. Niestety bardzo ciężko jest się przebić po prostu. A marketing, kasa na kampanie i rozgłos jaka mają czołowe partie nie wspominając o codziennej transmisji w tv publicznej to jak to się ma do kogoś kto z wolnej stopy chciałby założyć partie i startować? Ciezki temat

0

@Artysta9 @AlphaNumeric optymisci :P ja coś czuję że Hiszpania skończy na 3 bramkach, ale ok zobaczymy ;)

0

Potrzebuję 2 bramki Hiszpani i wygrana Argentyny na trudnym terenie bez Messiego. Wejdzie czy cash out robić? :P

2

@Medium lub młodsze zespoły U20, U19 czy nawet U17 dobrze sobie pukają, ale kto ich tam ogląda? Na pewno nie sztab i sama osoba Santosa :P

0

@Uukasz_93 brzmi całkiem spoko :) super wpis, dzięki. Może się kiedyś będę jeszcze kontaktować w ramach porady :D

1

@Androchem pytanie po co mu to wiedzieć i co to ma za znaczenie :P

1

@Uukasz_93 podpinam się. Akurat dzisiaj rano stojąc przed lustrem miałem już taka rozkmine czy w przyszlosci nie będę chciał z tego skorzystać :D dałbyś radę podzielić się jak cały ten proces wyglądał i ile Cię to wyszło?

Edit. Ok widzę powyższy koszt, wydaje się to dość tanio. A same badania wcześniej czy cały proces długo trwał? Klinikę miałeś z polecenia coś? Czy mówił też lekarz czy taki efekt jest pernementy znaczy czy do starości będziesz tych włosów mieć sporo czy to efekt na kilka lat tylko?

4

@MNSbEstEver mam podobne odczucia. Również głosowałem za konfederacja, ale teraz? Zrazili mnie mocno akcja o aborcji. W zasadzie wiedziałem że mają takie dość radykalne poglądy, ale jakoś szaleńczo się one uwypuklily podczas marszu kobiet i później. Po prostu stwierdziłem, że te sprawy są równo ważne, jak nie ważniejsze niż aspekty ekonomiczne które stawiałem swego czasu na 1 miejscu. Teraz na kogo głosować? Człowiek cały głupi. Na pewno nie na PiS, ani na Lewicę. Konfederacja raczej też nie, KO również nie przekonuje. Miałem na te bandę nigdy więcej nie głosowac, alw co innego zostaje? Dramat :P

1

@Janas11224 już 2.0 szybko typik poszedł co? :)

0

@Janas11224 no zobaczymy. Ja poszedłem w 2 rzuty rozne Liechtenstein po jakieś 2.35 :P

0

@Janas11224 czyli przy wyniki 2:0 dla Słowacji ten typ nie wchodzi, tak? Słabe, patrząc na to że Liechtenstein to mega ogóry i ostatnio dostali 7 od Portugali

1

@ZwyklyKibicBarcy04 nie byłbym zaskoczony. Zatrudnilismy kiepskiego trenera, do tego Kulesza za sterami PZPN. Wszystko na swoim miejscu. Mimo wszystko łudziłem się, że coś się zmieni i fajnie zaczniemy grać i ostatecznie wyjdziemy z 2 miejsca, niestety nie pyknie to chyba, alw zaskoczony nie jestem.

3

@Ptasior dokładnie ;) ale faktycznie martwi to, że narracja w mediach będzie, że potrzebujemy jednak polaka, a nie tu tkwi problem.

0

@gumaz dokładnie, dlatego domyslam się że to nie jest prosta decyzja i może go nie zwolnią :)

13

@barcanawieki Kulesza musi go zwolnić. Mam nadzieję, że wyjaśniłem. Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?