0

Romeu zszedł i jakoś lepiej to wyglądało w środku pola. Szkoda ze na wspóle z Matsem zawalili nam ten mecz, bo Mallorca nic specjalnego nie grała.

Szkoda też sety Raphinhi. To Mallorca schodziłaby do szatni jako przegrywająca i tak zamiast 2.1 dla nas zrobiło się 1.2 :/

1

Kopanina jak w ekstraklasie

2

Ale irytująco gramy. Tak jakby każdy złego wyboru dokonywal i do tego co chwilę źle zagranie.

0

Trzeba grać te strona. Za mało wykorzystujemy Yamala. Meczymy bule tam gdzie nie idzie. Balde, Gavi na LS zagrożenia nie stworza

0

Kontakt był. Nie patrzmy już na stop klatkę, to było w pełnym biegu na pełnej szybkości. Do tego mokra murawa pociągnął po stopie i to wystarczyło w takim impecie

3

Może już ściągnąć tego Romeu?

0

Co jest z tym Romeu???

1

@tbas odkręć sobie te powtórki jeszcze kilka razy. Ter Stegen takich zagrań po kilka na mecz posyła. Bezpieczna piłka, wolno leci. Romeu śpi nawet w jej kierunku nie ruszył, mimo że nikogo innego w tej strefie nje było. To było podanie do niego. Gość z Mallorci ma z 10m dalej i leci do tego i przejmuje. No ludzie złoci...
Tak druga bramka czyli główka. On nie ma prawa tego przegrać jeśli wygrywa pozycje. Znowu gość wybiega mu zza pleców, ten daje mu wbić przed siebie i wyskoczyć do główki. Znowu śpi.

Romeu TRA GE DIA

@panczo

0

@Lisek nie no musimy przyznać że obiecujące wejście w sezon miał. Problem chyba w tym, że jak nie asekuruje i nie wyprowadza piłki obok niego de Jong to jak on ma dowodzić na tyłach to jest jak dziecko we mgle. Tak tragicznego występu jednego zawodnika to nie pamiętam. Obie bramki zawali..

2

Nie no im dłużej patrzę na te powtórki tym bardziej razi w oczy zachowanie Romeu.

Moim zdaniem OBIE sytuacje w 100% jego wina. Gość śpi.

0

@karci0 no oby, chociaż patrząc co gra Inigo i Romeu to mam spore obawy czy mallorca jeszcze nie dorzuci czegoś ;)

1

To co dzisiaj wyprawia Martinez i Romeu to jest kabaret.

Edit. Jednak nie tu nie ma nic do śmiechu. Inigo nie dość że gubi ciągle krycie i przyczynił się do utraty gola to co próbuje pile wyprowadzić to podaje do przeciwnika z wyjatkiem swojego 1 podania w meczu chyba. WTF?

0

@karci0 tak? :))

0

@Archie @jacobFCB dobrze, ale czego konsekwencja jest to, że otworzyły się nowe firmy, powstały takie możliwości? Dobrze zarządzane gospodarki i prawa, podatków, przyjaznego środowiska dla firm już lata wcześniej czyli 10-15 lat temu i przez ostatnie kilka lat zbieraliśmy tego owoce. Natomiast, teraz z pisem idziemy w odwrotnym kierunku i będziemy za to płacić nie teraz, ale za 10-15 lat ;) z roku na rok nic się nie zmienia i to jest nieco zakrzywiony obraz aktualnego stanu rzeczy. Btw, te kilka lat temu były dla mnie serio dobre czasy. Mimo gorszej pracy i słabszych zarobkow, na więcej rzeczy mnie było stać.

0

@jacobFCB mi się tam za czasów PO źle nie żyło. Wręcz przeciwnie, było bardzo dobrze wg mnie w przeciwieństwie do teraz. I PS. Nie jestem zwolennikiem PO :)

1

Jak ktoś nie oglądał, a lubi filmy fantasy to polecam Dungeons and Dragons. Całkiem nowy film oparty na świecie Baldurs Gate / Neverwinter fajnie się ogląda, nietypowe dobre kino :D

0

@Kgorecki2500 95@Kgorecki2500 95 konfa grubo kolega leci xD mi wyszło bodajże 71, parę % mniej na 3 drogę i KO.

0

@Albatros konfa, 3 droga, KO na przodzie. Ogony Lewica i PiS. W sumie bez zaskoczeń daleko mi do rozdawnictwa i socjali co na potęgę promują te obie lewackie partie

1

@tomek8756 Ty powiesz nie umie przegrywać. Real powie mentalność zwycięzcy. (:D)

1

Dobrze to zrobił, ale oczysisice akcja zaczęła się po błędzie sędziego :D aut dla atleti miał być. Varowac to! :P

0

@FCB_dimiC a na co komu sprawiedliwość? Ważne, że państwo daje 500+, a LaRambla zielone.

0

@AlphaNumeric nie ma co płakać. Zdarzają się słabsze mecze. Pokazaliśmy mental i zrobiliśmy coś niesamowitego w końcówce. Celta grała świetnie i tyle, bronili całym zespołem wyśmienicie i do tego wyprowadzali idealne kontry, w których rzadko się mylili.

1

@batoon jbc to czwarty ;D tak możemy się licytować. Chodziło mi oczywiście o dwa pełne w LaLiga. Nie liczyłem debiutu zmiany w drugiej połowie czy ten LM z antwrpia..

16

Cancelo. To chyba jeden z moich ulubionych piłkarze, zazdrościłem go City. Mam nadzieję że u nas zostanie na dłużej. On dodaje te nutkę magii, niekonwencjonalne zagrania i mocny charakter ma. Rozegrał u nas dopiero drugi mecz, a już 2 bramki i asystę, a to jakby nie było boczny obrońca. Cóż za skok jakości na pozycji, na której od czasu Alvesa nie mieliśmy nikogo chodźby przyzwoitego.

0

Alonso? Nasz talizman.

0

@DragonxNF nie jestem łysy i nie rozumiem dlaczego to pytanie kierujesz tylko do łysych :D myje się skórę głowy, a nie włosy. Najlepiej oczywisice szamponem odpowiednim. Bez sztucznie pieniacych składników, które wysuszają skórę głowy.

0

@Peciak super tylko z tego co kojarze to około 80% użytkowników go ma xD

1

@Kluivert_P wygląda dobrze, lubię gnocchi, smakowa! :)

0

@Szmulek gdzie niby :p to chyba przy zakładaniu konta jakąś promocja bo normalny był po 8.0

0

@hayek poniekąd dużo racji. Jasne programy socjalne pogłębiając problem, zwiększając inflację. Z zamysłu kredyt 2% to właśnie pomoc dla tych, których być może nigdy nie byłoby stać na zakup mieszkania. W czym więc problem? Czy to tylko narzekanie dla narzekania? Wg mnie ten program z zamiaru jest ok, ale spowodował cwaniactwo deweloperów i sztuczne zawyzenie cen nieruchomości. Czy tu państwo nie może interweniować? Czy nie dałoby się narzucić dewoloperom max marżę jaką mogą zgarniać? Czy to może głupota, sam nie wiem. Dlaczego ceny mieszkań nie są jawne? Jak się to ma do tego zasada nakazu dla sklepów "podaj najniższa cenę z ostatnich 30dni"?? Dlaczego od tylu lat nikt nic z tym nie robi? Większość nowych inwestycji ma utajnione i nieprzejrzyste ceny, trzeba dzwonić dopytywać. Wtedy zdzierają, trzeba negocjować. Przez to że ludzie nie wiedzą jakie są realia na rynku to jeszcze powiększa problem i drożyzne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?