0

@Death_voice było to oczywiste pełna zgoda i nie ma zdziwienia, ale jednocześnie nie oznacza to że głowa państwa czyli prezydent powinien zdecydować tak jak zdecydował długopis, bo to jawne działanie na szkodę :)

I szczerze nie rozumiem tej ofensywki i sformułowane "psychoza wyborców platformy". Ludzie, sami na siebie hejt nakręcacie, a później krzyczycie, że Polska podzielona ;)

4

@Ls0811 za dużo tvp kolego xD zwyczaj, tradycja? Piękne słowa. Szkoda, że taka sytuacja jaka jest teraz ma miejsce pierwszy raz w histori xD to Ci zwyczaj =)

6

@Destroyer_of_Worlds co ja czytam "naiwne jest myślenie, że wyślesz 21 nastolatków na kilkutygodniowy obóz sportowy i nikt nic nie będzie pił." XDDD

chłopie to jest poziom reprezentacji Polski i możliwość zainstenienia i robienia wielkiej kariery jako sportowiec za gruby hajs w milionach ojro, a Ty sugerujesz, że libacja alkoholowa w ich sytuacji to cos normalnego i naiwnym trzeba być żeby łudzić się, że nie będą pić? XD dobreee mocnee :D

0

Pytanie do fanów gry Wiedzmin 3 Dziki Gon + dlc. Grałem już dobrych parę lat temu i planuje sobie przejść jeszcze raz, natomiast pytanie czy muszę zacząć od podstawki czy mogę najpierw pograć sobie w dodatki, a po nich podstawkę dopiero?

0

@AmigoBlancos Beli top, ale tyle ile już dał punktów z czapy Realowi to jest hit ;) przynajmniej kilka meczów gdzie pilka mu pod nogi spadała i ładował prosto przed siebie do pustej bramy. Stąd wynik i miejsce w tabeli ponad miarę. Vini musi się skupić na grze, bo jak będzie tak pajacować to nic z niego nie będzie. Cóż. Byle kontuzje omijaly i kolejny klasyk żebyśmy mogli oglądać w najlepszej wersji obu zespołów.

1

Patrze na tabele. Trochę boli że nie udało się chociaż zremisować ostatniego klasyku. Duży niedosyt, ale cóż. Liga jest dość ciekawa i już na jej początku byłem zdania że Real i Barca nie raz w tym sezonie pkt stracą. Daleka droga, cieszy ostatnia wygrana nad RSSS, wyrównuje się to znowu :)

0

@Azi tak. @Gwyn poważnie? Wydawało mi się, że często jak ktoś ma "setkę" np sytuację sam na sam z bramkarzem, ale nie trafi w brame to AI i tak liczy że to powinna być brama i podbija mocno exG :)

0

@Gwyn @Azi do sytuacji Gaviego i Araujo dodać jeszcze powinniśmy fatalne pudło i skapienie Ferrana. Miał obok siebie wolnego Yamala wystarczyło odegrać krótkie podanie i nasz młodzik miałby sam na sam z GK. Pozycja Ferrana też była niezła i musiało to podbić exG

1

@FCB_dimiC mniej więcej wiem co się jej podoba :) z rozmiarem gorzej, ale ma małe chude palce to jeden z mniejszych raczej xD

0

@FCB_dimiC ok dzięki za opinie. W każdym razie po innych jubilerach nie chodziłeś? Ja mam problem trochę taki ze jestem lekkim cebulaczkiem i lubię "optymalizować" zakupy czyli zależy mi żeby za uczciwa cenę coś dobrego kupić co czasami mnie doprowadza do szału, bo mógłbym kupić coś pierwszego lepszego i byłoby z głowy :P

2

Pytanie do tych co kupowali pierścionek zaręczynowy :P

Czy zakup koniecznie u jakiegoś jubilera prywaciarza małego czy w sieciowce typu aparat, kruk etc też będzie ok? Mam na myśli stosunek jakości do ceny, czy gdzieś nie zdzierają nadmiernie :)

0

@szymonekk 8 listopad od 10 rano potrzebuje parking. Powrót 21 listopad o 12.00

0

@szymonekk właśnie patrzę kolega wyżej wysłał ofertę 225zl na 14 dni bez transferu, więc też jakiś uber jedynie w grę wchodzi. Od 8 listopada do 21

0

@szymonekk na 14 dni

0

Ma ktoś polecić parking przy Okęciu? Najlepiej z transferem nie jakąś turbo droga opcja.

2

@bartas97 jedna z najlepszych kanapek w MC. Nie na darmo jak wychodzi to kolejki do mcdrive wszędzie na godzinę. Cena będzie wysoka więc pewnie mało opłacalne, ale jeśli nigdy nie jadłeś to raz na pewno warto spróbować!

0

@Fartlow okej, a patrzyłeś czy w okolicy ceny podobne są? Działka dość duża. Łącznie wychodzi jak dobrze liczę ponad 160k. Nie wiem czy nie ciut za dużo? Chociaż ceny rosną szybko ostatnio. Masz tam media doprowadzine czy z daleka trzeba ciągnąć? W sumie lokalizację masz spoko 30km od Wrocka dość fajnie już jednak

0

@Fartlow duża ta działka? Bo generalnie cena za metr też często jest zmienna. Im większa działka tym niższa cena i na odwrót

1

@Fartlow pewnie zależy od odległości do dużego miasta. Moja rodzinka sprzedaje na wypizdowie jakimś, totalna wieś na dolnym Śląsku chyba 100 czy 200km od Wrocławia to mogę dopytac jak Cię interesuje. Z tego co kojarze to kilkadziesiąt tysięcy za jakieś 25 arów, ale mogę się mylić.

Edit jednak 70km od Wrocka :p

0

@Matheu12 rozkręca się w drugiej połowie sezonu, ale zgadzam się bez podjazdu do GoT. Ciężko dorównać nawet do takiego serialu

0

@Murazor tak, zgadzam się odnośnie Fermina, był zdecydowanie do zmiany, ale dało się to w mojej ocenie inaczej rozwiązać. Osobiście na początek przesunąłbym Cancelo w jego miejsce i wpuścił Raphinhe. Wrzucenie Yamala na lewą stronę było bezsensu. Pozbawilismy się dobrze grającego w defensywie Felixa. Oriol dramat tak jak mówisz. I Lewy też nie presowal środka pola tak jak Ferran co mogło mieć duży wpływ na bramki Realu również ;)

0

@Rewolucja123 przynajmniej harowal w obronie i mogliśmy utrzymać wynik, a zamiast niego wszedł Yamal rzucony na nie swoją pozycję który w obronie nie daje kompletnie nic i co ciekawe z tej strony (centralny i lewy blok) bramy Realu poszły ;>

0

@Murazor poważnie? Do momentu zmian widziałem Ferrana i Felixa którzy harowali w obronie odcinając druga linie realu od chodźby strzalow z dystansu, a wchodzą z pełnymi silami zmiennicy i nagle dziura i Real bramki ładuje :)

0

@DonCarletto też po farfoclu, ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie. Mnie zastanawiaja zarządzanie wynikiem, meczem i zmianami w drugiej połowie.

0

@LaLigaPD nie tyle mam pretensje do zawodników co do Xaviego. Dlaczego przy prowadzeniu ściągamy graczy dobrych technicznie, którzy czują grę i zapieprzaja w defensywie, a puszczamy elektrycznych drewniakow którzy się nawet do obrony nie przykładają? Każdy z wpuszczonych na boisko dał ciała.

0

Frustracja przez fart Realu (1st bramka po ręce Rudigera, 2nd po farfoclu) i kompletne niezrozumienie wprowadzenia zmian.

Wytłumaczy mi ktoś po co przy prowadzeniu zmieniać zwycięski skład w takim ważnym meczu? Jeszcze jakbyśmy mieli na ławce kozaków, ale my kozaków mamy na boisku, a z ławki wpuszczamy gości prosto ze szpitala, najgorszego w kadrze impostora i dzieciaka który jest bez formy i którego wrzucamy na kompletnie nowa dla niego pozycje mając na uwadze że on w obronie nic nie daje.

0

@Katalończyk 99 poważnie czy jaja robisz sobie? :P myślałem że ręka to ręka, no ale jeśli jest tak jak mówisz to prawidłowa decyzja sędziego chhba :D

0

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z ręką Rudigera? Czy faktycznie sędzia mógł tego nie gwizdać? Jest na to jakis przepis? Ciekawi mnie to, bo po tym zagraniu poszła akcja bramkowa Realu.

5

PRZEGRALIŚMY PRZEZ ZMIANY:

1. Drewniak i impostor Oriol, który swoimi zagraniami tylko rozwalił pewność całego bloku defensywego.
2. Wpuszczenie bez formy Yamala i Raphy i Lewego po tak długich kontuzjach w miejsce najlepszych braci Joao.
3. Felix i Ferran zapieprzaja w obronie aż miło i zabrakło ich asekuracji gdy tracilismy obie bramki.

1

Nie no to jest beka ja pierrr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?