0

Pięknie Oriol, szkoda że znowu ta piłka wpaść nie chce :/

0

Trzeba odnotować, Kounde ostatnio świetne piłki posyła.

1

@Rust_Cohle wątpię żeby to faceci beczeli o skład ;) większość tutaj to jednak dzieci, którzy mylą świat realny z FIFA.

2

@Comentateiro tak jest zgadzam się. Zakładam że oboje Joao nie byli w rytmie treningowym i stąd nie mogą po prostu dopiero co po przybyciu grać w podstawie, być może wejdą na zmianę w 2 polowie. Ferran również świetna forma z ławki i na pewno dzisiaj też wejdzie na boisko w 2 polowie :) Yamal równiez musi być zmieniany i royowany z Rapha. Wszystko na swoim miejscu vamos po 3 pkt! :)

2

@Bogan co w tym dziwnego? Ręka rękę myje. Ma znajomości, pożyczają mu hajs, kombinuje zapewne nie tylko na korzyść klubu, ale na swoją własną też. Zawsze tak było. Chcemy mieć chody u agenta który trzyma w kieszeni sporo topowych gwiazd? To trzeba temu agentowi też pójść na rękę czasem. To nie są niewiadomo jakie walki, po prostu i tak potrzebujemy wzmocnień na te pozycje, więc kasa płynie z kieszeni do kieszeni.

0

Jak Cancelo nie przyjdzie po słynnym here we go to będzie żenada XXI wieku. Pozycja która najbardziej potrzebna jest do obstawiania na już, nie no to będzie hit i pośmiewisko jak transfer nie dojdzie do skutku

0

@Tasde mam hospitalizacje, karetkę i nawet wizyty lekarza w domu, który jak zechce zakupi mi lekarstwa po drodze.

0

@Tasde wiem jak działa bo jestem ubezpieczony prywatnie i płace miesięcznie skladki. Z tego prywatnego korzystam, z kolei to z NFZ gowno za przeproszeniem mi daje, tylko ściągają haracz i nigdy nie mam opcji skorzystać z niego

4

@Tasde niby tak, ja się w szczegóły nie zagłębiam, ale place spora kwotę miesięcznie na NFZ. Pracuje ładnych kilka lat i zasililem budżet państwa na całkiem pokaźna sumkę. Wszystko spoko tylko wiesz co? Z NFZ jeszcze odkąd jestem dorosły chyba w życiu nie skorzystałem ;) jak się gdzieś chce umówić to ostatecznie muszę iść prywatnie, bo kolejki są chore i wydaje prywatnie drugi raz kupę kasy. Czy to normalne? Chciałbym nie płacić skladki zdrowotnej i ubezpieczać się prywatnie, na pewno gorzej bym na tym nie wyszedł.

0

@MaFCB co? Dlaczego niby xd

0

Liczę na łatwa grupę w tym roku.

W zeszłym pasowało mi nawet to że gramy z Bayernem i Interem. Wymagający przeciwnicy i sporo emocji to też robi robotę. Natomiast w tym roku, mamy zastępczy stadion. Tak czy siak nie wybieram się na ten stadion i nie interesują mnie przez to jakoś bardzo emocje grupowe. W takim układzie dużo bardziej wolę łatwiejsza grupę i możliwość zapewnienia sobie awansu wcześniej. Barca potrzebuje lepszych wyników. Skończą stadion to później możemy dostać trudniejszych rywali i jechać dopingować swoich :)

0

@Borry tak mi dokładnie wyszło z symulatora. A Real z Feynordem, Braga i Young Boys :>

0

@bartas97 szkoda to tego że Szwarga decydował o wyjściowych składach. Jego wina, bo Kopenhaga była do ogrania.

0

@Klimach fan ja również, dalej jestem poddenerwowany. Piasecki nie powinien nawet powąchać murawy w drugim meczu. Co nie dotknął to spartolil, ciągle na spalonym. Rakow grał w 10, a nawet gorzej bo bardziej przeszkadzał Piasecki niż by jego nei było. Wszedł zwolinski i nagle brama i można było oprzec na nim grę z przodu. Wywalczył ważna pilke sam w końcówce. No ake cóż. Pogratulować patalachowi trenerowi za decyzję.

4

No to co jutro piękna grupa Feynord, Real, Braga, Young Boys. Róbta screeny

8

Zwolinski w kilka minut więcej zrobił niż Piasecki w dwumeczu, a trener trzyma praktycznie na upartego do końca tego drewniaka co wszystko psuje. Gołym okiem widać, że nie szło nic w ataku. Niesłychane

0

Ch**a trenera na taczkach wywieźć za trzymanie 2x do 83min paralityka Piaseckiego.

PS. Ktoś tu się chwalił ze trener rakowa to jego wujek. Pozdrawiam ;)

1

@Sulimo nie no pewnie nie warto, co tam szansa na awans LM i kasa z niej płynąca, lepiej odpuścić już xd

0

@tristan87 no bez kitu, normalnie stadiony świata niczym prime Ronaldinho czy Suarez xd

1

@szkutnik91 to jest złoto. Nie przypuszczałem, że znajdzie się ktoś kto chociaż połowę opłaci, a tu 75%? Lol słaby deal smeichlem xD świetny news

6

@Piotr777 niesamowici jesteście xd mam wrażenie, że większość tutaj nie rozróżnia o czym jest mowa i miesza wątki. Mało kto czyta i interpretuje ze zrozumieniem. Tu nie chodzi o to, że nikt ma nie pracować za minimalna, bo oczywiście jeśli ktoś jest tlukiem lub nie ma aspiracji czy innych możliwości to oczywiście jest mnóstwo zawodów gdzie przynajmniej zaczyna się dopóki nie zdobędzie się lepszych kwalifikacji od minimalnej płacy i nie ma w tym nic złego. Jest takich prac mnóstwo i jest to potrzebne. NATOMIAST, jest równie dużo prac i stanowisk, gdzie firmy wyzyskuja i oferują minimalne wynagrodzenia za stanowiska gdzie odpowiedzialność i kwalifikacje niezbędne są na wysokim poziomie. Ludzie kończą studia często bardzo trudne jak prawnicze czy medycynę czy też skomplikowane inzynieryjne, a następnie spotykają się z pracodawcą który oferuje minimalna i Ci ludzie mają chcieć pracować i jeszcze dziękować, że ktoś im pracę daje? Czy to normalne do czego dąży nasza władza czyli do splaszczenia zarobkow i 30 letni prawnik ma zarabiać tyle samo co 20 letni piekarz?

1

@macio_944 Grecja top. Hiszpania też super. Włochy zależy gdzie. Maltę raz też można zobaczyć. W Turcji nie byłem, jakoś mnie nie ciągnie, chociaż raz się pewnie przelecę żeby zobaczyć Capadoccie.

1

@Krystian1588 oczywiście, w większych miastach mnóstwo takich. Na wsiach pewnie ciężko. Nawet przedszkola są anglojęzyczne. Często ekstra płatne, ale jeśli kasa to nie problem to super sprawa uważam

1

@Blantozaur super dzięki za polecenie :) na dniach będę wybierać i na pewno wezmę go pod uwagę!

0

@MarioVeB! Myślałem czy nie lecieć, ale widzialem sporo opini i filmików na yt jaka tam jest masakra i syf :P to mnie trochę odtracilo, wszędzie sterta śmieci i najebusow. Pytanie czy faktycznie tak źle? Z drugiej strony sporo celebrytów tam też spędza wakacje chociaż oni pewnie jak np Messi uderzają w jakiś jacht i trzymają się z dala od ludzi.

0

Jaki fotel do biurka polecacie? Macie coś fajnego, ergonomicznego?

1

@barcanawieki rzadko jadam, niby spoko jest smacznie, ale cenowo chyba najdrożej wypada. Ogólnie mocno do góry poszły te fastfoody

4

@GeneralXavi zresztą umówmy się, ale dobrych hoteli też nie ma nieskończona ilość. Obdzwonic kilkanaście może pod 30 to kwestia godzinki i spokój :p chociaż wątpię żeby to był ten sposób.

@Jarek92Barca myske ze wystarcza często znajomości, pewnie ma ich sporo w miejscach publicznych jako dziennikarz.

0

@sylweste.r wybieg już w przyszłość, bo wątpię żeby utrzymał się w takim zespole jak Girona :]

0

@Messibestplayerintheworld dobre i to byle nie miał już okazji do zawalania nam kolejnych meczów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?