0

Abde :/ kurde że ani nie włożył ani lekko nie wystawił na pusta gundogankwi... :/

0

@Azrik są jeszcze boczni. Jak Raphinha parę minut wcześniej dostał łokcia i leżał na murawie to boczny biegał sobie obok bez problemu. Jak tylko Rapha zaatalowal to ojj niee szybko 2x żółtko mu xdd

1

@esem91 pięknie wnioski wyciągasz xD równie dobrze można odwrotna tezę postawić, bo Lewy odpuszcza każda jedna zaczepkę co sugeruje ze ewidentnie Xavi przestrzegał

0

@PawkoFCB prawda, ale jak można bronić sędziego gdy pierwsza kartkę dla Raphy wyciągnął z dupy, więc to powinna być pierwsza zolta dopiero. Tymczasem na taką samą grę pozwala grać Getafe. Tam 3 powinno wylecieć razem z Raphinha.

3

Karny WTF co jest kr???!!!!

1

Mats nasz najlepszy rozgrywajacy

14

Mata z zolta i nie trzeba mu druga dawać za takie wejście nie? :)))))

6

Alena ma zolta dwa razy taktycznie chciał De Jonga zatrzymać, sędzia puscil ale powinno żółtko drugie pójść!!!

0

I co ty kiepie sędziowski puściłeś przywilej po podwojnym faulu i nie wrócisz kurwo z żółtkiem?!

0

Kurde Lewy.. Darmowa piła na sam na sam to źle przyjął...

0

COOO. XDDDDDDDD

6

W roli głównej wiadomo kto. Wytłumaczy mi ktoś dlaczego ta gnida jezzcze jest na boisku i w dodatku nawet bez 1 żółtej?

0

@Fake69 ameryki nie odkryłeś :p wiemy o tym, a na 433 nie ma co liczyc bo nie mamy skrzydłowych. Jednego jedynego który coś tam robił to się pozbyliśmy i większość nawet się cieszyła z tego :D

1

Best corner ever xD

2

14min i który to już łokieć, szósty?

0

@tristan87 Eric Garcia też? Nie udało się pozbyć tego placka? Do kiedy on ma kontrakt :P

0

@Tomek54321 tańsza? Wątpię. Pewnie kosztowałby 2x tyle co Foyth. Lepszy? Osobiście uważam, że tak bo bardziej ofensywny i przebojowy. Foyth zapchaj dziura dla mnie, ale może Xavi widzi coś więcej :)

0

@denks1984 nie przekonuje mnie to. To jest jakaś urojona wymówka nasza na larambli. Od lat powtarzamy to samo. Wcześniej ofensywny byl Alba i też gadka o przeciwwadze była. Co szkodzi mieć dwóch ofensywnych i żeby to pivot wspierał obrone? Tak graliśmy kiedyś mając Alvesa i jakoś się dało. Tymczasem nasze ataki są mizerne. Bez skrzydel nie istniejemy. Raphinha wysoko ustawiony kto? Skrzydłowy? Który nie ma dryblingu i szybkości, no to super skrzydłowy. Dla mnie to bardziej boczny pomocnik, ale ok. Prawy obrońca ofensywny od lat powinien być dla nas priorytetem.

3

@Kondziubarca musi bo się udusi

1

@Kgorecki2500 polecam cała historie prześledzić to będziesz wiedział co dziwnego. Długie bardzo negocjacje, wojenka lfc chelsea nie tylko w temacie caicedo. Ciągnie się to długo już i zwroty akcji co chwilę są. Ciekawy watek

0

@LaLigaPD największą saga tego okienka. Dobrze się dzieje xx

1

@DonMatteo901 takie realia są i nie ma sie co dziwić. Nie każdy klepie biedę jak Barca. To my mamy dramat finansowy, tymczasem zespoły PL robią co chcą. Juz dawno mówilo się że angielska odjezdza. Nie wspominam już co araby robią na rynku, bo każdy to widzi. Chude czasy i szczerze nie widzę i nie wyobrażam sobie co to będzie za parę lat w piłce nożnej. My jeszcze jedziemy na wózku marki, ale inne zespoły Laliga? Jak to wpłynie na poziom sportowy ligi, będzie co raz większa zapaść?

0

@against_modern_football gdzie i kiedy makembe oświadczył że zostaje? Ja jestem na etapie że na tourne nie pojechał i miał odchodzić.

1

@tristan87 to prawda, chociaż poszedłbym krok dalej. Bardziej rzuciło mi się w oczy takie coś, że na wejsciu z góry mówią że obsluguja tylko tych co zamawiają główne dania w godzinach szczytu czyli wieczornych. Jak chcesz tylko usiasc napic się to wypad. Szczególnie na placu z załączonego obrazka :D

0

@cchesterr43 tyle lat minęło, a to w dalszym ciągu jeden z najlepszych hack n slashy dostępnych na rynku :D sam chyba wrócę na start nowego sezonu :)

0

@Technik No proste, Rapha by w życiu tak nie poszedł. Nie ma szybkości zatrzymanie się i zejście na lewą chociaż z tym ciężko bo minac kogoś 1 na 1 to ma problem duży, więc raczej wycofanie do pomocy lub przerzut xd

15

Who needs PO? Mamy najlepszego obrońcę na świecie to jego ustawmy na PO, niech robi sprinty i łapie kontuzje, a w środku chillera Eric Garcia i przed nim Roberto xD

1

@krol211 ciekawe że nam go dadzą za 30 jak oferty z PL za 60-70 podobno były co czytałem gdzieś już 2 msc temu xd

0

@QQL5 ja tak średnio śledzę, ale generalnie w którym przypadku udowodnił? Widziałem ostatnio historie o jego wpisach na temat Kessiego już sprzed kilku tygodni odnośnie arabow i potwierdziło się.

0

@FutbolFan znowu z wolnego strzelil? Jaka skuteczność już wolnych tam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?