0

@BorzyKrzys jak to wczoraj powiedzial Tedas "pamiętaj wszyscy jesteśmy młodzi" :D i w sumie cos w tym jest, tak trzeba zyc :D

2

Mozna sie smiac i koemntowac czy malo czy duzo, ale tu nie chodzi juz o te marne 500tys, a o to ze jak beda chcieli to dowala znkwu kare, a to bedzue juz recydywa czyli znacznie wyzsza kara. Nie mogli nas od razu wykluczyc z LM, bo to by bylo zbyt wiele, ale zbieraja papiery na nas i krok po kroku beda dowalac, a na koncu powiedza out z LM i powolaja sie na to ze w przszlsoci juz kilka kar bylo. Tymczasem takie PSG leci jak chce.

1

@pt9 @PatriBarca mozecie przypomnieć ktory mecz macie na mysli? Bo ja nie pamiętam zadnego poza chyba jednym z celta gdzie strzelilosmy kilka bramek. Reszta to co najwyzej poziom sredniaka ligowego, bez podania, bez szybkosci, bez jakiegos dryblingu specjalnego. Kiepskie parametry vez perspektywy rozwoju, tak ja go zapamiętałem.

1

@MesQueUnClub_87 @okiemtypera_lucaxx95 ten rok wyjatkowo drogi jesli chodzi o noclegi, natomiast zauwazylem ze juz sie tka dobrze nie wyprzedaja, wiec mozliwe ze beda obnizac na kolejny sezon.

0

@Allbi ok dzieki za opinie :)

0

@ro3ak zarobki tez odpowiednio wyzsze maja :) zdarza sie ze i pracownicy na produkcji maka stawke x2 w porownaniu do nas.

0

Ktos czeka na premierę nowego iphona? Wie ktos czego sie spodziewac jesli chodzi o cene i roznice tak w duzym skrocie w stosunku do 14 pro? Pytam, bo moja luba uzytkuje ajfony i nie chce sie przesiasc na nic innego. Chce kupic teraz 14 pro, ktory jest w okolicach 5k, moze ciut drozej w oficjalnych sklepach. Natomiast biorac pod uwage kurs dolara czy nowa 15 pro nie powinna byc w podobnej cenie? Jak juz sie uparla to moze lepiej poczekac? Jak ktos siedzi w temacie yo chetnie sie dowiem co nieco. Z gory dzieki!

0

Chodzicie na festiwale muzyczne? Jaki macie sposob zeby dobrze sie bawic oprocz uzywek? :D

0

@Cotutajsiedzieje powiem krótko. Nie ma.

1

@Hawajczyk nie będzie juz drugiej takiej Barcelony. Lezka w oku się kręci.

5

@John_Doe z imigrantami to ciezki temat, ale nie jest teraz tak ze wszystkie partie scigaja sie i glosno krzyczą ze nie beda przyjmować imigrantow? No moze poza lewica, ale tych odklejencow nikt powazny nie slucha :p

0

@Objectivo dlaczego inna sprawa? Bo w Twoim mniemaniu symbol teczy oznaczajacy rownosc i skrajne lewactwo jest lepszy od faszyzmu czyli skrajnej prawicy? I oczywisice ze jest to bezczeszczenie. Flaga to symbol narodowy oznaczajacy suwerennosc, niepodlegosc panstwa za ktore wielu polakow oddawalo w histori zycie i przelewało krew. I nie chodzi o to zeby blokowac kogos jak komus nie pasuje. Takich rzeczy z flaga nie powinno sie robic w zadnyn wypadku. To jak naplucie w twarz tym ktorzy gineli walczac o ten symbol. Btw, dla mnie to skrajny debilizm takie przerabianie flagi, jakby nie moc sobie ustawic samego tla lub po prostu flagi teczowej :P no i coz, tak. Uwazam ze moze to byc dla wielu mocno prowokacyjne. Jak ustawie sobie symbol faszystkowski w barwach teczy to ma to sens? Bedzie git? :D

5

@Objectivo jaki problem o czym Ty mowisz? Dobrze kolega napisal. To jest brak poszanowania i wrecz bezczeszczenie wartosci i barw narodowych. Flaga to dla wielu rzecz święta. Czy Twoim zdaniem tak samo mozna ustawiac na profilowe symbole hitlerowcow, nazistow? Niech sobie ma flage teczowa, ale nie przerobiona poprzez bezczeszczenie symbolu narodowego. Nie przesadzajmy z ta wolnoscia, bo to bron obusieczna.

Dobrze wypunktowane. Sam jestem ciekaw i podbijam, co na to @Moderacja

0

@Janas11224 gothic remake nie mial byc w tym roku?

4

@AllBundy prawda, w rzeczywistosci moze byc nieco inaczej, ale od czegos trzeba zacząć i dobrze jak chociaż jest to na papierzr co nie?

1

@koksik2700 haha dobre :D najlepszy trunek ever :)

2

@Ojciec5tkidzieci nie jest to jakies skomolikowane wejscie, nie trzeba byc jakos zaawansowanym. Mysle ze kazdy laik wejdzie pod warunkiem normalnej sprawnosci fizycznej. Jedynie tak jak kolega napisal, teraz moze byc jeszcz3 snieg. Lepiej wybrac sie blizej wrzesnia tam.

0

@Foro to dziwne, a gdzie mieszkasz? Ja mam wrażenie ze co druga pizzeria albo i lepiej juz taka jest :D momentami mi sie przejadlo i mam ochote na zwykla wloska czy tam rzymska, która pewnie niedlugo bedzie ponownie alternatywa do neapolitanskiej i wejdzie w mode :p

1

@LionelM95 dzwonic po straz miejska, po kilku interwencjach i mandatach sie oduczą.

4

@Joe_Pesci w rame i na sciane? Tylko dylemat która strona do przodu :D

0

@Krzysztof1987 chodze 1x w tygodniu obecnie, zeby psychicznie nie czuc sie jak down, ktory placi karnet i nie chodzi chociaz raz w tygodniu to tyle co nic :D a tak na powaznie, mialem kiedys wiekszy zapal, motywacje, chodzilem z kumplem. Teraz im ciezsza praca tym jakos ciezej na silke sie zebrac. A gdzie tam zakupy, gotowanie i zalatwianie innych spraw.. Caly czas sie ludze ze w koncu zaczne chodzic czesciej, wiec zostawiam kometa, bo ciekaw tej apki jestem. I tak faktycznie zgadzam sie z tym co powyzej. 1h treningu jest ok, a 1,5 to juz w zupelnosci wystarczy. I nie trzeba codziennie.

0

@Pitinho mam podobnie. Nie mam zalu, rozumiem jego decyzje. Jestem natomiast mocno zawiedziony, rozczarowany i po prostu smutny. Liczylem ze nasza legenda wroci tam gdzie jego miejsce i zakonczy kariere i zostanie odpowiednio pozegnany

1

@RobiS @kolomen2 mam to samo w Orange. Za 25zl kumulacje neta. Korzystam od kilku lat juz i uzbieralo sie chyba z 1300gb :P zasieg maja najlepszy chyba, nigdy nigdzie nie mialem problemow. I z fajnych rzeczy to jeszcze kilka gb mam co miesiac z tego so wykrozystania za granica w UE co czesto mi sie przydaje na wakacjacg lub wyjazdach sluzbowych, nie martwie sie o neta :)

7

@Foton zazdroszcze, ze jestes w trakcie i masz jeszcze fabule przed soba. Jak juz teraz masz bol glowy to mysle ze gdy skonczysz to nie bedziesz miec watpliwosci :) polecam oczywiście zagrac tez oba dodatki. W szczegolnosci krew i wino to bajka.

0

@SteuerFreiMoney moj wujek śp. mial kiedys calibre z tym ze chyba 2.0 kurde ponadczasowe auto :D liznalem ostatnio troche historii o Audi, bo mialem okazji byc u nich w Ingolstadt przez 2 dni to cos tam zobaczylem. Calkiem spoko marka, chociaz nigdy nie byla moja ulubiona i sam bym chyba nie kupil. Chociaz wizualnie musze przyznać ze te najnowsze modele robia robote, a kolejne co beda produkowac w najblizszych latach to jeszcze wiekszy miod.

2

@Kgorecki2500 zapewne jakis mietek :D @SteuerFreiMoney a Ciebie kolego co tam ciagnie do Audi? Wiem ze pracujesz w niemczech, ale z tego co kojarze przy porsche? Ja rowniez wybralbym europejskie i konkretnie niemiecki samochód, alw czy Audi to nie wiem. Chyba jednak wole mercedesy, niemniej niemiecka motoryzacja top i uwazam ze inne nie maja podjazdu. Chociaz lubie tez volvo i aktuaknie to je mam.

1

@Kgorecki2500 glowna role leoiej trafic nie mogli, wiec aktora rowniez mieli podanego na tacy. Tak spieprzyc cos co mialo potencjal na miare gry o tron to zakrawa o pomste do nieba.

1

@Sanostol77 stara seria. Adept magii, mistrz magii, srebrzysty ciern i mrok w sethanon. Swietna historia, dosc nostalgiczna, bo co odroznia ja od innych to tam w fabule sporo lat mija i bohaterowie dojrzewaja przez co sporo sie zmienia w ich zyciu. Az sobie chyba odswieze, bo uwazalem ja dlugo za najlepsze fantasy jakie czytalem. Ksiazki juz kiedyś byly ciezko dostępne i drogie. Nie wiem jak teraz.

0

@BoreekxD aaa ok to dzieki za sprostowanie :D to dobre info

0

@szkutnik91 a jak to sie ma do tego, ze sam zawodnik pare dni temu mowil ze jego marzeniem jest gra dla realu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?