Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone dokladnie. Krotko mowiac XAVI OUT :d
0
@RonnieVEB dokladnie, a ludzie dalej zdziwieni ze taki paździerz jest :D wylecial Dembele i tak to wyglada od tego czasu.
2
Bardzo mądrze teraz gosc gada na Eleven. Szacun, ze Barca ma w kieszeni juz lige i szacun, bo przed sezonem mowilismy ze to bedzie jeszcze sezon przejsciowy. Jest burdel, trzeba wyjsc z kryzysu, jest sporo mlodych wychowankow i ciagle brakuje kilku transferow.
0
@Azrik nie widzisz zaleznosci gra ze skrzydlowymi, a bez? Srodkiem owszem mozna tez robic akcje, ale do tego tez skrzydlowi sa potrzebni ktorzy zrobia przewagę z boku, sciagna pomocnikow na siebie.
4
Kiedy LaBamba zrozumie, że gdy nie mamy skrzydlowych to tak wyglada nasza gra zawsze? Odkad wypadl Dembele to te same problemy w ataku many. Jasne, zdarzy sie kilka meczow gdzie wyjda nam ataki, ale to sa ataki z glebi pola srodkiem gdy np ktos wleci na dobitke lub Pedri blysnie. W poprzednich sezonach gdy odszedl Neymar i bujalismy sie z Turanami, Coytinho na LS to bylo TO SAMO, tylko wtedy geniusz Messiego ciągnął ten wozek. Czy większość ludzi jest ślepa, czy czegoś nie rozumie, bo nie wiem o co ten płacz i lament?? Potrzebni sa skrzydlowi z prawdziwego zdarzenia, bo nie liczę Fatiego czy Ferrana, nawet Raphinha wszyscy widzimy ze nie dojezdza jako skrzydlowy mimo tego ze liczby ma.
2
@Saviola88 nikt na to nie zwraca uwagi ;) flashbacki z meczu z interem gdy wsadzali nam decydujaca 3cia bramke. Tego nie ma nigdzie na skrotach, ale tam odwalil duzo bardziej, bo gosc ktory strzelil bramke startowal zza jego pleców, a ten truchtając tylko na niego spojrzal. Wczoraj ponad to idiotyczny rzut karny, ale co tam wazne ze strzelil bramke czy tam dwie i super zawodnik xD
0
Pieknie, znowu prosta strata naszych plackow z przodu i kontra :D
0
Gdzie te spusty na Kessie? 1 bramka wraca spacerkiem i nie pokryl w konsekwencji srodka pola viniego, teraz karny niepotrzebny i glupi faul. Najs :P
3
@mrboom hehe wypisz wymaluj to samo u mnie. Ja od malego gowniaka w zasadzie matce probowalem tlumaczyc ze najmlodszy tez powinien obowiązki codzienne sprzatanei, pozniej koszenie ogrodu itp ogarniac, ale nie bo zawsze za malutki na to byl :) no i teraz matka ma. Z drugiej strony tez jej sie nie dziwie ze nie chcialo sie jej tak przykladac juz przy 3 dziecku do wychowania, alw to wszystko teraz owocuje moim zdaniem.
5
@DonCarletto u mnie to samo. Mam dwoch młodszych braci. Ja i drugi normalnie, dobrze sie uczylismy ją wyszedlem na ludzi, brat w srednim wieku tez na aplikację sedziowska teraz idzie, a ten najmlodszy tluk największy, wagaruje, nie zdaje z klasy do klasy, matki nie slucha, wszystko olewa i mimo ze ma przyklad dobry i wsparcie to nikogo nie slucha, najmadrzejszy :P
1
Ma ktos z Was lub Waszych drugich polowek, album na zdjecia instax personalizowany? Chcialem swojej kupic album na prezent orzeczesałem juz cale internety i nie mogę uwierzyc, ze nigdzie znalezc nie moge albumu na zdjecia instax! Rok 2023 zdjecia popularne juz od X lat, a poza zwyklym byle jakim albumem za 50zl gdzie nawet nie mozna personalizacji zrobic nie ma nic do kupienia. Dramat. A moze zle szukam? Da sie kupic personalizowany album fajny, ale niestety tylko tradycyjny na wklejania zdjec bez kieszeni.
3
@Zoker @alianta2 dokladnie zgadzam się z Wami. Dwie rzeczy do ktorych mozna sie przyczepić i ktore mogli lepiej rozwiazac to lekcje w Hogwarcie. I druga sprawa watki z innymi bohaterami. Brak nawiazania glebszych relacji z przyjaciółmi czy tez brak typowych wrogow jak np Malfoy w filmie przez co nie ma zadnego przywiazania do postaci. Ktokolwiek by nie zginal bez znaczenia. Szkoda, ale sam swiat, grafika i klimat bardzo fajny, gdyby dopracowali te brakujace elementy to by bylo arcydzielo.
0
@kuz tak, przypadek. Jeśli ciekawi Cię Garcia na pivocie to obejrzyj ten mecz. Nic nie pokazal. Dwa podania do przodu przez 90min na Elche. Tyle samo razy stracil pilke, a fizycznie mnóstwo pojedynkow przegrywał. Nie jest problem pozycja, a on sam. Jest za slaby na Barce.
0
@sokot niestety. Miejsca w srodku pola mielismy mnostwo. Elche czlapalo po boisku, a mimo to raptem dwa otwierajace i przyspieszajace podania od Erica. Plus w dalszym ciagu az w oczy kole jego bezjajecznosc. Jasne, Busi tez taki jest ale no wlasnie. Skoro chcemy isc w kierunku nowoczesnego futbolu to potrzebny pomocnik ktory poza dobrym rozegraniem nie bedzie sie bal gry w zwarciu i wejdzie czasem z bara i przestawi rywala. Eric to mieka pipa. To nie jest poziom na topowe kluby z cala sympatia do niego.
1
@Faro no do tego nie zaliczyl zadnego przeszywajacego czy otwierajacego podania, a do tego kilka razy wrecz niecelnie podal i tracil. Grajac na takich jaskow ktorzy problem bede miec w drugiej lidze sie utrzymać tak grajac. Rzeczywiscie kontrowersyjna :D
0
Ale ten bramkarz znowu to jest "XD". Teraz znowu to Ferran stoi na srodku na wprost bramki, a ten kryje slupek i polowa bramki goła nie moge xd
0
A moglby wejsc na te 20min Torre?
0
@kkbarca na tle Elche ciezko ocenic. Ja wymagalem wiecej od wszystkich, a tymczasem sporo prostych strat i bledow (nie tylko Erica, ktory suma sumarum gra calkiem ok, ale jednak to Elche).
1
Fajnie ze Fati strzelil, ale szczerze? Jakos dziwnie to wygladalo. On sam nie biegl zbyt szybko, strzal fajny ale bramkarz chyba zle ustawiony prawie pol bramki odkyrtej zostawil. Obroncy tez jakos niemrawo sie poruszali. Tez tak sie Wam wydaje?
1
@pioz123 od siebie polece Kolumbia Finca Potosi. Nie jest najtansza, ale jak nie znasz to uważam ze warto spróbować ;) podasz jakieś swoje np top3? :D
0
@Janas11224 moze tak być jeśli odplombujesz, ale wydaje mi sie ze z zewnatrz sie to wymienia i nic nie otwierasz wiec raczej luz. Ale zgadzam sie, dramat wygląd tez mi sie mega niepodoba ta biala. Szkoda ze seryjnie cwaniaki nie sprzedawali czarnych, bo bylbym w stanie doplacic. Dodatkowo jeszcze otrzymalem te wersje z uszkodzonym wentylatorkiem czy czymś tak i momentami jak laduje np plyte idzie to jak kombajn. Tragedia. Niby moge wyslac na gwarancje, ale zabieram sie do tego jak pies do jeza.
0
@Piter777 tak, myślę ze warto tez byloby rozwazyc sprzedaz Pedriego i przede wszystkim F. De Jonga, bo z ich kontraktami również niedlugo bedzie problem.
0
@Dembouz1899 nie znasz się, ludzie grają w fife to znają jego potencjał :D kij tam, że Inigo to hiszpan znający te ligę i język idealnie i zapewne bez większych problemów wkomponuje sie do zespołu, a ndicka to kot w worku, który nie zna ani języka ani ligi, ale w fifie nim grajo to sie znajo :D
0
@ranger3120 nie sugerowalbym sie opinia innych w takim przypadku. Ma ona zastosowanie dla odpowiednich osob. To ze komus spasuje to nie znaczy ze Tobie tez i odwrotnie.
1
@FcPortoFan1999 dziwne by bylo gdybys odczuwal. Nie wiem czy Santos nas zbawi, ale abstrachujac. Wyobrazasz sobie sytuacje, ze w Twojej pracy zmienia Ci sie szef, przychodzi ktos nowy z zewnatrz z innej firmy i po jednym dniu pracy z nim Ty pracujesz od razu zupelnie inaczej? Nie wydaje mi sie.
1
@okiemtypera_lucaxx95 ja zagralem ubder 4,5 po mega kursie, a chodzil mi po glowie dokladny wynik 3.0 :D tak czulem ze ta Holandia dupy nie urwie, a Gibraltar potrafi sie postawic wiec kursy dziwne byly. Dodatkowo fajny kurs na kartki Serbia Czarnogóra tez weszło i wszystko po to zeby Czesi przewalili kupon. Ale nie ma tego zlego przynajmniej na pocieszenie pkt odrabiamy do pepikow.
0
@karol130197 teoretycznie mozna by powiedziec, ze masz racje. Sam w poprzednich wyborach na nich glosowalem, ale teraz? Juz taki do przodu nie jestem. Dlaczego? Glownie to afera jaka byla przy okazji tematu aborcji mnie zniechęciła. I wszystko inne co z tym zwiazane. Wolność czlowieka jest czasami wazniejsza niz zdroworozsadkowe i poprawne ekonomicznie zarzadzanie panstwem.
1
@pride1899 dodatkowa oplata jest za sprzatanei, wiec samo przez sie mowi. Nawet jak wyniesiesz smieci to oni i tak beda sprzatac. Najwyzej zaoszczędzisz roboty sprzataczce.
1
@Sulimo tak, jakosc. Wg mnie bardzo jakosciowe i wartosciowe te filmiki, obrazki z prezentacji trofeum MŚ na stadionie. Piękne chwile. Futbol w argentynie jest jak religia i super przynajmniej mi sie na to patrzy.
4
@Sulimo mozna. Nic dziwnego, ze sie teraz o tym mowi jak zaprezentowali trofeum przed meczem z Panama. Piękne obrazki, piękne chwile. Warte mowienia o tym, wspomnienia i zapamiętania.