Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Death_voice aha to fajny Fati jak mieli ustalone przed meczem że Ferran strzela. Beka z pączusia.
2
@Cotutajsiedzieje potwierdzam :) kartki, rożne i over/under najlepiej wchodzą.
2
@Krystian1588 nie obstawia się drużyn które grają nierówno. Obstawiać w tym sezonie LFC to równie dobrze do kasyna na ruletkę można iść postawić.
0
@Rewolucja123 No pięknie rozłożone na czynniki pierwsze. Stop klatka, 20 minutową analiza i rozmyślanie co powinien zrobić stoper mając pogląd piękny na całe boisko. Tymczasem stoper z zawężonym polem widzenia ma pewnie mniej niż sekundę na reakcje. ;) u stoperów często jest instynkt. Na szczęście Araujo wychodzi poza schematy i ma świetne intuicyjne myslenie. Dobrze że wychodzi poza schematy, a nie gra m.in. tak jak Tobie się wydaje że powinien, bo to powoduje że jest w topie. Kounde zawinił beznadziejnym zgraniem. Araujo dobrze czytał grę i wyczyściłby to gdyby Kounde zgrał główkę normalnie.
0
@Rewolucja123 @tbas na dwoje babka wróżyła. Araujo moim zdaniem dobrze czytał grę. Tam było 2 rywali i spodziewał się zgrania Kounde do przodu lub do tyłu w stronę autu i myślę że dlatego już w te stronę ruszył żeby od razu wyczyścić bo inaczej miałby 2 na 1. Kto by się spodziewał ze z takiej prostej z pozoru piłki Kounde mając na plecach 2 rywali będzie odbijać w stronę bramki lol
1
@esem91 dokładnie, kontakt wygląda jakby zaczął się ciut przed polem, ale labamba wydała wyrok. Nie czaje jak ludzie po takiej słabej powtórce z tv zza pleców po skosie kamera są to w stanie ocenić. Musiałby być zrzut z lini ptaka. Sytuacja jak z Japonia Hiszpania na mundialu
0
Najlepsze, że z transmisji tv nie było jednoznacznej powtórki czy faul był w polu karnym czy nie, więc zaczekałbym na kadry z innego punktu. Var sprawdzał, więc coś na rzeczy musi być że nie dali, a do faulu przed polem wrócić już nie mogli jak pilka wyszła za boisko.
2
@Deviler ja kupowałem w castoramie. Można w fajnej cenie dostać w marketach takich jak nie tam to Leroy. Jeśli masz więcej kasy to Mera. Jeździłem też po mniejszych prywatnych salonach, też jest wybór duży ale cenowo już trochę drożej wychodziło, a w cale lepiej niż castorama nie było.
0
Araujo tylko 5 ocena póki co. Dla mnie jeden z najlepszych na boisku i uratował nasze 4 litery. Inaczej byłby gol, więc brawo za faul. Dał nam 3 pkt należy się mu wyższa ocena.
0
@Lucerfi gdyby nie blazenada Ferrana i Fatiego w ostatnich meczach to byśmy strzelali po 2, 3 lub 4 gole.
1
Uff kamień z serca. Oby jeszcze tylko potwierdziło się że Araujo zawieszony na 1 mecz.
Żenada i cyrk w wykonaniu Ferrana i Fatiego. Za takie coś żaden z nich nie powinien przez kilka meczów się podnieść z ławki. Do tego marnowanie sytuacji i sabotowanie naszej obrony po całości. WSTYD.
0
No to ładnie sędzia pomógł. Jaki to jest cyrk że my musimy grać takimi błaznami jak Ferran Fati, Kessie No nie mogę
1
@PatrychoO też mnie to wkur...a
1
Oho i wchodzi nasz nowy Lenglet. 10 min, może Garcia tym razem bez babola...
2
Co ten Ferran odpier***a???!!!!! Przestrzelony karny i 2 razy sabotaż poprzez lagę w stronę Ter Stegen wali WTF?! ŁAWA NA KILKA SPOTKAŃ!
0
@Deviler uff trochę uspokoiłeś :D obyś miał rację.
0
@mientusek1407 a czemu ubzdurali ze zagra? Bezpośrednia czerwona = 2 mecze zawieszenia. Po 2x żółtej jest 1 mecz pauzy lub po 5 ogólnie w sezonie. Tak mi się wydaje, ale obym się mylił.
1
@Deltta nie zauważyłem, ale mogło tak być bo widziałem jak się Ferran rzucił na piłkę. Normalnie jak Reksio na szynkę i obejmował dwoma rękami mocno jakby mu ja ktoś miał wyrwać. Później rzucał się do Fatiego jakąś gadka była. Super atmosfera, nie ma to jak wzajemnie się budować :)
0
@wawrzyn1 taktyk.. Jak wyleci na klasyk to pozdro..
0
Ej Pany jedno bardzo ważne pytanie. Czy nie zmieniło się coś jakiś czas temu i bezpośrednia czerwona nie wyklucza na 2 mecze czasem???
0
No i zemsci się ten karny dzięki ferran ;=
1
Ferran i Fati wyścig o większą fajtulape. Dramatyczna skuteczność jednego i drugiego.
0
@MaŁolat zamiast niego ok zgadzam się, ale nie możemy wszystkich ich razem wystawić! Tak zdecydował Xavi, że postawi na odbudowę Fatiego. Czy to dobra decyzja? Jak widać póki co nie.
0
@Murazor ja nie mówię chwalić Fatiego, bo gra beznadziejnie i drażni strasznie, ale dostał dzisiaj szanse od początku po to żeby się przełamać. Czy myślisz że powinniśmy wyjść 3 garniturem dzisiaj i grać zarówno beznadziejnym Fatim z przodu i w środku Torre i Alacornem którzy mają niemal 0 minut w tym sezonie? Wtedy byłoby lepiej? :)
2
Ferran co sabotuje :D
1
Ale ciastko od Raphy! Fati.... kiksow i pomaganie rywalom ciąg dalszy..
0
To o kogo dzisiaj płacz? Roberto i Fatiego? :D niektórym płaczkom to nigdy się nie dogodzi. Gramy z Valencia mamy problemy kadrowe, a niektórzy jak mamy już dobry wynik chcieliby żebyśmy wyszli Alacornem i Torre. Tak, najlepiej cały 3 garnitur wystawmy, a później strata punktów i płacz :) po to gramy z doświadczony Roberto, bo szanse do odbudowy dostaje Fati i Ferran. Gramy na 3 pomocników i trzeba zabezpieczyć środek, a nie wystawiać Barce B na nieobliczalna Valencię. Dobrze jest, jak powiększymy prowadzenie to można wpuścić Torre, ale dajcie spokój z tym płaczem bo dogodzić się Wam nie da. Super skład, super gra wygląda i bardzo dobry wynik póki co. Oby to utrzymać, Vamos!!
2
@Kaamilos87 o ile w ogóle.. Mam wrażenie że to zupełnie inny pilarza. Inne ruchy, inna technika, no podmienili go. :/
18
Uwielbiam de Jonga mimo że nic w tym meczu wielkiego jeszcze nie pokazał to gość jest kozak. Czuć spokój i opanowanie w pomocy jak tylko on jest na boisku.
1
@kiper09 jak ktoś po tylu tłumaczeniach nie rozumie dlaczego Roberto ma przedłużony kontrakt to chyba nie ma co dyskutować :P enjoy match