Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gregory9609 zmienili to już jakiś czas temu. Z pozoru dobre rozwiązanie z pkt widzenia klubu. W praktyce kupowałem bilety z dużym wyprzedzeniem miałem napisane gwarancja miejsca obok siebie, a przed samym meczem dostałem bilety wcale nie obok i takiego wała ;) oczywisice się zamieniłem, ale no nie było to ani łatwe ani fajne.
1
Nie ma to jak cały dzień dywagować o Lewym czy zagral wczoraj przeciętnie, źle czy tragicznie grając tym samym takim kopaczami kompletnie nie zaangażowanym w żaden sposób w grę jak Kessie :D o nim znowu cichutko raz na jakiś czas ktoś wspomni i taki to pożyje :) przyjdzie letnie okienko i będzie gadka jak z Sergi Roberto, na spokojnie dać mu szanse jak za darmo to dobra cena i cyk później w wyjściowym składzie i zawala mecz za meczem kopiąc się po czole :D nie mówię o Roberto, bo on swoje momenty u nas miał i jak trzeba to daje z siebie 100% w porównaniu do betonowego iworyjczyka.
0
@Gaz podobno sytuację miał Kessie, robcio chyba też. Nie wspomnę już o Roberto który był krok dalej i miał tylko bramkarza przed sobą to zagrywał do tyłu :)
9
@Medium przerabiałem to samo 2 razy u siebie w robocie :p nie skorzystałem ani razu, ale teksty te same :)
0
@pyra92 No właściwie nic poza tym, że de facto grał inny zespół czyli inni piłkarze :D a Ty piszesz ze nieważne kto gra to wynik i tak będzie taki sam hahaha jeszcze te porównania do meczu z Interem gdzie mieliśmy również duży jak nie większy szpital tylko tam nie pomoc/atak, a cala nasza obrona leżała w szpitalu, no ale tak. Co za różnica czy gra duet Alonso/Garcia czy Araujo/Christensen przecież to nic nie zmienia i i tak by się mecz na Camp Nou skończył zapewne 3:3 XD robisz mi dzień haha
0
@pyra92 ale głupi argument xd a wiesz ze wczoraj nasza linia pomocy była zupełnie inna niż ta z 1 meczu? Zauważyłeś? :D
2
@Kidd tak, dokładnie. :) komentarz wyżej też do tego zmierzałem. Jeśli mamy raptem kilka sytuacji bardzo dobrych w meczu, a my NIC nie potrafimy z tego ugrać i pociągnąć do przodu żeby zaatakować praktycznie pusta bramkę to o czym my mowimy
2
Abstrachujac od formy poszczególnych zawodników wczoraj. Mecz i wynik był stykowy i bardzo wyrównany, mieliśmy braki i wiedzieliśmy że bez Pedriego, Gaviego i Dembele będzie cholernie ciężko stwarzać sobie sytuacje bramkowe. I wiecie co mnie w tym wszystkim najbardziej boli i wkurwia? To że gdy mamy ich dosłownie kilka co jest i tak sporym sukcesem to odwalamy taka maniane jakiej nie odwala żaden inny zespół. Czytaj Sergi Roberto stoi oko w oko z bramkarzem i odgrywa do tyłu to raz. Dwa Raphinha wybiega środkiem pola i partner wychodzi mu na czysta pozycje - oczywiście nie dogrywa. Trzecia ta sama sytuacja co druga, Kessie moze podać do wychodzącego na autostradę kolegi z lewej strony. Też nie zagrywa. No ludzie kochani :) to były praktycznie 3 setki, a my nic z tego nie robimy. Tak się nie da wygrywać.
1
@Ktos11111 taaa 9tka problemem gdy mamy jedna z najlepszych na świecie xd wcale nie trzeba skrzydłowych. Jedźmy tylko na garbie dembele jak to jest od kilku lat, a gdy francuz wypada my nic nie gramy. Szok i niedowierzanie normalnie. Od czasu odejścia Neymara nie pozyskaliśmy żadnego Lewego skrzydłowego. Ciągle tylko zapchaj dziury i piłkarze kompletnie niepasujący do nas do środka pola.
2
@HarveySpecter następny xd nie da się Was już czytać, wieczni malkontenci. Porównanie do Bayernu gdzie Lewy był co mecz obsługiwany przez Sane, Gnabriego, Coamana, Mullera, Daviesa. Każdy z nich grał wysoko ofensywnie i na skrzydłach. Z kim ma u nas grać Lewy gdy ze składu wylatuje Pedri, Gavi, a przede wszystkim nasz jedyny skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia czyli Dembele. Proszę dajcie już spokój, bo się ośmieszacie tylko :) my mając wczoraj za Lewego Mbappe zagralibyśmy dokładnie to samo i francuz też by nic nie pokazał. Byłby totalnie odcięty od gry, bo nasza pomoc wołała o pomstę do nieba. Jeden Raphinha ciągle szukający formy nic Lewemu nie pomoże tym bardziej że wczoraj nie dogrywal piłek nic tylko co miał to próbował uderzać lub głupio tracił.
0
@zmiana_plana jak Ty chcesz wygrać PK jak zaraz gramy dwumecz z Realem? :D jak dembele i pedri nie wrócą to możemy pomarzyć. Pytanie tez czy nie stracimy w tym czasie całej przewagi w lidze.
1
@Pawel13sz prawda, tylko dziwi jednocześnie fakt że gdy wypada nam raptem 3 piłkarzy to my nie mamy kompletnie nikogo na zastępstwo i zmianę. To jest dramat jakiś.
1
@abram3k wygląda na to że faktycznie jak ktoś pisał tu musi być coś na rzeczy. Musi być jakaś potajemna szarlatanska umowa że Alonso ma grać w europejskich pucharach bo czym innym wytłumaczyć te zmianę :) zaliczył kolejny mecz, gral wszystko co mógł.
18
"Xavi: Bez wymówek, ale gdyby byli dziś z nami Pedri i Gavi, mogłoby być inaczej"
Xavi to niech się już nie kompromituje i zejdzie kibicom z oczu, do domu do spania szybko najlepiej. W pierwszym meczu miał i Pedriego i Gaviego to odstawił taką maniane w obronie, że głowa mała. Sam Einstein by tego nie wymyślił. Gdyby nie to, to mogę się założyć że z zaliczka pozytywna byśmy wychodzili dzisiaj, więc skończ wać pan wstydu oszczędź.
1
@AlexDark00 nie prawie, nic takiego nie napisalem. To co mógł zrobił dobrze. My jako zespół zagraliśmy słabo, ale większość na boisku była gorsza od niego. Tylko obrona jako tako się trzymała, ale z takim środkiem pola gdzie na poziomie mamy tylko FdJ to nawet obronie gra się ciężko i w końcu coś puści, nie mówiąc o akcjach ofensywnycn.
0
@Maciux7 ja już nie mam siły na niego patrzeć od jesieni. Miałem te przyjemność być na meczu z Interem na Camp Nou. Powtórki tego w TV nie pokazują, ale ostatnia bramka Interu która nas pogrążyła to zasługa głównie Kessiego i jego braku zaangażowania. Gosens który nas dobił przebiegł z obrony całe boisko wybiegając z własnego pola karnego i mijając naszego orła Kessiego który kilka minut wcześniej wypoczęty pełen sił wszedł na boisko i tylko bezczelnie zerknął na Gosensa i nawet za nim nie ruszył początkowo tylko później na alibi truchtem za nim się udał. Gosens wybiegł sam i strzelił. No zagotowało się we mnie mocno wtedy pamiętam. Obraz Kessiego mam przed oczami do tej pory i nie pojmuje jak można być takim ingorantem w takim momencie dwumeczu.
15
@AlexDark00 sorry, ale mam wrażenie że to Ty nie oglądałeś. Karnego strzelił. W ostatnich minutach świetnie wyszedł na pozycję i oddał bardzo dobry strzał ale Varane wybił z bramki. Chwilę później wyszedł idealnie w powietrze i pewnie by strzelił bramkę po wrzutce Ferrana gdyby Fati nie ściągnął mu piłki. Poza tym był z przodu sam mając kilku rywali na plecach nie miał z kim grać, a mimo to często się utrzymywał przy piłce i było sporo fauli na nim. Sprawdź też statystyki, udane dryblingi, podania. Faktycznie chhba inne mecze oglądaliśmy, albo zabrakło żeby wyciągnął królika z kapelusza i sam jako 9tka typowa minął 5 rywali i strzelił 3 bramki. Wtedy może by Cię usatysfakcjonował piłkarz za 50mln które podkreślasz :)
1
@Maciux7 tak, w 100% się zgadzam. Z tym że nie można w tym wypadku porównać Paulinho do Kessiego, bo ten drugi poza ambicją nie ma też umiejętności :D trudno nietrafiony transfer. Był darmowy, ale w Milanie grał lepiej, a tymczasem nie chce go więcej u nas widzieć głównie z tego powodu co mówisz. Brak umiejętności jeszcze bym wybaczył, ale brak zaangażowania, walki to już nie. Gość ma jajca wywalone na nasz klub i na nas kibiców.
5
@AlexDark00 wygląda na to że jesteś hejterem faktycznie :D gdy Lewy ma dobry występ też go hejtuesz?:p niektórzy tutaj brzmią jak typowe niedzielne Janusze. Serio. Przecież nie oglądacie piłki od wczoraj. Skąd się bierze kompletny brak zrozumienia meczu? Co takiego zrobił Lewy ze mówicie ze zagral koszmarnie i się nie nadaje do niczego i w ogóle jego transfer to wtopa? Dzisiaj Lewy nie miał z kim grać, a co mógł to zrobił dobrze. Nie no beka z Was :)
2
@Janiama nie ma to jak oczekiwać od 9tki fenomenalnej gry gdy ma za partnerów w większości patalachow, którzy bardziej przeszkadzają niż pomagają :) co w takiej sytuacji ma zrobić napastnik? Strzelić hat-tricka i wyciągnąć królika z kapelusza? Zgadzam się że nie pokazał nic i jego występ był słaby, ale był słaby dlatego że nie był pod gra i nie miał z kim grać. Karnego dostał strzelił. W końcówce miał sytuację uderzył dobrze. Ferran mu wrzucał wyskoczył idealnie tylko pączek mu ściągnął z głowy pile. Co miał w tym meczu robić Lewy???
0
@Maciux7 ale do czego zmierzasz? Taki Paulinho akurat dzisiaj w obliczu braku gaviego i pedriego mógłby zrobić robotę, ale zamiast tego gramy jakimś drewniakiem Kessiem, któremu na 90min może wyjdzie 1 kontakt z piłką. To jest dramat.
0
@VbamboeB dokładnie :)
1
@Janiama Xavi przegrał nam mecz domowy kombinując z obrona. Wystawił zestawienie jakie 1 raz ze sobą grało. Zamienił pozycjami Kounde i Araujo do tego dał placka Alonso. To jest nie do zaakceptowania. Myślę że wygralibyśmy 1 mecz gdyby nie to.
1
@Maciux7 tak, de Jong dzisiaj imponował. Top, zdecydowanie. Mając za partnera do gry taki beton i drewno jak Kessie to poezja co wyczyniał w środku sam.
1
Nie rozumiem skąd tutaj taki żal i rozczarowanie. To było do przewidzenia że zbierzemy baty. Pisaliśmy o tym, że powtarza się scenariusz z jesieni czyli szpital kluczowych zawodników :)
Kessie kiepski? No co Wy nie powiecie :)
Lewy? Nie rozumiem czepiania się go. Fakt zagral kiepski mecz, ale on nie ma obecnie z kim grać. Brak skrzydeł, brak kreatywnej pomocy. Co ma zrobić w takiej sytuacji typowa 9tka która dokłada tylko nogę/głowę. Dajcie spokój.
Xavi? W 1 meczu dał ciała po całości. Gdyby wyszła taka obrona jak dzisiaj to mysle ze wygralibyśmy pierwszy mecz i kto wie co dzisiaj by było.
0
Fajnie Fati :))))
11
Fati się dalej nie przestał ślizgać???
1
@PatrychoO haha bez kitu. Taki kibic Liverpoolu jak ze mnie astronauta xD samozaoranie poziom hard.
0
@katalonczyk987 ja ten sam przypadek. Czekam jeszcze na potwierdzenie że żegnamy się z LE dzisiaj i anuluje :p
0
@Gwyn z tym że ja polsat oglądam przez tv satelitarna nie przez apke internetowa. Tylko zapytałem bo czasami jest problem. Inna sprawa, że mogło to byc przez serwery, ale tak jak mówię mi viaplay działa dobrze teraz za to polsat ma problemy nie z serwerami, a elementarnymi rzeczami do prowadzenia transmisji. To dla mnie przeginka