0

@escarabajo No okej ale co to za i formacja? W sensie skad pewność że druga arabska jest gorsza od iranskiej xd

2

@obaster podobnie jak kolega @Bobo25 wyzej napisał. W skrócie warto. To nie jest to co OFE i ta historia się powtórzyć nie może. Jeśli chcesz to posłuchaj sobie ekspertów ekonomistów co mają na ten temat do powiedzenia jest sporo ciekawych blogów o inwestycjach i ta jest jedną z lepszych. Nie słuchaj populizmu jakie głosi większość przypadkowych ludzi w tym tych z LaRambli :D ludzie są uprzedzeni, nie mają zbyt wiele pojęcia o inwestowaniu więc uważam że warto posłuchać ekspertów :)

1

@Emhyr Kounde 9?xd co najwyżej to może 6. Roberto to tak z zasady to 3?bo gość prawie nic nie grał, a jak grał to dobrze wypadał z tego co kojarze.

3

@Rafix98 dzisiaj pauzowal Araujo, a Roberto grał w środku, więc nie mieliśmy wielu alternatyw na PO. Myślę że po meczu z ManU mógłby odpocząć, bo gramy z Almeria :)

1

@CZAJUN_119 jestem tego samego zdania. Po drugie jedna jaskółka wiosny nie czyni, więc wyszedłbym Rapha od 1 minuty, a na zmianę zostawił Ferrana który może wejść za Brazylijczyka lub od biedy na te LS. Inaczej stracimy tylko możliwość ofensywnej zmiany a Ferran wiele nie wniesie na LS. No ale założyć się mogę że właśnie Xavi wystawi Ferrana na LS od początku.

1

@kamyk_23 wątpię żeby Torre powąchał murawę na takiego rywala, jak nie dostaje nawet kilka minut z ogórkami w Laliga. Jego w ogóle nie liczę, więc w dalszym ciągu mamy tylko 3-4 pomocników w kadrze na mecz z ManU :/ będzie ciężko o awans, ale trzeba wierzyć, a tego że Xavi zaskoczy to najbardziej się obawiam :D

1

@Malibu to prawda, ale w dalszym ciągu to podstawowy obrońca Danii gdzie notuje dobre wyniki więc o czymś to świadczy. Tak samo nie mieli pewności co do nowych nabytków, ale nie było im szkoda wydawać takiego siana. No nic dla nas ułożyło się idealnie, bo w duecie z Araujo to moim zdaniem najlepsza para stoperów na świecie obecnie :)

2

@kamyk_23 taa, wystawisz Roberto na PO, a kim będziesz grać w pomocy? :D zostaniesz bez zmian, więc nie ma szans. Roberto powinien zagrać od początku, ale w środku pola.

1

@Emhyr to prawda hehe aż się wierzyć nie chce, że zamiast przedłużyć kontrakt takiego grajka to posprowadzali koty w worku do obrony za około 200mln, ale mem xD

0

@Azi tak, Balde lub Alba to loteria, ale wbrew pozorom mimo że są różni to wielkiej różnicy w jakości nie będzie który by nie wyszedł. Dlatego fajnie jakby Balde mógł pograc wyżej skoro i tak mamy tam dziurę a za nim Alba. Ferran dużo traci na LS, więc wolałbym go zostawić na zmianę za Raphe lub jak już na drugą połowę na LS żeby spróbować coś odmienić. Weź pod uwagę że jak wyjdą oboje on i rapha to nie mamy już opcji na zmianę ofensywna tylko Ansu zostanie, a to trochę mało. S Roberto co by nie mowic wygląda zawsze solidnie i daje liczby jak gra. Uważam go za lepszego gracza niż Kessiego.

0

Jaka 11stke widzicie na ManU?

Ja bym chciał zobaczyc: Mats, Kounde, Araujo, Christensen, Alba, Busquets, FdJ, Roberto, Balde, Raphinha, Lewy.

Ławka krótka, ale na zmianę zostanie Kessie, Ferran, Ansu, Eric G, Alonso.

Zapewne tak nie będzie, bo nie wiedzieć czemu Xavi nie chce spróbować wariantu z Balde jako LS co wydaje mi się że mogłoby się sprawdzić przy braku formy pozostałych zawodników z tego sektora. Siłę i wytrzymałość ma więc mógłby wracać do obrony asekurować Albe lub wymieniać się z nim gdy jeden się zapędzi.

1

Wydaje mi się że dobra dyspozycja Ferrana to w końcu ustawienie go na jego pozycji czyli PS tak grał w City również. Problem w tym że my mamy w kadrze 3x PS, a żadnego nominalnego lewego skrzydłowego.

1

@Kluivert_P fajnie wygląda. W tradycyjnym piekarniku robisz? Najważniejsze ciasto, też kiedyś robiłem ale odpuscilem ciasto aż takie super nie wychodziło mi. Podzieliłbyś się na priv przepisem na samo ciasto czy to zostawiasz w tajemnicy dla siebie?

0

@Medium nie, oglądam od początku. Kilka pierwszych minut lisy atakowały ale co to za ataki bezjajeczne były. United robi co chce i łapie co raz lepsza formę. Jakby tak zagrali z nami to by nie było czego zbierać. My musimy się nakombinować niemiłosiernie żeby stworzyć zagrożenie, a Ci na pełnym tempie robią co chcą.

3

Ale te United gniecie Leicester. Niesamowita forma diablow, ten hag to poustawiał pięknie. Jedna z najlepiej grających drużyn obecnie. Powiem Wam, że byłbym spokojniejszy grając z PSG czy nawet Bayernem.

22

Messi i wolny ehh mokry sen kibiców Barcelony

2

@koksik2700 fajnie ze masz taką koleżankę. Psycholog spoko sprawa i dużo pomaga. Zapewne ona też Ci mówi, że powinieneś żyć tak żeby Tobie było dobrze. Przy tej kobiecie która opisałeś nigdy nie będzie Ci dobrze. Będziesz zawsze czuć się niekomfortowo i po prostu źle na codzień. To Cie będzie tylko dobijać i nie doprowadzi to do niczego dobrego, bo w oczach tej toksycznej kobiety będziesz przez to mniej atrakcyjny (mimo że to jej zachowanie będzie na to wpływać :)), a ona sama z czasem będzie Cię tylko gorzej traktować. Głowa do góry znajdziesz kogoś dużo lepszego.

3

@koksik2700 dobrze się czasami wygasać obcym. Z tego co piszesz to sprawa jest prosta. Sam zdajesz sobie sprawę z tego jaka ona jest i że to Cie wyniszcza. Nie jest łatwo zrywać relacje z kimś do kogo się przywiązałeś, ale sam widzisz że nie zmierza to w dobrym kierunku. Myślę że powinieneś powiedzieć jej to co tu napisałeś i zerwać znajomość. Może da jej to do myślenia lub przynajmniej pójdzie w pięty. W każdym razie ona jest toksyczna i lepiej skończ to jak najszybciej. Nie marnuj sobie czasu i życia.

4

Ależ meczycho w Aston Villa Park. Premier League pełną gębą.

0

@Janas11224 kilku meczach? On już zagral prawie 800min w tym sezonie, a to daje jakiś obraz. Zresztą wystarczyło mi jego zachowanie w najważniejszym momencie sezonu czyli meczu z Interem na Camp Nou. Tego nigdy mu nie zapomnę i chociażby tylko za to już nie chce chłopa więcej oglądać u nas ;)

0

Piękna akcja Aston Villi

0

@Janas11224 gość jest daremnym piłkarzem. Brak mu charakteru i często ma wywalone na wydarzenia na boisku i właśnie przez to nigdy nie będzie zasługiwał na grę w takim klubie jak Barcelona. Do tego bardzo słaby technicznie. Ale spoko możecie dawać się nabierać do czasu gdy znowu nie zawali nam kluczowego meczu ;) rozumiem że teraz gra, bo już nie mamy innych piłkarzy do wystawienia, ale jak najszybciej trzeba się go pozbyć z klubu.

2

@paweldunajecfcb koło 6 na rękę jeśli się chcesz tylko utrzymać wynajmując sam mieszkanie.

0

@CPuyol zawieszenia czy odsuwania od kolejnych meczów ok, ale kary finansowe?xD wyobrażasz sobie ze Ciebie pracodawca za pomyłki karze finansowo? Przy takim założeniu już byś pewnie dawno z torbami poszedł i większość życia pod mostem spędził :D

3

Ja osobiście mam flashbacki z jesieni gdzie europejskich pucharach czyli fazie grupowej LM były te same ciężary. Wtedy też pokonały nas kontuzje czego następstwem były kombinacje macedonskie xaviego. Jak wtedy wyleciała nam cała obrona tak teraz posypał się przód i środek pola. Brak kluczowych zawodników czyli Dembele i Busquets. Christensen również musiał mieć jakieś dolegliwości skoro nie grał od początku. Pedri wypada w trakcie 1 połowy, a Gavi nie zagra już w rewanżu. Jak po losowaniu byłem znowu pełen spokoju tak teraz mam spore obawy o rewanż.

0

@Kgorecki2500 @Zoker @Piorun u mnie widziałem ceny różne w piekarniach od 5 do 10zl nawet. Kuzyn z Krk z osiedlowej piekarni wysłał fotko że paczki po 14zl :p

0

Po ile u Was dobre paczki? Z cukierni czy piekarni, nie takie z biedry.

3

Co by nie mowic super meczyk dzisiaj. Sporo się dzieje, ciekawe akcje. Dużo lepiej niż wczoraj

1

@Emhyr plus gość bazujący na szybkości. U nas by piłki nie powąchał w trakcie meczu.

0

@Matheu12 tak ogólnie na Śląsku i Małopolsce smog jest bardzo wysoki. Z racji ze to miasta w dolinach między górami i wzniesieniami to te dziadostwo w zimę często się osadza. Ale w cieplejszych miesiącach jest bajka. Dużo zieleni bardzo, drzew super. Na zimę dobrze pomyśleć o oczyszczacz powietrza do wnętrza domu. Jak dziewczyna marzy o bliskości gór No to powiem Ci Bielsko to jest super sprawa. Góry pod nosem w mieście, różnej maści. Trasy rowerowe w górach, pełno szlaków. Dużo możliwości. Ale fakt mój kuzyn jest informatykiem i w Krakowie siedzi póki co, bo jeśli chodzi o te branże to przepaść i w BB nie ma czego szukać. Ale oczywisice mając parę lat doświadczenia to zdalnie można przebierać później w robocie. On teraz i tak zdalnie pracuje i mógłby wrócić ale odpowiada mu miejskie życie w Krk na ten moment. Dojazd do kato 40min, do Krk robią drogę do kilku lat będzie gotowa i też w godzinkę się będzie śmigać. Póki co trzeba liczyć dwie. A samo Bielsko jako miasto, no klimatyczne. Super rynek przy którym jest sporo barów mega się siedzi. Ludzi sporo, jakies kluby też są. Mi się podoba. Ja wróciłem będąc też wcześniej w kato czy Krk. Chociaż ceny życia dość wysokie. Spory odsetek milionerów jest w BB. Mieszkania tańsze niż w większych miastach ale samo życie knajpy ceny jak w większych miastach. Drogi za to super, wszędzie szybko się dojedzie, niczego nie brakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?