Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde gdyby były bez logo sponsora to chyba bym kupił :D
6
@Pawel13sz fajnie że gra w takim miejscu gdzie na stadion przychodzi mnóstwo kibiców i nadal może czuć te emocje i bycie potrzebnym.
5
@Criss18Barca a z drugiej może część wyjechała właśnie dlatego że nie pasuje im władza i chcą mieć wpływ na jej zmianę. Po drugie mogą mieć inny pkt widzenia poprzez korzystanie z mediów zagranicznych. Ja byłbym za tym, żeby osoby oglądające propogande w tvpis nie miały prawa głosu (tak tvn to również propaganda wiem, ale jednak tvp jest opłacana przez rząd i tam są większe odklejki mimo wsyzskto) :)
0
Czy drabinka już jest rozlosowana i wiadomo z kim gramy w półfinale czy będzie losowanie?
2
Matsowi się chyva nudzi ostatnio i specjalnie wystawia przeciwnikom sam na sam żeby mógł sobie później pobrnoic coś
5
Nie no to już jest za dużo. Co ten Dembele daje dzisiaj.
Owacja na stojąco, brawo 10/10 i MOTM!
8
Co się Dembele dzisiaj wozi to nie mam pytań. Normalnie Ronaldinho. Chyba najlepszy jego występ
5
CO ale kiks XD lool
2
Myślicie ze przejdziemy już na stałe na takie nietypowe 442? Bardzo dobrze wygląda nasza gra gdy wychodzimy 4 pomocników i żaden z nich nie udaje typowego skrzydłowego tylko trzymają się środka
1
Ale działo wysunął prawdziwe Dembouzo łooo matko boska
5
Dżizas co jest z tą skutecznością nasza dzisiaj xd super schemat
10
Teraz Pedri mógł patelnie do Balde wyłożyć. Eh brakuje kropki nad i w tych wszystkich akcjach.
5
Czemu nie dał do Pedriego :p
0
Noooo w końcu pierwsza dobra decyzja chyba. W szoku jestem
3
Wślizg minimum na żółto. Robią z Lewym co chca, bo widzą że ta ku*** je**** nic nie robi żadnych kartek.
0
Aha hahah Gil Ty ślepo zezowata kuro.
Dobrze Lewy wyrównuje rachunki sam jak sędzia nie może :P
2
Uff poprzeczka, ale ładnie to zagrali trzeba im oddać.
2
Ale ten Gil mnie wkur***
7
Gil debil super panuje nad meczem. Lewego atakują ostro od początku już 5ty faul chyba na nim bardzo groźny, a kartek żadnych nie daje idiota.
0
Ale powiem Wam jaka pewność siebie od Christensena bije. Czuć ten spokój w obronie gdy dunczyk gra. Pomyśleć że na kluczowe mecze w LM nie było ani jego, ani Kounde, ani Araujo..
0
Fajnie gramy, pachnie golem. Ajjj
1
Ładnie Busi zawinął
0
@MessiTheBesst zgadzam się też co do aktorki. Ta aktorka jest świetna. W grze o tron grała bardzo dobrze, ma wielka charyzmę i potrafi grać. To najważniejsze. Natomiast wygląd no cóż, rozumiem krytykę ale jak ktoś chce pooglądać fajne laski to niech inne filmy włączy :p trzeba to przeboleć i oglądać serial, a nie aktorke
1
@Kidd absolutnie nie chodzi o to, że w gry nei grałeś to Ci się nie podoba. Może po prostu nie siedzi Ci postapokaliptystyczny klimat. Mi też średnio ale jakoś oglądam. W grę grałem i szczerze powiedziawszy mimo iż uważa ją za hit a mi nie siadła jakoś.
1
@Thomas99PL No faktycznie xd gość mający mniej wygranych niż remisów i porazek a przy tym prowadził jedną z topowych repek świata. Strach się bać jakie liczby będzie z nami wykręcać :)
Tak na poważnie to mnie dziw bierze, że tylu ludzi się cieszy z jego kandydatury no ale w sumie nie wiem dlaczego. Jak tak czytam to większość chyba patrzy tylko przez pryzmat tego że ma w gablocie tytuł, a nikt w szczegóły sie nie wglebia, a co dopiero oglądać jego mecze.
0
@takisobiektos a czy napisałem, że to jego wina czy zasługa? Oczywiście, że nie ale nie zmienia to faktu że beznadziejna Walia była w półfinale. Ich to nawet my byśmy klepneli :) statystyki Santosa mnie nie przekonują. On ma mniej zwycięstw niż remisów i porazek, a przez lata prowadził jedną z lepszych kadr na świecie. Żenująca statystyka, boję się pomyśleć jakie liczby u nas wykręci ;)
0
@Uukasz_93 i te jego gloryfikowanie sukcesu na euro. Porównać to można zarówno stylem gry jak i wynikami do naszego Czesia. Te same euro gdzie wprowadzili opcje wyjścia z 3 miejsca (na 4 zespoły) i tak Portugalia zajęła 3 miejsce w stosunkowo łatwej grupie po 3 remisach, a następnie ich ścieżka była banalnie prosta trafiając na Polskę, a następnie w półfinale na Walię (sick). W finale dopiero mieli mocnego rywala, który faktycznie ich gniotl, mnóstwo szczęścia obijanie poprzeczki i słupków przez Francuzów i dopiero jedna jedyna kontra i akcja Portugali w dogrywce. Tak, wygrali, ale trochę to wszystko przysłania rzeczywistość jak ta gra ich wyglądala, bo mając takie nazwiska grali pazdzierz. Sam Santos miał już wylecieć z repki, bo Portugalczycy mieli go dość, ale zdobywając euro musieli go zostawić.
0
Kurr ale farci ten Real. Tak gra te Bilbao a przegrywa masakra.
Edit będzie gool? Jednak nie wtf
6
Haha dobrze go tam Iniaki, krociutko z frajerem. Szacun :D
2
@ObiektywnyKibic121 i bardzo dobrze, że są różni dzięki temu się uzupełniają. Co do Araujo to top mój ulubiony obrońca i uważam że jeden z najlepszych na świecie. Co do Kounde pewności nie mam :p