0

Kurde gdyby były bez logo sponsora to chyba bym kupił :D

6

@Pawel13sz fajnie że gra w takim miejscu gdzie na stadion przychodzi mnóstwo kibiców i nadal może czuć te emocje i bycie potrzebnym.

5

@Criss18Barca a z drugiej może część wyjechała właśnie dlatego że nie pasuje im władza i chcą mieć wpływ na jej zmianę. Po drugie mogą mieć inny pkt widzenia poprzez korzystanie z mediów zagranicznych. Ja byłbym za tym, żeby osoby oglądające propogande w tvpis nie miały prawa głosu (tak tvn to również propaganda wiem, ale jednak tvp jest opłacana przez rząd i tam są większe odklejki mimo wsyzskto) :)

0

Czy drabinka już jest rozlosowana i wiadomo z kim gramy w półfinale czy będzie losowanie?

2

Matsowi się chyva nudzi ostatnio i specjalnie wystawia przeciwnikom sam na sam żeby mógł sobie później pobrnoic coś

5

Nie no to już jest za dużo. Co ten Dembele daje dzisiaj.

Owacja na stojąco, brawo 10/10 i MOTM!

8

Co się Dembele dzisiaj wozi to nie mam pytań. Normalnie Ronaldinho. Chyba najlepszy jego występ

5

CO ale kiks XD lool

2

Myślicie ze przejdziemy już na stałe na takie nietypowe 442? Bardzo dobrze wygląda nasza gra gdy wychodzimy 4 pomocników i żaden z nich nie udaje typowego skrzydłowego tylko trzymają się środka

1

Ale działo wysunął prawdziwe Dembouzo łooo matko boska

5

Dżizas co jest z tą skutecznością nasza dzisiaj xd super schemat

10

Teraz Pedri mógł patelnie do Balde wyłożyć. Eh brakuje kropki nad i w tych wszystkich akcjach.

5

Czemu nie dał do Pedriego :p

0

Noooo w końcu pierwsza dobra decyzja chyba. W szoku jestem

3

Wślizg minimum na żółto. Robią z Lewym co chca, bo widzą że ta ku*** je**** nic nie robi żadnych kartek.

0

Aha hahah Gil Ty ślepo zezowata kuro.

Dobrze Lewy wyrównuje rachunki sam jak sędzia nie może :P

2

Uff poprzeczka, ale ładnie to zagrali trzeba im oddać.

2

Ale ten Gil mnie wkur***

7

Gil debil super panuje nad meczem. Lewego atakują ostro od początku już 5ty faul chyba na nim bardzo groźny, a kartek żadnych nie daje idiota.

0

Ale powiem Wam jaka pewność siebie od Christensena bije. Czuć ten spokój w obronie gdy dunczyk gra. Pomyśleć że na kluczowe mecze w LM nie było ani jego, ani Kounde, ani Araujo..

0

Fajnie gramy, pachnie golem. Ajjj

1

Ładnie Busi zawinął

0

@MessiTheBesst zgadzam się też co do aktorki. Ta aktorka jest świetna. W grze o tron grała bardzo dobrze, ma wielka charyzmę i potrafi grać. To najważniejsze. Natomiast wygląd no cóż, rozumiem krytykę ale jak ktoś chce pooglądać fajne laski to niech inne filmy włączy :p trzeba to przeboleć i oglądać serial, a nie aktorke

1

@Kidd absolutnie nie chodzi o to, że w gry nei grałeś to Ci się nie podoba. Może po prostu nie siedzi Ci postapokaliptystyczny klimat. Mi też średnio ale jakoś oglądam. W grę grałem i szczerze powiedziawszy mimo iż uważa ją za hit a mi nie siadła jakoś.

1

@Thomas99PL No faktycznie xd gość mający mniej wygranych niż remisów i porazek a przy tym prowadził jedną z topowych repek świata. Strach się bać jakie liczby będzie z nami wykręcać :)

Tak na poważnie to mnie dziw bierze, że tylu ludzi się cieszy z jego kandydatury no ale w sumie nie wiem dlaczego. Jak tak czytam to większość chyba patrzy tylko przez pryzmat tego że ma w gablocie tytuł, a nikt w szczegóły sie nie wglebia, a co dopiero oglądać jego mecze.

0

@takisobiektos a czy napisałem, że to jego wina czy zasługa? Oczywiście, że nie ale nie zmienia to faktu że beznadziejna Walia była w półfinale. Ich to nawet my byśmy klepneli :) statystyki Santosa mnie nie przekonują. On ma mniej zwycięstw niż remisów i porazek, a przez lata prowadził jedną z lepszych kadr na świecie. Żenująca statystyka, boję się pomyśleć jakie liczby u nas wykręci ;)

0

@Uukasz_93 i te jego gloryfikowanie sukcesu na euro. Porównać to można zarówno stylem gry jak i wynikami do naszego Czesia. Te same euro gdzie wprowadzili opcje wyjścia z 3 miejsca (na 4 zespoły) i tak Portugalia zajęła 3 miejsce w stosunkowo łatwej grupie po 3 remisach, a następnie ich ścieżka była banalnie prosta trafiając na Polskę, a następnie w półfinale na Walię (sick). W finale dopiero mieli mocnego rywala, który faktycznie ich gniotl, mnóstwo szczęścia obijanie poprzeczki i słupków przez Francuzów i dopiero jedna jedyna kontra i akcja Portugali w dogrywce. Tak, wygrali, ale trochę to wszystko przysłania rzeczywistość jak ta gra ich wyglądala, bo mając takie nazwiska grali pazdzierz. Sam Santos miał już wylecieć z repki, bo Portugalczycy mieli go dość, ale zdobywając euro musieli go zostawić.

0

Kurr ale farci ten Real. Tak gra te Bilbao a przegrywa masakra.

Edit będzie gool? Jednak nie wtf

6

Haha dobrze go tam Iniaki, krociutko z frajerem. Szacun :D

2

@ObiektywnyKibic121 i bardzo dobrze, że są różni dzięki temu się uzupełniają. Co do Araujo to top mój ulubiony obrońca i uważam że jeden z najlepszych na świecie. Co do Kounde pewności nie mam :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?