2

@cris2706 ja latami z tego powodu nie oglądałem GoT przykładowo, ale teraz z racji ze miesiąc prawie l4 miałem to machnalem chyba w tydzień 8 sezonów :D dobrze się złożyło, bo nie wiedziałem co traciłem wybitny serial wg mnie :p

0

Nikt nie rozpoznaje głosow komentatorów na eleven tak?

1

Powie mi ktoś kto komentował na eleven?

14

Ehh bez czystego konta. Wystarczyło kilka zmian robić i Ci co przez cały mecz nic nie grali nagle nas gniotą.

6

@abram3k ale jeden to najlepszy pomocnik świata, a drugi to jeden z dzieciaków którzy nie robią liczb :P

0

Kto komentuje na eleven?

0

Kto komentuje dzisiaj?

1

Kiepsko, że nie mamy kogo wpuścić do środka pola, a zastępować kogoś ze środka napastnikiem lub skrzydłowym to nie wiem czy jest sens skoro dobrze bronimy i się utrzymujemy.

0

Gavi dzisiaj jest wielki

2

Świetna pilka od Christensena, ale nie mogę pojąć dlaczego zawsze den De Jong tak kombinuje?! Dostał ciastko biegnie na wprost bramki, to robi zwód do boku, wyrzuca się i dopiero próbuje z dużo gorszej pozycji uderzać, wtf?!

0

Niszczy niszczy, ale to było niepotrzebne już jak po aucie szło. Sędzia zapaneita i szybko może żółtko pójśc.

1

Zobaczymy co się wydarzy dzisiaj, chociaż nie rozumiem dlaczego Xavi kombinuje i zmienia ustawienie nagle na taki mecz. Mam nadzieję że mi zamknie japę, bo ostatnio wszystkie decyzję, zmiany jakie przeprowadza to są po prostu złe i nietrafione.

2

@okiemtypera_lucaxx95 albo te umniejszanie guardioli za każdym razem gdy mecz przegrywa i argumenty ze przecież z taką kasa powinien wszystko zawsze wygrywać i w ogóle się nie nadaje do niczego xd

0

@cris2706 dobrze, ale zarobki a koszty życia i drożyzna jaką serwuje na PiS od lat to dwie różne rzeczy. Co determinuje zarobki nasze? Przecież nie sam rząd. Ba, powiedziałbym że wręcz przeciwnie. Mi aktualny rząd przeszkadza i przez niego moja jakość życia jest gorsza niż mogłaby być. Moja pensja jest tym czym sobie wywalczę u swojego pracodawcy. Nim nie jest rząd, a międzynarodowa korporacja która płaciłaby mi tyle samo, a może nawet i więcej gdyby nie to że rząd ciągle dowala jej u nas w kraju mnóstwo ekstra kosztów i podatków przy czym społeczeństwo które było uboższe i niewykształcone "nie ścigałoby" tak szybko moich zarobków gdyby państwo nie dawało im pieniążków za nic :) Czyli minimalna Kowalskiego byłaby niższa, a moja pensja wyższa, więc mnie stać by było na więcej i zyloby mi się lepiej, a uważam że zasłużyłem na to poprzez swoje wykształcenie, trud jaki włożyłem w swój rozwój, w swoją pracę której zwykły Kowalski nigdy nie będzie w stanie wykonywać, a mimo to on dostaje od rządu za darmo pieniążki i w konsekwencji tych działań będzie żył na podobnym poziomie co ja :)

3

@michal26 prawda. Odnośnie Google tłumacza. Dobrych kilka lat temu jak pisałem pracę inżynierską i próbowałem coś tłumaczyc w Google translator to była katastrofa typu kali jeść kali być. 2-3 lata później przy pisaniu magisterki wklejałem całe artykuły angielskie do translatora i perfekt mi tłumaczył, więc napisałem pracę mgr 10 razy szybciej, bo większość to była kopiuj wklej przetłumaczonych art :)

1

@michal26 masz do polecenia jakąś konkretną apke czy z czego korzystasz? Ściągnąłem na tel, ale po kilku próbach wygasła wersja próbna, a potrzebowałbym go :)

2

@cris2706 oczywisice że wszędzie, ale podwyżka podwyżce nie jest równa. Na zachodzie większość państw inflacja w przedziale 5-10, przy czym u nas nieustannie na poziomie prawie 20, a realnej zapewne znacznie więcej. Nigdzie indziej nie drożeje tak jak u nas, czyli nigdzie nie ma aż takiego zubożenia jak w Polsce. Ale jasne możemy mówić że wszędzie wszystko drożeje :))

1

@cris2706 czemu tak daleko sięgamy pamięcią? Wzrost cen wszystkiego to głównie ostatnie 2 lata. Czy to maku czy innych fast foodach. 2 lata temu festiwal pizza Hut kosztował 34,90 a dzisiaj 57,90. Taka podwyżka dotyczy większości dóbr i usług. Rozumiem, że Twoja pensja również wzrosła o dobre 70%?

1

@Mads to bym założył około 5 tysięcy rocznie

1

@Mads zależy czy rocznie robisz 5 czy 50 tysięcy kilometrów. Ps. Poza tym dlaczego tylko drobne naprawy? Jak masz poważniejsza awarie to nie naprawiasz tylko wyrzucasz na złom? :)

0

@jacobFCB bielmo spoko jak nie oglądałeś.

1

@Chaoss prawda. Było mało logiki. Najdłuższa noc, sama bitwa powinna być dłuższa. Mogli to przeciągnąć i rozbić nawet na 2 odcinki. Brakowało zwrotów akcji, jakiejs głębszej strategi i sztuczek przynajmniej ze strony ludzi gdy nacierała na nich taka wielka armia. Dowódcy nieumarli też nic nie odegrali, a samo zakończenie eh. Za szybko, za łatwo. Przez większość bitwy głowni bohaterowie nic istotnego w jej przebiegu nie robili. Końcówka serialu i to co się stało z większością bohaterów również kiepskie i za szybkie, spory niedosyt :/

1

@Chaoss ogólnie hmm, chyba nieco za duże tempo miał ostatni sezon. Przyspieszyli wydarzenie strasznie względem wcześniejszych sezonów. Finały tych momentów również wiele do życzenia pozostawały. Pytanie czy dało się jakoś to przeciągnąć i inaczej rozegrać. Pewnie tak. Ty byś rozwijał dalej wątek z umarłymi? Jakbyś to widział?

0

@Chaoss oczywiście że nie. Miałbym odpuscic w kulminacyjnym momencie i nie wiedzieć jak się potoczą dalsze losy? W życiu. Ostatni sezon był specyficzny faktycznie, ale w dalszym ciągu było w nim sporo emocji i świetnych scen. Chociaż fabularnie mam niedosyt i lekkie niezadowolenie.

0

@Ojciec5tkidzieci ja krótko wtrącę swoje 3 grosze. Z historii orlem nie jestem. Poznałem za to kilku serbow to ciekawa nacja, mają temperament i są zdrowo szurnieci, ale ogólnie ten naród jest dla mnie mocno odklejony. Robią straszny szajs, mają dużo negatywnych cech i bardzo źle żyją z innymi. Dużo negatywnych słów mógłbym powiedzieć o tym kraju. Mam nadzieję że nic wiecej nie wyniknie z ich aktywności względem innych krajów takich jak Kosowo, Albania, Macedonia.

1

@Medium dzięki za polecenie! Nie znałem

2

Z racji, że siedzę na l4 w końcu zabrałem się za GoT. Serial ma już kilka lat, machnalem go w tydzień. Ogólnie bardzo dobry. Świetne sceny, kostiumy, muzyka. A przede wszystkim wywołuje naprawde dużoo emocji, a. jestem zdania ze po to żyjemy. W życiu najważniejsze są emocje. Więc jeśli ktoś jeszcze nie widział to polecam.

0

Nic tylko wkurzać Balde dalej. Ofert na stole pewnie ma do mnóstwo.

5

Mieć takiego bramkarza to skarb.

1

Mats, królu złoty. Tylko Ty możesz to zrobić dla nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?