Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ls0811 nie, jeśli pracodawca nas dyma (a tak jest w większości przypadków) to pensje nasze nie idą tak szybko do góry. Te zawody które bezpośrednio ściągają hajs od konsumentów (np właśnie lekarze lub inni przedsiębiorcy którzy ponoszą koszty lokali, mediów itd oni mogą szybko bezpośrednio podnosić ceny). Jesli chodzi o zwykłych pracowników w większych firmach to Ci sami się dają dymać. Mogliby teoretycznie wszyscy zastrajkować wtedy pracodawcy nie mieliby wyjścia i musieliby dać wyższe podwyżki. Niektórym się pewnie to udaje, ale jednak większość się boi i siedzi cicho, a pracodawca doi ile może. Często jedynym wyjściem jest zmiana pracy mimo iż często się nie chce tego robić, ale czysto materialnie to popłaca. Dla przykladu miałem ostatnio rozmowę na stanowisko podobne jakie mam obecne. Potencjalny pracodawca zaproponował mi 50% wyższa pensje niż mam obecnie. Niestety znaleźli lepszego kandydata i nie mogłem skorzystać, więc szukam dalej. U mnie w firmie oczywisice twierdzą że i tak mam dobrą kasę i więcej nie chcą dać, a ja wiem ze rynek proponuję więcej :)
10
@draxidox Ci bardziej kumaci wiedzieli i pisali o tym od początku, ale co z tego :) większość ludzi w kraju albo tego nie kuma, albo ich to nie interesuje i przymykają oczy, pozwalając się grabić dzień na dzień
1
@TheNekro94 byleby Leosiowi zdrowie i forma dopisywały. Chciałoby się moc jeszcze go na takim poziomie pooglądać przez chociaż 3 lata. Wyremontujemy Camp Nou i wraz z jegootwarciem powrót Goata na chociaż ten jeden ostatni sezon w nowej świątyni :)
0
@Encore efekt Messiego, ten przyszedł do PSG i mapet może śrubować rekordy.
1
@J4no niby tak, aczkolwiek przy tym się nieraz siedzi wiele godzin i czy dziewczyny będą zainteresowane to nie wiem :D ja lubię pokera ale typowo umawiając się na pokera, a nie towarzyski spotkanie do picia i pogadania :P
1
@korni20 o tak właśnie też mi to chodziło po głowie ta wersja bez cenzury spoko jest fajnie się w to gra, zapomniałem dopisać :D
3
Szykuje się na wieczór na drinka i ewentualnie jakieś planszowki ze znajomymi, będzie nas pewnie 8 osób. Czy macie jakieś sprawdzone fajne gry w takim gronie? Mam sprawdzone i myślałem nad taboo, może ta gra w karteczki z bohaterami/aktorami na czoło do odgadnięcia. Ewentualnie coś na play link jak wiedza to potega lub to jesteś Ty. Ktoś coś jeszcze ciekawego może polecić? :)
0
@Fido66 nie musisz dokładnie ogarniać i liczyć co ile ma kcal. Ważne to sobie uzmysłowić po prostu kilka rzeczy. Z posiłkow normalnych nie zrezygnujesz to jest podstawa, ale przemysl czy nie jesz zbyt dużych porcji. Grunt to się nie najadać do syta. Po drugie na chłopski rozum chyba wiesz co jest bardzo tłuste i mocno kaloryczne tego staraj się unikać lub ograniczać. Kolejna fundamentalna rzecz to odstawić całkowicie słodkie napoje (tak jak ktoś wyżej pisał można zastąpić tymi typu Cola zero), a do tego najlepiej pić dużo wody. Alkohol również do minimum (czyli okazjonalnie przy imprezach trochę można jeśli pijesz to całkiem odstawić będzie trudno). I poza napojami w przerwach pomiędzy standardowymi posiłkami bardzo ważne jest nie podjadać czyli poza ograniczeniem do minimum słodyczy i przekąsek to nie podjadać żadnych małych rzeczy typu kabanosil, kanapeczka itp. Lepiej przetrzymać głód powalczyć z tym z początku i zaczekać do obiadu/kolacji standardowego posiłku. Po 2 tygodniach będzie łatwiej. Nie trzeba do tego dokładać aktywności fizycznej. Sama dieta jest w stanie zdzaialc bardzo dużo. Po 1-2 miesiącach już powinieneś zauważyć efekty.
3
@Cule1234 aha to grubo xd tak się załatwia transfery. Tak czy siak kwota i dość szybko po mundialu.. Miał niby zostać przynajmniej do końca sezonu. Ciekawe
0
Kurde coś przespałem przed święta. Jak to się stało że Gakpo tak szybko i za takie pieniądze poszedł do lfc? Aż się nie chce wierzyć
1
@Maciux7 są już dostępne? Chciałem wziąć meczowke, ale cudem udało mi się stadionowa dorwac więc wziąłem. Kwestia gustu co się komu podoba bardziej
0
@q1 to nie wiem jakich mediów słuchasz, ale jeśli to tvp to proponuję zmienic kanał. Ja osobiście nigdzie nie słyszałem żeby samego Michniewicza się obwiniało za aferę premiowa, a sama narracja powstaje wśród opinii publicznej ludzi którzy błędnie interpretują informacje. Wypisz wymaluj Twój wpis :)
2
@q1 a kto powiedział że za aferę premiowa wylatuje? Mówi o tym oficjalny komunikat? Jezu jak ludzie łykają wszystko jak młode pelikany to jest niebywałe. Sami powielacie te kocopoly, a na końcu jeszcze w to wierzycie. To jest jedna z WIELU przyczyn, a i sama ta afera nie powinna mieć miejsca.
1
@swiergol2 hmm, ale co on tam komu szkodził? Powiedział co wiedział, ma jakieś doświadczenia z innej strony niż dziennikarz i spoko. Dla mnie ciekawie posłuchać kogoś z innym postrzeżeniem. Nie był też głównym punktem programu, bo było ich kilku.
0
@Janiama dobrze, ale znowu jedna kwestia to spotkanie, a druga sama premia. Ten temat powinien być zduszony w zarodku na samym spotkaniu z Morawiecki, a nie był. Czesio i piłkarze zacierali rączki, a później jeszcze o tym rozmawiali na zgrupowaniu dlatego smród się ciągnie.
1
@fcbarcafan19 raz ze jakoś mi tak średnio siada chociaż zła nie jest, a dwa czy ja wiem czy taka futurystyczna. Aktualne koncepty jakie już są w planach produkcyjnych największych OEMow na kolejne lata wyglądają podobnie lub nawet bardziej futurystycznie.
0
@jeonek aplikuj, powodzenia :D
1
@Rust_Cohle też mam podobnie po covidzie. Zrobiłem badania okazało się że przerosla mi po covidzie małżowina więc idę za 2tyg w końcu za zabieg przegrody przy okazji jej prostowanie. Mam nadzieję że jakość oddychania i być może czucie zapachów się poprawi (rozmawiałem z kilkoma osobami i ten zabieg im pomógł, więc piszę to bo może sam się nad tym zastanowisz). Poza tym to też podobnie jak u ciebie rok temu na święta większość rodzinki rozłożona, w tym roku też wszystkich coś zbiera. Ja już dzisiaj z HO pracuje bo kiepskie samopoczucie.
73
@MaFCB przecież masz napisane że linia lotnicza nie zapewniła posiłkow i nie pozwalała opuścić pokładu.
0
@Emhyr czy kogoś to jeszcze dziwi, że farmer który wypasa krowy na codzień nie odnotowuje dobrych wynikow jako trener topowych klubów piłkarskich? Dla mnie hit, że w ogóle go ktoś zatrudnia, a patrząc na to że robiła to Barca to ehkm.. Bez dalszego komentarza..
0
@Kszysiek7 trzeba mieć zespół, a nie zlepek piłkarzy.
3
@kiper09 nie ma w sprzedaży, trzeba czekać
0
@Kidd zależy jaki gatunek lubisz. Ja lubię RPG. Moja ulubiona gra to Wiedzmin 3. God of war jest spoko (jeśli jeszcze nie grałeś to polecam wcześniejsze części, bo to fabylarnie jest połączone. Ta co wyszła jakieś 2 lata temu jest podobna, wcześniejsza zupełnie inna stara taka i nudna trochę dla mnie była, ale cieszę się że o grałem bo fajne nawiązanie miała do kolejnych).
1
@Kidd zgadzam się też z @DonCarletto nasrali tyle tych kart. Codziennie wypuszczają jakieś nowe. Kiedyś dążyło się kilka miesięcy do tego żeby kupić wymarzonego pilkarza. Teraz praktycznie każdego możesz mieć na start Fify, a i tak będzie Cię golił gość mając super kartę jakiegoś Krychowiaka :) karta jest aktualna chwilę i zaraz trzeba znowu skład wymieniać przebudowywać żeby trzymać się w topce. Nasrane tego niesamowicie, nie pograsz przez dwa tygodnie i jesteś w plecy. 0 przyjemności dla mnie.
1
@Kidd kiedyś chyba można powiedzieć że mnie uzależniało. Teraz jestem starszy nie mam tyle czasu na grę, już tak nie uzależnia. Natomiast żadna inna gra tak nie wkur***ia. Stosunkowo mało przyjemności daje, więcej frustracji i nerwów. Szkoda czasu i życia na to moim zdaniem. Lepiej ogrywać inne ciekawe tytuły, gier jest mnóstwo wciagajacych bardziej, dających dużo większą satysfakcję.
4
@Kidd moja rada jest taka. Nie zaczynaj.. :D trust me
1
@Tarins to serio kogoś może zastanawiać? Reklama dla kataru na dziesięciolecia lub nawet dłużej. Wypromowanie swojego kraju na plechac GOATa
0
@norbi77 aa ok czyli dalej opinia publiczna :) każdy może mówić co uważa co mu się podoba. Ja szczerze wątpię żeby jakikolwiek większy klub się zgłosił po niego
0
@norbi77 o kim konkretnie mówisz: "chwalą go, patrzą" kto? Opinia publiczna, a realne zainteresowanie klubów i oferty to dwie różne rzeczy.
0
@Emhyr źródło tej wypowiedzi? News o 2,5mln to chyba tvp sport podało.