Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kaamilos87 dokładnie. Też nie rozumiem dlaczego fatalny Morata ma takie zaufanie Lucho. Ansu zazwyczaj odmienia grę.
1
@kulek22 w dalszym ciągu top. Może przekręcać, może już amnezję czy Alzheimera dostać, ale dalej emocje jego oddaje to jest coś nie do podrobienia. Plus na prawdę komentuje, a nie przynudza jakimiś beznadziejnymi ciekawostkami lub nie opowiada historii prywatnych. I co najważniejsze nie jest stronniczy. Nie da się odczuć żeby sympatyzował z jakimś klubem.
5
Ferran "same straty" Torres
3
@Barca1992 warto jeszcze zauważyć że ta co atakowała LEDWO trafiła w pusta bramkę. Pilka odbiła się od slupka i wpadła haha :D
0
@Emhyr słaby, ale super rozgrywa więc CALMA :D
0
@mariosss20 ani jedno ani drugie mnie nie dziwi. Tym bardziej występ Iranu który uważam za lepszy zespół od Walii. Kostaryka ostatnie występy nie licząc Hiszpanii miała również dobre. Wystarczy zerknac na historie meczów ich oraz Japoni. Mnie dziwiła słaba postawa Kostaryki bo zagrali słabo jak na swoje możliwości, ale widać i tak wystarczyło. Iran ostatnio na mundialu prawie wyszedł z grupy śmierci, a Walia sorry ale słaby sytasznie zespół gorszy dużo od Iranu.
1
@mariosss20 co tu jest nielogicznego? Było kilka niespodzianek, ale to się zdarza na każdym turnieju. Mundial jak mundial. Dobrze się go ogląda, chociaż mogłoby trochę więcej bramek padać, bo pada ich trochę za mało.
1
@John_Doe dlaczego? Wręcz przeciwnie. Mój kupon fajnie podbili :)
0
@michal26 aaa ok. Tak ostatnia kolejka to zawsze wszyscy o jednej porze grają właśnie po to żeby nie kalkulować.
1
@Emhyr statystyczne i logiczne myślenie xd gdybyś statystycznie i logicznie przeanalizował ostatnie 5 meczów Kostaryki to byś wiedział że mają duże szanse z taką Japonia która prezentowała się fatalnie. Ja postawiłem na Kostaryke i się nie pomyliłem. Podparłem to właśnie statystycznym myśleniem. Sporo szczęścia, ale nie mówmy ze logiki w tym żadnej nie było.
1
@Medium nie tyle wracają co już praktycznie mają go w kieszeni. Wychodzą na luzie razem z Hiszpania. Szkoda, myślałem że będzie sensacja i odpadną.
0
@Explode @MesQueUnClub_87 jak tam chłopaki Wasza Japonia? :>
0
@michal26 co masz na myśli mówiąc że o 20 będziemy wiedzieć jaki wynik osiągnąć?
0
@michal26 No dokładnie, czyli nasza porażka 0:2 nie daje nam awansu, bo większość scenariuszy nas eliminuje. Każda wygrana Meksyku 2 bramkami nas outuje (wyjątek tak jak piszesz ale też nas może outowac ze względu na kartki). Wygrana Arabii i nasza porażka nawet 0:1 też nas pozbawia awansu. Nam pewny awans daje jedynie remis w drugim spotkaniu. Duże szanse mamy również przegrywając tylko 0:1. 0:2 już fifti fifti bym powiedział. Przy wyższej porażce będzie już niestety ciężko. Po cichu liczę na to że zremisujemy jakimś cudem z ARG i wyjdziemy z 1 miejsca i robimy ćwierćfinał :D
0
@michal26 jeśli Meksyk wygra różnica przynajmniej 2 bramek to przy naszym 0:2 nie mamy awansu.
0
Kostaryka robi Japonię 2 do 1 dzisiaj.
0
@michal26 może też chcę w to wierzyć. W każdym razie wynik 0:3 nie daje nam awansu. Ba, nawet 0:2 w wielu wypadkach nas eliminuje.
0
@michal26 po pierwsze dlaczego 0:4 na pewno nie przegramy? Nie byłbym taki pewien :P po drugie porażka 0:3 awansu nam nie daje, a w większości scenariuszy również nas wyklucza.
1
@Zoker oo dzięki za info. Puszcze niech leci w tle. Lubię takie leniwe niedzielę gdy nic nie muszę robić czekam tylko na meczyk, a z rana można odpalić jakiś lekki przyjemny filmik i siedzieć pod kocem :D
0
@Janiama myślę że może być tak, że wszystkie 3 drużyny będą mieć 6 pkt. Byłoby sporym zaskoczeniem gdyby Hiszpania z takim bilansem bramkowym po 1 meczu nie wyszła z grupy. Mimo wszystko nie dopisałbym z góry punktów Japonii w starciu z Kostaryka. Wiem że Ci drudzy zagrali beznadziejnie, ale każdy mecz może sie różnic i nie zdziwie się jak dzisiaj Kostaryka pokaże inną twarz i powalczy.
1
@bartekvisca jesteś dobrym przykładem kibica który leci na hypie. Pewnie jakbyśmy przegrywali to równie dobrze byś marudził jak chorgiewka na wietrze :D większość nas Polaków teraz wierzy. Pytanie skąd bierze się tak mocna wiara? Wystarczyło wygrać z Arabia gdzie mieliśmy dużo szczęścia. Ja również wierzę w pozytywny wynik z Argentyna, ale umówmy się będzie o to cholernie ciężko i prędzej spodziewam się pogromu. Jak Argentyna nie wsadzi nam 3+ bramek to będzie dobrze. A i miernie to gramy my, nie Argentyna która kreuje sobie dziesiątki okazji. To że Meksyk potrafi dobrze bronić nie znaczy że my będziemy bronić tak samo. Wręcz przeciwnie, jestem pewien że Argentyna stworzy sobie znacznie więcej dogodnych okazji niż w meczu z Meksykiem.
0
@Przemek2323 gra się tak jak przeciwnik pozwala. Nie tyle Argentyna grała kupę co Meksyk bardzo dobrze bronił. W meczu z nami Meksyk pokazał to samo, my również nie mogliśmy raz przeprowadzić ataku. Sami pozwalaliśmy i Meksykowi i Arabii na bardzo dużo, więc tak samo pozwolimy na dużo Argentynie.
0
@Janiama wynik drugiego meczu równie ważny jak nasz mecz. Jeśli urwiemy remis mamy awans, ale umówmy się będzie o to bardzo trudno. Dlatego będziemy patrzeć na wydarzenia równolegle rozgrywanego meczu. Remis tam daje nam awans, wygrana Meksyku jedna bramką być może również da nam awans. Niestety ale wyjdziemy na Argentyne głęboko się broniąc. Pytanie czy wytrzymamy, bo tutaj mam spore obawy. To nie Arabia, tam jest jakość w wykończeniu, obyśmy nie dostali 3+ bramek.
0
@masq tak, ale remis będzie najgorszy dla nas. Poza tym wysokie zwieciestwo argentyny to raz ze również wysokie szanse na nasz awans, a dwa możemy pokusić się w takim scenariuszu nawet o wyjście z 1 miejsca co będzie bardzo ważne zważywszy ze 2 trafia na Francję.
5
@VamosRakieta albo za pogromem Meksyku. Jak Argentyna wsadzi im kilka bramek, a nam mniej to może być dla nas dobrze też.
0
@Janiama faktycznie wydaje się że najlepsza opcja dla nas (zakładając że wygramy z Arabia, ale to trzeba założyć bo inaczej nie wychodzimy) to wygrana Meksyku z Argentyna. Następnie wysoka wygrana Argentyny nad Meksykiem, a najgorszy scenariusz to remis Meksyku i Argentyny (wtedy Meksyk ma 2pkt, a Arabia 3 i nieważne kto z nich wygra w 3 kolejce to nas przeskakuje chyba żeby padł kolejny remis co jest mało prawdopodobne w meczu o awans). My z dużym prawdopodobieństwem dostaniemy od Argentyny i tak, więc jak oni nie przegrają z Meksykiem to nas przeskoczą. No nic ważne żeby jutro wygrać inaczej nie ma o czym mówić.
0
@Yiamuiaijahaima właśnie też miałem takie wrażenie ale nie było powtórki ciekawe :D
1
@budel17 jest super dzięki wielkie! :)
0
Hej abonamemnci canal plus. Czy tvp 4k jest dostępne? Nie mogę znaleźć :/
0
@kulek22 nie rozumiem trochę wpisu. Marudzisz ze mecze dla koneserów są w ciągu dnia, dlaczego?