0

@Slazzy wydaje mi się że Twoja dobra wola. Problemów nie powinieneś mieć, bo jakie? W najgorszym wypadku może podać Cię do sądu. Ty możesz powiedzieć że przy oględzinach tel był sprawny i widziały gały co brały. Co sąd zrobi? Nie przywali Ci kary przecież.

0

Dlaczego taki mecz jak Chelsea Arsenal nie jest na c plus? Mieli wybierać po 2 hity kolejki czy jakoś tak? Zamiast tego puszczają o 15 aston i Manu. Meh z tym viaplay zasranym..

0

Sempr3 Gerard! Prędzej czy później jeszcze się spotkamy!

18

Eh czy tylko mnie takie momenty rozczulają? Nie dociera że już nigdy go nie zobaczymy na boisku. W jednej chwili setki wspomnień z jego udziałem. Eh aż łezka się w oku może zakręcić. I pomyśleć, że nie mogliśmy tak pożegnać Leo?? On musi wrócić :(

9

Szkoda trochę Ferrana, przeżywa to i mogą te sytuację się na nim odbijać później. Ma tyle sytuacji i tyle marnuje to nie przystoi, ale to wciąż młody chłopak i widać że mu zależy. Życzę mu dobrze, ale no trzeba się poprawić. Pracować i jeszcze raz pracować nad wykończeniem to da się wytrenować..

0

Dembele co jest XD

2

@Janiama te pseudo setkę Dembele to bym przypisał Ferranowi, on miał setkę i bardzo słabo zagral do Dembele. Franzuc pokracznie robił co mógł żeby tylko w ogóle uderzyć piłkę która była zagrana fatalnie.

Poza tym Ferran jeszcze ze 3 "50tki"gdzie dostawał fajne piłki od Alby, De Jonga czy Lewego i za każdym razem w bramkarza...

2

Ten mecz to po prostu powinien nosić imię Ferrana Torresa. No po prostu jeden do jeden odzwierciedlenie jego braku skuteczności w Barcelonie i do tego on w roli głównej No złoto po prostu :D

1

@Firestone ferran fajnie dzisiaj pod gra, ale miał już od kolegów z 5 piłek jak nie lepiej wystawionych na tacy i żadnej nie wykorzystał, albo w bramkarza, albo holuje za długo ale nie trafia w światło bramki, albo niecelnie dogrywa do kolegów

1

@Compadre dokładnie, a koemnatarz w TV PERFEKCYJNA pilka od Ferrana i jak to francuz zjebał xd

8

Co takie pomyje na Dembele? Gość w pełnym biegu i dostaje piłkę góra na wysokości klatki piersowej. A nawet komentatorzy mówią że pilka perfekcyjna od Ferrana yy xd idealna to by była gdyby francuz na nią nabiegal, a nie musiał w powietrzu akrobatycznego pajacyka robić żeby w ogóle ją moc trafić xD

0

Wymienial ktoś pdosufitke w samochodzie? Miałem problem nie wyczyszczone kanaliki od szyberdachu i nieco podmokła porobiły się placki do tego w jednym miejscu się odkleja. Zastanawiam się jaki koszt tkaniny i robocizny jakbym chciał oddać komuś do zrobienia, orientacyjnie wie ktoś?

3

@gaucho104 dlaczego? Nie bierz wszystkiego tak dosłownie. Każdy pamięta jego 5tkę z Realem, jego zawziętość w pojedynkach z białymi i podsycanie na mediach społecznościowych czy konferencjach. W przenośni większość pewnie będzie tego brakować, ale to nie znaczy że będzie go brakować na boisku w meczu np z Interem czy innym rywalem. Nie wszystko na świecie jest czarne i biale

0

@SteuerFreiMoney kurde super. Pracowałem kiedyś w Tychach i jeździłem fiatami 500 i mi się podobało, a co dopiero prosiakami jeździć :D a jak koszty życia? Pomijając mieszkanie bo to sobie mogę na necie sprawdzić, ale miesięcznie na osobę żywność, rachunki czy jakie tam opłaty masz? Dużo jesteś w stanie odłożyć miesięcznie?

0

@tomek256 w ostatniej kolejce 119, a łącznie około 550 było.

3

https://www.instagram.com/reel/CkgeEf6jTq4/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Piękne pożegnanie. Łezka w oku się zakręcić może.

0

@SteuerFreiMoney to super najważniejsze żebyś był zadowolony z pracy. W kornwestheim to magazyn Porsche? Wiem, że mają też lakiernie Besneler w Kornwestheim. Mogę wiedzieć jak wyglądają tam zarobki? Oczywisice jeśli nie chcesz to nie mów lub podeślij na priv. Jestem ciekaw czy jakbym się zdecydował na wyjazd na taką fuchę to jakby to wyglądało :P

3

@SteuerFreiMoney No to jeśli praca sprawia Ci ponad 100% przyjemności to nie wiem czy to pracoholizm czy masochizm swojego rodzaju, w każdym razie nie zazdroszczę :D sam miewam różne okresy w pracy, ale tak żeby mi się zawsze super podobało to nie mam. Ba, mam znajomych którzy są milionerami, mają własne firmy, ale oni też nie są zadowoleni z pracy na ponad 100%. W każdym razie jeśli Tobie taki styl życia pasuje to dobrze. Najważniejsze żeby Tobie pasowało. Jeśli mogę jeszcze zapytać, pracujesz dla Porsche. W zakładzie produkcyjnym czy jak? Któryś z zakładów w Lipsku lub Stuttgarcie?

1

@saczers438 jak macie już opłacone noclegi, a nie macie wyżywienia to strzelam na dwie osoby bym zabrał około 8k

9

@SteuerFreiMoney Bo Ty zapewne nigdy w życiu nie narzekałeś na swoją i z przyjemnością każdego dnia w życiu pracujesz (o ile w ogóle pracujesz, bo pisząc takie wypociny mam wątpliwości czy rozpocząłeś już swoją karierę zawodową) :)

2

Kończymy fazę grupowa UCL fantasy 14 miejsce w Polsce i 17 wśród kibiców FC Barcelona. Global 461. Nowy rekord wyższa pozycja niż rok temu, szkoda że tylko te top of the top miejsca dostają nagrody. Mogliby na te 2mln ludzi biorących udział chociaż top 1000 wysłać jakieś piłki czy coś ^^ #zawod typer

1

@Faro na ten moment ma. Zresztą przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze raz moje pierwsze dwa zdania :)

0

@Striker oczywiście w 100% się zgadzam. To miałem na myśli mówiąc że powinniśmy mieć inny bilans. Nie jest team tych co twierdzą że powinniśmy lepiej zagrać i nie patrzeć na sędziów. W mojej ocenie w obu meczach zagraliśmy lepiej i należało się nam więcej bramek. Oczywiście popełnialiśmy fatalne błędy w obronie, ale suma summarum przynajmniej w 1 meczu powinniśmy mieć co najmniej remis.

1

@prokofiew z jednej strony tak, można się zgodzić. Z drugiej martwi fakt, że zaczynamy się zadowalać LE. Powinniśmy mieć lepszy bilans po dwumeczu z Interem i awansować dalej.

2

@TheNekro94 jedna to dużo, mój raz też trafił 5tke, a trafiając 6tke byłby pewnie ustawiony już dobrze na emeryturze :D

2

@Rust_Cohle oczywiście forma może się wywrócić do góry nogami na wiosnę, ale tak czy siak jak nie trafia na Porto to będzie hit w tej kolejce. Każda z drużyn jest do porobienia. Po prostu najbardziej nie lubię Bayernu i Realu po prostu dlatego chciałbym żeby trafili na LFC.

2

Szykuje się już jeden hit w 1/8 LM. Jak real i PSG zabezpiecza dzisiaj pierwsze miejsca to LFC będzie grać z kimś z PSG, Real, Bayern, Porto. Trzymam kciuki żeby nie trafili na Porto. Najlepiej Bayern lub Real :)

1

Też macie wrażenie że w każdym meczu LM jest to samo? Nie ważne czy makaroniarze, szwaby czy pepiczki. Każda akcja rywala na naszej połowie pachnie golem. Byle jaka akcja, czy to laga, randomowa wrzutka, dwa szybkie podania i przeciwnik sam na sam. Kabaret w obronie :)

3

Ale nas cisną pepiczki haha mówcie co checie ale nawet wygrywając to nasza gra to KOMPROMITACJA :))

0

Kto dzisiaj zanotuje lepszy występ Dembele czy Ferran? Macie czutke czy któryś z nich zrobi liczby gole lub asysty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?