0

@Sulimo dobra dobra nie musisz mi tłumaczyć podstawowych zasad :) ja się pytam czy opadająca pilka odbija się od katarczyka, ekwadorczyka czy nikogo, bo szczerze mówiąc z tej powtórki nie widzę tego, nie ma przybliżenia.

1

@Sulimo ale gdzie tu widzicie spalonego? Ja nie widzę najlepiej, ale może Wy macie sokoli wzrok. Widać ewidentnie że tam jeszcze jeden napastnik Ekwadoru odbija piłkę czy odbija ja bramkarz lub obrońca katarski?

1

@draxidox to jest moment podania?

0

@IrekPOL podpinam się

0

Hej jak wygląda sytuacja Araujo? Ma zagrać już w 1 meczu czy raczej ławka, bo dalej leczy uraz?

5

@Sulimo przecież prawie do połowy listopada 20 stopni było, tak cieplej jesieni to nie pamiętem jak żyje :D teraz druga połowa listopada zaraz święta dla mnie to normalne że się w tym okresie ochładza. Oby w końcu była zima ze śniegiem chociaż w grudniu żeby poczuć ten klimat. Chociaż na to się nie zapowiada, a szkoda..

0

@barteq ok, oglądałem trochę lotka, soche i mu to odpowiada. Przeklenstwa są ok dla mnie pod warunkiem że coś ze sobą wnoszą, a nie są zapchajdziura i na siłę. Rozgladne się za biletami na tych co poleciels, dzięki! :)

0

@barteq możesz polecić jakiś spoko polskich stand uperow? Swojego czasu słuchałem na yt tylko kilku, a chciałbym kupić bilety na kogoś spoko najlepiej w lokalizacji Śląsk :)

0

@szymonekk No, a poklika pewnie byle co i załatwione. Pewnie jakby pooglądać filmiki na yt to samemu się ustawi dużo lepiej ;)

0

@szymonekk podpinam się, mam ten tv i konsole, ale nic szczególnego nie ustawiałem. Włączając ps5 tv sam mi przechodzi w tryb gry i włącza hdr, ale jest na pewno dużo więcej ustawien których nie konfigurowałem jeszcze sam.

1

@bartekvisca zaproponuj swoją narrację :) zginęły dwie osoby w wyniku wystrzału z Ukrainy gdzie panuje wojna, i z którą graniczymy. Co robić, jak żyć?

0

@Janas11224 wrzucone pół h temu, parę postów niżej.

0

@ShawnC sprawdzałem nawet ze wszystkich polskich lotnisk, nie wychodzi korzystniej doliczając dojazd

0

@Atencjuszek nie oczekuje ze cena wróci na 300zl (taka jaka była w trakcie losowania poniedziałkowego), ale zastanawiam się czy się obniży na chociaż 700-800zl, bo aktualnie Ryanair z Krk w dwie strony życzy sobie prawie 1100zl :)

0

@Antimadridista_WR możliwe że masz rację, chociaż patrząc na inne terminy na sty/lut/mar to ceny równie wysokie na weekendy meczowe :/ a z drugiej strony teraz w paź leciałem na LM i weekend za 700ziko

0

@Omoziu nie, z różnych przeglądarek i połączeń już patrzyłem. Zazwyczaj codziennie raz góra dwa.

0

Loty z Krk na United już w granicach 1000 albo lepiej. Myślicie ze to takie boom tylko po losowaniu i może coś cena jeszcze spaść w najbliższych tygodniach? Może ktoś ma więcej dosw niż ja w tym temacie i powie czy warto wstrzymać się z kupnem :)

3

@ranger3120 nawet się powinno, woda rozrzedza krew i ułatwi to pobranie. Jak Ci się chce to wypij więcej.

0

@bartekvisca okolo 10 jak zmienimy przyszłym roku władze, jak porządzą kolejna kadencję to ze 20, albo i lepiej :)

3

@Criss18Barca Słowacji albani Węgier? Wydaje mi się że jednak lepsza.

0

@szczehu @pt9 1 września o 10:00 ruszyła sprzedaż na Inter i Bayern. Wtedy też sam kupowałem.

3

@AmigoBlancos to raz, a dwa podziwiam optymizm że Real od tak pyknie Barce w El Clasico :D

0

To jak pokazaliśmy charakter jak Real? ;>

0

@Survier Xavi go wystawia widząc jakie dno gra od kilku tygodnim

0

Hehe Busquets prawie dublet w 15min

2

Dzięki Busi, na Ciebie zawsze można liczyć. Mam już powoli dość tego że Xavi zawsze go wystawia w ważniejszych meczach i przez to przegrywamy

0

Przypomnę tylko ze po stracie naszego tura Busquetsa. Xavi nic się nie uczy to już Nty mecz z rzędu z udziałem tego chłopa. Oh shiet here we go again...

3

Busquets show lets begin

3

@lucca87 patrzysz tylko na historie. Oni mają najsłabsza formę aktualnie od 20lat. Nie mówię że będzie lekko, ale błagam nie patrzmy przez pryzmat tego że ktoś X lat temu awansował tylko jak aktualnie gra :)

0

@ranger3120 obniżony prawdopodobnie od nowego roku, ale spokojnie przed wyborami coś wymyśla głupiego znowu na chwilę żeby ludziom zamydlić oczy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?