1

@Medium dzięki za polecenie! Nie znałem

2

Z racji, że siedzę na l4 w końcu zabrałem się za GoT. Serial ma już kilka lat, machnalem go w tydzień. Ogólnie bardzo dobry. Świetne sceny, kostiumy, muzyka. A przede wszystkim wywołuje naprawde dużoo emocji, a. jestem zdania ze po to żyjemy. W życiu najważniejsze są emocje. Więc jeśli ktoś jeszcze nie widział to polecam.

0

Nic tylko wkurzać Balde dalej. Ofert na stole pewnie ma do mnóstwo.

5

Mieć takiego bramkarza to skarb.

1

Mats, królu złoty. Tylko Ty możesz to zrobić dla nas.

3

Hahah Kessie, kuźwa ledwo co. Już miałem przed oczami jak broni to xd

0

Kurrr mats ajj jak blisko

1

Już widzę karne. Nasze dream top5:
1.Lewy - ostatnio kompletnie bez formy i jego 11stki zawodzą.
2. Busquets - anemik który ma problem dokopać (patrz karny na MŚ).
3. Ferran - 0 pewności, cicijajko, prosty do wybronienia będzie.
4. Kessie - piłkarz mem, nie trafi w światło bramki.
5. Alonso - drewniak, jak wyżej. Też będzie mieć problem wycelować.

0

@Firestone jesteś tego pewien? Fati dostał piłkę za plecy przez co był zmuszony zagrać pięta. Powinien dostać w tempo to by uderzał normalnie.

2

@bartas97 będzie mocnym faworytem wg mnie

1

@klopx haha musze przyznać śmiechlem :D powinni z tej sytuacji nakręcić filmik z takim komentarzem

4

Ja Wam tylko przypomnę, że Lewy ostatnio marnuje jedenastki seryjnie :p

0

Dobrze, że za Dembele gra Ferran. Za Albe Alonso. Za Gaviego Kessie. Za FdJ Busquets. To są te zmiany. NA NICH!!

1

Alonso..xd kolejny zmiennik zawala mecz :P

1

@Deviler dobra reakcja. Strzeliliśmy na dwa, więc trzeba zrobić co się da żeby Betis wyrównał i żebyśmy mogli sprawdzić się w karnych.

0

I wytłumaczy mi ktoś dlaczego taki Ferran gra prawie 2x częściej niż Fati i zazwyczaj to on jest pierwszym wyborem?

0

To jest "to coś" co zawsze miał Fati.

1

@macio_944 tak, brakowałoby mu jeszcze tylko dobrego przyjęcia piłki i szybkości w podejmowaniu decyzji.

1

Ferran.. Xd pomijam, że spalony, ale chlop jest 2 metry bliżej do piłki i jeszcze źle przyjmuje ją po czym nie jest w stanie dokładnie wyłożyć koledze patelni haha to jest cyrk jaki to jest ogórek, w każdym meczu to samo

1

O ja pierrr co za zgranie Ferrana Looool

0

@okiemtypera_lucaxx95 mądrze powiedziane. Myślę że pomeczymy się jeszcze z oboma przynajmniej kilka sezonów :)

0

Ferran też jaki chlop jest rzadki, udowadnia w każdym meczu to^^

0

Spalony ferrana - stare, znałem xd

0

Świetny ruch Lewego. Tyle czasu tam stał, że myślałem że Ferran już mu nie poda xd

13

Świetne zmiany. Środek pola się całkowicie posypał za sprawą JEDNEGO PANA, który w sytuacji bramkowej poszedł na grzyby zamiast gryc swoją strefę w środku :))))

0

@mati8803 też miałem te gwarancję. Kupowałem zaraz jak tylko sprzedaż ruszyła mając nadzieję że dostanę dobre miejsca, a tu takiego wała. Mimo gwarancji brak miejsc obok siebie :p No ale nic nie zrobisz. Na innym meczu faktycznie miałem obok, więc to trochę loteria.

0

@mati8803 tak, ja wybrałem dana trybunę na ostatnio na LM i szczerze mówiąc mocno średnie miejsca dostałem. Wybierałem droższe na samym środku chciałem, a usadzili mnie z boku, a do tego drugi bilet był kilka siedzeń dalej w innym rzędzie... Musiałem prosić miejscowych o zamianę miejsc, żeby siedzieć obok dziewczyny i z tym też byl duży problem..

0

@Lucerfi Barn zawsze był top1 ale ostatni raz byłem kilka lat temu.

1

@DonCarletto tak jestem tego samego zdania. Poza tym nikogo nie osądzam, bo nie wiem jak żyli. Może Pique odwaliło faktycznie ale nikt im pod kołdrę nie zaglądał i nie wie jak od środka było. Może mu sporo brakowało w tym związku. Ja wychodzę z założenia że jak chłop zje dobra kolacje w domu to nie szuka jej na mieście.

0

@Kgorecki2500 nie trzeba cofać się do 2003 :p festiwal pizza Hut w 2021 czyli TYLKO 2 lata temu kosztował z dolewka 39,99. W tym roku zaledwie po dwóch latach kosztuje jedyne 57,99 ;) wzrost ceny praktycznie o połowę ;) a jakby odjąć jeszcze kilka lat to w 2016 bodajże kosztował 24,99 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?