Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium dzięki za polecenie! Nie znałem
2
Z racji, że siedzę na l4 w końcu zabrałem się za GoT. Serial ma już kilka lat, machnalem go w tydzień. Ogólnie bardzo dobry. Świetne sceny, kostiumy, muzyka. A przede wszystkim wywołuje naprawde dużoo emocji, a. jestem zdania ze po to żyjemy. W życiu najważniejsze są emocje. Więc jeśli ktoś jeszcze nie widział to polecam.
0
Nic tylko wkurzać Balde dalej. Ofert na stole pewnie ma do mnóstwo.
5
Mieć takiego bramkarza to skarb.
1
Mats, królu złoty. Tylko Ty możesz to zrobić dla nas.
3
Hahah Kessie, kuźwa ledwo co. Już miałem przed oczami jak broni to xd
0
Kurrr mats ajj jak blisko
1
Już widzę karne. Nasze dream top5:
1.Lewy - ostatnio kompletnie bez formy i jego 11stki zawodzą.
2. Busquets - anemik który ma problem dokopać (patrz karny na MŚ).
3. Ferran - 0 pewności, cicijajko, prosty do wybronienia będzie.
4. Kessie - piłkarz mem, nie trafi w światło bramki.
5. Alonso - drewniak, jak wyżej. Też będzie mieć problem wycelować.
0
@Firestone jesteś tego pewien? Fati dostał piłkę za plecy przez co był zmuszony zagrać pięta. Powinien dostać w tempo to by uderzał normalnie.
2
@bartas97 będzie mocnym faworytem wg mnie
1
@klopx haha musze przyznać śmiechlem :D powinni z tej sytuacji nakręcić filmik z takim komentarzem
4
Ja Wam tylko przypomnę, że Lewy ostatnio marnuje jedenastki seryjnie :p
0
Dobrze, że za Dembele gra Ferran. Za Albe Alonso. Za Gaviego Kessie. Za FdJ Busquets. To są te zmiany. NA NICH!!
1
Alonso..xd kolejny zmiennik zawala mecz :P
1
@Deviler dobra reakcja. Strzeliliśmy na dwa, więc trzeba zrobić co się da żeby Betis wyrównał i żebyśmy mogli sprawdzić się w karnych.
0
I wytłumaczy mi ktoś dlaczego taki Ferran gra prawie 2x częściej niż Fati i zazwyczaj to on jest pierwszym wyborem?
0
To jest "to coś" co zawsze miał Fati.
1
@macio_944 tak, brakowałoby mu jeszcze tylko dobrego przyjęcia piłki i szybkości w podejmowaniu decyzji.
1
Ferran.. Xd pomijam, że spalony, ale chlop jest 2 metry bliżej do piłki i jeszcze źle przyjmuje ją po czym nie jest w stanie dokładnie wyłożyć koledze patelni haha to jest cyrk jaki to jest ogórek, w każdym meczu to samo
1
O ja pierrr co za zgranie Ferrana Looool
0
@okiemtypera_lucaxx95 mądrze powiedziane. Myślę że pomeczymy się jeszcze z oboma przynajmniej kilka sezonów :)
0
Ferran też jaki chlop jest rzadki, udowadnia w każdym meczu to^^
0
Spalony ferrana - stare, znałem xd
0
Świetny ruch Lewego. Tyle czasu tam stał, że myślałem że Ferran już mu nie poda xd
13
Świetne zmiany. Środek pola się całkowicie posypał za sprawą JEDNEGO PANA, który w sytuacji bramkowej poszedł na grzyby zamiast gryc swoją strefę w środku :))))
0
@mati8803 też miałem te gwarancję. Kupowałem zaraz jak tylko sprzedaż ruszyła mając nadzieję że dostanę dobre miejsca, a tu takiego wała. Mimo gwarancji brak miejsc obok siebie :p No ale nic nie zrobisz. Na innym meczu faktycznie miałem obok, więc to trochę loteria.
0
@mati8803 tak, ja wybrałem dana trybunę na ostatnio na LM i szczerze mówiąc mocno średnie miejsca dostałem. Wybierałem droższe na samym środku chciałem, a usadzili mnie z boku, a do tego drugi bilet był kilka siedzeń dalej w innym rzędzie... Musiałem prosić miejscowych o zamianę miejsc, żeby siedzieć obok dziewczyny i z tym też byl duży problem..
0
@Lucerfi Barn zawsze był top1 ale ostatni raz byłem kilka lat temu.
1
@DonCarletto tak jestem tego samego zdania. Poza tym nikogo nie osądzam, bo nie wiem jak żyli. Może Pique odwaliło faktycznie ale nikt im pod kołdrę nie zaglądał i nie wie jak od środka było. Może mu sporo brakowało w tym związku. Ja wychodzę z założenia że jak chłop zje dobra kolacje w domu to nie szuka jej na mieście.
0
@Kgorecki2500 nie trzeba cofać się do 2003 :p festiwal pizza Hut w 2021 czyli TYLKO 2 lata temu kosztował z dolewka 39,99. W tym roku zaledwie po dwóch latach kosztuje jedyne 57,99 ;) wzrost ceny praktycznie o połowę ;) a jakby odjąć jeszcze kilka lat to w 2016 bodajże kosztował 24,99 :)