- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1623 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1623 Culés
9
Na obiad wleciała znowu picka własnej roboty :)
https://zapodaj.net/94b3e51a2df0e.jpg.html
Pesto z suszonych pomidorów
Mozzarella
Krewetki (zaprawione wczesniej w oliwie z czosnkiem)
Cebula
Oliwki
Jalapeno
Zioła prowansalskie
2
@Kluivert_P ładnie ładnie wygląda, akurat na kolację pod meczyk :D
2
@Kluivert_P smacznego, choć to wybitnie nie moje gusta ;)
0
@Azi chodzi Ci o smaki na pizzy? Jeśli tak, to akurat nie robiłem pod nia zakupów, taka picka na spontanie i wykorzystałem produkty, które miałem akurat w lodówce. Jest lekki miszmasz, ale imo smakowała i tak super. :)
1
@Kluivert_P właśnie też robię z Żoną pizzę :D - skąd przepis na ciasto? Ja robię z yt od Tomka Lacha - burrata, oliwki, papryka, pesto z pomidorów no i grzybki i bazylia
0
@Botanik mam dwa przepisy na ciasto od takiej babci z Włoch. Jeden gdzie przygotowujesz juz dzień wczesniej i drugi na dwie godziny przed pieczeniem. Dzisiaj robilem tym drugim sposobem.
Powodzonka, oby ciacho super wyszlo, bo to najważniejsze:)
1
@Kluivert_P fajnie wygląda. W tradycyjnym piekarniku robisz? Najważniejsze ciasto, też kiedyś robiłem ale odpuscilem ciasto aż takie super nie wychodziło mi. Podzieliłbyś się na priv przepisem na samo ciasto czy to zostawiasz w tajemnicy dla siebie?
0
@Toretto dzięki. Tak, niestety w tradycyjnym - max 250°. Za mala temp na pizze, ale trzeba sobie radzić.
Mogę Ci podesłać przepis, tylko ze przepis to jedno, a moim zdaniem ważniejszy jest proces wyrabiania ciacha, do tego potrzeba juz doświadczenia.
2
@Kluivert_P Nasza pizza ;) - https://zapodaj.net/e17bc16bc81b9.jpg.html
0
@Botanik dobrze wyglada, smacznego!