Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gwyn wystarczy wejść na stronę Polsatu na fb żeby zobaczyć jak co kolejkę ludzie masowo wysyłają skargi. Sam ostatnio taka złożyłem bo już nie wytrzymałem. Co kolejka to problem z dźwiękiem, obrazem. Wolałbym oglądać na 480fp niż mieć pokaz slajdów lub komentarz opóźniony o 20 sekund jak to ostatnio puszczał polsat ;)
A co do jakości viaplay, tak jak napisałem ja takich problemów nie miałem od przeszło roku, ale być może to kwestia łącza internetowego? Mam światłowód i wszystko śmiga.
0
@1marcinxd mam Orange od długich lat i jestem zadowolony :) żadnych problemów nie miałem odpukać do tej pory.
0
@Gwyn no nie wiem. Jak oglądam polsat to zawsze się odwala cyrk. Od prawie roku z viaplay nie miałem żadnych problemów. Z początku tak mieli duże problemy, alw teraz? W tym miesiącu na viaplay obejrzałem może z 5 meczów zawsze było git wszystko. Wg mnie polsat gorszy dużo
0
@Gwyn walczą o pierwsze miejsce z Polsatem, ale jednak jeszcze im trochę brakuje.
41
@PatrychoO tylko Suarez. Najbardziej spektakularny plus 9tka z prawdziwego zdarzenia. Villa przy całej sympatii do niego to uważam, że do Suareza podjazdu nie ma, a i nie był taka typowa 9tka często atakował ze skrzydła w dużej mierze przez warunki fizyczne, ale jednak. Moja subiektywna opinia. Ogólnie co by człowiek dał żeby jeszcze raz obejrzeć top sezon MSN, nie doceniało się wtedy tego tak. Albo inaczej. Może i doceniało, ale mało kto przypuszczał ze tak szybko się to skończy :/
2
@Kgorecki2500 No nic trzeba probowac dalej haha mi też zawalili a w grze miałem kupon o 9 koła :P Btw. Patrząc już na przyszły tydzień kurs na bvb na wyjeździe z Chelsea 4.6 wydaje się turbo wysoki chyba warto zagrać co myślisz? :D Chelsea też nie zachwyca a bvb ostatnio radzi sobie nieźle.
0
@DiorPrada spoko ja miałem 9 koła na kuponie wariacie :D Już 4 typy tam siedziały i City zawaliło. Mogłem cash outa robić za 70zl już xd Co prawda poza City jeszcze chyba 3 typy jutro zostały, United, Juve i Monaco, ale kto wie co się podzieje.
0
Fajnie mi Walker kupon przerznal jednym zagraniem ;) miałem win city i rogi, a dzięki jego bezpodstawnemu wybiciu gdy go nikt nie naciskał na rzut rożny, poszły od razu dwa rogi dla Lipska i gol z tego. GG
1
@Kidd a według mnie to jest przykre. Dziwi mnie, że nie rozumiesz bo tak jak @mientusek1407 napisal. To jest pewnie dziecko. Być może nie wiem 8 letnie nawet, zapewne ze szkoły podstawowej. Czy Ty w tym wieku byłeś taki świadomy jakie zagrozenia i hejty występują w świecie? Zapewne nie. Dostał nowe buty być może pierwszy raz w życiu i pewnie z podjarki chciał się tym pochwalić. Nie widzę w tym nic dziwnego poza wielkim hejtem w komentarzach. Autor tt ma rację. Takie zachowania, hejty powodują zapewne olbrzymi problem wśród dzieci i odbija się to na przyszłości całego społeczeństwa.
0
@bartekvisca hmm sam kierunek i to że pracujesz w zespole inżynierów zajmujących się procesem produkcji to nie brzmi tak najgorzej. Może kwestia znalezienia lepszej oferty pracy? Zależy też od Twoich oczekiwań
2
@Comentateiro ale porównanie a'la wyrwane z kontekstu. Przykład jednego sezonu gdzie my w mega trudnej grupie niestety zabrakło szczęścia, prawidłowych decyzji sędziów i przede wszystkim zdrowych zawodników, więc pechowo odpadliśmy i teraz gramy z drużyną która prezentuje jeden z najlepszych futbolow w sezonie. My nie lecimy z ligi tylko jesteśmy jej liderem z dużą przewga nad drużyna, którą bardzo dużo ludzi typuje do pretendenta najlepszej drużyny w Europie. Ludzie, patrzmy obiektywnie i realnie. Napoli gra dobrze i super. Dostali od nas bęcki sezon temu, a w tym prezentują się lepiej, ale grupę mieli znacznie łatwiejsza i nie mieli takich ciężarów jak my w fazie grupowej. Gdyby oni mierzyli się z Bayernem i Interem i sędziowie by ich przekręcali mimo że Ci by dominowali to też by pewnie odpadli z LM. Proste jak budowa cepa.
1
@Kidd e tam, są kupony w grze, są emocje :D
2
@Kgorecki2500 również trzymam kciuki za Guardiole jutro :D Inter potrzebuje under 2,5 w meczu.
0
@Szmulek to żeś wybrał, tam tym bardziej wiadomy :D
6
@tomek8756 denerwował? Ja się tam dobrze bawię, uśmiałem się jak rzadko kiedy :D tyle wylewów to dawno nie widziałem, fajnie się ogląda
2
@JohnA pytanie w jakim okresie, bo na najważniejsze mecze jest gotowy.
@JohnA my dla odmiany nie dość że teraz kontuzje na europejskie puchary to na jesień na puchary też mieliśmy kontuzje :D ale za to w styczniu możemy co roku popykać pełnym składem w Pucharze króla i mecze z majorka xd
0
@Katalonbar maja mental xd uwielbiam ten argument :D a my to nie mamy mentalu?
A co do LE dla nas to trudno, pech. Shit happens. Nie ten sezon to kolejny będziemy brać udział znowu.
0
@ranger3120 to inni ich walą, z tym że Real strzela jak ma pół okazji na każde 10 przeciwnika :) zdarzają się też wyjątki jak ten mecz gdzie przeciwnicy wylewu dostają, ale tu akurat nie dziwi bo lfc jest w beznadziejnej formie
2
@Emhyr niby racja, ale Real dzisiaj też nie imponuje. Krosa i czuameniego nie ma. Od początku camavinga i bez opcji na porządna zmianę. Kiedy lfc ma wygrać jak nie dzisiaj na Anfield gdzie ostatnio nie przegrywają?
1
@karci0 kupiłem na premierę resurrected trochę pograłem, bardzo fajnie :D ruszył chyba jakiś czas temu nowy sezon rankingowy. Na początek to chyba czarka zawsze :P
1
Są sklady lfc Real. Real ofensywnie, nie zagra dzisiaj kros i czuameni. Lfc też dziury w środku biednie to wygląda. Co się wydarzy w tym meczu? Kursy bardzo wysokie na jednych i drugich. Może z racji chaosu w środku pola padnie dużo bramek?
0
@bartekvisca wcale nie trzeba mieć niewiadomo jakiego stanowiska.
1) W obecnych czasach mnóstwo ludzi ma po prostu majątek rodzinny, po wcześniejszych pokoleniach które w dobrych czasach do 30 lat wstecz dorobiły się. Sam mam mnóstwo znajomych którzy nie mają jakiś prac super tylko zwykle roboty lub firmy po rodzicach i właściwie wszystko od nich mają i co rok jeżdżą na wypasione wakacje plus super fury i mieszkania.
2) weź pod uwagę jak wyżej pisałem że jak ktoś dostał mieszkanie czy nawet dom od rodziców to na co on ma innego odkładać? Wtedy pierwsza rzecz na jaką młodzi zbierają to super autko.
3) jest sporo firm które nie mają jakiś super wymagań i umiejętności, a dają auto służbowe. Przykład mam kumpla w czepku urodzonego. Chlop po 3 latach doświadczenia na podrzędnym stanowisku w korpo (zarabiając 4k na rękę więc śmiech na sali) dostał jakimś cudem propozycje pracy na fajnym stanowisku z zarobkami już lepszymi bo 7k na rękę, ale w tym auto służbowe w konfiguracji do 250k zł więc no :)
4) i tak jak wyżej jest jeszcze sporo ludzi którzy biorą w leasing. Mam kolejny przykład kumpla biznesmana wielkiego który już otwiera chyba 10 firmę bo nic mu nie wychodzi, mieszka z rodzicami na ich utrzymaniu w zasadzie ale wziął sobie Mietka za 300k na leasing i płaci ratę 2400 miesięcznie.
0
@wawrzyn1 a tak kojarzę. Jaki to hotel? Może też zerknę na niego. Lokalizacja fajna podobno jedna z lepszych Trou aux biches, ale słyszałem że te plaże tam są najpiękniejsze ale tylko dla gości wypasionych hotelów, wszyscy inni przy wydzielonych plażach publicznych gdzie już tak fajnie ponoć nie ma :/
1
@Arkon super sprawa, szkoda że mnie nikt tak nie pokierował za młodu haha ważna jest nauka języków to trzeba dziecku powtarzać. Daje to możliwości duże nie tylko pracy w kraju jakiejkolwiek, ale właśnie również opcje wyjazdu.
0
@wawrzyn1 masz jakiś plan na zwiedzanie tam? Na własną rękę czy wczasy z biura? Do jakiego miasta lecisz? Możesz coś więcej powiedzieć? Jestem ciekaw, bo jestem na decyzji powoli i planuje wakacje tam w październiku na jakieś 10 dni :) jak możesz zdradzić swój plan i jakiekolwiek przydatne informacje to byłby wdzięczny
1
@Criss18Barca wystarczy spojrzeć na LM w tym sezonie w naszym wykonaniu i podstawienie na Var tego samego sędziego który odwala takie cyrki najpierw z Bayernem później z Interem. Oczywiście nikomu nikt nic nie udowodni, bo po co nawet nikt się tym nie zajmuję, rączkę rączkę myje, a mnie kazdy może wyśmiać ze doszukuje się spisku bo mam ból dupy o odpadnięcie z LM i koniec dyskusji :D
1
@Arkon jeśli tylko Twoja córka myśli o wyjeździe to myślę że powinieneś jej doradzić i wesprzeć żeby chociaż spróbowała. Zawsze jak się jej nie spodoba to będzie mogła wrócić. Wiadomo, że jako rodzic chciałbyś ją bliżej, ale jej komfort życia i zdrowie psychiczne jest ważniejsze. Może po czasie wróci. Zresztą, każdy jak dorośnie prowadzi swoje życie, aw tych czasach wyjazd za granicę to nie koniec świata. Połączenia są bardzo dobre, można szybko wsiąść w samolot i odwiedzać się dość często, a na codzień rozmawiać chodźby przez tel lub jakiś komunikator :)
2
@Kgorecki2500 sprzedawaj póki coś wart. Za duże ryzyko, bo raczej żegnamy się z LE w czwartek :P oczywiście wierzę w awans, bo nadzieja jest zawsze ale jak chcesz w fifce zarabiać to jednak trzeba być realistą :D
5
@Arkon sondażom nie ma co wierzyć, aczkolwiek nie będę zaskoczony jak PiS znowu wygra :) Państwo z dykty, gdzie większość ludzi to bezmózgi i dadzą się kupić za 5zl. Mi osobiście szczerze mówiąc już powoli wszystko jedno. Wystarczyły dwie kadencję żeby rozdupcyc wszystko w drobny mak i za naszego życia już z tego bagna nie wyjdziemy. Wszechobecna drożyzna i ogólne zubożenie społeczeństwa już nastąpiło, ale mimo to elektoratowi PiS czyli tej bandzie baranów i moherów to nie przeszkadza ani trochę. Mają klapki na oczach i jeszcze Ci powiedza że przecież jest super :) No więc dobrze niech tak będzie :) kiedyś wierzyłem że wszystko zmierza w dobrym kierunku, ale przyszla władza jaka przyszła i już nie mam złudzeń. Nigdy w tym kraju nie będzie dobrze (przynajmniej za mojego życia, ale jaki los czeka kolejne pokolenia aż strach pomyśleć dlatego mocno wstrzymuje się z zakładaniem rodziny. Chyba nie ja jedyny;))
1
@Conradxc w życiu nie ma nic pewnego. Ja nikogo do niczego nie namawiam. Sam jestem w PPE. PPK mnie jakoś bardzo nie przekonało, ale jakby nie było PPE to bym pewnie był w PPK lub chociaż się mocno nad tym zastanowił. Byłbym idiotom gdybym się wypisał z PPE na warunkach jakie mam aktualnie czyli pracodawca wpłaca u mnie 5% wynagrodzenia, a ja sam nie dokładam nic. W zasadzie od tej kwoty ucieka mi tylko gdzieś jakiś niewielki podatek już nawet nie pamiętam ile i na co dokładnie ale jakieś grosze musiałbym sprawdzić na pasku. Każdy ma swój rozum. Różnych ekspertów mniej lub bardziej kontrowersyjnych, szanowanych czy lubianych jest obecnie na pęczki. Można by youtube całymi dniami oglądać. Pierwszy przykład z brzegu Iwuć i jego wielogodzinne odcinki i inwestowaniu. Ja się tylko z boku przyglądam jak każdy u mnie w pracy idzie popularnym nurtem hejtuje te programy nic prawie o nich nie wiedząc, ale podpierając jednym argumentem historia z OFE :D czy się powtórzy to? Przekonamy się za X lat. Ja w tym czasie ryzyka i utraty środków nie ponoszę praktycznie wcale, a być może będę mieć na emeryturę wypłaconą przyjemną sumkę. Wtedy zobaczymy kto z kogo się będzie śmiać :)