La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1578 Culés

2

Abstrachujac od formy poszczególnych zawodników wczoraj. Mecz i wynik był stykowy i bardzo wyrównany, mieliśmy braki i wiedzieliśmy że bez Pedriego, Gaviego i Dembele będzie cholernie ciężko stwarzać sobie sytuacje bramkowe. I wiecie co mnie w tym wszystkim najbardziej boli i wkurwia? To że gdy mamy ich dosłownie kilka co jest i tak sporym sukcesem to odwalamy taka maniane jakiej nie odwala żaden inny zespół. Czytaj Sergi Roberto stoi oko w oko z bramkarzem i odgrywa do tyłu to raz. Dwa Raphinha wybiega środkiem pola i partner wychodzi mu na czysta pozycje - oczywiście nie dogrywa. Trzecia ta sama sytuacja co druga, Kessie moze podać do wychodzącego na autostradę kolegi z lewej strony. Też nie zagrywa. No ludzie kochani :) to były praktycznie 3 setki, a my nic z tego nie robimy. Tak się nie da wygrywać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?