- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1401 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1401 Culés
1
Czy ktoś z Was ma do polecenia jakieś spoko miejsce na Węgrzech? Byłem kilka razy, ale w zasadzie głównie w Budapeszcie i raz objazdówka po jakiś gorach, kościołach, więc te aktywności mnie już nie interesują, sam Budapeszt też znam dość dobrze. Natomiast myślałem o długim weekendzie i pobytem np nad Balatonem lub słyszałem że jakieś miejscowości z winiarniami lub spa są też ciekawe. Ktoś coś ma do polecenia?
0
@Toretto Akurat z Węgier byłem tylko nad Balatonem, więc jak najbardziej polecam tamte okolice. Polecam miejscowość i półwysep Tihany - węgierskie zagłębie lawendy :) Ładne, czyste miasteczko i przepiękne widoczki na "węgierskie morze".
1
@fcbarcafan19 czy tam generalnie są jakieś spoko plaże czy raczej to nie miejsce na plazing? Cos tam jest do roboty żeby czas przyjemnie leciał? :)
1
@Toretto Ogólnie nad Balatonem plaże są dosyć wąskie, ale za to sam akwen jest bardzo bezpieczny (mała głębokość) i przede wszystkim ciepły. W Tihany jest ich mało i lepszy na plażing jest położony ok. 9 km od tej miejscowości kurort Balatonfüred. Ogólnie w samym Tihany główną atrakcją są widoki i spacery bo przyroda jest tam bardzo atrakcyjna. Zwiedzanie radzę rozpocząć od domu paprykowego przy głównej ulicy. Potem najlepszy punkt widokowy, czyli opactwo Benedyktynów (Tihanyi Bencés Apátság). W jego okolicy jest wiele tradycyjnych domków i innych smaczków.
W ramach bonusu masz moją fotkę:
https://zapodaj.net/plik-KNYk2FI441 :)