0

@JohnnyBarca Serio Francja nie ma nikogo lepszego? Kindynbała i Lenglet wylecą z kartkami, Varane sam sobie bramki nastrzela a Zouma to w sumie nie wiem co bo Chelsea nie oglądam, ale wnioskując po tym jak mało gra, to nie stawiałbym go jako zawodnika na poziomie Mistrza Świata.

0

@lucca87 No, a ilu ludzi pucuje to berło do Kloppa, który przez 3 lata z Liverpoolem niczego nie wygrał?

0

@JANEK777 Sondaże 3 lata przed wyborami są o kant dupy potłuc. Dopiero jak zacznie się okres przedwyborczy to realnie będzie można patrzeć na poparcie sondażowe.

1

@Rewolucja123 Zależy co ma umieć. Jeżeli chodzi o drybling jak Neymar, to nie umie. Jeżeli chodzi o inteligencje boiskową i sprytną grę to umie bardzo dobrze.

3

@pax Spoko, zmieńmy trenera, to rozwiąże wszelkie problemy. Tak jak po zmianie Valverde na Setiena i Setiena na Koemana. Słyszałem że to Koeman zabronił trafiać setek, tak jak nakazał naszym obrońcom np. faulować w polu karnym albo wyłapywać głupie czerwone kartki.

0

@Criss18Barca Puig - wiadomo czemu nie gra. Jest po prostu słaby. Dlatego nie grał u Valverde, nie grał u Setiena, nie grał w żadnej reprezentacji młodzieżowej. A potwierdzenie masz dzisiaj, 5 minut chaotycznego biegania a potem zniknął i niczego do gry nie wnosił.
Pedri został zajechany bo nie było nikogo lepszego do gry na tej pozycji.
Mingueza jak grał dobrze, to grał cały czas. Potem zaliczył kilka gorszych występów więc Koeman go odsunął bo byli inni na jego miejsce.

0

@blaugrana_36 Zestawienie obrony nie jest złe, przecież nasi rywale prawie w ogóle nie dochodzą do sytuacji. Inna sprawa jest, że przegrywamy mecze z drużynami, które oddają po 3-4 strzały na mecz i wychodzą z tego z 2 bramkami a to już są błędy indywidualne a nie taktyczne i co ma na nie poradzić trener? Wypróbował już wszystkich zawodników obronnych, zarówno młodych jak i starych i każdy robił nam bramkę głupim błędem.

1

Kobiety psują Barcelonie dzień frajerstwa. Liczę że się poprawią i po przerwie stracą prowadzenie, żeby się solidaryzować z obiema męskimi kadrami.

1

@daro22 tej, ale problem nie jest w ustawieniu obrony tylko w wylewach indywidualnych a Koeman przewalił juz wszystkich możliwych piłkarzy I każdemu się wylewy zdarzały. Pique, Lenglet, Umtiti, Araujo, Mingueza, Dest, Roberto, Alba. Każdy w głupi sposób zawalał bramki i co ma trener z tym zrobić? Jaka jednostka treningowa odpowiada za nie łapanie czerwonych kartek, albo nie kopanie w nogi we własnym polu karnym? W ogóle pomijasz kwestię tego, że obrony taktycznie działa prawidłowo a bramki są efektem indywidualnych potknięć, stąd masz statystykę 2 bramek przy tylko 2 strzałach. I napad to samo. Taktycznie do czego się przyczepisz skoro kreujemy masę okazji tylko nikt ich wykończyć nie potrafi? Z PSG mieliśmy 9 setek a wynik był 1-1

3

Tak ta, wywalić Koemana, na bank następny trener sobie poradzi. Tak jak sobie poradził Setien a przecież cała Labamba krzyczała, że wyjazd z Valverde i że gorzej być nie może.
Koeman zbudował tą drużynę, ale pewnych rzeczy nie przeskoczy i NIC nie może zrobić na błędy indywidualne Lengleta, Pique, Messiego, Alby i innych BO NIE MA REZERWOWYCH. Co dało zdjęcie Pedriego? Gówno dało, bo Puig po 5 minutach stał się niewidoczny, co dało wprowadzenie Braithwaita? Nie trafił z 3 metrów do bramki a poza tym graliśmy w 10 (a potem w 9) osób, bo on jest kompletnie bezużyteczny i nie potrafi się ustawiać (7 kontaktów z piłką w niemal 25 minut, Pjanić zaliczył 14 w 5 minut).
Z czym do ludzi, walka o mistrza do końca sezonu i zdobycie PK to i tak dużo jak na to, co dało się z tego zespołu wykrzesać, a mogłoby być dużo lepiej gdyby nie rzeczy na które trener nie ma wpływu, bo nie nauczy Messiego trafiać do bramki, tak jak nie nauczy obrony nie dostawać wylewów.

1

@taris Tak tak tak, Koeman winny, że Lenglet dostaje czerwoną kartkę a nasi napastnicy z 3 metrów nie trafiają do bramki... Przez chwilę przeszło mi przez myśl, że powinni zwolnić Koemana i patrzeć na wasze durne miny, że dalej przegrywamy bo kadra jest słaba, ale potem do mnie dotarło, że przecież wy niczego nie ogarniacie bo taki sam płacz był z Valverde i żadnych wniosków nie wyciągnęliście, że zmiana trenera w niczym nie pomogła.

0

@AlexDark00 Villarrealem który ma kilka dni później finał LE... Myślisz że będą stawiać jakikolwiek opór?

0

@damiano996 W czym? Garcia może pomóc naszej obronie o ile się nie zarazi wylewem. Do tego napastnik z prawdziwego zdarzenia, który wykorzysta przynajmniej 50% szans jakie kreujemy, wtedy obrona można nawet i po 3 bramki zawalać, bo atak mamy dobrze ułożony taktycznie a zawsze wysrywamy się na skuteczności.

0

Pena 3 karne obronił, dobry jest

1

@Barca1992 Sędzia mocno pomógł

Cuadrado fauluje za co Juve dostaje karnego.

7

Brawo Pena, ratujesz dupę

0

@kamilop Nie wiem czy wiesz, ale już są i Barca już zepsuła.

5

Barca B cierpi na okropną chorobę barcelońską zwaną brakiem skuteczności. Tyle sytuacji co mieli i zepsuli, to by się główna kadra nie powstydziła.

0

@Encore No nie będzie co jest bolesne, bo mógłby dawać dużo ale my nie mamy jakościowych piłkarzy, którzy mogliby go wesprzeć w polu. Przeważnie jest sam na środku boiska.

1

Bardzo przyjemnie się ogląda Zielińskiego w Napoli. Ma sporo luzu, szybkie zagrania z pierwszej piłki, trochę ekwilibrystyki. Widać, że grać w piłkę potrafi, szkoda tylko że w kadrze się dusi.

2

@Encore Raczej nigdy ich zawodowstwo nie interesowało. MMA czy ogólnie sporty walki nie są czymś wybitnie popularnym wśród ogółu odbiorców, niewiele osób w ogóle rozumie zasady tego sportu więc takie KSW bez jakichś freaków po prostu stało się sportem o przytulaniu, gdzie przeciętny Janusz już woli boks, bo tam się więcej dzieje. I FAME w kontekście sportowym cierpi na to samo, jeżeli nie ma wielkich nazwisk to gala słabo się sprzedaje, jeżeli pójdą w walor sportowy kosztem dymów, to gala przestanie być atrakcyjna. Widać to było wczoraj na transmisji, jak nadawali Road to Armia, gdzie utalentowani zawodnicy się tłukli na fajnych zasadach, oglądało to niewiele osób, jak tylko był moment z Fame, to przyrost po 120% oglądalności.

0

@cules96 Ale czym innym jest uważanie, że paszport covidowy to zły pomysł, a czym innym uważanie, że paszport to spisek elit aby przejąć kontrolę nad ludźmi. To są dwie osobne kategorie, bo ja też uważam, że nie można dzielić ludzi na lepszych i gorszych, mimo że czekam na szczepionkę.

0

@cules96 Tak, mój błąd z Koreą, nawet się poprawiłem z północnej na południową nie wiem po co.
Paszport covidowy to tylko odnośnik i skrót myślowy, żeby nie wypisywać za każdym razem całego ciągu urojeń jakie foliarze wymyślili na przestrzeni tych 1,5 roku pandemii. Bo o tej magicznej czarnej ręce i szarych eminencjach pragnących magicznej kontroli i jeszcze większej władzy to się mówi dużo dłużej niż o pomyśle paszportów covidowych.
A ja się odnoszę do samej chęci tych mocy nieczystych, do objęcia poprzez pandemię władzy nad ludźmi, gdzie właśnie to o czym mówiłem czyli pranie mózgu, komfortowe życie i inne duperele całkowicie odbierają ludziom kontrole nad życiem, wymuszając poprzez nowotwory jak "influenseria" różne zachowania, badając coraz to nowszymi metodami nastroje społeczne i co ludzie mają w głowach. To jest prawdziwa kontrola, która wymaga spokoju i dostatku.
Paszporty covidowe i inne mechanizmy wymuszające szczepienie są pomysłem tylko w celu zwalczenia pandemii i powrotu do normalnej normalności, bo poza nielicznymi którzy czerpią zyski tymczasowe (media, branża rozrywkowa), cała reszta traci, gospodarki upadają, zaczyna się kryzys a to nikomu nie służy.
Więc doszukiwanie się teorii spiskowej dziejów wokół tej pandemii, to ten sam poziom co 5G palące mózgi, walka z elektryfikacją czy rewolucją przemysłową.

0

@cules96 No brawo, podałeś oczywistości, czyli najprostszą i najgorszą metodę zarządzania ludźmi. Możesz jeszcze dopisać oblężoną twierdzę jak w Polsce robi PiS. Tylko wszystkie te metody mają jeden problem: wymagają coraz większych nakładów sił, ciągle wymykają się spod kontroli a w dłuższej perspektywie są cholernie nietrwałe, doprowadzając w końcu albo do rozpadu albo przymusu stosowania brutalnej siły i kończysz w zacofanym kraju jak Korea Południowa.
Cywilizowany świat zachodu już od kilku wieków stosuje łagodną kontrolę, dzięki czemu nawet nie wiesz, że korporacje i rządy wiedzą co kupujesz, gdzie pracujesz, z kim się znasz, ile masz pieniędzy, co robisz w wolnym czasie, nie mówiąc już nawet o socjotechnice, którą ci narzucają co masz myśleć poprzez sprytny marketing.
Tak się steruje ludźmi i robi interesy, pieniądz lubi ciszę a ty się cieszysz jak głupi, że kupiłeś iPhona albo że chłopak z Barcelony wtoczył balon do siatki chłopaków z Madrytu, będąc jednocześnie obwieszony z każdej możliwej strony reklamami, które wypalają ci się w mózgu i na 99% masz w domu produkty przynajmniej jednej z firm które zobaczyłeś na ekranie telewizora.
Myślisz że po co ZSRR czy teraz choćby PIS tak chętnie sięga po propagandę sukcesu, zamiast mocniej dociskać i zastraszać? Właśnie po to, że więcej zyskasz z zadowolonych obywateli niż z niewolników, którzy przy pierwszej okazji się zbuntują.
A teraz sobie zobacz ilu "niepokornych" się pojawiło na całym świecie w związku z pandemią.

0

@FC1899Barca Chłopie, ale ty nie wiesz o czym mówisz... Badania trwają długo ze względów finansowych i papierologicznych. Firmy same robią badania nad szczepionkami i same je finansują, nie mogą pozwolić sobie na przyspieszenie procedur bo jeżeli lek nie zostanie dopuszczony to cały wsadzony wysiłek idzie do kosza i wszystko trzeba zaczynać od nowa. W przypadku COVID firmy były mocno dotowane, procedury zostały przyspieszone, powołano specjalne zespoły monitorujące pracę nad szczepionkami. Dwie fazy testów mogły być przygotowywane równolegle, bo firma nie ponosiła skutków finansowych odrzucenia preparatu, a zapewne nie wiesz, że odrzucono 300 projektów bo nie spełniały norm KTÓRE SIĘ NIE ZMIENIŁY.
Do tego normalna szczepionka musi być przebadana na szczepienie kobiet w ciąży i dzieci, to trwa wiele lat, bo obiekty badawcze są delikatne, trudno dostępne a do tego trzeba badać na różnych etapach rozwoju co w rezultacie mocno wydłuża badania. Obecnymi szczepionkami nie szczepi się ani dzieci ani kobiet w ciąży.
I kolejna kwestia: SZCZEPIONKI NIE SĄ NOWYM TWOREM. Nie używano tej technologii bo nie było na co, co nie znaczy, że jest to nowa technologia bo rozwijana jest od przynajmniej 20 lat.

0

@cules96 Nie wiem czy jesteś głupi czy o co pytasz, jeżeli nie rozumiesz podstawowej rzeczy: kontrolę miały rządy i korporacje na długo przed pandemią a pandemia NICZEGO nikomu nie ułatwia. Najłatwiej kontroluje się zadowolonym tłumem, który bez pytań żyje w swojej strefie komfortu. Jak masz pracę, jedzenie, rozrywkę to się buntować nie będziesz, i byś żył dalej kompletnie nieświadomy, że w każdym miejscu na ciebie ktoś patrzy. A co ma zmienić paszport covidowy? Serio jak ujemne IQ trzeba mieć, żeby sądzić, że konieczność pokazania jakiegoś świstka na lotnisku jest chęcią uzyskania nad tobą kontroli, skoro od wielu dekad nie jesteś w stanie opuścić kraju, żeby nikt się o tym nie dowiedział...

4

@FC1899Barca No bo to jest foliarstwo. Nigdy od takich ludzi nie usłyszysz odpowiedzi na pytanie, po co ktoś miałby to robić? Znaczy wiadomo, dla "kontroli" tylko nie znajdziesz odpowiedzi na pytanie, po cholerę komuś do kontroli jakiś paszport, "nowa normalność" i inne bzdety, skoro bez tego żyłeś sobie na luzie kontrolowany z każdej możliwej strony.

0

@michal26 Chłopie, nie wiem ile masz lat ale jak byłeś mały to wlali w ciebie bardzo wiele różnych substancji, tak jak i w twoich rodziców i z sporym prawdopodobieństwem dziadków, teraz sobie policz ile twoi rodzice mają lat i ci wyjdzie, ile czasu przeżyli bez długotrwałych skutków ubocznych po szczepieniach. Nauka nigdy nie mówi nigdy, więc nie usłyszysz, że takie rzeczy się nie zdarzają, ale są tak rzadkie, że przy skali szczepień, które idą w miliardach, dalej nie opracowano skutecznej metody wykrywania takich przypadków i w każdej zgłoszonej sprawie są robione całe śledztwa, które mają sprawdzić czy to, że dostałeś raka 20 lat po szczepieniu ma jakikolwiek związek ze szczepieniem.
W drugą stronę, przebycie nawet lekkiej formy COVIDu powoduje nieodwracalne zmiany w płucach w postaci zwłóknienia, które pozostanie z tobą do końca życia. Tak samo obciąża serce i inne narządy, które mogą zostać długotrwale albo permanentnie uszkodzone.

0

@Encore Ale to on się skompromituje a nie sport. Parke rozwaliłby Kasjo w MMA, w boksie nie ma żadnej przewagi więc wynik może być różny.

0

@michal26 Jakich skutków ubocznych? Po 2 tygodniach nie będziesz miał w organizmie już żadnego śladu po tej szczepionce, to co ma wywołać te długotrwałe skutki uboczne? Z resztą śmieszy mnie gadanie o długotrwałych skutkach ubocznych szczepienia, skoro już znamy część długotrwałych skutków ubocznych po przechorowaniu COVID a jest jeszcze cała lista rzeczy, które mogą dopiero wyjść po czasie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?