Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ingiel Nie ma żadnej. Nie grał w lidze mistrzów, szybko odpadł z Euro a świata poza Polską i Niemcami absolutnie nie interesuje, że strzelił 40 bramek w Niemczech bo o głosach nie decydują dokonania sportowe tylko popularność.
0
@VenoM Robisz fikołki albo masz problemy z logiką. Wiesz z czym ludzie mają problem? Z tym, że ty chcesz innym mówić co powinni robić. Nie chcesz się lizać z kolegą to się nie liżesz i z doświadczenia ci powiem, że absolutnie nikt nie ma wtedy z tym żadnego problemu. Co innego, gdy ty chcesz, żeby ktoś inny się nie mógł z kolegą lizać.
0
@AlexDark00 A komu nie pasuje? Stwierdzili, że nie ma to sensu bo i sensu nie ma, ale nikt nikomu nie zabroni, chcesz to organizuj parady, możesz nawet założyć firmę i sobie poprowadzić taką akcję, znajdziesz pewnie wielu zwolenników a nawet paru hejterów
0
@AlexDark00 Zdradzę ci tajemnice, bo mało się o tym mówi i ewidentnie spora grupa ludzi o tym nie wie: w wolnym kraju każdy ma prawo zorganizować sobie pochód. Więc jak masz taką potrzebę, to sobie zbierz grupę ludzi, zarejestruj się w urzędzie i możesz sobie zrobić własną paradę, nikt ci tego nie zabrania.
0
@VenoM Bo jesteś homofobem i zacofanym człowiekiem i próbujesz to przykryć "byciem naturalnym". Ja wolę kobiety i w kwestii seksualnej brzydzą mnie mężczyźni, czyli mniej więcej jak ty, a co nas odróżnia? To że mi koło dupy lata, co robią sobie inni, dzięki temu NIKT nigdy nie zarzucił mi żadnej homofobii, ty natomiast masz nieodpartą potrzebę wypowiadania się na temat cudzej seksualności, a to już jest homofobia, gdy niepytany sam dzwonisz, żeby powiedzieć, że nie tolerujesz tego co inni robią.
2
Zanim ktoś powie, że Griezmann nie pasuje do Barcelony, dobrze byłoby sobie uzmysłowić, że to Barcelona nie pasuje do nowoczesnej piłki nożnej. Oczywiście można się go pozbyć i kupić jeszcze paru piłkarzy od truchtania, ale daleko się na tym nie zajedzie.
0
@Roobo Tyle, że to jest właśnie typ gracza którego potrzebujemy. Nieustępliwy, pracowity, aktywny i z końskim zdrowiem, bo jednym De Jongiem który da radę biegać 90 minut, to daleko nie zajedziemy. Sęk w tym, że trzeba redefiniować to, co Barcelona potrzebuje, bo trzeba być naiwnym, by sądzić że z naszego DNA da się jeszcze coś w obecnych czasach wycisnąć i że niemrawymi podawaczami będziemy wygrywali puchary, jak już teraz zabiegać nas potrafią jakieś Girony czy inne Levante.
1
Mhm, czyli można korkiem wjechać w łydkę i czyściutko. Lahoz w La Lidze gwizdałby to i jeszcze z kartką.
2
Szczęsny nigdy więcej nie powinien stanąć jako nr 1 między słupkami naszej bramki, dobrze byłoby jakby jeszcze Juventus go usunął z kadry, to by rozwiało wątpliwości selekcjonerów. Wielki bramkarz Juventusu, nie obronił NICZEGO w dwóch meczach. Gość potrafi łapać tylko to co idzie w niego, 3 strzały dzisiaj, wszystkie do wybronienia i wszystkie w siatce. Teraz bramka zamykająca też jego robota, nie potrafił wybić piłki tylko wszystko prosto Szwedom na głowę.
Krychowiak kolejny do wywalenia bezpowrotnie. Zniszczył mecz ze Słowakami, zniszczył i mecz dzisiaj. Druga bramka na jego konto, idiotyczna próba niemożliwego strzału z 40 metrów zakończona na plecach obrońcy, szybka kontra a Krychowik się nie wrócił i piłkarz z jego strefy zdobył bramkę...
Na nic nie liczyłem a i tak się ku***sko zawiodłem.
1
@marcin62 Przecież to była żadna tajemnica, że trener z tego grajdołu nie miał nic do gadania, bo nie ma pojęcia o piłce nożnej. Co miałby powiedzieć Lewandowskiemu, Krychowiakowi, Zielińskiemu, Szczęsnemu czy komukolwiek kto ma doświadczenia z którejś z TOP 5, jak jego wlasne doświadczenie ogranicza się do grania w lidze, która rokrocznie przegrywa z półamatorami w eliminacjach do pucharów europejskich xD
Przecież taki Lewandowski mógłby być grającym selekcjonerem i poszło by mu lepiej niż Brzęczkowi, Smudzie, Fornalikowi i innym patałachom z tego grajdołu, bo pracował z elitą trenerską i się od nich uczył, gdy nasze króle złote ostatni raz poważnego trenera widziały na kursach UEFA PRO.
0
@joloskyy Nie, że ja nie mam racji, tylko macie problem ze zrozumieniem jednego, prostego zdania.
0
@joloskyy Dobra, czwarty raz nie będę powtarzał, nie poradzę na brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.
0
@joloskyy Kolego, na prawdę czytamy ze zrozumieniem. Dwa razy już powtórzyłem: Półkole podczas wykonywania rzutu karnego jest CZĘŚCIĄ POLA KARNEGO.
Tylko w trakcie wykonywania rzutu karnego i łatwo się domyślić, że chodziło mi właśnie o przekraczanie linii półkola traktowane jako wejście w pole karne czyli po prostu wykroczenie boiskowe.
0
@VbamboeB Czego nie zrozumiałeś, gdy napisałem że:
"Półkole podczas wykonywania rzutu karnego jest CZĘŚCIĄ POLA KARNEGO"?
Masz w przepisach jak wół jaka jest procedura wykonania rzutów karnych. Piłkarze muszą być na polu gry, piłkarze muszą być poza polem karnym, piłkarze muszą być nie mniej niż 9,15 metra od punktu wykonania rzutu karnego. I ten ostatni zapis określa właśnie to półkole, to jest odległość 9,15m od kropki na 11 metrze. Nikt nie ma prawa go przekroczyć, bo to oznacza, że znalazł się bliżej niż dopuszczalne przepisami czyli dzieje się dokładnie to samo co jakby wbiegł w pole karne.
0
@VbamboeB Co wy za głupoty wygadujecie? Półkole podczas wykonywania rzutu karnego jest CZĘŚCIĄ POLA KARNEGO. To półkole nie służy do żadnego rozbiegu, po prostu zgodnie z przepisami, piłkarze nie mogą być bliżej miejsca wykonywania rzutu karnego niż niecałe 10 metrów, gdyby nie było półkola, to piłkarze przy linii pola karnego mieliby tylko 6 metrów do punktu wykonania jedenastki.
Wejście w to pole przy wykonywaniu rzutu karnego jest równoznaczne z wejściem w pole karne i - zgodnie z przepisami - oznacza powtórzenie rzutu karnego (choć sędziowie ogólnie wybiórczo podchodzą do tego przepisu).
0
@Rewolucja123 Bo nie mogą, przepisy wymagają 1m odległości zawodników od muru składającego się z 3 i większej ilości obrońców. Nie wiem czy w Ameryce ten przepis jest identyczny.
0
@Don Lucas Sądzę, że z odszkodowania nie pokryją nawet kosztów leczenia.
0
@SemiYT Tak, będziesz mógł się położyć na łóżko dla COVIDowca i oglądać na wyświetlaczu respiratora
0
@Senyer Włosi zrobili to zbyt bezproblemowo, takim hulaszczym trybem w grupie wyczerpią energię na fazę pucharową bo grają ładnie, ale nieodpowiedzialnie jak na oklepywanie ogórków.
1
@Wossi61FCB Tak na prawdę, to Hiszpania rzeźbi z tego co ma a nie ma dużo. Utrata Busquetsa im wiele sprawiła, nie mają solidnych napastników i nawet nie ma nikogo do powołania, kto byłby lepszy od obecnych. Mógłby powołać ludzi z Realu, tylko kogo? Nacho to jedyna osoba, która prezentowała jakikolwiek poziom, ale umówmy się, dalej to jest rezerwowy i nie bez powodu.
1
@MesQueUnClub96 Nie ma szans. Niemcy zagrali trochę lepiej niż zwykle i tyle im starczyło na Portugalię, która jest całkowicie przehypowana, co udowodnili remisując przed turniejem z gównianą Hiszpanią i męcząc się niemiłosiernie z Węgrami (wynik nie odzwierciedlał gry). Ani Niemcy ani Portugalia szans na wygraną nie mają, chyba że cud z 2016 czyli na kolanach do finału.
27
@kamiVeB Alba, Busquets i Pedri akurat powinni być do tego przyzwyczajeni.
19
@amanter Ta, i zostańmy z bandą melepetów, którzy 90 minut nie dają rady biegać. Griezmann zrobił co do niego należało w tym sezonie, miał olbrzymi wkład w to, że wygraliśmy Puchar Króla, jest cholernie pracowity na całej rozpiętości boiska, ma dużą determinacje i nie widać u niego spadków morale, nawet jak mu nie idzie i jest źle traktowany przez trenerów. Do tego ma końskie zdrowie i praktycznie w całej karierze nie ulegał kontuzjom.
Można od niego wymagać dużo lepszej gry, ale my po prostu potrzebujemy takiego piłkarza a liczby też go bronią, 20 bramek i 12 asyst to dobry wynik, dużo lepszy od wychwalanego za zdobycie mistrzostwa Suareza.
3
Oho, zara VAR i karniaczek i elo prowadzenie.
1
Co musi się stać, żeby Martinez trafił do bramki?
2
1:0 dla Argentyny na poczatku meczu? No i git, można stawiać na remis.
1
@Leo strumień świat po angielsku sobie w google wpisz.
1
@panczo Nie trzeba dużo siły, żeby stempel korkiem na stopę bolał, to że wyskoczył nie ma żadnego znaczenia, był ewidentny stempel całą stopą i to jest karny. Przepisy nie przewidują, czy mógł ustać czy nie, co i tak nie ma znaczenia, bo miał plan dośrodkować z linii a przez stempel nie byłby w stanie tego zrobić.
To był dokładnie taki sam faul jak wczoraj zrobił Alaba.
2
@Roobo Co? To był stempel na stopę, nie ma w tym przypadku czegoś takiego jak "delikatny kontakt" bo to uniemożliwiło mu w ogóle ruch. To jest olbrzymi błąd i karny się należał bez żadnej dyskusji.
2
@damianex10 Co? xD