Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPidejpi FIFA większość opcji ma kompletnie darmowych i odłączonych od jakichkolwiek płatności, jedynie FUT ciągnie kasę i daje z kasy profity. NBA to inna para kaloszy.
0
@LeoMessiah To trzeba iść do Rossmanna albo innego podobnego i jakąś nabyć. Ja bez opaski to bym już dawno się zabił a dość sporo muszą urosnąć, żeby je z grzywki związać w kuc
0
@LeoMessiah Opaska na głowę, chyba że nie przeszkadza ci chodzenie z jakimiś babskimi spinkami czy wsuwkami.
0
@msmsms Kiedyś doświadczenie zbierać trzeba, widocznie Hiszpania bardziej stawia na rozwój kadry na przyszłość, niż rzeźbi od turnieju do turnieju byle z grupy wyjść. Ramos już jest jedną nogą na emeryturze, sypie mu się zdrowie, jest stary i nawet nie ma formy bo kompletnie nic nie grał przez pół roku, to po co komu jego doświadczenie? Z Chelsea też miało być doświadczenie i bez niego Realowi szło lepiej niż z nim, tyle to znaczy.
0
@msmsms Krążą plotki, że posiadanie Atmosferovića w drużynie kiedykolwiek pomogło. Ramos nie dość, że ma problemy ze zdrowiem to nie ma jeszcze kompletnie formy bo w 2021 roku rozegrał 4,5 spotkania przez pół roku i po każdym z nich łapał kontuzję. Równie dobrze my byśmy mogli wziąć Grosickiego, co z tego że nie gra w klubie, ma doświadczenie i by się przydał.
A Enrique świetnie pokazuje, jak się odmładza kadrę, zamiast brać niewiele wartych staruchów za zasługi i "doświadczenie", to wolał wziąć przyszłościowych zawodników, bo co niby taki 31-letni Nacho miałby wnieść, jak jego jedyną zaletą jest bycie równomiernie słabym na każdej pozycji? Gdyby nie szereg kontuzji w Realu, to gość jest drugim a czasem nawet trzecim wyborem, więc bez sensu go ciągnąć skoro nie jest żadną przyszłością i się już nie rozwinie.
3
@JANEK777 I to jest właśnie ten wasz wylew mózgowy. Propagowanie homoideologii jest krzywdzeniem innych bo? Heteroseksualna osoba NIGDY nie stanie się homoseksualistą, nie ma takiej możliwości, więc jakakolwiek prpaganda w tym aspekcie nie ma wpływu na cokolwiek.
To samo z adopcją, nie masz żadnej wiedzy w tym temacie skoro mówisz, że jest szkodliwa - nie, nie jest i wszystkie badania na to wskazują.
Choć nie, w Polsce jest, ale właśnie przez ludzi twojego pokroju, którzy by stygmatyzowali dziecko wychowywane przez homoseksualistów.
Nawet nie oczekuje, żebyś był w stanie wyobrazić sobie dziecko z domu dziecka, które wolałoby siedzieć w bidulu zamiast trafić do homoseksualnej rodziny.
A teraz poczytaj sobie o pani Sannie Marin, wychowanej przez homoseksualistów i zobacz jak w normalnym kraju jej to życie zniszczyło. Mąż i dzieci, wykształcenie, praca na stanowisku premiera Finlandii, co może człowieka gorszego spotkać?
2
@wyjasniecie Zacofańców i oszołomów a nie fundamentalistów i narodowców. Nasze konserwy mentalnie są Rosją, na etapie uznawania homoseksualizmu za chorobę czyli gdzieś 70 lat za resztą cywilizowanego świata, bo w takim USA nawet skrajni prawacy zrozumieli, że to tak nie działa.
A najlepsze jest wyparcie, nasze konserwy do dziś nie dopuściły do siebie informacji, że ich zagraniczny bożek Trump szedł pod ramię z "homolobby" i nawet paradował z tęczową flagą.
1
Ale z czym zlekceważyli? Jego czas w Barcelonie się skończył, z roku na rok dawał coraz mniej a w niektórych momentach wręcz ciążył i tego nawet Atletico nie zmieniło, bo goli wyjazdowych w LM kolejny rok nie zdobył.
Teraz jest wychwalanie jego formy i zdobycia majstra, ale nie oszukujmy się, w Barcelonie był amigosem, graczem za zasługi i grubą rybą z ciepłą posadką. Gdyby został to dołożyłby jeszcze kilka KG do swojej wagi, biegałby jeszcze wolniej i wywracał się jeszcze częściej.
W momencie gdy się z nim żegnaliśmy był za słaby na pierwszy skład i za drogi na rezerwę a jego odnowa w Atletico - jak on sam zauważył - była efektem chęci udowodnienia czegoś. I udowodnił, brawa dla niego, tylko szkoda że po kolejnym kompromitującym sezonie w Barcelonie takiej motywacji nie miał.
I odejść musiał, rozumieli to tutaj wszyscy, a to gdzie odszedł, jak odszedł i za ile, to już temat na odrębną dyskusję, która powinna przede wszystkim zostać przeprowadzona na sali sądowej z pewnym Josepem.
0
@totalcrack Wykazujesz sporą naiwność, jeżeli sądzisz, że jest dokładnie tak jak powiedział Suarez bez żadnego drugiego dna. Że Bartomeu który często miał w dupie zdanie trenera i sprowadzał wynalazki jak Malcom którego Valverde kompletnie nie chciał, nagle jak piesek posłuchał się potężnego Koemana i od ręki wywalił Suareza z klubu i to jeszcze za darmo, byle zaspokoić Holendra. Ale potężnego Braithwaita już Koeman widział w składzie, tylko mu grać nie bardzo dawał. No ciekawe, w ogóle nie chodziło o redukcje wydatków na wypłaty. I to wszystko zrobił na oko, bo nie widział się z drużyną zanim podjął taką decyzję i wcale się wcześniej nie mówiło o konieczności pożegnania tych piłkarzy, których akurat cudownie Koeman w składzie nie widział. A potem jeszcze kłamał w którymś tam wywiadzie, że on od zarządu dostał listę piłkarzy do pożegnania.
Śmieszne, że chętnie się wymyśla najrozmaitsze teorie z dupy, ale jak już jest chęć ataku na Koemana, to nikomu nie przychodzi do głowy, że Barto, który choćby cały rok kłamał w sprawie Messiego a potem udawał że nie wie o co chodzi z biurofaksem, mógł chcieć się zasłonić trenerem w sprawach wywalania piłkarzy z aktywnymi kontraktami.
7
My graliśmy gówno, mieliśmy trudny sezon, wiatr w oczy przez debilny zarząd Barto i pół sezonu bez prezydenta.
Ale co ma powiedzieć Real Madryt, skoro nawet tak gówniana Barcelona, która nie liczyła kompletnie na nic zgarnęła trofeum a oni kompletnie nic?
I nie ma gadania o kontuzjach, sami sobie te kontuzje sprawili gównianymi rotacjami i gównianym przygotowaniem fizycznym, wszyscy mieli jednakowo trudny i intensywny sezon.
9
Eibar teraz wie co czuje Barcelona. Ciśniesz cały mecz i tracisz bramkę z dupy xD
0
@amanter Typie, kogo to obchodzi, biegać umie.
0
Dembele nic nie ogarnia. Griezmann już 3 razy próbował go uruchomić, żeby wykorzystał szybkość a nasz gwiazda ani raz nie ogarnęła.
3
@LeoMessiah Nie ma czegoś takiego jak "nie kupować bo przebieg". Przez takie myślenie powstała cała tradycja kręcenia liczników. Liczy się stan auta, jak było użytkowane, czy było zadbane a nie ile km zrobiło.
4
Niemcy to serio mają zryte łby... Czy oni nie zdają sobie sprawy, że ten rekord jest gówno warty, jeżeli będą wymuszać, żeby ktoś go nie pobił?
1
@greymid Problemów Juve nie zrozumiemy przez lata, do póki ktoś z obecnych piłkarzy się nie zacznie wypowiadać, bo nie znamy wnętrza. Fakt za to jest prosty: Juve z sezonu 17/18 wygrało wszystko w kraju strzelając 86 bramek w sezonie ligowym i odpadło po wyrównanym dwumeczu w 1/4 LM z przyszłym mistrzem Realem, w sezonie 18/19 grała praktycznie ta sama kadra tylko Coste i Higuaina zamieniono na Ronaldo i Buffona na Szczęsnego i zrobiła się pierwsza tragedia, Juve nie wygrało pucharu, w LM odpadło ze zmęczonym już Ajaxem a przyjście CR7 zmniejszyło ogólną ilość bramek ligowych do 70. Kolejny sezon powtórka z rozrywki, przegrany puchar, liga już jak po grudzie wygrywana ledwo co, po masie kontrowersji. LM to wysiadka w 1/8 z Lyonem a w lidze ilość bramek na poziomie sprzed przyjścia Ronaldo i daleko od sezonu tuż przed Ronaldo. No i obecny sezon, jedynie puchar Włoch choć też bez większego przekonania, LM wysiadka z Porto i są na łasce Atalanty czy zagrają w LM w przyszłym sezonie czy nie.
I teraz można się doszukiwać wielu rzeczy, że Pirlo słaby, że skład słaby ale problem zaczął się już w momencie przyjścia Ronaldo, kiedy skład poza napadem się niewiele różnił, więc na co to zwalić? Bo trzeba brać pod uwagę, że jednak widać jak na dłoni, że gra została mocno oparta o Ronaldo, piłki są grane głównie na niego, to on wykonuje wszystkie stałe fragmenty. Do tego wiemy też, że maczał palce przy składzie. Próbował ściągnąć Marcelo, to on załatwiał De Ligta więc miał coś do gadania i może ma to wpływ na obecny stan rzeczy? Z resztą, że wpływ ma to jest w 100% pewne, bo sam koszt transferu i ogromna pensja mocno ogranicza transfery.
I zapewne rozbiła też morale, bo przyszła do drużyny 34-letnia gwiazda za gruby hajs przez co odeszło kilka osób w tym Higuain w dość przykrych okolicznościach, z miejsca cały świat zaczął się wokół niej kręcić a do tego dostał pensję większą od 3 najlepiej zarabiających piłkarzy Juve razem wziętych, to musi mieć wpływ, co z resztą widać, bo Juve w pewnym momencie przestało być drużyną a stało się gronem indywidualistów.
Więc skracając ten wywód, jeżeli zachodzi korelacja między pojawieniem się Ronaldo a mocnym spadkiem formy Juve, to jest podstawa do łączenia faktów.
A mówienie, że przyjście Ronaldo to nie mógł być problem, bo piłka to sport drużynowy, to jakby powiedzieć, że odejście Neymara nie wpłynęło na naszą grę, przecież to tylko jeden zawodnik a my się nie możemy pozbierać od 4 lat.
0
@kaamil1910 Zasadniczo będąc Juventusem to Puchar Włoch raczej nie jest czymkolwiek fascynującym, skoro niedawno zdobywali go co roku bez większych problemów.
0
Ale to są brednie... Powinien bo co? Tak istotne przy tym co już osiągnął jest zdobycie jeszcze jednej cyferki przypłacając to jednak mocnym nadszarpnięciem swojej legendy w Barcelonie? Z resztą nie wiem jak naiwnym trzeba być, żeby sądzić, że takie PSG czy Bayern mają większą szansę. PSG ma gwiazdy i pieniądze, co im to dało? Jeden przegrany finał, do którego najpewniej doszli tylko dzięki chaosowi przyświecającemu sezonowi COVIDowemu. Bayern? Jak to się szybko zapomina fakty, że oni szybko wskakują na wysoki poziom i jeszcze szybciej z niego spadają. Zeszły sezon wygrali LM, ten sezon zabrakło jednego piłkarza na boisku i już nie dali rady przejść tragicznie grającego PSG.
Z resztą serio , co to znaczy, że kluby "mają piłkarzy"... Rzeczywiście, Juve też miało piłkarzy i pieniądze, stwierdzili że do pucharu LM brakuje im tylko Ronaldo i jak się skończyło? 3 sezony z Ronaldo to najgorsze sezony Juve w ciągu dekady, a przecież wystarczyło tylko wsadzić puzzelek i puchar sam wpada co nie? No, alez Messim pewnie będzie inaczej, bo to przecież nic nie znaczący piłkarz i na pewno jego przyjście nie odbije się na tych zdolnych składach.
32
Wielki Cristiano zmarnował idealną kontrę Juventusu a potem tak zablokował piłkę, że w sekundę mu zabrali. Szanuje gościa za dokonania ale jakoś Messiego chętnie się krytykuje za cokolwiek, a Ronaldo może nic nie grać i być wychwalany.
0
@Lucassito Przecież chodzi o wymianę a ludzie związani z Atletico często mówią, że chcieliby odzyskać Griezmanna.
0
@DaPidejpi Vacatio Legis, wykonania ustawy zostało przesunięte pod pretekstem konieczności przeprowadzenia akcji informującej, ale chyba domyślasz się, jak została wykonana.
37
Przypomnę wszystkim kierowcom w czynie społecznym (bo mi samemu dopiero co przypomniano), że za 13 dni, dokładnie od 01.06.2021 wchodzą w życie nowe przepisy drogowe zmniejszające ograniczenie prędkości w nocy na terenie zabudowanym z 60 km/h do 50 km/h oraz przepis o pierwszeństwie pieszych DOCHODZĄCYCH do przejścia a nie będących na przejściu jak było do tej pory.
Pilnujcie się, żeby nie wyłapać mandatów, bo patrząc po akcjach informacyjnych rządu można śmiało wnioskować, że policja już zaciera rączki na pierwsze dni czerwca.
0
@david89 Tylko kto tak mówił i na jakiej podstawie to oceniał
0
@itmustbejoke Tyle, że Barcelona to nie jest poziom piłki nożnej na sprzedawanie graczy w formie tylko ich wykorzystywanie do cna. Na tym kręci się tutaj biznes a nie na sprzedaży piłkarzy, bo tak działają instytucje tego rozmiaru. Przecież gdybyśmy sprzedawali zawodników w pełnej formie i zarabiali na tym kase, to nikt by nam tanio zawodników nie dawał i byłoby zawsze jak po Neymarze czyli minimum 120 za kogokolwiek bo jesteśmy bogaci. Małe kluby mają interes w tym, żeby sprzedawać swoich najlepszych zawodników w formie bo są dużo warci a oni i tak nie mają zaplecza na wygrywanie czegokolwiek, kluby jak Barca które mierzą we wszystko wyciskają ostatnie poty z wielkich nazwisk i rywalizacji sportowej.
2
@10SzymonBarca10 Niech on lepiej pilnuje finansów Realu, bo tam ponoć strasznie śmierdzi a do tego jest tuszowane. Choć nie sądzę, że byłby w stanie to wytropić, jeżeli jego logika nie pozwala ogarnąć faktu, że lepiej spłacać 600 milionów przez 10 lat niż 500 milionów na raz.
3
Czy odrobina szacunku to tak wiele? Chłop przez lata był jedynym punktem defensywy, robił cuda na tej bramce i notorycznie bronił rzeczy o które nikt go nawet nie prosił bo to co gra nasza obrona to żenada od dawna. W wielu meczach był kluczowy na boisku, przyćmiewając nawet Messiego swoimi dokonaniami.
W tym sezonie też jednak przez większość czasu był kluczowy, jego słaba forma to tak na prawdę kwestia kilku ostatnich miesięcy ale gra z kontuzją która musi mu bardzo mocno doskwierać, skoro rezygnuje z Euro.
Tylko tyle starczy, żeby zacząć podważać jego umiejętności...
3
@lukaszmatusiewicz Messi mógł mieć hattricka ale oddał karnego Griezmannowi, więc to jednak Messi GOAT.
0
@AssisMoreira Co wszystko postawili na wygraną LM? Nikt nie stawia wszystkiego na jeden mecz finałowy jeżeli w lidze nie mają czystej sprawy i zaraz mogą wypaść z LM w przyszłym sezonie.
28
@socha Mieliby odrobinę godności, szczególnie że Grosicki mógł odejść za darmo i by grał w Ekstraklasie bo miał oferty ale wolał zostać na ławie w Anglii dla kasy a teraz się faflunią.
0
@LeoMessiah Kolega w niczym nie pomógł, po prostu powiedział co jest u niego a u ciebie może być coś innego, więc idź do lekarza. Problemy z pęcherzem, gdy ciągle czujesz jakbyś był pełny a wysikujesz niewiele to jeden z popularniejszych objawów cukrzycowego uszkodzenia nerek, które nieleczone jest szybką drogą do zniszczenia nerek i konieczności przeszczepu. Więc nie pytaj ani google ani La Rambli tylko idź do lekarza.