Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Damiano27psk Tak, Leo chce Neymara który przy takim prowadzeniu się zakończy karierę szybciej niż Messi xD Neymar dobija do 30 lat a jego stan sprawia, że co sezon leci na długotrwałe L4.
2
@Encore Ciekawostka: Griezmann w obecnym sezonie więcej dał Barcelonie niż Neymar dał PSG a i tak krzyk tu jest duży, że NeymarIn, GriezmannOut
0
@soczeq O ile na nie dotrze. Choć też nie zawsze, bo ani dziś ani tydzień temu ani z Bayernem, ani w zeszłym sezonie nie zrobił żadnej różnicy.
0
@Katalonbar A niech będzie powtórką. City i Chelsea potrafią zagrać świetną piłkę a jedno jest pewne: Real z obecnym składem tego nie potrafi i jeżeli miałby paść bramki to jakieś kapcie Benzemy z niczego czy główka Casemiro. To już lepiej angielski finał.
0
@damiano996 Jakim następnym sezonie? xD Przecież on poleci jak wszyscy inni którzy nie potrafili tego burdelu ogarnąć.
10
To powinno być czerwona. Bardzo niebezpiecznie i nieodpowiedzialne zachowanie z użyciem nadmiernej siły.
0
@pt9 No nie bardzo. Błędem było zwalnianie Valverde w połowie sezonu, jeszcze większym błędem było zatrudnianie Setiena który nie miał papierów na prowadzenie drużyny.
A co do składu, to potencjalnie nowe nabytki za dużą kasę powinny się sprawdzić, a czemu się nie sprawdziły to nawet trudno powiedzieć.
1
No to co panie arab, zmieniamy trenera po sezonie? Bo chyba nie ma co sądzić, że szejk kiedykolwiek zrozumie, że ma gównianą drużynę pełną drogich zawodników, którzy ze sobą grać nie potrafi i nie wszystko da się za pieniądze kupić.
1
Mam nadzieję, że każdy kto w meczu z Bayernem kibicował francuzom siedzi teraz z wypiekami zażenowania i wstydu. Taki patusiarskie bydło i cwaniactwo się z tego klubu wylewa, że na prawdę trzeba mieć śmietnik zamiast serca, żeby im w jakikolwiek okolicznościach kibicować.
1
PSG ultra mental, ta drużyna to żenada
1
@Keson A jest dokładnie odwrotnie. Mieli 99% szansy ale tylko 1% wiary. Czyli standardowo PSG obsrało majtki.
0
@itmustbejoke No chłop ma uratować Barcelonę a jest taką gwiazdą, że poza laniem ogórków z ligi to w LM albo kompletnie bezużyteczny albo częściej kontuzjowany. I to nie jest opinia tylko czyste statystyki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
I to jest ten potężny Neymar co oddał 2 celne strzały przez 120 minut gry z City?
2
Analizując sytuację tej straty piłki która tu miała miejsce, to tego brakuje obronie Barcelony - zachowawczości. W takim wypadku jak był tutaj to Lenglet albo Pique by próbowali zgarnąć piłkę, poszliby na raz i zostawili standardową autostradę zamiast odpuścić i dać przeciwnikowi pograć, tak żeby się nie rozpędził, wyszedł z połowy i dał czas naszej pomocy do cofnięcia się.
0
@ptrx Obiektywnie, to przycisnęli City w pierwszej połowie a potem zrobili kupę w majtki. A co mieli z tego przyciśnięcia? Neymar 2 celne strzały i żaden groźny, Di Maria 1 celny strzał, potężny Mbappe zero strzałów w ogóle. Ktoś tam nie uniósł ciężaru i przy wyniku 2:1 zarabia czerwoną kartkę i co robi trener z mentalnością przegrańca? Ściąga Di Marię który jako jedyny ciągnął groźnie akcje, zostawiają pupilków typu Mbappe który nie potrafił do żadnej piłki dojść. Więc tyle z tej obiektywności poprzez pryzmat tego jaki burdel zrobili w polu karnym by potem przegrać.
1
@ptrx Ta, drużyna mentalnych frajerów miałaby mieć szanse jak oni się już w półfinale obsrywają. Ich mental jest taki, że graliby jak z Bayernem w zeszłym roku i cały ten sezon, murarka i lagi na Mbappe.
5
Żenada, sędzia chce przepchnąć PSG że musi iść zobaczyć coś, co nawet nie ma mowy żeby było sporne?
3
Czy piłka na śniegu nie powinna być żółta?
0
@Tomek54321 Rzecz w tym, że ta kara to była popisówka UEFA. Nikt nigdy nie dostał takiej kary za takie przewinienia jakie ma City. Potem UEFA fajka wymiękła bo zrozumieli, że więcej na tym stracą niż zyskają a szejk już dekadę temu powiedział, że przeznaczy majątek na prawników i będzie ich ciągał po sądach przez wieczność a nie zapłaci im grzywny. Dlatego sprawa się rozmyła, ale to tylko przez pazerność UEFA.
0
@socha Nic nie zrobili, City nie ma problemu ze złamaniem FFP tylko z nieprawidłowościami w papierach czyli po prostu kreatywną księgowością, która nie przekładała się i tak w rezultacie na ich zasobność portfela, bo główny wątek tyczył się tego, że nie Etihad a firma szejka płaciła za kontrakt sponsorski z Etihad co niewiele znaczy bo Etihad też należy do szejka
Śmieszne jest to o tyle, że City jest stawiane w jednym szeregu z PSG gdzie City cały czas ma wojnę z UEFA, a PSG w UEFA ma swoich ludzi którzy przyklepują im wszystkie przewały jak ten z Neymarem i Mbappe gdzie mimo że komitet od FFP chciał kontynuować śledztwo to dostał zakaz poruszania tego tematu.
2
@DawidM110 Nie ma żadnego argumentu. Neymar gra ładną piłkę i tyle, cała reszta to wielki minus a fakt jest taki, że Griezmann w tym sezonie dał Barcelonie więcej niż Neymar dał PSG a przypominam, że to my mamy trudniejszą ligę.
1
@Emhyr Ja bym jeszcze życzył sobie Hamiltona z Bottasem wbitych w barcelońskie bandy w niedziele i sportowy tydzień idealny.
0
@barcelonaLM Ok, czyli wiadomo że ten projekt nigdy nie zostanie zrealizowany i w zamiarze jest żeby nie był. Konfa gdy tylko ma możliwość zrobienia czegoś przeciw PiS to zaczyna iść z nimi pod ramię, więc i tym projektem sieją tylko populizmy, bez zamiaru realizacji.
0
@amanter Depay nie jest nikim wybitnym w porównaniu do Griezmanna, bycie pewnym że Depay w Barcelonie będzie super to spora naiwność, wiedząc jak trudnym klubem jest Barcelona i jak dużo dobrych piłkarzy ma tutaj problemy się odnaleźć.
0
@Rust_Cohle Jeżeli w perspektywie będzie miał nieskończoną trybunę to raczej tak. Ma już niemal 30 lat, za mało na skończenie kariery, za dużo na dobre oferty po roku bez gry.
1
@lukbed232 Tak, bo w Dortmundzie pracują debile, którzy wezmą roszczeniowego łamagę w zamian za jednego z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia.
0
@juliacicha No, bardzo nieprecyzyjnie biorąc pod uwagę, że kobieca liga też wtedy gra.
0
@WiernyKatalonii Nie było wczoraj meczu
1
@WiernyKatalonii Nie, o mecz kobiet. Tego samego dnia grają ligowy ze Sporting Huelva i finał LM.