0

@daro22 No i co? Drużyna zaczęła sezon całkowicie rozbita, odeszło sporo zawodników, przyszło kilkoro dzieciaków i tak gramy cały sezon, pełen kontuzji, grania pomocnikiem w obronie, z nowym trenerem który nie dostał żadnego zawodnika jakiego chciał, pół sezonu bez zarządu, bez klasowego egzekutora który wykańczałby te wszystkie setki które zmarnowaliśmy. To, że z takimi problemami walczymy o dublet to i tak więcej niż można się było spodziewać, taki Real z podobnymi problemami kończył sezon w lutym. Skąd nagle te oczekiwania ogromne?

4

@daro22 No tak, przecież to tylko lider LaLiga, już powinniśmy w niecałe 30 minut mieć z 5 bramek wbitych a nie jakieś 0:0.

4

A jak dla mnie czepianie się Ter Stegena jest skrajnie nie na miejscu. Przez lata ratował nam dupę, robił cuda na tej bramce wyręczając naszą upośledzoną obronę, teraz przyszedł mu gorszy okres i już jak chorągiewki zaczęły go nazywać ręcznikiem...

0

Ta, grozi im 2 lata zawieszenia albo 100 euro kary.

3

Jeżeli to prawda, to jest to najlepsza wiadomość dzisiaj i koniec sagi Neymarowej. Ten piłkarz jest na zbędny.

4

@konraden Tak, lepiej żebyśmy sami się upokorzyli i napluli sobie w ryj, byle Real nie zdobył mistrza... Co to za różnica kto ją wygra, jeżeli nie będzie to Barcelona?

1

Ładne poniżenie, ciekawe jak się czuje pan szejk z City, który tak zawzięcie wojował z UEFA a teraz musi podpisać Traktat wersalski i oddać hołd lenny złodziejom.

5

@kejdzi Albo idą na kurs kolizyjny, który skończy się w sądzie a tam już UEFA nie będzie miała żadnej nadrzędnej pozycji i skończyć może się różnie, włącznie z olaniem tej poniżającej umowy.

2

@darek_marek Oni nie mają rond, to co się dziwić, że nie potrafią po nich jeździć, skoro nawet w Europie gdzie rond jest masa i cały czas ludzie się o to kłócą i jak jest więcej niż jeden pas to się gubią? My jakbyśmy dostali ich odpowiednik rond czyli All-way stop to też byśmy tak pokracznie przejeżdżali.

0

@jakub1906 Nie do końca. UEFA nie wygrała wojny tylko pogłaskała krokodyla. Bo to nie kluby potrzebują UEFA tylko UEFA potrzebuje klubów.
Ale dalej balansują na linie, to jakby Georg Russell obronił pozycję przed Hamiltonem w nieskończonym wyścigu. Ma ją, ale wystarczy drobny błąd i zostaje wyprzedzony.
I taka sytuacja teraz panuje, będą dalej szli w totalitaryzm, to dają dodatkową broń separatystom do tego, aby przekonać opinię publiczną.
A sama Superliga potrzebuje lepszego PR-u i temat wróci, przemodelowanie rozgrywek na mniej elitarne, zarażanie ludzi ideą i dojdą kiedyś do momentu, że nie będzie przed tym oporu a głupie działania UEFA tylko to ułatwią.

0

@SuperPatsonFCB No i właśnie o to mi chodziło, mało czytelne zasady, każdy mówi coś innego i się już gubie.

0

Czyli, jak Villarreal wygra LE to Sevilla w przyszłym sezonie nie zagra w LM?

6

@kaamil1910 A jak dla mnie, to właśnie powinna zostać zniszczona. I nie chodzi o zawiść, bo do dziś nie wiedziałem że taki człowiek istnieje, ale jest po prostu tępą dzidą.
Robiła to publicznie, nie zasłoniła nawet twarzy a potem jak gdyby nigdy nic "zmieniła branżę" na influenserską z targetem dosłownie dzieci, łudząc się, że to co robiła publicznie nie miało miejsca i nikt sobie o niej nie przypomni. Takie wybryki można by wybaczyć nastolatce z burzą hormonów, ale ona robiła to na pełnej świadomce jako dorosła kobieta.
Gwiazdy porno jakoś żyją ze swoją przeszłością, Sasha Gray gra i gotuje na twitchu a jej streamy są przyzwoitsze niż całej reszty wannabe prostytutek które już prawie nago się pokazują.
I ta pani też z jednej strony robi content dla dzieci a z drugiej jej instagram ocieka seksualnością, a kto ogląda jej instagram? No te dzieci co oglądają ją w tym Team X, i one to chłoną i wylęga się z tego patologia oraz realne zniszczenie psychiczne nad którym już nikt się nie pochyli i nie pomoże.
Dlatego skoro chciała być "influenserką" to niech nią będzie, i pokazowo upadnie na samo dno psychiczne. Niech jej "wpływowość" przyda się do czegoś więcej, niż nabierania naiwniaków na scamowe promowania, i niech pokaże tym dzieciakom, do czego może prowadzić nieodpowiedzialne życie i próba pójścia drogą na skróty.
Oczywiście, na 90% to się nie stanie, a nawet te jej smutki do kamery to wszystko gra pod publikę, bo kapitał jest duży do zbicia, ale szansa zawsze jest.

2

Arsenal w Superlidze to byłby odpowiednik Espanyolu.

0

@Ratamahatta Inna intensywność, inne warunki pogodowe, dużo ciaśniejsza gra więc i więcej nagłych zwrotów. Jak to połączysz z brakiem profesjonalizmu Hazarda, który idzie do nowego klubu z nadwagą i masz rezultaty.

0

Wracając jeszcze do Realu, to przy okazji oglądania Sasina przypomniał mi się mój komentarz sprzed pierwszego meczu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9974414#comment-9974414
I się w 100% potwierdziło, jak Vinicius mówi, że "Real coś tam" to zawsze jest odwrotnie co jest dla nas o tyle dobre, że dał wywiad, w którym mówił, że teraz skupią się na lidze ( ͡º ͜ʖ͡º)

0

@Encore Pogba - aktywny zawodnik w wieku 28 lat. Hazard - 30-letni odpad z Madrytu, który zostaje spuszczony w kiblu bo przez 2 lata nie był w stanie grać w piłkę. w jaki sposób ich wartość miałaby być podobna? Nawet Transfermarket wycenia Hazarda na 40 milionów a Pogbę na 65 a doskonale wiemy, że te wartości nie odzwierciedlają niczego i kluczowy dla United piłkarz jak Pogba będzie więcej warty niż inwalida którego Madryt chce się pozbyć.

1

@Encore Wymownie? To raczej truizm, że jeżeli Real, United, Pogba i Hazard się zgodzą to do transferu dojdzie co jest oczywiste, bo zawsze do transferów dochodzi w ten sposób, że wszyscy się zgadzają.
Nie wiem tylko czemu Hazard miałby chcieć iść do United i czemu United miałoby chcieć pozbyć się swojej gwiazdy na rzecz odpadu z Madrytu, który do tego jeszcze będzie przechodził rehabilitację bo najpewniej podda się operacji po sezonie.

13

@Rewolucja123 Ah te petrodolary i żadnego piłkarza wartego 100 milionów. Nie to co prawdziwy futbol Realu czy Barcelony

11

@l0Messini Ale jaki brak klasy? Brak klasy to przekładać emocje sportowe ponad relacje międzyludzkie. Piłkarz to najemnik, gra tam gdzie mu płacą ale zakładanie trykotu w danym kolorze nie sprawia, że zaczynasz nienawidzić każdego kto ma inny trykot. Tam byli jego koledzy, zapewne przyjaciele, ludzie których przez lata traktował jak rodzinę i teraz ma się z nimi nie kolegować, bo oni mają niebieskie koszulki a on białą? Trochę powagi i dystansu, bo przez takie dziwne podejście ludzie zabijają się o kolor szalika. To jest sport i świat się ani dla Hazarda ani dla Realu nie skończył, bo odpadli z Ligi Mistrzów.

0

@AmigoBlancos Nie, nie jest krzywdzące. Samo Chelsea zapewne zdaje sobie sprawę że jest underdogiem. Cały świat, łącznie z nimi wie, jak wyglądały u nich ostatnie lata. Każdy wie też jak wyglądał początek sezonu i zakładam, że nawet oni sami nie wierzą, że do finału doszli z takimi przygodami jakie zaliczyli w tym sezonie.
Profesjonalny piłkarz zdaje sobie sprawę, że wartość udowadnia się na boisku a nie na papierze i do póki nie dojdą świetną grą do finału, to nikt nie będzie stawiał ich w roli faworyta do czegokolwiek.

8

@l0Messini Nie, do tego trzeba nie mieć kija w dupie jakiego posiadają kibice. Hazard nie poszedł do przeciwnej drużyny pośmieszkować tylko poszedł do kolegów z którymi przez wiele lat spędził więcej czasu niż z własną rodziną.
Płakać też nie będzie, bo nie jest dzieckiem i rozumie, że w piłce nożnej nie zawsze się wygrywa.
Pique z Ramosem to najwięksi wrogowie na boisku a poza nim to dobrzy koledzy którzy wiele razem osiągnęli, Sergi Roberto w meczach z Realem pałą pełną nienawiścią a po godzinach gra sobie na streamach z Courtoisem w Among Us.
Piłkarze żyją w innym świecie niż kibice.

0

@Kamiloza91 Skąd Kante? Przecież balon to ranking popularności i wygra go ten co będzie częściej na okładkach a Kante nawet jak zdobędzie LM i MŚ to tam nie trafi. Przypomnę, że w 2018 roku kluczowym dla Realu i reprezentacji Francji był Varane i zdobył tylko 7 miejsce, ze stratą ponad 600 punktów do Modrića, który notował bardzo przeciętny sezon nie będąc kluczowym w Realu a w reprezentacji która zdobyła tylko srebro nie był w cale najlepszy na boisku ale był twarzą walecznego zespołu.
A Kante w 2019 roku został wyrzucone z TOP 11 UEFA mimo że zdobył więcej punktów niż Ronaldo, tak medialna to postać.

0

@Botanik To się nazywa inteligencja. Chelsea daje im grać, żeby zostawiali lotnisko za plecami i mimo to potrafi skutecznie się bronić. Barcelona co by się nie działo musi mieć to posiadanie, nawet jak przeciwnik siedzi w 11 we własnym polu karnym.

2

@avanes Nie oglądałoby się. Po 15 minutach byłby walkower za zbyt małą liczbę zawodników a potem walkowery za brak kadry na mecz.

0

Dobra interwencja Naczczo. Szkoda że już go być na boisku nie powinno.

0

Kur*a nie rozumiem. Jak trzeba po ziemi walić to lobują, jak trzeba lobować to walą po ziemi prosto w nogi Czibo.

0

@Rust_Cohle W końcu coś do roboty, bo przez VAR to już do niczego nie są potrzebni.

4

@Koors A to wolisz podniete jaki to Real jest cudowny i mocny? W finale trafi im się pakt z diabłem, jakiś kapeć jak w pierwszym meczu z Chelsea i po meczu, lepiej żeby tam nie trafili bo oni mają za dużego farta.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?