Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@juliacicha No, bardzo nieprecyzyjnie biorąc pod uwagę, że kobieca liga też wtedy gra.
0
@WiernyKatalonii Nie było wczoraj meczu
1
@WiernyKatalonii Nie, o mecz kobiet. Tego samego dnia grają ligowy ze Sporting Huelva i finał LM.
23
Tak właśnie wygląda obrona prawdziwych wartości sportowych w futbolu.
6
Boli fakt, jak wybiórczo jest uznawane przewinienie i jak sędziowie chcą moderować napięciem. Zasady powinny być jasne i przejrzyste a tymczasem najpewniej stracimy mistrza o tyle punktów ile nam uciekło w meczu z Cadizem, gdzie Lenglet w ostatniej minucie ledwo musnął stopę Sobrino co nie miało żadnego wpływu na grę, bo on i tak stracił piłkę jeszcze przed "faulem".
A mogę się założyć, o każde pieniądze, że gdyby to Pedri kopnął Solera w naszym polu karnym a nie odwrotnie, to byłby bezapelacyjny karny i to bez żadnej kontrowersji, bo kopnięcie było ewidentne.
1
@El Madridista. A widziałbyś Valverde na kreacji? Bo ja oglądając jego grę nie widzę w nim zawodnika kreatywnego, który by dyrygował zespołem a zwykłego konia pociągowego, który sam będzie napierał. I o ile tacy zawodnicy są potrzebni, to nie zastępują kreatywnych pomocników, którzy z tylnego siedzenia narzucają gdzie się będzie gra toczyć.
Bez takich osób nie ma co nawet myśleć o wielkich sukcesach, bo wystarczy drużyna z dobrze uformowaną obroną i Valverde będzie walił głową w mur. I to samo było w Barcelonie przecież, jak mieliśmy same konie pociągowe jak Rakitić czy Vidal to gra się nie lepiła, dopiero odzyskanie formy przez Busquetsa sprawiło, że zaczęły się kreować akcje, których nikt przez ostatnie kilka lat nie widział.
0
@Rewolucja123 Trzeba by też policzyć, że 2 razy zdobył ważną bramkę na konto Own Goal. Już nie pamiętam z kim tam graliśmy, ale raz z kąta 90 stopni i raz trochę kiksując przez co kopnął w obrońcę za sobą który wbił ją do bramki. Niby to nie jego gole, ale to on je stworzył i on sprawił, że Own Goal zadziałał co dało nam kopa i wyniki (pierwsza bramka bodajże rozpoczeła remontadę w którymś z meczów PK).
5
Moriba bez sensu zbyt często chce grać na ścianę z Messim, jeszcze ani razu mu to chyba nie wyszło.
0
Dobra łysy, dawaj De Jonga do boksu, żeby się sędziemu nie zachciało z kartką wyjechać.
1
@PatrychoO DOSTAJESZ AWANS
0
Co robi Alba przyklejony do Messiego na środku boiska?
1
Sprzedaliśmy tak dobrego bramkarza, który potrafi bronić 2 bramek w jednym meczu.
1
@adi7adi8 A dobra, Griezmann podał do De Jonga.
0
@Encore No już miał asystę, gdyby tylko Pedri trafił w bramkę z 10 metrów.
0
@barcowy1899 Nuda, nic się nie działo.
0
@vangoor Nie wiem gdzie jesteś, ale zasadniczo jeżeli nie powinno się robić biało w 15 minut w maju, to właśnie taki może być efekt globalnego ocieplenia.
0
@VamosRakieta Dobra, ale nie róbcie już z niego na siłę bohatera bo sam był istotnym elementem gównianej gry, która doprowadziłą do tego, że musieli robić "remontadę" na końcówce spotkania. Czytając teraz komentarze, mam wrażenie jakby on sam tam ciągnął całą drużynę i gdybym nie oglądał meczu, w którym przez praktycznie 90 minut Ronaldo psuł wszystko co miał, to bym uwierzył.
0
W sumie chciałbym, żeby ligę zdobyła Sevilla jeżeli my zrobimy wysiadkę.
Patrząc po tym co się dzieje w tym sezonie, to oni w pełni na to zasługują.
2
@taris Barca wróciła do swojego ulubionego stylu, czyli co mecz albo w dupę albo manita.
9
Dobra, próbowałem go bronić, ale nigdy więcej Roberto w pierwszym składzie. Rezerwowy na ostatnie minuty gdy wygrywamy z bezpieczną przewagą, ale to jak gra od powrotu z kontuzji to kryminał. Absolutnie zero czegokolwiek.
0
Wynieść typa z boiska i niech tam się wije. Co to za żenada jest w tym sporcie, że piłkarz dostał piłką i teraz 10 minut nie może wstać...
0
Pique złamał linię spalonego i minął się z piłką.... Przecież to się w głowie nie mieści co oni robią. Nie wiem, jak trener może nie widziieć, że Barcelona nie ma nigdy prawa grać w trybie ekonomicznym bo się męczy i przegrywa.
4
Za szybko Griezmann strzelał, ewidentnie nie widział bramki po piruecie.
0
Czepianie się na siłę Roberto. Zrobił to inteligentnie, całą linia wyciągnęła obronę pod bramkę i zostało dużo wolnego miejsca na środku pola karnego które ktoś powinien wypełnić ale z niewiadomych przyczyn Moriba który tam wbiegał zatrzymał się na obrzeżu pola karnego. Przecież gdyby grał tam gdzie byli nasi zawodnicy to by kopnął prosto w obrońców.
0
@SinMistico Nie no, podanie bardzo dobre tylko Moriba nie poszedł za akcją i nie uzupełnił sporej luki na środku.
0
Dobrze że ta bramka padła, bo co tutaj ludzie przez te 20 minut już napluli na wszystkich na boisku, to psuje mi radość ze wspólnego oglądania meczów.
1
Co Griezmann zrobił ło jezu
0
@jeyx77x A teraz powiedz, że żadna z tych drużyn nie ma problemu.
City wczoraj grało żenadę pod bramką i te 2 gole nic nie zmieniają bo mogliby ładować więcej ale większość ich dośrodkowań było w puste pole karne albo do ludzi którzy nie są egzekutorami i walili prosto w bramkarza.
PSG też nie istnieje jak odetniesz ich od grania lagi. Wczoraj Mbappe 0 strzałów, Neymar 2 celne strzały, Di Maria 1 celny strzał. Żaden z nich nie był większym zagrożeniem dla bramkarza a mieli 45 minut w których totalnie gnietli City.
Chelsea też udowodniła swoją indolencję, mieli masę okazji, byli lepszą drużyną a wyjechali z wynikiem 1:1 i kilkoma strzałami oddanymi prosto w Czibo.
Real przecież przewalił mistrzostwo przez grę bez napastnika, Benzema regularnie łapie zawiechy, ostatnie kilka spotkań to remisy z rywalami z którymi przegrać jest trudno.
No i Barcelona, masa punktów stracona przez brak wykończenia, oddajemy po 20 strzałów na mecz a wyjeżdżamy z jedną bramką, z PSG też polegliśmy bo nie miał kto strzelać, mimo że w rewanżu ich rozgnietliśmy jak robaki i zmarnowaliśmy 9 setek w głupi sposób oddając strzał prosto w bramkarza.
A przecież to samo spotkało Bayern, który w dwumeczu oddał 45 strzałów a zabrakło kogoś kto potrafi zamienić dogodną sytuację w bramkę.
I zobacz na Atletico które wystrzeliło w kosmos dzięki Suarezowi do póki miał tylko szczątki swojej topowej formy.
0
@Maciux7 Można zrobić cuda. Fati tyle dostał w 2019 roku i to wykorzystał.
I nie Koeman tylko wszyscy mają Puiga gdzieś a Koeman jako jedyny miał jaja mu to powiedzieć. Można sobie dorabiać filozofię że nie stawiano na młodych, dlatego Puig nie grał, ale Valverde nie bał się wystawić Araujo, Fatiego, Alena czy Pereza a Puiga nie chciał. Setien też na niego nie liczył w ogóle. Tak samo jak nie liczył na niego nikt w młodzieżowych reprezentacjach.
Po prostu ten chłopak nie nadaje się do gry na takim poziomie. Fizjonomia dziewczynki, chaos, brak umiejętności defensywnych. Fajnie że pcha do przodu, tylko że on zawsze to robi, nie ważne czy może czy nie może. Tak się grać nie da i trzeba pamiętać, że tylko ty go widzisz przez te 5 minut na boisku, trenerzy widzą go codziennie i na tej podstawie oceniają jego przydatność.
1
@zeko0 Mógł i wchodził do póki nie pojawił się Moriba. Obecnie Puig nie ma już żadnego sensu i sam sobie karierę niszczy parciem na szkło. Mógł odejść i się rozwijać, to go kolejne dzieciaki wyprzedzają w hierarchii co chyba jasno udowadnia, że to nie fakt bycia młodym a po prostu słabym sprawia, że nie gra u żadnego trenera czy to w Barcy czy reprezentacji. Nawet Valverde postawił na Fatiego, Araujo, Pereza czy Alena a Puiga wystawiać nie chciał.