Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@panczo Nie trzeba dużo siły, żeby stempel korkiem na stopę bolał, to że wyskoczył nie ma żadnego znaczenia, był ewidentny stempel całą stopą i to jest karny. Przepisy nie przewidują, czy mógł ustać czy nie, co i tak nie ma znaczenia, bo miał plan dośrodkować z linii a przez stempel nie byłby w stanie tego zrobić.
To był dokładnie taki sam faul jak wczoraj zrobił Alaba.
2
@Roobo Co? To był stempel na stopę, nie ma w tym przypadku czegoś takiego jak "delikatny kontakt" bo to uniemożliwiło mu w ogóle ruch. To jest olbrzymi błąd i karny się należał bez żadnej dyskusji.
2
@damianex10 Co? xD
1
@panczo Co bez przesady xD Stempel na stopę oczywisty jak to, że Polska odpadnie z EUro
0
@Barca1992 Mam jakąś traumę od dzieciństwa, i jak ktoś miesza matematykę w grę patałachów to mam ochotę tą osobę bić.
5
@JohnA Chłopie, ale z czym do ludzi, przecież trwa pandemia która po prostu rozwaliła ten turniej, drużyny tam grają 2 czy nawet 3 garniturem, już na starcie turnieju 33 zawodników nie mogło wystąpić przez COVID, w trakcie turnieju ta ilość dalej rośnie, taka Wenezuela nie ma połowy składu a od ich ostatniego meczu odpadło jeszcze 2 piłkarzy. To gdzie ty chcesz tu poziomu szukać w takim bałaganie? Poza okresem COVIDowym to są na prawdę mocne zespoły, które rozniosłyby większość drużyn z Europy. Owszem, z topem większość sobie nie poradzi, ale na ostatnich MŚ z grupy wyszło 4/5 drużyn z Ameryki Płd. a nawet Peru stawiło zacięty oprócz Francji i Danii
0
@michaleu Ja tam go nie oceniam po jednym meczu. Oglądając Bayern też mnie przynajmniej w tym sezonie kompletnie niczym nie przekonywał, szczególnie w LM gdzie dał całkowicie ciała.
0
@banann16 Nie każdy upadek bez kontaktu to od razu próba wymuszenia.
0
@banann16 Ale kto symulował? Gość się przewrócił i od razu wstawał.
0
@sergio5 Wiadomo już czy to był zawał? Dużo się mówiło o arytmi.
0
@klopx Brednie, jakby się nie znali, to by napisali że nieznani sobie, a nie że siostra.
0
@Roobo To jest optymizm. Hiszpania serio nie jest aż tak mocna, szansę mamy. Ale każdy doskonale wie, że dostaniemy w czapkę i tak się skończy.
0
@barcelonaLM No elo, ja jeszcze lecę Copa America, choć przyznam że meczu o 2 nie jestem w stanie obejrzeć do końca.
3
@P93FCB Mnie obchodzi. Jakbym chciał oglądać jak się dwa losowe zespoły kopią to bym sobie Ekstraklasę oglądał, Ramos był częścią spektaklu jakim była rywalizacja Realu z Barceloną, on rozgrzewał tą grę na boisku i poza nim, w obecnej kadrze Realu nie ma już żadnego zawodnika który mógłby takie widowisko ciągnąć bo zostały same niemoty bez jaj. Cierpi na tym widowisko i hiszpański futbol.
6
@Nazio87 Ale jakie trzęsienie ziemi? To nie jest piłka klubowa, gdzie sobie możesz sprzedać zawodników i kupić innych, grasz tym co masz dostępne a akurat lepszej kadry z Polaków nie sklecisz, możesz wziąć niemoty przegrywające ze Słowacją, albo typów którzy przegraliby nawet z Cyprem.
4
@Criss18Barca Oglądając tamten mecz nie widziałem słabej Hiszpanii tylko mocną Szwecję, więc to żadne pocieszenie a raczej mocna obawa, że to będzie pierwszy turniej od kiedy żyje, na którym Polska nie zdobyła nawet punktu.
A co do meczu, to mieli kilka świetnych okazji ale uratował ich dzień konia u bramkarza, Szczęsny przynajmniej w kadrze, nie jest zdolny do takich interwencji i broni tylko to, co idzie prosto w niego, już od mundialu 2018 statystyka obronionych strzałów kręci się niebezpiecznie blisko 0%.
0
@Mixtape Jak dla mnie to nic nie pokazał, solidny obrońca ale na tym się kończy, nie jest to człowiek który może być decydujący w meczu o wielką stawkę. Może się rozwinie, ale Ramos emanował charyzmą od zawsze, obecna obrona Realu wygląda trochę jak dzieci we mgle, nikt tam nie jest wyrazisty.
1
@kryhaa
67
Obejrzałem film z Łączy nas piłka... NIe ma żadnego wytłumaczenia dla piłkarzy, Sousa im wszystko wyjaśnił, przewidział scenariusze meczowe, wyczulił ich na to i... straciliśmy bramki dokładnie tak jak Sousa to przewidział.
Ciekawe czy Borek ze Stanowskim cokolwiek powiedzią po tym, jak jechali po selekcjonerze uważając go za eksperyment, a chłop warsztat jak widać ma, i gdyby tylko ta banda frajerów zwana Reprezentacji Polski potrafiła to wykonać, to byśmy mieli w garści ten mecz.
4
I dobrze, nie dla Algierczyka strzelać bramki dla Francji.
0
@tobiasson92 Mógł albo i nie mógł, ale uderzenie ręką w twarz to obligatoryjna kartka która nie podlega dyskusji, więc to olbrzymi błąd sędziego.
0
@Chaoss Dwie brameczki o minimalnym znaczeniu, a spuszczanie się jest jakby sam ten mecz im wygrał. Gdzieś na Onecie bym to zrozumiał, ale La Rambla sprzedaje Griezmanna który nabił 20 bramek i 12 asyst w sezonie, bo mimo cyfr miał złą grę a teraz nagle co drugi tu wychwala Ronaldo, gdzie najpewniej nic by nie trafił, gdyby nie otwarto wcześniej wyniku, bo kompletnie mu nie szło do póki Węgry miały motywacje.
A co do króla strzelców, przypomnę że w 2016 zdobył tylko 3 bramki w całym turnieju z czego 2 z Węgrami ;)
1
@Messibestplayerintheworld Bo zagrał, to jest właśnie fenomen Ronaldo i jego PR. Możesz grać takie gówno, że ludzie zapominają, że w ogóle na boisku jesteś, potem dobijesz rozbitego rywala czy walniesz karniaczka i już pomnik stawiany, jakby ciągnął cały zespół. A najczęściej jest tak, że jak ktoś nie pomoże, to Ronaldo sam nic nie wykreuje. Już kilka lat temu stał się bardzo jednowymiarowym piłkarzem.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ale to był czysty fart. Łatwa drabinka i potem pojedynek ze zmęczoną trudnymi rywalami Francją i jeden wpuszczony farfocel o wszystkim zadecydował. Mundial Portugalię zweryfikował, bo szybko dostali w czapkę od Urugwaju a i w grupie nic nie pokazali i teraz to samo. 85 minut męczarni z gównianymi Węgrami, farfocel po rykoszecie i się mecz posypał a powinni grać w 10. Za daleko wyciągane wnioski są po tym jednym marnym meczu.
1
Daleko idące wnioski wyciągacie tutaj po meczu obecnego mistrza Europy z bardzo słabymi Węgrami, którzy i tak stawili zacięty opór przez 85 minut. Z grupy wyjdą, ale nie wróże im niczego dalej.
0
@koziar Nic dwa razy się nie zdarza, szczególnie że w 2016 mieli po prostu ogromnego farta. 85 minut męczyli się z najsłabszą drużyną w grupie, przed nimi Niemcy i Francja.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Chłopie, 85 minut nie mogli nic zrobić słabym Węgrom, daleko idące wnioski wyciągasz jak na tak marny pokaz.
0
@tobiasson92 No akurat klasa zawodnika to nie grać gówna w nawet najgorszych warunkach, a nie nabić cyferek nie pomagając drużynie przez cały mecz.
4
Ameryka Południowa to stan umysłu. Paragwaj - Boliwia, od zagrania ręką do wznowienia gry po karnym minęło 6 minut.
4
Wślizg od tyłu bez żadnej szansy na odbiór piłki, wjechanie korkami prosto w nogę i to przez piłkarza, który już był karany i bez kartki... FIFA powinna mocno naciskać, żeby czerwone kartki się częściej sypały, bo jest paradoks, że otrzymanie ostrzeżenia zamiast zmniejszać tolerancje na przyszłe przewinienia to je zwiększa.