Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Typ dusi Gaviego, dajmy kartkę obu xD
1
No i właśnie tak to działa, Lewy za coś co nawet nie było faulem taktycznym dostał żółtą kartkę co w konsekwencji dało mu potem czerwoną, teraz idzie kontra, jest faul taktyczny, ciągnięcie za koszulkę i nie ma kartki choć to jest obligatoryjna kara.
A potem zdziwienie, że Barcelona ma w dupie jakieś umowy i poszła do sądu cywilnego.
0
@kuz Czyli Barcelona się ośmieszyła, bo kluby się umówiły że nie idą do sądu cywilnego i muszą przyjmować na klatę najbardziej chore idiotyzmy jakie władze ligi podejmą i to nawet w sytuacji gdy trwa otwarty konflikt władz ligi z klubem? xD
0
Co się stanie jak Lewy dziś dostanie czerwoną kartkę?
0
@norbi77 Co jest niesmakiem i smrodem?
1
@lucca87 Uczciwie, choć nie pokazali nic specjalnego i nie mogli nic zrobić do póki Valladolid nie dostało klasycznie wylewu czyli głupiego karnego i czerwonej za obrazę sędziego.
Potem się wszystko posypało.
0
Powrót króla bo przez cały mecz nie potrafił nic trafić nawet z najlepszej sytuacji ale dostał karnego.
Real mistrzowski zdobywa bramki w ostatnim kwadransie jakby to była ich zasługa, że typy nie potrafią pilnować rąk.
Gdybym tylko słuchał tylko komentarza to bym myślał, że biali grają jakiś ultra mecz co miejsca nie ma.
Na tym polega właśnie problem stronniczego komentarza.
3
@okiemtypera_lucaxx95 Nawet nie na emeryturę co na rentę.
Na emeryturę idziesz jak czujesz, że już nie nadajesz się na dany poziom i idziesz na spokojnie pokopać piłkę bez stresu.
Ronaldo nie chciał odchodzić, Ronaldo chciał grać, ale to jego nikt nie chciał.
1
Vinicius to zapracował już na taką renomę, że nawet jak mu nogę złamią to sędzia nie będzie gwizdał.
I o ile ślepi sędziowie powinni wyłapywać listwy na dziąsła, to bardzo słusznie, że takie dzbany cierpią za swój żenujący styl gry symulowania fauli.
0
@sk13 Ale to nie sport się zmienił tylko piłkarze, same zasady piłki są na swoim gruncie podobne.
Gdyby porównywać ilość wywalczonych karnych czy rzutów wolnych to i owszem, czasy mają znaczenie przez inne podejście do oceniania przewinień, ale samo kopanie piłki jest takie same.
Też uważam, że starzy piłkarze z umiejętnościami z tamtych lat by sobie nie poradzili w nowych czasach i już nawet Zidane byłby ze swoim skillem piłkarzem nie z najwyższej półki (a to czy by szkoląc się w nowoczesnej piłce nauczył by się nowocześnie grać to już zagadka której nigdy nie rozwiążemy).
Ale z zasady da się ocenić czy Pele był lepszy od Messiego, ZWŁASZCZA przy dużo trudniejszych czasach gry.
Bo to nie piłka się zmieniła tylko piłkarze, więc jeżeli jesteś najlepszy pośród nowoczesnych piłkarzy, to jak można w ogóle kwestionować wielkość piłkarza w czasach, gdy piłka nożna była dużo prostsza.
0
@sk13 Ale oczywiście, że da się porównać i to definitywnie, można choć nie wypada.
Ale co za różnica, że zmienił się czasy? To jak z komputerami, w 1980 najmocniejszy komputer był gorszy od dzisiejszego telefonu, czy tamten komputer był najmocniejszy jak na swoje czasy? Tak, czy był najlepszy w historii komputeryzacji? Absolutnie nie.
I tak jest z piłkarzami, atletami i masą innych rzeczy na tym świecie, pojawia się coś lepszego i zastępuje coś co było dobre kiedyś.
Piłka nożna w swoich założeniach nie zmieniła się jakoś drastycznie, zmieniło się podejście, treningi, rozwój młodzieży itd. ale nie sam sport, to nie F1 gdzie nie da się porównać Jimiego Clarca do Hamiltona bo dysponowali zupełnie inną technologią, piłkarz na boisku jest zdany tylko na swoje umiejętności
0
@mat32 Nie, nikt ci tego nie przerobi a zapewne obecny właściciel już nawet wziął za to kasę, więc jak kupisz działkę to tak będziesz miał na zawsze (a przynajmniej do czasu aż sam operator nie postanowi tego rozebrać).
6
W F1 od tego sezonu FIA zabrania jakichkolwiek wystąpień czy akcji światopoglądowych, religijnych czy politycznych.
Można pomyśleć, że to świetny pomysł, w końcu to jest sport ogólnoświatowy i bardzo dobrze nie mieszać do tego polityki.
Niestety, dzisiejsze czasy nie były dzisiejszymi czasami, gdyby to miało działać w ten sposób.
I tak oto, nie możesz propagować niczego CHYBA ŻE FIA na to pozwoli.
Tak, dokładnie tak, trzeba będzie złożyć wniosek o pozwolenie na propagowanie danej rzeczy.
Celebrowanie męczennika kryminalisty z USA? Proszę bardzo.
Prawa homoseksualistów czy kobiet w krajach w arabskich krajach w których organizowane są wyścigi? Zapewne nie.
Tak jak i zapewne nie będzie można protestować przeciwko wyścigom gdzie nad głowami latać będą rakiety, tak jak to miało miejsce na wiosnę w Jeddah, gdzie w trakcie trwania sesji treningowej kilka kilometrów od toru dokonywał się atak rakietowy na rafinerię, co spowodowało jedynie tyle, że jak kierowcom się nie podoba to mogą nie brać udziału w wyścigu i zaliczyć DNS.
3
@KrwawiaceoczyVEB Zakładając, że United jest tak wysoko, to co tam w ogóle robi PSG? Nic nigdy nie wygrali, w całej swojej marnej historii tylko 2 razy dotarli wyżej niż 1/4, w ciągu ostatnich 5 lat aż 3 razy odpadali w 1/8.
Skąd taki ranking?
0
@Benz Jak na PC albo nowe konsole to warto, jak na starą konsolę to nie warto.
2
@Emhyr W naprawianiu zawodnika największą rolę odgrywa zawodnik. Dembele niestety robił wszystko, żeby nie wrócić do zdrowia i dopiero jak się ogarnął to zdrowie przestało go zawodzić.
Ale Dembele nie był szklany tylko głupi, szklanego piłkarza nie naprawisz.
Taki Vermaelen był profesjonalistą, ale po prostu zdrowie się go nigdy nie trzymało, to samo Umtiti, chłop jest zepsuty na zawsze, nawet operacja nie gwarantowałaby zdrowia, zwłaszcza że już kiedyś przechodził operację tego kolana i nie pomogło.
2
@Awtameok_Klana Mieć to mają włączone a czasami są w ogóle takie bajery, że na miejscu na prawdę śpiewa ale w transmisji leci playback.
Ogólnie to jest po prostu standard estradowy przy takich wydarzeniach dlatego one nie mają żadnego sensu, bo przyjedzie gość opłacony za grubą kasę tylko po to, żeby zaświecić mordą a równie dobrze możnaby puścić jego teledysk.
1
@MesQueUnClub96 Oczywiście, że wina Kurskiego.
Żeby grać koncert na żywo z transmisją do TV wymaga bardzo specyficznych warunków nagłośnienia i oprawy.
Przy takiej rotacji występujących w takich warunkach w 90% zrobionych pod transmisje telewizyjną na całym świecie wali się z playbacku, bo inaczej jakość byłaby bardzo marna.
0
@Nazio87 Ale to jest 9h na jedno przejście, ta gra polega na tym że możesz przechodzić ją kilkukrotnie, żeby inaczej potoczyć historię bo nie da się wszystkiego zobaczyć za jednym podejściem.
0
@Kondziubarca Jak to w 2023? Przecież w ruskich wiadomościach mówili, że my już od marca okupujemy Lwów.
1
@kuba1794 Ferrari. Lambo jest tak gówniane, że nawet my jako biedacy byśmy zauważyli jak gówniane jest.
Jakość wykonania Lambo stoi na poziomie Tesli, czyli niezbyt wysoko.
3
@Nano22 Na pytanie Ferrari czy Lambo da sie odpowiedzieć i to bardzo łatwo.
0
@FcBarcelonaFanMSN Co on zerwał ścięgna po przebiegnięciu 5 metrów? xD
3
@Bisz No akurat w tamtym meczu miał prawo się zirytować.
Najpierw utrata bramki mimo bardzo ostrego faulu w polu karnym gdzie typ wleciał z łapami w naszych obrońców a dosłownie 4 minuty później Lewandowski za pierwszy faul przy próbie walki o piłkę dostał żółtą kartkę jakby zrobił faul taktyczny, z tym że to było pod polem karnym Osasuny a na naszej połowie była już praktycznie cała defensywa więc to nie był taktyk tylko zwykły faul.
A później to już z górki, dał się zrobić w bambuko i myślał że obrońca też wyskoczy do piłki, ten nie wyskoczył i wyłapał listwę w ryj. Druga żółta gdzie pierwsza była z czapy i ta stracona bramka i mamy zjazd do boksu to mu nerwy puściły.
Zwłaszcza, że nie przywykł do takiej patologii a to któryś z rzędu mecz, gdzie Barcelona gra na innych zasadach niż rywal i nam wolno mniej.
1
@Emhyr Co warto zaznaczyć, Michniewicz rozegrał 13 spotkań, Sousa 15 a Brzęczek 24.
Za Michniewicza strzeliliśmy 13 bramek a straciliśmy 18, Sousa miał 37 bramek i 20 straconych, Brzęczek miał 36 bramek i 20 straconych.
Czyli Michniewicz ma raptem 2 spotkania mniej niż Sousa a w tym czasie stracił niemal tyle samo bramek strzelając niemal 3x mniej.
Czyli średnio na mecz
Sousa: 2,4 BZ; 1,3 BS
Brzęczek: 1,5 BZ; 0,8 BS
Grubas: 1 BZ; 1,4 BS
Gruby bajerant nie dość, że był gorszy od Sousy to jeszcze był gorszy od Brzęczka, zarówno ofensywnie jak i defensywnie.
No ale wiadomo, Czesiu TOP bo udało mu się wygrać baraże, co z tego że fartem bo ruscy sami się wyeliminowali i graliśmy na podmęczoną Szwecję która musiała rozegrać swój baraż gdy my nie musieliśmy.
I ten awans... Najgorsza kadra Meksyku od 40 lat nie dała rady nam strzelić mimo pełnej kontroli nad meczem, Arabia Saudyjska z drużyną o wartości Zielińskiego nas zdominowała ale zabrakło kluczowych zawodników, doświadczenia i energii po Argentynie, no i Argentyna która w sposób ostentacyjny się hamowała bo mieli gotowy awans a chcieli wyeliminować Meksyk.
Ale to Michniewicz zasłużył, Michnieiwcz zrobił robotę, ustawił zespół defensywnie i daliśmy radę...
Defensywnie to było Maroko ustawione które doszło do półfinału.
15
Najwięcej obron na MŚ:
1. Livakovic: 25
2. Szczęsny: 23
3. Noppert: 18
Livakovic rozegrał 3 mecze więcej od Szczęsnego.
Jaki z tego wniosek? To, że Michniewicz ustawił defensywę zamiast ataku żeby osiągnąć wynik to pierd****nie.
Nic nie było ustawione, nic nie działało. Gdyby Szczęsny miał taką formę na Euro to byśmy wyszli z grupy, bo on zawalił kilka bramek.
Gdyby natomiast Szczęsny miał swoją standardową formę na tym mundialu, to już po Arabii byśmy się żegnali z turniejem doznając blamażu być może większego niż nawet w 2018.
Po fazie grupowej Polska była bodaj drugą albo trzecią drużyną z najgorszym wynikiem dopuszczonych sytuacji bramkowych.
Michniewicz jak dla mnie to nawet poziom niżej niż Brzęczek był.
2
@swiergol2 Zawsze był, kiedyś się z tego śmialiśmy ale to Najman miał rację.
Stanowski dosłownie jest dziennikarskim zerem, absolutna stronniczość, rażąca hipokryzja.
On sam za każdym razem przyznaje, że jest hipokrytą i ma do tego prawo, w końcu każdy z nas nim jest.
Ale nie każdy z nas nazywa się dziennikarzem i hipokryzja właśnie eliminuje go z jakiejkolwiek rozmowy o rzetelności.
Sposób istnienia Stanowskiego nadaje się do rozmów z rodziną przy karpiu a nie do uważania się za opiniotwórczą osobę.
0
@VegetaPolska Do karnych nie musiało dojść w ogóle i by wygrali, ale tego nie zrobili i w karnych to Martinez dał im dwa medale.
0
@VegetaPolska Dziwne, bo jednak ja widziałem karne które bronił Martinez a nie Messi.
0
@VegetaPolska Chciałbym w życiu być tak słaby, żeby dać swojemu zespołowi 2 złote medale pod rząd. To Martinez wybronił im karne na Copa, to Martinez wybronił im karne na Mundialu. A lepsi od niego pojechali do domu (albo ich nawet na turnieju nie było).