Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci Z rzeczy jakie znaleziono przez ruskich dowódcach był mapy z lat '50, Zambia powstała dopiero w latach '60 więc jest duża szansa, że ruscy nie wiedzą o istnieniu takiego kraju.
0
@Aragorn33 W świecie bez kacapów jest jak najbardziej miejsce dla dwóch mocarstw, Xi zapewne patrząc co potrafią Ukraińcy przy użyciu tylko części narzędzi NATO zrobił kupę w majtki, zwłaszcza wiedząc, że jego potęga militarna jest gorsza od kacapskiej.
I dla świata to dobrze.
0
@DonAndresFCB Jakby trafił do City to Guardiola raczej by nie czuł mocy jego mentalu i nie zrobiłby z niego gwiazdy numer 1 zespołu, więc za słabą formę zapewne grzałby ławę od samego początku. Ronaldo już jest ciężarem dla drużyn w których gra a jego dobre wyniki indywidualne były kosztem reszty drużyny co udowodnił w Juventusie który po bardzo dobrym sezonie zaliczył zjazd, tak jest i z United które miało bardzo dobry okres do przyjścia Ronaldo.
1
@Rl9k1nG Jestem przeciw, bo cudowny rząd pana TFU Morawieckiego, jego poprzedniczki i zwierzchnika karakalnego sprawił, że kasa na te największe wydatki będzie pochodzić z drukarki NBP, czyli pchać nas w dalszy kryzys gospodarczy.
10
@mekston Minął rok a ten dalej odklejony.
Cała końcówka sezonu wyglądała jak drukowana pod to, żeby Hamilton dogonił punktami Verstappena a ostatni wyścig to było praktycznie już drukowanie pod Mercedesa, gdzie największy burdel wyniknął z faktu, że najpierw próbowano z niewyjaśnionych przyczyn nieoddublować aut przez co później zrobiło się zamieszanie jak chyba doszli do wniosku, że by przesadzili.
Gdyby cały wyścig w Abu Dhabi był uczciwy, to Hamilton dostałby 10 sekund kary za ścięcie szykany i wyprzedzanie poza torem a oddublowanie miałoby miejsce 2 okrążenia wcześniej.
0
Potężny meltdown wielkiego mentala...
1
@Destroyer_of_Worlds Może i bym brał pod uwagę taką możliwość, gdyby nie to, że już latem próbował odejść i kompletnie nikt go nie chciał a wtedy jeszcze miał za sobą jakiś argument w miarę dobrego wyniku strzeleckiego. Skąd nagle w środku zimy miałby się pojawić ktoś, kto weźmie już takie próchno po pół roku bez regularnej gry? Chyba, że gdzieś z Azji albo USA.
0
Analiza telemetrii przejazdu Pereza podczas kwalifikacji w Monako, widać wyraźnie, że na drugim okrążeniu kopnął w pedał gazu.
Wychodzi na to, że może być prawdą to, że specjalnie się rozbił widząc, że nie poprawia czasu.
Czyli by wyszło, że obaj siebie warci.
2
@yoodash Nie obrażaj. Verstappen jeździ zajebiście i nie dał się wyprzedzić gościowi, który by go nie dał rady wyprzedzić bez polecenia zespołowego. Ronaldo zaliczył potężny meltdown nie nie może się pogodzić z tym, że po prostu jest już za słaby i ma zły wpływ na drużynę.
0
@mekston A już nie pamiętam co tam dokładnie było.
1
@Ptasior Dokładnie jak mówi @mekston chodzi o próbę porawnia Buttona
https://www.theguardian.com/sport/2010/nov/07/jenson-button-armed-attack-sao-paulo
Na porządku dziennym są tam napady na turystów, kierowców, obsługę toru. Uzbrojone bandy często czekają przy wyjściu z toru, żeby napadać na pracowników F1 czy jakieś gwiazdy.
Felipe Massa po przegranym mistrzostwie musiał uciekać w przebraniu z toru bo bał się, że mu za to zrobią krzywdę.
W tym kraju nie powinno organizować się niczego organizować, do póki nie ogarną przestępczości.
1
@Ptasior Szkoda tylko, że Brazylia to syf w którym nie powinno się urządzać żadnych światowych wydarzeń sportowych... W historii tego GP były nawet sytuacje, że próbowano porwać kierowcę.
1
@Vampir707 Chyba żartujesz, jakby to był jakikolwiek wyznacznik, to żadnego mistrza nikt nie zapamięta.
0
@Volk Stawiaj albo Hamilton albo Russell niestety. Red Bull przez sprinty znowu nie dokręcił ustawień bolidu i zżera opony.
1
@MesQueUnClub96 A kto będzie miał lepsze?
0
@Maker0 No ja jestem w ogóle zadziwiony, że ktoś na poważnie myślał o powołaniu Balde. Przecież to byłoby kuriozum wziąć gościa który nigdy nie grał w kadrze na mistrzostwa świata.
36
Co wy z tym Balde xD Chłopak ma rozegranych trochę ponad 1000 minut na poziomie poważnej piłki, nie debiutował nawet w kadrze narodowej a tu jakieś oburzenie, że nie jedzie na Mistrzostwa Świata xD Mundial to nie jest miejsce do debiutowania bo tam nie ma miejsca na pomyłkę i mógłby na tym więcej stracić niż zyskać.
Ma jeszcze czas, dopiero wchodzi do dorosłej piłki i to, że się dobrze zaprezentował w kilku meczach w La Lidze nie oznacza, że dobrze mu wyjdzie granie pod presją mundialu.
0
@tristan87 I dobrze, chłopak się dopiero ogrywa, ma raptem 1000 minut rozegranych w dużej piłce i 19 lat. Mundial to nie jest miejsce dobre do debiutu w kadrze narodowej.
0
To co, po 2 meczach z niekorzystnym wynikiem i 20 doliczonymi minutami to dziś dla luzu 2 minutki?
0
Dawaj Cadiz, jeszcze jedna. Tak na wesołe święta
2
A nie, jednak nie xD Szybko przeterminowałem komentarz
1
Wiemy przynajmniej gdzie jest poprzeczka czystych kont, Elche, Getafe, Cadiz.
EDIT: Już nie ważne xD
0
Jak ten Cadiz w ogóle się w tej lidze znalazł? Przecież tutaj żaden trener nie pomoże, jak patałachy przy kontrze 3v3 nie potrafią prostego podania zrobić tylko wywalają w aut.
3
@CryMeARiver No właśnie się nie udawało i wielokrotnie nie reagowano na faule, tak samo miał Ronaldo przez co nawet był o krok od odpadnięcia z mistrzowskiego Euro 2016 bo w meczu z nami został sfaulowany w polu karnym, ale sędzia to olał po tym, jak Ronaldo przez cały mecz kładł się po każdym kontakcie.
3
Ciekawe czy w Realu nikt nie powiedział tej miernocie, że jak będzie udawał urwanie nogi przy każdym kontakcie, to sędziowie przestaną reagować nawet na faule? Czy fawelarzowi nikt nie był łaskaw powiedzieć, że sędzia posiadający zaufanie do zawodnika będzie chętniej reagował na jego okrzyki bólu, jeżeli te okrzyki nie będą brane z każdego kontaktu z rywalem albo i bez?
4
Jak Realowi idzie, to komentatorom dużo łatwiej jest utrzymać obiektywność, ciekawe czemu ;)
1
Nie wyceniać na coś więcej niż ewentualną żółtą kartkę? xD Czerwona to to nie była, ale żółta obligatoryjna.
2
@Lionel_Messi10 Nikt nie przestawi Mbappe na PS żeby wepchnąć tam jakiegoś Felixa, on byłby na swojej słabszej nodze i by miał gorszą pozycję do oddawania strzałów.
3
@MateuszDoniec a no w sumie kojarzyłem, że z tym sr*niem na matkę to w Hiszpanii coś inaczej było, ale nie pamiętałem co. Dzięki za przypomnienie.
2
@Sau_Ron Zero różnicy, i tak nie podejmują dla nas przychylnych decyzji a przeważnie są to decyzje skrajnie nieprzychylne i to od lat.
Nie strzępiąc ryja, by wymienić wszystko to wystarczy odnieść się do finału Superpucharu 2021 gdzie Bilbao popełniło ze 40 fauli z czego odgwizdano tylko 25, jeden z zawodników wykonał 8 fauli taktycznych a opuścił boisko z czystym kontem kartkowym, inny z żółtą kartką niemal połamał De Jongowi twarz bardzo brutalnym, nieprzemyślanym i nietrafionym zagraniem - za co nie wyleciał z boiska. A bilans kartkowy skończył się 2-3 w żółtych i dla nas jedna czerwona, bo Messi zbyt gwałtownie zareagował na kolejny faul bez piłki gdy próbował podążyć za akcją na co sędzia nie reagował w ogóle.
Jako ciekawostkę dodam, że tamten mecz sędziował Manzano.
Tak się żyje, to nie jedyny przykład i czy ktoś wyzwie sędziego czy nie, nic to nie zmieni, bo to jest standard w każdym spotkaniu. Przypomnę tegoroczny mecz z Rayo i zapasy na Lewandowskim