Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na notatniku już taka paranoja im weszła, że sami sobie w kolana strzelają tylko tego nie rozumieją xD
Poziom ligi żenada, bo Barcelona grając w 10 wygrała mecz, to jak to świadczy o Realu skoro stracił punkty z Rayo i Gironą? xD
2
Taki mecz, że szybciej padł notatnik niż La Rambla xD
2
Czekajcie, na VAR już przelew leci, żeby krzywo kreskę postwili.
1
@Firestone Miał plan zmienić Lewandowskiego, ale został wywalony z boiska więc program się zawiesił.
0
Ładny centrostrzał.
1
Druga kartka Lewego zasłużona, ale to za co dostał pierwszą przez pryzmat tego jak ten debil w żółtym kubraku pozwolił strzelić bramkę, to powinno być wypowiedzenie umowy w przerwie meczu dla sędziego.
0
Czy Xavi wie, że nie ma Lewandowskiego? Bo wypadałoby zmienić ustawienie ofensywne i nie robić dośrodkowań bo tam nikogo nie ma.
27
Może Lewandowski myślał, że tak można, skoro uznano bramkę po chamskim wjeździe w obrońców.
1
Nie mam pojęcia co Lewandowski chciał zrobić. Jedyne co to może liczył, że we dwóch skoczą do główki.
0
Jeszcze jakbym wiedział, że sędzia lubi ostrą grę i da się bić na tym boisku, ale doskonale wiemy, że to tak nie działa i taka akcja jak Osasuna zdobyła bramkę, to dal nas skończylaby się żółtą kartką.
0
Dobra, to już znamy rozkład jazdy. 11v12 gramy.
0
Co ten komentator bredzi, sędzia uznał że nie miał szans dojść do piłki więc nie ma faulu? xD Przywilej korzyści faulującego?
2
Wjechał w niego łapami jak w śmiecia. Jak to nie jest faul to ładnie.
0
@Rust_Cohle 8 milionów za to, że Barcelona i Real zagrają w Superpucharze to nie są drobne. Zwłaszcza dla nas w obecnym stanie budżetowym.
A każdy kibic Barcy powinien przede wszystkim chcieć dobrze dla swojego klubu a nie źle dla rywala, teraz pytanie ile osób jest mentalnie dorosłych i to rozumie, bo jak byłem młodszy to też najchętniej widziałbym Real zdyskwalifikowany albo w drugiej lidze, ale tak się składa, że my potrzebujemy ich a oni nas do tego, żebyśmy wspólnie odnosili korzyść.
I o ile dalej mnie bawi, gdy biali się wywalą i sobie głupi ryj rozbiją, o tyle wolę mistrzostwo kraju i 8 milionów euro w kieszeni, niż satysfakcja, że Real nie gra w Lidze Mistrzów.
I wypraszam sobie nazywanie mnie madryciakiem, bo nie cierpię Realu dłużej niż kibicuje Barcelonie
0
@Rust_Cohle Aha, jestem madryciakiem bo bardziej od tego co się stanie z realem interesuje mnie, żeby Barcelona dostała większe pieniądze, super logika xD
0
@Rust_Cohle No, tylko byłaby to bardzo zła informacja dla nas jakby Realu nie było na wicemistrzu bo to oznaczałoby utratę sporej kasy za sam Superpuchar.
Zdecydowanie lepiej byłoby jakby Real był wicemistrzem ale ze stratą 20 punktów.
1
Było tyle wieszania psów na Ter Stegenie, niektórzy już go na sprzedaż wystawili a byli też tacy, co chcieli go za darmo oddać byle z pensji zejść.
W tym sezonie jest znowu maszyną która uratowała nam wiele punktów.
Co jest ważne dla bramkarza to pewność siebie wynikająca z dobrego zdrowia, MATS grał prawie 2 sezony z kontuzją i to powodowało u niego blokadę. Zobaczcie na Kurtuła, praktycznie to on dał Realowi mistrza i LM bo ratował prześcieradła więcej razy niż powinien.
Był po prostu ścianą ale w tym sezonie złapał kontuzję pleców, i widać tego efekty bo nie ma już tej pewności i koordynacji. Wczoraj dwa razy zepsuł obronę karnego co mu się nie zdarzało, wcześniej puścił dwie bramki gdzie przynajmniej jedna nie miała prawa wpaść.
To, czy przykład Ter Stegena pokazuje, jak kluczowe jest zdrowie bramkarza.
3
Sądzę, że za te piłki na boisku powinni dać walkowera na korzyść Realu i -5 punkty Barcelonie. Tak byłoby uczciwie.
0
@Kondziubarca No właśnie śmieszne, że pamiętam takie pierdoły jak zapasy łysego obrońcy z Lewym gdzie to jeszcze Rayo miało faul za to, że Lewandowski upadł na obrońce który go przewrócił, a nie pamiętałem wyniku xD
0
Dziś akurat dużo przerw było, ale w wielu meczach jest dużo przerw a rzadko sypią takimi czasami. Szczególnie, że ostatnio jak remisowali to nie było tyle przerw a też sędzia sypnął z wora solidnie.
Więc dalej potwierdza się to co pisano w artykule ze 2 czy 3 lata temu, że statystycznie Real dostaje najwięcej doliczonych minut przy niekorzystnym wyniku.
3
Jakim zjazdem piłkarskim jest Carvajal, że wejście Vasqueza jest wzmocnieniem.
0
Jaki smutny głos, że sędzia popełnił błąd. Ciekawe że słowem nie powiedzieli, że Vinicius już powinien być w domu z asem kier.
2
@Kondziubarca @Darkin @Outlook O cie, rzeczywiście. Żyłem w przeświadczeniu, że padły tam bramki.
0
Ale to my byliśmy słabi, bo zremisowaliśmy 1-1 z Rayo
0
@ef Carvajal też wbiegł przed strzałem i dzięki temu zgarnął piłkę. Dwa powody do powtórki karnego.
0
@talizmo Niby czemu xD
2
Powtórka i nie ma bata. Jak nie Kurtuła to Carvajal wbiegł w pole karne przed strzałem dzięki czemu zgarnął piłkę.
1
Czy Carvajal robi to specjalnie? W poprzedniej kolejce też się położył wskazując kontuzję przy akcji ofensywnej rywala i potem cudownie ozdrowiał.
3
@matirix20 Bo Vinicius nurkuje i leci z pyskiem do sędziego, że ten nie dał się nabrać. Czy Gavi robi symulki za każdym razem gdy zgubi piłkę?
0
@Klaudiaa8 W tym wszystkim irytujący jest jeszcze immunitet od sędziów. Bardzo rzadko dostaje kartki a jak już dostaje, to tylko jedną choć zasługuje na drugą, tak jak wtedy co się rzucił na MATSa bo symulował faul i mu nie wyszło.
Czy za to gadanie, przecież Alba to z połowę kartek w karierze dostał za sapanie do sędziów, Vinicius sapie zawsze i za to kartki chyba jeszcze nie dostał.