1

@Danny Gaucho Ja na wykopie przesiaduje dużo, tam co chwila były memy ze śpiulkolotem, stąd znam.

2

@Danny Gaucho Śpiulkolot akurat było dość powszechne w memach. Jego popularność nie była jakaś nadzwyczajna czy viralowo używana wszędzie, ale dość powszechna, może na słowo roku nie zasługiwała, ale sama w sobie jest bardzo przyjemnym określeniem i może przez to zwycięstwo.
Ale tego Gilberta to nigdy na oczy nie widziałem, twój poziom nieboomerstwa musi być wyższy od mojego, skoro się orientujesz skąd to.

1

Nie powinien dostać pozwolenia, zwłaszcza na wyjazd kadrowy gdzie tej kontuzji doznał. Na kadrach nie dba się o piłkarzy, na mundialu będą dbać jeszcze gorzej bo dużo większa intensywność a selekcjoner ma tylko jeden strzał, więc jak wystawi Araujo to nie zdejmie go po 60 minutach, żeby go nie forsować.
Ryzyko w jego sytuacji jest zbyt duże, operacja była chwilę temu a odnowienie kontuzji po operacji może go kosztować cały sezon. Nie stać ani nas ani jego ani jego kadry na to, żeby on nie grał przez rok.

0

Murańskim łeb serio służy tylko do jedzenia. I jednego i drugiego można po łbie walić młotki przez 2 minuty i nic to nie daje.

0

@Emhyr Widzałem tylko jedną powtórkę tego karnego, ale wydaje mi się, że on ją wykonał tak jak zawsze ją wykonuje.

0

@Fake69 Lewy robi robotę bez piłki akurat, bo odciąga obrońców. To kwestia tego, że reszta jest nieskuteczna i mało groźna, Lewy im robi miejsce a oni nie wykorzystują większości akcji. Jakby taki Dembele czy Fati był tak groźny jak Lewandowski, to i Lewemu by się łatwiej grało bez prześladowania.

1

Serio mam ochotę z kijem wejść do szatni i połowe tej drużyny przez łeb zdzielić...
Real kopie co mu na nogę siądzie i zdobywa bramki, u nas zawsze kombinacja, przyjęcie, zatrzymanie, pokiwanie... Pedri, dostałeś piłkę metr od bramki, wal to.

1

Fati mistrzem przypadkowych asyst po nieudanych strzałach.

0

Bembele pcha się w gips

3

Czy Dembele ma brata bliźniaka? Bo to wygląda, jakby ich było dwóch i czasem na mecz pojechał jeden, profesjonalny piłkarz a czasem drugi, z zawodu i wykształcenia alkoholik.

1

Naszą dewizą powinno być branie każdego młodzika odrzuconego z Realu, bardzo często to złoty strzał.

0

@AmigoBlancos Nie jestem sędzią, ale odsyłam do Law 3 przepisów IFAB a dokładniej punktu 3.7

5

@koziar Co roku to samo gadanie i co roku ten sam wynik, czyli wpier**l i kompromitacja.
Jak na razie to oni na normalnych warunkach nie dali rady wyjść poza 1/8. Dwa razy co poszli gdzieś dalej, to albo sezon COVIDu bez ich największego koszmaru czyli rewanży a do tego oni grali na świeżo gdy rywale byli wymęczeni dogrywaniem sezonu. Drugi raz to więcej farta niż umiejętności, bo na dobrą sprawę nawet Barcelona mogła ich wywalić w rewanżu, bo dominowaliśmy i mieliśmy 8 setek a oni nie potrafili z własnej połowy wyjść.

Real już 2 razy nie miał z nimi żadnych szans i dwa razy ich pogonił.

0

@antymadridista100 Widocznie bilans bramkowy jest ważniejszy od małej tabeli.

0

@hefaj6 Mówię tylko o technice.

0

@AlexDark00 Tak, ale czy lepszą od Viniciusa? Wyścigu nie widziałem, ale dla mnie obaj są na podobnym poziomie.

0

Mam wrażenie, że Mbappe to ma gorszą technikę od Viniciusa.
Drybling mało skuteczny, przyjęcia niemalże urodzinowe. Gra na małej przestrzeni bardzo przeciętnie u niego wygląda. Dynamika podobna i tylko strzały na dużo wyższym poziomie.
Ciekawe jakby wyglądała ich konkurencja w Realu, ale mam wrażenie, że Mbappe miałby problemy z grą w La Liga gdzie gra się dużo ciaśniej i nie ma tyle miejsca na bieganie.

1

@Faro Ja wolę, żeby Real spotkał się z PSG bo tego meczu nie można przegrać, kto nie odpadnie to będzie wygrana a najlepiej jakby dało się wyeliminować dwie jednocześnie.

0

@Ktos11111 I prawidłowo.

2

@koziar Nie wiem czy solidną obronę mają, skoro w tym sezonie raptem 4 mecze skończyli z czystym kontem. City musi mieć dzień bez frajerstwa, wtedy może ich zgwałcić, robiąc im dziecko na boisku bo już pokazali z PSG, że jak chcą to potrafią wyłączać takie głupie granie kontrami. 2 lata temu wywalili z LM PSG, potrafiąc zblokować tak Mbappe, że przez 180 minut nie oddał strzału na bramkę.

2

Jak ja nie cierpię tego Viniciusa, nie dość że obrzydliwy człowiek to jeszcze tyle idealnych akcji marnuje i nie nabija mi punkcików w Fantasy... Jak go lubić?

0

Czemu przewali groźną akcję? Kroos potknął się o powietrze xD

17

6

@tomek8756 FIFA czy UEFA nigdy pieniądz nie śmierdział. Dlatego pluje na ich wszystkie hasełka o dobroci i ratowaniu świata.
Oni już spoceni siedzą i czekają, aż się ludziom wojna przeje i wrócą do interesów z kacapami, bo to że jakiekolwiek sankcje na nich nałożono to tylko i wyłącznie kwestia nacisków i kalkulacji, czy odbudowa PRu wyjdzie finansowo lepiej niż konszachty z barbarzyńcami. Tak jest z ruskimi, tak było z Katarem. Obrzydliwe.

4

No szkoda szkoda, że ten Messi odszedł. Niepotrzebne to było, źle zrobił, że zabronił La Lidze się zarejestrować w rozgrywkach. A jeszcze taki łachudra był, że szantażował Barcelonę, że jak podpiszą CVC to się wtedy zgodzi zarejestrować.
Tak było panie Tebes, tak było.

4

Barcelona spełnia marzenia

1

@Luciano99 Wypraszam sobie, ja piłem od piątku do niedzieli bo miałem kawalerski wyjazd.

0

@mekston Oni już byli blisko, 2 lata byli za Portugalią i w sumie słusznie niech lecą. Poziom tej ligi nie zasługuje na bycie w TOP5 i dodatkowe miejsce w LM.

0

@FcPortoFan1999 Na szczęście Porto w tym sezonie gra świetny futbol a Liverpool dokładnie odwrotnie.

17

To ciekawe, bo byłem święcie przekonany że w przerwie meczu zszedł z boiska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?