Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Jak Ronaldinho może mieć 17-letniego syna? Przecież on sam ma dopiero trzydzie... O Boże, o kur....
3
@mekston Sądzę, że nie do zrobienia. Ronaldo poszedł na plantacje ogórków a jego PR nie pozwoli "nie liczyć" tych bramek, a że będą grali wszystko na niego, to statystyki będzie nabijał jak Pele z jego towarzyskimi meczami.
1
Co jest z nami nie tak, że my wywalczyliśmy bodajże 1 karny od początku sezonu a Real 7 w 10 meczach?
4
No i mamy powód takiego a nie innego obrazu tej ligi.
Kontrowersje są mile widziane? Jeżeli błąd jest niewielki to go nie zmieniaj bo stracisz autorytet?
Co to za pierd.... Docelową formą jest brak błędów i brak kontrowersji, aktorami są piłkarze, sędzia nie jest uczestnikiem wydarzenia, on ma tylko dopilnować piłkarzy, żeby grali zgodnie z regulaminem i nic więcej, na tym rola sędziego się ogranicza i w idealnych okolicznościach nikt nie powinien wiedzieć jak sędzia wygląda.
Ale jeżeli będziemy wychodzić z założenia, że sędzia buduje autorytet tylko na stanowczości nawet jeżeli każdy wie, że decyzja jest nieprawidłowa to ta liga może się zamykać bo będzie tylko gorzej.
Autorytet buduje się nieomylnością, żeby piłkarz wiedział, że sędzia podejmuje prawidłowe decyzje, że nawet jak się w kluczowej sytuacji lekko pomyli, to ta pomyłka zostanie wyłapana i naprawiona i konsekwencje nikogo nie ominą.
A nie tym, że jak ślepy debil nie zobaczy faulu, VAR mu powie że faul był to on go nie odgwiżdże, bo jego jest decyzja. Taka metoda zadziała na jeden mecz, po meczu piłkarze przeanalizują materiał, zobaczą błąd sędziego i na następny mecz przyjadą z myślą, że fajfus jest ślepy.
1
@BulaKG Ale to Probierz jest amatorem który wchodzi dopiero do sportu czy trenerem z 20-letnim doświadczeniem?
To człowiek dobrze znany, znane są jego metody i wizja, dawanie mu szansy to nie jest odkrywanie wschodzącej gwiazdy tylko wykorzystanie tego co potrafi, a ile potrafi? Czemu nawet w tak żenującej lidze jak Ekstraklasa gość nie ma żadnego osiągnięcia? A my chcemy mu dać pod wodzę kadrę narodową z międzynarodowymi gwiazdami którzy będą grali z międzynarodowymi przeciwnikami, gdy pan Probierz praktycznie gówno wie o europejskiej piłce, bo widział ją tylko w telewizorze.
7
@Cataloniec94 Ty wiesz chłopie tyle, co ci ruskie psy naszczekały i dajesz w każdym słowie tego potwierdzenie.
Wiesz co to były te 2 ofiary? Ofiary ostrzału Ukrainy przez ruskich, stąd wypadek przy pracy bo tak się może zdarzyć, gdy ktoś przy twoim płocie strzela.
A ta wojna jest naszą wojną, trzeba być głupim, ślepym lub sprzedajnym, by uważać inaczej.
Ruscy to nasz wróg od zawsze. Zabory, bolszewicy, potem atak w '39, następnie okupacja i utworzenie marionetkowego państwa na pół wieku.
W historii najnowszej masz zalanie kraju agenturą, wieczny szantaż gospodarczy, sabotowanie inwestycji jak choćby Gazport, ciągłe prowokacje militarne.
I to tylko nasze podwórko a ten ruscy syf rozlewa się po całej europie od lat.
Czemu każde ugrupowanie antyunijne jest jednocześnie zagorzałym zwolennikiem Kremla? Całkiem przypadkiem zwolennicy kacapów byli twarzami Brexitu, całkiem przypadkiem ruchy niepodległościowe Szkocji sponsorowane były przez ruskich, całkiem przypadkiem ruchy separatystyczne Katalonii sponsorowane były przez ruskich.
Jesteśmy pod ciągłymi atakami kacapów, te barbarzyńskie plemie nie umie robić nic innego poza agresją i przemocą, ale wojna na Ukrainie to nie jest nasza wojna, bo graniczenie z państwem, które średnio co 6 lat na kogoś napada a jednocześnie prowadzi agresywną politykę względem naszego narodu to NIE JEST NASZA WOJNA...
Jesteś onucą i co byś tu się nie napocił, nikogo nie przekonasz
0
@Sewren122 Dostać czerwoną a dostać czerwoną i zawieszenie na 3 mecze to ogromna różnica.
0
@draxidox Zgadnij do kogo należą te okręty, dla kogo przewożą towary, kto decyduje żeby je rozbić na plaży i dać złomiarzom je zdemontować w najtańszy możliwy sposób zamiast przekazać do kogoś, kto zająłby się tym profesjonalnie i ekologicznie.
Podpowiem, że nie są to Pakistańczycy.
80
Za co? Za to, że się chłopaki wzajemnie poszarpali i rozeszli jak gdyby nigdy nic? Nikt tam nawet nikogo nie uderzył i krzywdy nie zrobił, niech się te pały odwalą bo to się już robi żenujące, że teraz nawet za dyskusje z przeciwnikiem można dostać kartkę a za przepychanki zawieszenie... Kastrowanie ligi trwa w najlepsze.
0
@tbas Ja sądzę, że wina Valverde.
0
@KrychaFCB Wprowadzanie młodych przez polskich selekcjonerów: Peszko i Mila u Nawałki, Błaszczykowski u Brzęczka, Grosicki czy Jędrzejczyk u Michniewicza.
To ja podziękuję i wolę zagranicznego trenera, który wybierze piłkarzy w najlepszej formie
0
@Kismeth Chyba sobie żartujesz. Setien to beton od jednego rozwiązania, on nie potrafi grać niczego innego i wystarczy, że rywal mu się dostosuje albo zagra lepiej technicznie i masz załatwioną stratę punktów, bo chłop nie potrafi w ogóle reagować na wydarzenia boiskowe.
Jak Villarreal zacznie grać dobrze, to rywale się dostosują, zaczną stawiać autobus i tyle z tego będzie a Setien nawet nie spróbuje się dostosować.
Był to schemat przerabiany już w Betisie, każdy kolejny sezon zamiast się rozwijac to Betis się zawijał i najpierw skończyli na 6. potem na 10. a potem na 15. pozycji w lidze.
Setien to trener jednego pomysłu i jak ten pomysł nie działa to go nie zmieni.
1
@kuz W defensywie nie ma obligatoryjnej ręki za jakiekolwiek dotknięcie. Tam była kontakt który nie zmienił niczego, akcja miała swój dalszy bieg, poszło podanie i strzał na bramkę po czym sedzia odwinął ile się dało, żeby to złapać.
A przypomnę, że według nowych wytycznych ma nie być karniątek dzięki czemu np. my zremisowaliśmy z Rayo bo pozwolono na zapasy z Lewandowskim.
To, że dotknięcie ręki było to nie ulega wątpliwości, dyktowanie karnego w takiej sytuacji to inna sprawa.
3
Nie ma karniątek, więc ręka obrońcy która nic nie zmieniła a akcja zakończyła się strzałem na bramkę będzie teraz karnym xD
I potem zdziwienie, że teorie spiskowe o Realu są, jak oni dostają 2x więcej karnych niż druga pod tym względem drużyna w lidze a Barcelona dostała w tym sezonie tylko jednego karnego xD
0
@Peciak gdybysmy nie byli Barceloną to przeciwnicy by się nie murowali w każdym meczu, a problemem Setiena jest to, że on nic innego nie umie i jak rywal dobrze rozpracuje ich grę to są w czarnej dupie i będą walić głową w mur.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Oczywiście, że ma znaczenie w wymiarze politycznym. Jeżeli jeden z największych klubów Hiszpanii nie ma na boisku żadnego Hiszpana to pokazuje jak słaba jest obecna generacja zawodników a z drugiej strony powinno zamknąć ryj płaczkom, którzy narzekali, że to połowa Barcelony pojechała na mundial a z Realu prawie nikt.
0
@against_modern_football Jak na główny zespół królestwa Hiszpanii przystało
0
Ciekawe czy jakby Lahoz sędziował Realowi to czy Vinicius wyleciałby po 10 minutach meczu czy nie dostałby żadnej kartki.
0
Niedawno włączyłem, czemu gramy bez Lewego?
Przecież będzie miał wiele czasu żeby odpocząć.
0
Nie ma nic dziwnego w tym, że się nie odzywa, nawet jeżeli to kłamstwo.
Po pierwsze, nie ma co rozdmuchiwać sprawy na cały świat, po drugie można powiedzieć coś czym sobie człowiek zaszkodzi
0
A czy przypadkiem to nie prawdziwy sąd zawiesił wykonanie tej kary a nie jakaś organizacja?
2
@Joe_Pesci Może w tym roku a może nie. CDPR ma problem zrobić obecnie cokolwiek.
0
@koziar Zasłania opaskę.
4
@Sawik_10 Czym te usta zamknęli?
1
Śmieszne jest te IQ piłkarzy.
Trzeba było widzieć ten faul? Czy typ sobie zdaje sprawę, że ludzie przed telewizorami widzieli ten faul i to wielokrotnie i z różnych ujęć a on nie?
Tak, może to nie było wejście na bezpośrednią czerwoną, ale było to nierozważne i niebezpieczne, brak jakiejkolwiek próby ominięcia Lewandowskiego zakończony kopnięciem w głowę.
Żółta karta regulaminowa a dla tego pana to byłaby druga.
2
@AduŚ07 Oczywiście, że odpowiada. Na każdym meczu masz obserwatorów.
Dlatego problemem jest szerszy, bo to nie jest kwestia tego, że sędziowie są słabi, problemem jest cała liga która całkowicie to akceptuje, bo naprawdę trudno przypomnieć sobie sytuacje w której sędzia po tak karygodnym meczu dostaje jakąkolwiek karę.
0
@Peciak On już wypaczył mecz w następnej kolejce.
Nie zagra Alba, który dostał dwie żółte z niczego. Zagrają za to 2 cepy z Esponyolu które zagrać nie powinny.
Ogólnie ten mecz powinien skończyć się 11v8 bo u nas większość kartek niezasłużona. Piszesz o drugiej dla Ferrana ale chyba nawet Lahoz by się nie odważył wywalić gościa z boiska gdy pierwszą kartkę dostał za patrzenie się na niego.
Za to espaniolczycy już czerwoną powinni dostać w pierwszej połowie. Ten typ co zrobił taktyczny na Fatim chwilę później dostał kartkę, powinien zrobić out ale Lahoz nie uznaje OBLIGATORYJNYCH kartek za faule taktyczne.
Plus ta anulowana czerwona kartka... Typ nie próbował zrobić niczego, żeby na Lewego nie nadepnąć, omal nie stanął mu korkami na głowie, na szczęście skończyło się tylko na kopnięciu w łeb, ale widać w piłce nożnej Lahoza można kopać leżących po łbie.
To co się wydarzyło było tak obrzydliwe, że Lahoz zapewne w ramach kary za tydzień dostanie kolejne spotkanie do sędziowania.
1
Wjazd z kilometra tylko po to, żeby wejść w nogi Dembele i to żółta tylko xD
0
Czemu Dembele jest w środku a Lewy zamyka bok w rezultacie nie mamy nikogo w środku pola karnego?
1
@_Adek_02_ 4 wystarczą, przecież korzystny wynik.