Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Image Ale wiesz, że to on najczęściej prowokuje a potem zgrywa ofiarę?
Masz przykład wczorajszego meczu, media ci pokazały, jak ktoś mu tam pod ryj podstawiał herb Majorki do całowania. Wielka prowokacja, Vini znów ofiara.
A zgadnij kto schodząc na przerwę zaczepiał kibiców na ich stadionie? No właśnie.
I to samo miałeś w listopadzie z Cadizem, znów zrobili z niego ofiarę bo został napadnięty w tunelu i go obrażali, a potem się okazało, że to Vinicius w trakcie spotkania obrażał i szydził ze swoich rywali, że są gówniani i nie powinno ich być w tej lidze.
Na świecie istnieje wielu piłkarzy o kilka klas wyższych od Viniciusa i jakoś niewielu z nich ma co każdy mecz aferę i jakoś nikt z takiego Neymara ofiary nie robi, że często faulowany i że obrażany.
7
Real już wyciąga swoje działa medialne, teraz będzie szczucie na sędziów że 29 fauli nie dało im wygrać meczu...
Nawet ich fani z notatnika, czyli w dużej mierze odklejeńcy zdają sobie sprawę, że Real na 20 strzałów oddał 1 celny i to po zmarnowanym karnym więc nie zasłużyli na wygraną, ale to nie problem, bedziemy teraz dyskutować o wielce bulwersujących sprawach 29 fauli.
Powiedzieć można, żeby się cieszyli, bo im chociaż te faule gwizdano, ale jakoś w mediach nikt Barcelony nie usprawiedliwiał z przegranego SPH 2021 po tym jak Bilbao wykonało 23 odgwizdane faule plus niezliczoną ilość tych, których już sędzia gwizdać nie chciał w tym jeden zawodnik wykonał 5 fauli taktycznych i nie otrzymał żadnej kartki (sławny zaprzęg z De Jonga) a mecz skończył się tym, że Messi dostał czerwoną kartkę za "uderzenie" Villalibre podczas gdy ten faulował go bez piłki.
To co było w mediach? Messi bandyta a Barcelona kompromitacja.
A co jest po porażce Realu? Uuuu Vinicius 10 razy faulowany, 29 fauli odgwizdano, nie dało się grać.
2
@KrychaFCB Ale tu było nadepnięcie akurat, choć z Vinim jest tak, że on mógł nawet nie poczuć a i tak by zaczął turlać się w spazmach bólu a po sekundzie wstał jakby nigdy nic bo typ się przewraca od najmniejszego kontaktu albo nawet i bez kontaktu a potem się brandzlują białasy, że Vinicius ofiara najczęściej faulowany piłkarz w Europie...
Kto był jeszcze królem bycia faulowanym? Neymar, który ma łatkę nurka i płaczka od każdego kontaktu. On i Vinicius mają podobną statystykę 4 fauli na 90 minut, w tych samych statystykach Messi miał rekord coś koło 2,8 faulu na 90 minut. Dlaczego? Ponieważ Messi się nie kładł po każdym kopnięciu tylko biegł dalej.
3
W ramach tego, że to Vinicius jest zawsze ofiarą i go cały czas prześladują dlatego się zachowuje tak a nie inaczej bo cały czas jest prowokowany to przpyomnijmy, co wystarczy Viniciusowi do zostania sprowokowanym:
Jak widać, tutaj bardzo niesportowe zachowanie sędziego i Ter Stegena, bo nie dotknął naszego płaczka więc symulka sie nie udało co rozzłościło Viniciusa, że zaatakował Ter Stegena, na szczęście Pique czuwał.
4
Patrząc jak jednak solidną mamy formę, że potrafimy cierpieć i przepychać mecze kolanem jak nam nie idzie ale i zagrać ładne spotkania pod pełną kontrolą, to jeszcze bardziej żal tych wałów sędziowskich które pogrążyły nam szansę na grę w LM.
0
Niezmienny combos, Barca wygrywa mecz a Notatnik przestaje działać.
1
I świetnie, u nas wynik jest, rotacja jest. Kluczowi zawodnicy odpoczywają a w Realu nie dość, że kontuzje zaczynają wychodzić, to jeszcze gra stałym składem, brak wyników i zaraz 2 dodatkowe mecze przed przystąpieniem do kluczowego miesiąca który może im zakończyć sezon przed kalendarzową wiosną.
0
Oby to było odblokowanie Raphinhi.
0
Żeby tylko wam to oczu nie zamydliło. Jakby tak robił kilka razy na mecz to byłoby ok, ale dosłownie kilka sekund wcześniej po prostu się przewrócił.
2
Ehh... Kontuzja Raphinhi to byłoby największe wzmocnienie dla Barcelony bo by Xavi nie mógł go wpuszczać na boisko.
EDIT: Szybko się zestarzało, ale to nie zmienia mojego zdania xD
0
@trolownik Kessi miał nie wchodzić na boisko a Alba miał już z niego zejść. Kessi asysta, Alba bramka, typowa La Rambla.
0
Leonel Kessiesta
0
Jeżeli już chciał strzelać, to mógł poczekać jedno tempo i walnąć nogą...
1
@IronSanHybrid Nie ten kolor koszulki.
0
Real o sędziach nie rozmawia odcinek 2137.
Tym razem 2x Hernandez im nie dał wygrać meczu i za mało czasu doliczył.
Nie wiem czym im tak przeszkadzał, ale chyba musiał im zabronić oddawania celnych strzałów, bo na 20 uderzeń celny okazał się tylko karny, który i tak został wybroniony.
Pewnie gdyby nie sędzia, to by wygrali 20:0.
0
@Danny Gaucho Wszystko fajnie, może by i imponowały te liczby, gdyby nie fakt, że to i tak zmarnowana kariera, mieć 30 lat i nigdy niczego nie wygrać.
12
Ale w sumie Real to po mistrzowsku rozegrał medialnie.
Najpierw wykreowali profil wielce skrzywdzonego czarnoskórego zawodnika, który jest agresywnie atakowany za samo to kim jest, ofiara ataków boiskowych, ofiara rasistowskich wyzwisk, choć wszystko zawsze było tylko i wyłącznie wynikiem jego niesportowego zachowania a nie tego jaki się urodził.
Ale dostał świetną zbroję medialną, i teraz już mu wolno wszystko.
Alba by co mecz dostawał czerwone kartki za to co Vinicius robi w każdym spotkaniu. Prowokacje, ataki na zwodników, bardzo nieudolne i widoczne symulki i co ważniejsze, w każdej możliwej chwili leci z mordą na sędziego, każdy gwizdek to dyskusja, to co dziś robił to już kompletna przesada, prowokacja i atak na zawodnika Majorki, obraźliwa gestykulacja w stronę sędziego, ciągłe dyskusje i pretensje zakończone pokaźną ilością 0 kartek.
Ogólnie przez cały sezon Vinicius otrzymał 5 żółtek z czego tylko JEDNA za dyskusje, choć widzimy go gdy w bardzo agresywny sposób dyskutuje zawsze.
A teraz przypomnijmy sobie, co zrobił Lewy żeby dostać 3 mecze zawieszenia, co zrobił Alba gdy dostawał czerwoną kartkę, Torres to dostał kartkę za samo patrzenie się na sędziego.
Także Real pięknie wykreował ochronę medialną, Vinicius jest wieczną ofiarą.
3
Tyle gadania było o tym, że Real szykuje formę na rundę wiosenną, to forma wygląda tak, że kontuzja Benzemy, kontuzja Kurtuła, Vinicius już ponad 3000 minut w nogach po połowie sezonu, grę w środku pola musi ratować 100 letni Modrić bez formy i kończący karierę Kroos, bo Valverde tak rośnie w formę, że z każdym meczem wygląda gorzej.
1
@urbie999 I kartki za uderzenie w ryj przez Mariano co teraz już by mu dało czerwo.
1
I Mariano już powinien wylecieć z boiska za drugą żółtą kartkę, ale po co sędziowie mieliby dawać Realowi kartki za uderzenia w ryj?
1
Czemu Mariano bez kartki za łokieć na morde? Czemu Real 3 mecz z rzędu wali kogoś z łokcia i nie dostali żadnej kartki? To byłby już czerwona dla Ceballosa, zawieszenie Camavingi i teraz żółta na dzień dobry dla Mariano.
8
@KrwawiaceoczyVEB oczywiście że nie, bo danie Viniciusowi kartki za złe zachowanie na boisku byłby rasistowskie, dlatego on może pyskować do każdego sędziego w każdym meczu przy każdej możliwej okazji, nawet jeżeli ta okazja to jego własny nur.
2
Nie no, trzeba powtórzyć karnego, bo Real nie strzelił
0
@pikass14 Ja wiem, że chodzi o FFP, ale niezależnie od powodu, efekt jest ten sam: koty w worku zakontraktowane do 2031 roku.
Dwa koty w worku nie do ruszenia z klubu do przyszłej dekady.
1
Tam w tym Chelsea to IQ200 muszą robić, żeby ściągać kogoś na 8-letni kontrakt a oni ściągneli dwóch takich w jedno okno.
Ja bym nawet Messiego na tyle nie zakontraktował, bo w tym sporcie można złapać kontuzje kończącą karierę w każdym meczu, a tu jeszcze dwa koty w worku podpisane do 2031 roku.
0
@SinMistico Bez przesady. W Anglii zawsze była duża kasa i niewielkie sukcesy.
Anglicy w ciągu ostatniej dekady europejski puchar podnosili 5 razy, Hiszpania 12 z czego 6 razy ten najważniejszy, gdy brytole LM za swoją grubą kasę z Premier League zobaczyli tylko 2 razy.
We Serii A nie ma już niczego, Napoli może ale zazwyczaj i tak się wysrywa na ostatniej prostej. Niemcy to tylko Bayern, Francja to PSG i długo nic.
A w Hiszpanii jest chociażby Real, który wygrywa LM nie robiąc żadnego poważnego transferu od 4 lat.
0
@Lukas82
A z kim mamy mieć wojnę? Poza bydłem z rosji reszta już dawno zrozumiała, że wojny zbrojne nie mają sensu i jeżeli teraz miałaby być w Europie wojna, to byłaby to wojna ekonomiczna do której czołgów nie potrzebujesz.
Dlatego też, od 80 lat w Europie nie było żadnej wojny, poza wojnami ruskiego bydła oczywiście. To jest najdłuższy czas w całej historii Europy, gdy nie było żadnej wojny.
Teraz jesteśmy do tego złączeni różnymi więzami z całym zachodem. NATO, UE, Schengen. Jakikolwiek konflikt z nami to rozwalenie gospodarki całej UE, zwłaszcza jakby chciały nas zaatakować Niemcy, dla których jesteśmy 3. największym partnerem handlowym.
To powtórzę pytanie: Kto miałby nas zaatakować?
Jedynym zagrożeniem są ruscy, ale tak się składa, że ruscy nie radzą sobie na jednym froncie i to z krajem zdanym tylko na siebie i ochłapy sprzętu zza granicy. Myślisz, że ruscy teraz sobie zaatakują od tak Polskę będącą w NATO, gdy nie radzą sobie z Ukraińcami?
A czy przekazanie sprzętu jest dobre, to nie nie trzeba czekać na żadną przyszłość. Naszym wrogiem jest rosja, zawsze nim była. Stanowili zagrożenie bo mają chore ambicje podbijania świata.
Celem naszego sprzętu militarnego było właśnie bronienie się przed kacapami, i teraz ten sprzęt tą robotę wykonuje a dla nas plus jest taki, że to nie my giniemy na tej wojnie.
Moglibyśmy Ukrainie nic nie dać, wiesz co by się wtedy stało? Cała wschodnia granica należałaby do ruskich.
My natomiast wymieniamy sprzęt na lepszy, będą Abramsy, F-35 a nie Migi, kilka przestarzałych F-16, pociotki T-72 i garsta Leopardów.
2
@Kidd Z tego co kojarzę, to nie. Mają wersje reżyserską ale nie ma planów jej wypuszczania, choć ostatnio o tym głośno było i bodajże reżyser pierwszej części na to nalegał z okazji rocznicy.
Przykładowo Kamień Filozoficzny okrojono o około 30 minut.
0
@Faro Takich zadłużonych klubów byś pewnie znalazł sporo, tylko w mniejszej skali. Wszak nie tylko Barcelona ma problemy z rejestracją zawodników, ale o tych klubach się nie mówi, bo nie są Barceloną i podpisały CVC (które nic im nie dało poza długiem na 50 lat).
6
@John_Doe Ale ty rozumiesz jak w ogóle działają takie systemy? Nie są nieskończone i można je przeciążyć.
Hamas wystrzelając ponad 1500 rakiet zdołał zabić 5 osób, Izrael jednym atakiem odwetowym zabił 40 osób, żelazna kopuła jednego dnia zestrzeliła 850 rakiet, ale nie mogą zestrzelić wszystkich, bo nie mają tyle amunicji.
Czy Ukraina dysponować będzie 1500 F-16? Nie, nie będzie, ruscy mają więcej OPL niż Ukraina będzie miała samolotów więc jak sobie wyobrażasz taki atak?