Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 No ok, zagrał 300 z 1170 regulaminowych minut.
3
@bartas97 A, sam ten puchar zdobył w finale? A no nie, bo zagrał 4 minuty.
Nie wiem jak oceniasz dobrą grę, bo chyba tylko przez pryzmat szumu jaki się robi, ale realnie zero konkretów.
1
@bartas97 Mógł np. asystować jak Balde który jest debiutantem, tymczasem Camavinga po 1,5 roku w Realu ma tyle samo asyst co Balde po pól roku w Barcelonie.
2
Ale mnie wkurza jak u nas pół drużyny dostało kartki za choćby patrzenie się na sędziego a z Realu nie przypominam sobie choćby jednej w tym sezonie, choć przy każdym gwizdku Vinicius leci z mordą na sędziego.
0
Canal+ Online się znowu zesrał?
4
@Salchent Bo Realowi się nie daje kartek za niesportowe zachowanie. Mogą odkopywać piłkę, blokować, dyskutować z sędziami, Vinicius może w kazdym meczu bez kontaktu z rywalem się kłaść i kartki nie dostają.
0
@Faro Taka jest patologiczna kultura polskiego komentarza, że komentator nie może zamknąć ryja nawet na sekundę, musi cały czas i nieprzerwanie gadać, przez co często nawet nie można się wczuć, nie słychać trybun tylko gadanie i rozpraszanie.
Największa patologią jest, jak komentatorzy tak się rozgadają o dupie maryny, że nawet nie oglądają meczu i jak idzie akcja bramkowa to nie przerywa swojej historyjki.
0
To jakaś nowa moda? Drugi raz w ciągu kilku dni widzę, jak ktoś próbuje wymusić karny łapiąc obrońcę za rękę.
1
Obrońca łapiący głupią kartkę w ataku, Nacho to jednak bystrzacha.
2
@TheNekro94 Nie trzeba komentować, życzenie dobrze PSG mówi wszystko.
3
@TheNekro94 Czemu "oby"? Won z tym katarskim śmietnikiem tam gdzie jego miejsce, każdy sezon bez wygranej PSG to sezon udany i pokazujący, że sypanie na pałę dolarami i korupcja urzędów nie da wyniku sportowego.
8
@kamil9040 Idiotyzm czystej postaci. A potem znowu będzie zdziwienie, że pracodawca woli zatrudnić mężczyznę i dać mu większą pensję.
0
Xavi to sprawdził. Nie zamkneli meczu a Girona ich nie skarciła.
0
@jedrek7000 Ja namniejszej wzmianki nie znalazłem, natomiast patrząc na ich IG to nie widać, by była w ciąży ani nie widać by mieli jakąś żałobę, skoro podczas mundialu prężyła się radośnie w bikini na plaży.
0
@SinMistico Bo się uczy. Tylko nie wiem czego, patrząc na tą grę.
0
Raphinha o 88 minut za późno.
0
Fati i Raphinha dziś zmarnowali akcję na 15 metrze bo się przewrócili...
0
@jedrek7000 Przecież to jakieś bzdury są, nie ma na ten temat kompletnie żadnej informacji a wchodząc na profil jego partnerki jakoś nie widać by chociaż była w ciąży.
0
Ale sędziowie dzisiaj nieźle ślepi, musiał wczoraj wejść czeska meta.
Faul na Gavim na żółtą, zagranie ręką na żółtą, żadnego nie widzieli.
4
@The_Man Co ty gadasz, przecież mi tu specjaliści mówili, że on jest super strzelcem a najlepiej wychodza mu strzały z dystansu i mam złe statystyki, że na niemal 40 strzałów ma tylko 1 bramkę zza pola karnego.
0
@Gitarkafcb Nie działa po prostu.
0
Mnie irytuje, że nie dajemy sobie szansy na ratunek wyniku, nie wchodzimy w pole karne, żeby tam się poprzepychać tylko wszystko kręcimy za polem karnym.
Przez to Real w tym sezonie dostał 8 czy 9 karnych, my tylko 1. Potrzebujemy takie mecze przepychać kolanem jak się da, my natomiast czekamy na tą jedną sytuacje.
0
@kylo12 Trzeba im powiedzieć, że bramka jest na środku
0
@GeraltzKatalonii Prawa fizyki jednak stanowią, że akcja = reakcja, więc tak mocno jak Gavi uderzył w nogę obrońcy, tak mocno noga obrońcy uderzyła w Gaviego. Więc gdyby to było bardzo mocne, to i Gavi miałby ból bo dostał nogą w klatkę piersiową.
Z resztą nie o to chodzi, dostał w udo, trzyma się za piszczel.
2
Patrzę na powtórkę faulu Gaviego, wślizg czysty, łapami go tam w udo uderzył a typ trzyma się za piszczel
0
@Janiama Ja nie znoszę Orłowskiego. Nie chodzi o samą merytorykę ma dziennikarzem jest dobrym, ale komentator z bardzo rzucającą się w oczy wadą wymowy to dla mnie nieporozumienie.
8
Uwielbiam te skakanie od skrajności do skrajności na La Bambie.
Obudził się stary Dembele bo po roku grania coś go w nodze zabolało...
To nawet nie wyglądało poważnie, dyskomfort mięśniowy, chodził normalnie. Być może to właśnie pokaz tego, że się zmienił i zamiast "rozbiegać" kontuzje stwierdził, że zejdzie zanim ją pogorszy.
0
Super płacić ponad 100 zł za pakiet sportowy C+ a potem oglądać na pirackich streamach bo C+ nie działa...
1
@The Game 10 Trzeba przyznać, że poziomem to był jeden z lepszych turniejów, ale zapewne z powodu odbywania się zimą gdzie piłkarze byli w formie.
8
@arasz1819 Jak zakończyć wojnę z ruskimi: poddać bezwarunkowo Ukrainę.
Świetny plan pomarańczowego księcia, bo innego nie ma.
Ale dalej będzie kult Trumpa, bo za jego kadencji Putin nie zaatakował i że niby to dlatego, że się Putin go bał...
Trump ani razu nie dotrzymał swojego słowa, ani jedna groźba która wypłynęła z jego ryja nie była prawdziwa a do tego zdradził Kurdów, którzy byli sojusznikami USA.
Wydarł tylko pape, że jak Turcja zaatakuje Kurdów, to ich Trampek zmiecie. Zaatakowali bez zastanowienia, i co się stało? Nic się nie stało, USA wdrożyła jakieś śmieszne sankcje które szybko wycofało, jak Turkowie już skończyli robotę.
Tyle warte słowo Trumpa.