1

Napoli atak rodem z FIFY na legendarnym, próbujesz im wybić i każda odbita piłka i tak pod nogi wraca

0

@Emhyr No tylko Rosell mówił o spotkaniu Laporta on i Barto więc Barto to podłapał i zaproponował, ale nie sądzę żeby to wyszło w tej sytuacji.

3

@tristan87 Bo wyszła jedna sprawa a za nią lecą kolejne.
Te ofiary najczęściej nie są bez winy w zaistnieniu sytuacji (co niczego nie usprawiedliwia) więc wyjście z takim tematem może być upokarzające więc się boją ujawniać.
Zwłaszcza, gdy gadamy o jakichś no-name vs influpatusy z potężnym zapleczem dzieciaków które gotowe są zniszczyć komuś życie.
Ot po prostu efekt kuli śnieżnej.

1

@Emhyr To akurat propozycja Rosella o której mówił w ostatnim wywiadzie

0

@Michau98 Kto odwraca uwagę i od czego?

0

@Kgorecki2500 Czyli najzwyczajniej do ciebie nie dociera powaga sytuacji i z czym wiązać się będą kolejne 4 lata PiSu.
O programach możesz sobie podyskutować jak będziesz chciał od władzy odsunąć partie której program ci się nie podoba.
Obecnie jest sytuacja w której trzeba za wszelką cenę odsunąć od władzy PiS i głos na kogoś kto nie przekroczy progu po prostu przepadnie na korzyść PiSu bo zapewne wygrają te wybory.
Zgadasz się z programem PiSu?

2

@macio_944 Raczej nie dadzą, bo to bez sensu. Oni stawiają na szczegółowość świata a nie bajery, ich gry nigdy nie były jakimś kanonem piękności ale potrafili dobrze rzeźbić w tym co mieli.
Otwarty ogromny świat połączony z RT to byłoby spore ograniczenie na innych polach a udowodnili, że ich rozwiązania działają świetnie i dają super efekty bez zabijania sprzętu.
A można nawet stwierdzić, że RDR 2 bez RT pod względem sposobu oświetlenia wyglądało lepiej niż większość gier z RT.

0

@fuisLigo Dwa zdania to dla ciebie "naprodukował".
Dawaj więcej, potwierdzaj moją tezę o IQ myszy

0

@Kgorecki2500 No to xD co?
Bo chyba nie zdajesz sobie sprawy z pewnych rzeczy.
Dla mnie nie ma partii na którą mogę oddać głos bo podoba się ich program. Są poszczególne punkty programowe różnych ugrupowań ale nigdy nie są razem.
A jakby była mała partyjka z którą się zgadzam ale miałaby sondaże na poziome 0,5% i oddałbym na nią głos bo zgadza się z moim światopoglądem.
Tylko wiesz co by się stało? Nie przekroczyliby progu wyborczego a to dałoby większą szansę PiSowi na uzyskanie większości bo tak działa obecna ordynacja wyborcza.
Wtedy bym dostał program jakiego nie chcę i partię bandytów, super układ?
Dlatego nadrzędnym celem jest odsunięcie PiSu, bo jak tego nie zrobisz, dostaniesz komplet chorób.

1

@Peciak A czemu mieli nie awansować Szymczyka? Spełniał kryteria to dostawał awanse, tak to działa w Policji.
Co ma ta sprawa do tego, że 8 lat później będąc komendantem głównym popełnił szereg karygodnych przestępstw za które powinien siedzieć a nie został nawet zawieszony?

1

@Kgorecki2500 No może trzeba będzie odsunąć, co ma to wspólnego z tym, że PiS to organizacja przestępcza która doszczętnie demoluje ten kraj?
Pokaż mi rząd w Polsce który odtajniał dokumenty doktryny obronnej bo chciał uderzyć w opozycje.
Pokaż mi rząd, który na potrzeby kampanii zachwiał bezpieczeństwem publicznym poprzez dumpowanie cen paliwa i ruszenie strategicznych rezerw czym doprowadził do załamania łańcucha dostaw przez co na wielu stacjach nie można dostać paliwa.
Pokaż mi rząd, któremu obce państwo musiało zabrać narzędzie do inwigilacji bo używali go tak często, że groziło to bezpieczeństwu firmy.
Pokaż mi rząd w którym ujawniono dowód przyjmowania łapówki przez "szeregowego posła" a prokuratura nawet nie wszczęła śledztwa.

Tak wymieniać można bez końca.
Serio, nie ma znaczenia teraz kogo się wybierze, znaczenie ma żeby to nie był PiS, niezależnie od wizji politycznej.

0

@fuisLigo Chciałem ci odpisać coś na poważnie, ale wszedłem w twój profil i widzę dlaczego cię boli moje komentowanie przypadkowych ludzi.
Ty jesteś jednym z tych przypadkowych ludzi o których mówiłem

4

@Medium Odstawienie PiSu od władzy to akurat argument ultymatywny.
Rozmowa o odstawieniu PiSu wykracza lata świetlne poza rozmowę o programach politycznych.
Doszliśmy do sytuacji w której dywagacja o tym, czy ma być większy socjal czy niższe podatki nie mają kompletnie żadnego znaczenia, bo choćby nad bezpieczeństwem publicznym piecze trzyma człowiek, który prawie rok temu przemycił granatnik ze strefy wojny, przyniósł go do pracy i wysadził w swoim gabinecie przebijając się przez strop do niższych pomieszczeń.

Jeżeli ktoś po 8 latach tego jeszcze nie rozumie, to ma olbrzymi problem z inteligencją

2

Do powszechnego użytku powinno wejść powiedzenie "Być głupim jak biali".
Czytam sobie na notatniku ich artykuł o pozwie dla tego Villarejo i wchodząc w komentarze może tam ze 2 osoby mają mózg we właściwym miejscu.
Reszta wykoncypowała, że oskarżył Pereza o kupowanie sędziów zanim Barcelona zaczęła sędziów kupować czyli dał dowód, że Barcelona sędziów kupowała.
Ale że Perez też kupował to już nie?
Wiarygodność Villarejo kończy się w połowie zdania? xD
Inni jeszcze twierdzą, że ten typ jest powiązany z nami i atakuje Pereza żeby chronić Barcelonę.
Typ co wyjechał z oskarżeniem, że kupowaliśmy sędziów w trakcie afery w której udowadniamy, że nie kupowaliśmy sędziów jest po naszej stronie, bo oskarżył bez dowodów grubasa xD
Serio IQ myszy to szczyt co tam można spotkać

3

@Volk I dlatego największym osiągnięciem w karierze Zlatana jest Liga Europy a mógł mieć Ligę Mistrzów.
Ale wolał pokazywać jakie to on ma wielkie jaja a Pep nie z takimi kozakami tańcował.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Można przekazywać mniej oficjalnie niż wpłaty na konto.
Tylko tu pojawia się pytanie: Po co w takim razie robili wpłaty na konto? Żeby zostawić dowody i ściągnąć na siebie uwagę?

4

Nie wiem czy kupowali sędziów czy nie, ale jestem praktycznie pewny, że Real ma ogromny wpływ na wydarzenia w tej lidze.
To widać, bardzo często to widać a pewnie są rzeczy za kulisami których nawet sobie nie wyobrażamy.
Z resztą nawet Negriera powiedział, że według niego Barca płacąc liczyła na to, że w komitecie nie będą podejmowane decyzje przeciwko nim i wszystko będzie neutralne.
Neutralne w stosunku do czego? Bo w tej lidze jest tylko jeden klub który miałby w interesie być zawsze nad Barceloną i moc by wpływać na coś na poziomie federacji.
Już same te płatności mogą być ciekawym wątkiem, bo skoro nie udowodniono kupowania meczów czy ustawiania ligi to po co były robione? Jeżeli z powodu który przypuszcza Negriera (bo nikt mu tego nie powiedział wprost) to znaczy, że były uzasadnione obawy co do tego, że ktoś może mieszać.

0

@lucca87 Jak masz podpisaną umowę z Orlenem to możesz tylko na Orlenie tankować, kiedyś miałem z BP i to na lepszych warunkach, ale przejął nas większy podmiot i narzucił swoje standardy, nic na to nie poradzę.
Ogólnie u nas jest zakaz tankowania aut służbowych inaczej niż płacąc flotówką bo to element kontroli zużycia paliwa itd więc do póki nie będzie zarządzenia odgórnego, nie mogę pojechać na inną stację i własną kasą zalać bo nikt mi nie odda później.

2

@Bobo25 Nie ma na stacji Orlenu 95 od soboty, średniej wielkości miasto 30 km od Warszawy, mam dwa Orleny.

8

Właśnie najświętszy Orlen przybył na białym koniu zlikwidować u mnie w firmie problem, który sam wywołał.
Dostaliśmy pozwolenie na tankowanie ON Verva na karty flotowe. Oczywiście będziemy musieli więcej za to zapłacić, ale to małe poświęcenie przy wizji tego, że cała spółka stanie przez brak paliwa w autach.
Niestety, ja mam na benzynę a tej od soboty nie ma u mnie w mieście, więc nie mogę zatankować xD

0

@bartekvisca Chłopie, świat nie jest zero-jedynkowy, że może być tylko za drogo albo za tanio.
Cena paliwa wynika z wielu czynników i gdy czynniki powodują wzrost cen to te powinny rosnąć a gdy czynniki powodują spadek to ceny powinny spadać.
Jeżeli jest odwrotnie i masz tanią walutę, niskie ceny ropy oraz obniżone podatki a cena paliwa jest dużo wyższa niż gdy waluta podrożała, ropa podrożała i przywrócono pełną stawkę podatku, to znaczy że ktoś tu robi śmierdzący wał.

1

@BordowyPtak Dokładnie, przeciąga kryzys. Przecież wyjście z olbrzymich długów to prosta sprawa, jednym machnięciem długopisu by załatwił, ale chce szejkom sprzedać klub więc specjalnie robi jakieś dźwignie czy sprzedaje udziały w spółkach zależnych, tylko po to, żeby Socios się na to zgodzili

5

@michal26 Nie chce mi się za głęboko grzebać, ale ponoć na MN 2018 czoło doszło do Narodowego gdy tył ruszał z Ronda Dmowskiego, to są 2 kilometry.
Marsz Miliona Serc już wypełnił całe Rondo Radosława gdy jego tył był na Świętokrzyskiej pod PKiN a tu masz już ponad 3 kilometry.
Dodatkowo szerokość trasy, wczoraj wąskim gardłem była Świętokrzyska, która średnio będzie miała około 40 metrów szerokości, al. Jana Pawła II która w jednym miejscu ma około 70 metrów, w drugim 60 metrów, więc nawet przyjmijmy te 60 metrów.
Tymczasem na MN idzie trasą, która na bardzo krótkim odcinku przy Dmowskim ma 60 metrów szerokości, reszta jest już dużo węższa a zwłaszcza most który ma 1,5km długości i tylko około 22 metrów szerokości.
No i dodatkowa okoliczność: Marsz Miliona Serc szedł jednym brzegiem więc masa ludzi po prostu wybierała inne trasy, żeby dać radę dojść na Radosława, w przypadku MN nie ma innej trasy i wszyscy musieli wejść na wąski most (albo nadłożyć kilka kilometrów by przejść następnym mostem).

Więc podsumowując analizę:
Marsz Miliona Serc był dłuższy, szedł szerszymi drogami a ludzie się rozdzielali na poboczne uliczki
Marsz Niepodległości był krótszy, szedł dużo węższymi drogami i nie mógł się rozdzielić.

Więc jak można twierdzić, że to był mniejszy marsz niż ten niepodległości gdzie ponoć było 250 tysięcy?
Miliona może nie było, ale albo było stosunkowo blisko, albo na MN nigdy nie było więcej niż 100 tysięcy.

A jak chcesz to możemy to nawet na powierzchnię pobieżnie policzyć i to z takim sporym handicapem.
MMS tylko licząc zajętość głównej arterii i to na podstawie dostępnego zdjęcia czyli od końcówki Świętokrzyskiej do Ronda Radosława (bo wbrew temu co wpisowi co wyżej linkowałeś, na zdjęciu lotniczym dokładnie widać ludzi jeszcze pod PKiN).
Powierzchnia użytkowa według Geoportalu ~200.000 m2
Marsz Niepodległości licząc całe Rondo Dmowskiego przez most, nabrzeże aż do błoni Narodowego (czyli cała trasa): ~120.000 m2 a nie widziałem informacji by zawalono błonie a ogon stał dalej na Dmowskim.

Jeszcze ciekawostka piłkarska: Camp Nou ma około 32 tys. powierzchni trybun na którym mieści się 100 tys ludzi.
Siedzący czy stojący zajmują mniej niż marsz, ale to tak dla skali ile można upchnąć na stosunkowo niedużej powierzchni.

1

@Krzysztof1987 Tylko co robią Czesi w małym miasteczku pod Warszawą? Bo u mnie już w sobotę nie było paliwa na obu Orlenach

0

@Lucerfi No trudno się nie zgodzić, że tak powinno być.
I co z tego? Poruszamy się w rzeczywistości a nie imaginacji a rzeczywistość jest taka, że masz w kraju 30 czy 40% populacji roszczeniowej, która chce dostawać kasę za siedzenie na dupie.
Nawet tacy oportuniści jak Konfederacja miotają się jak szatan i nie wiedzą co mają robić więc raz mówią, że 500+ złe ale likwidacji w programie nie mają. Emerytura+ jest zła, a Bosak głosował za bo jak stwierdził, nie chce stać się tym kto "nie daje" i stawiać przeciwko sobie najbardziej zmobilizowany elektorat.
Jakby teraz cała opozycja (poza lewakami bo oni to wiadomo, że rozdaliby wszystko) wyszła i powiedziała, że nie damy niczego, zabierzemy co już jest to miałbyś 3 kadencję PiSu i to z większością konstytucyjną.
Taki jest klimat, do takiej rozmowy PiS sprowadził prowadzenie polityki i albo się dostrajasz albo zapomnij, że przejmiesz władzę.
Zobacz, że przez te 8 lat kraj zaczął się sypać dosłownie w każdej dziedzinie, największe afery PO czy SLD są kompletnie niczym przy tym co PiS serwuje co miesiąc. Zamykał lasy, handlował respiratorami widmo, ludzie umierali w kolejkach do szpitali, coca-cola kosztuje 13 złotych, rok temu ludzie nie mogli węgla kupić przed zimą, na Orlenie paliwo jest albo drogie albo go nie ma, ceny w sklepach szybują, że trudno nadążyć.
I co? I gówno, PiS dalej w sondażach wygrywa wybory.
Bo ich nie da się wygrać bez głosów tych, którzy chcą by im rozdawać pieniądze.

Dlatego mówię, że Kaczyński to żaden GOAT. Mógłby gównem wysmarować małe dziecko i nasikać na obraz Jana Pawła II a opozycja mógłaby mieć najlepszy program wyborczy jaki ludzkość jest w stanie wymyślić, do póki rozdaje pieniądze, nie zabierzesz mu władzy inaczej niż obiecując rozdawanie pieniędzy.

0

@Lucerfi Nie wiem czemu miałby to być mój Donald, ale chyba głupi nie jesteś i zdajesz sobie sprawę, że jak masz naród idiotów którzy po 8 latach popierają PiS bo rozdaje pieniądze, to nie masz żadnych szans wygrać bez tego elektoratu który chce rozdawania pieniędzy. A czy potem to zrealizują? Przecież Donald słynie z nierealizowania obietnic wyborczych.

0

@jacobFCB Albo argumenty albo nawet mnie nie wołaj

3

Komentarz usunięty

6

@hayek No super, że oglądałeś, po czym postanowiłeś wstawić tutaj zdjęcie od pisowskiego debila który udowadnia, że nikt nie przyszedł na podstawie zdjęć zza sceny.

5

@hayek Wiem, że się po was dużo spodziewać nie można, ale tak informacyjnie, wiesz że patrzysz na zdjęcia które są z drugiej strony niż kierunek marszu a Jaki to dosłownie pozaznaczał rzeczy które są za sceną?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?